vbal4

www.vbal4.be : het seizoensgebonden archief

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 03/06/2016

Nationaal : Bevordering C

speeldag 1

zaterdag 22/08/2015

19:30

Esperanza Pelt

-St.Lenaarts2-1
.

Thes Sport

-Lyra4-0
.

Zwarte Leeuw

-Wellen1-0
.

Bilzerse Waltwilder

-Nijlen3-2
.Leopoldsburg-Lille0-0
20:00

KSC City Pirates

-Vosselaar VV2-1

woensdag 02/09/2015

18:30KFC Turnhout-Hades2-2
20:00Wijgmaal-

Sp.-Mopertingen

0-1

speeldag 2

zaterdag 29/08/2015

19:30Sp.-Mopertingen-Esperanza Pelt2-2
.

St.Lenaarts

-KSC City Pirates2-1
.Hades-Zwarte Leeuw2-2
.Nijlen-Leopoldsburg1-1
20:00Lyra-

KFC Turnhout

1-4
.Lille-Wijgmaal0-0

zondag 30/08/2015

15:00

Vosselaar VV

-Thes Sport3-0
.

Wellen

-Bilzerse Waltwilder2-0

speeldag 3

zaterdag 05/09/2015

19:30Esperanza Pelt-Lille2-2
.

Thes Sport

-KFC Turnhout5-2
.

Zwarte Leeuw

-Lyra5-1
.Bilzerse Waltwilder-

Hades

0-2
.

Leopoldsburg

-Wellen2-1
20:00

KSC City Pirates

-Sp.-Mopertingen5-0

zondag 06/09/2015

15:00Vosselaar VV-

St.Lenaarts

0-4
.

Wijgmaal

-Nijlen4-1

speeldag 4

zaterdag 12/09/2015

19:30St.Lenaarts-Thes Sport0-0
.

Hades

-Leopoldsburg2-0
.Nijlen-Esperanza Pelt1-1
20:00Lille-

KSC City Pirates

1-2

zondag 13/09/2015

15:00Lyra-

Bilzerse Waltwilder

1-3
.KFC Turnhout-

Zwarte Leeuw

2-3
.

Sp.-Mopertingen

-Vosselaar VV1-0
.

Wellen

-Wijgmaal1-0

speeldag 5

zaterdag 19/09/2015

19:30

Esperanza Pelt

-Wellen2-1
.Thes Sport-Zwarte Leeuw1-1
.Bilzerse Waltwilder-KFC Turnhout1-1
.

Leopoldsburg

-Lyra5-1
.

St.Lenaarts

-Sp.-Mopertingen5-3
20:00

KSC City Pirates

-Nijlen6-3

zondag 20/09/2015

15:00Vosselaar VV-Lille1-1
.Wijgmaal-

Hades

0-3

speeldag 6

zaterdag 26/09/2015

19:30Zwarte Leeuw-Bilzerse Waltwilder2-2
.Hades-

Esperanza Pelt

0-5
.

Nijlen

-Vosselaar VV2-1
20:00Lyra-

Wijgmaal

1-2
.Lille-

St.Lenaarts

2-3

zondag 27/09/2015

15:00

KFC Turnhout

-Leopoldsburg4-3
.

Sp.-Mopertingen

-Thes Sport4-1
.Wellen-KSC City Pirates2-2

speeldag 7

zaterdag 03/10/2015

19:30

Esperanza Pelt

-Lyra5-1
.Thes Sport-Bilzerse Waltwilder1-1
.

St.Lenaarts

-Nijlen5-3
.

Leopoldsburg

-Zwarte Leeuw3-0
20:00KSC City Pirates-

Hades

0-3

zondag 04/10/2015

15:00Vosselaar VV-

Wellen

1-2
.Wijgmaal-KFC Turnhout4-4
.

Sp.-Mopertingen

-Lille2-1

speeldag 8

zaterdag 10/10/2015

19:30

Zwarte Leeuw

-Wijgmaal2-1
.Bilzerse Waltwilder-

Leopoldsburg

0-3
.Hades-

Vosselaar VV

0-2
.

Nijlen

-Sp.-Mopertingen1-0
20:00Lyra-

KSC City Pirates

1-3
.Lille-

Thes Sport

0-2

zondag 11/10/2015

15:00KFC Turnhout-Esperanza Pelt0-0
.Wellen-

St.Lenaarts

0-2

speeldag 9

zaterdag 17/10/2015

19:30Esperanza Pelt-Zwarte Leeuw2-2
.Thes Sport-Leopoldsburg2-2
.

St.Lenaarts

-Hades1-0
20:00KSC City Pirates-

KFC Turnhout

0-3
.

Lille

-Nijlen3-0

zondag 18/10/2015

15:00

Vosselaar VV

-Lyra3-0
.Sp.-Mopertingen-Wellen1-1
.

Wijgmaal

-Bilzerse Waltwilder2-0

speeldag 10

zaterdag 24/10/2015

19:30

Zwarte Leeuw

-KSC City Pirates3-2
.Bilzerse Waltwilder-Esperanza Pelt3-3
.Nijlen-

Thes Sport

0-3
.Leopoldsburg-

Wijgmaal

0-1
.

Hades

-Sp.-Mopertingen7-1

zondag 25/10/2015

15:00Lyra-St.Lenaarts0-0
.

KFC Turnhout

-Vosselaar VV3-1
.

Wellen

-Lille3-2

speeldag 11

zaterdag 07/11/2015

19:30

Esperanza Pelt

-Leopoldsburg3-2
.

Thes Sport

-Wijgmaal3-1
.St.Lenaarts-

KFC Turnhout

1-2
.

Nijlen

-Wellen5-2
20:00

KSC City Pirates

-Bilzerse Waltwilder3-2
.Lille-

Hades

0-3

zondag 08/11/2015

14:30Vosselaar VV-

Zwarte Leeuw

2-3
.Sp.-Mopertingen-Lyra1-1

speeldag 12

zaterdag 14/11/2015

19:30

Zwarte Leeuw

-St.Lenaarts2-0
.

Bilzerse Waltwilder

-Vosselaar VV5-2
.Leopoldsburg-KSC City Pirates2-2
.

Hades

-Nijlen2-0
20:00

Lyra

-Lille2-0

zondag 15/11/2015

14:30KFC Turnhout-

Sp.-Mopertingen

0-2
.

Wellen

-Thes Sport2-1
15:00Wijgmaal-Esperanza Pelt2-2

speeldag 13

zaterdag 21/11/2015

19:30Thes Sport-Esperanza Pelt1-1
.St.Lenaarts-

Bilzerse Waltwilder

0-1
.Nijlen-Lyra1-1
20:00KSC City Pirates-Wijgmaal3-3
.

Lille

-KFC Turnhout3-1

zondag 22/11/2015

14:30Vosselaar VV-Leopoldsburg3-3
.Sp.-Mopertingen-Zwarte Leeuw1-1
.Wellen-

Hades

1-2

speeldag 14

zaterdag 31/10/2015

16:00Bilzerse Waltwilder-

Sp.-Mopertingen

3-6

zaterdag 28/11/2015

19:30

Esperanza Pelt

-KSC City Pirates3-2
.Thes Sport-

Hades

0-1
.

Zwarte Leeuw

-Lille4-0
.Leopoldsburg-St.Lenaarts1-1
20:00Lyra-

Wellen

0-1

zondag 29/11/2015

14:30KFC Turnhout-Nijlen1-1
15:00

Wijgmaal

-Vosselaar VV4-1

speeldag 15

zaterdag 05/12/2015

19:30St.Lenaarts-Wijgmaal1-1
.

Hades

-Lyra3-1
.

Nijlen

-Zwarte Leeuw4-1
20:00KSC City Pirates-

Thes Sport

1-2
.Lille-Bilzerse Waltwilder1-1
.

Sp.-Mopertingen

-Leopoldsburg1-0

zondag 06/12/2015

14:30Vosselaar VV-

Esperanza Pelt

3-4
.Wellen-

KFC Turnhout

0-3

speeldag 16

zaterdag 12/12/2015

19:30St.Lenaarts-Esperanza Pelt0-0
.

Hades

-KFC Turnhout2-0
.

Nijlen

-Bilzerse Waltwilder2-1
20:00Lyra-

Thes Sport

0-5
.Lille-

Leopoldsburg

1-3
.Sp.-Mopertingen-

Wijgmaal

2-3

zondag 13/12/2015

14:30Vosselaar VV-

KSC City Pirates

0-5
.Wellen-Zwarte Leeuw1-1

speeldag 17

zaterdag 19/12/2015

20:00

KSC City Pirates

-St.Lenaarts2-1

zaterdag 09/01/2016

19:30

Esperanza Pelt

-Sp.-Mopertingen4-2
.

Thes Sport

-Vosselaar VV2-0
.Zwarte Leeuw-Hades2-2
.

Leopoldsburg

-Nijlen1-0
20:00Bilzerse Waltwilder-Wellen0-0
.

Wijgmaal

-Lille5-2

zondag 10/01/2016

14:30

KFC Turnhout

-Lyra3-2

speeldag 18

zaterdag 16/01/2016

19:30

St.Lenaarts

-Vosselaar VV3-0
.

Hades

-Bilzerse Waltwilder3-0
.Nijlen-

Wijgmaal

1-2
20:00Lyra-

Zwarte Leeuw

1-3
.

Lille

-Esperanza Pelt2-1

zondag 17/01/2016

14:30Sp.-Mopertingen-KSC City Pirates2-2
.Wellen-

Leopoldsburg

0-1
.

KFC Turnhout

-Thes Sport2-1

speeldag 19

zaterdag 23/01/2016

19:30Esperanza Pelt-Nijlen3-3
.

Thes Sport

-St.Lenaarts3-0
.

Zwarte Leeuw

-KFC Turnhout3-1
.Bilzerse Waltwilder-Lyra0-0
.Leopoldsburg-

Hades

0-1
20:00KSC City Pirates-Lille0-0

zondag 24/01/2016

14:30Vosselaar VV-

Sp.-Mopertingen

0-2
15:00

Wijgmaal

-Wellen4-1

speeldag 20

zaterdag 06/02/2016

19:30

Nijlen

-KSC City Pirates2-0
.Hades-

Wijgmaal

0-1
.Zwarte Leeuw-Thes Sport1-1
20:00Lyra-Leopoldsburg2-2
.Lille-Vosselaar VV2-2

zondag 07/02/2016

15:00

Sp.-Mopertingen

-St.Lenaarts2-1
.

KFC Turnhout

-Bilzerse Waltwilder2-1
.Wellen-Esperanza Pelt2-2

speeldag 21

zaterdag 13/02/2016

19:30Esperanza Pelt-

Hades

1-2
.

Thes Sport

-Sp.-Mopertingen2-1
.

Bilzerse Waltwilder

-Zwarte Leeuw2-0
.

Leopoldsburg

-KFC Turnhout3-0
.

St.Lenaarts

-Lille1-0
20:00

KSC City Pirates

-Wellen1-0

zondag 14/02/2016

15:00

Wijgmaal

-Lyra2-0
.

Vosselaar VV

-Nijlen2-1

speeldag 22

zaterdag 20/02/2016

19:30Zwarte Leeuw-

Leopoldsburg

2-4
.Bilzerse Waltwilder-

Thes Sport

2-4
.

Hades

-KSC City Pirates1-0
.Nijlen-

St.Lenaarts

1-2
20:00Lyra-Esperanza Pelt1-1
.

Lille

-Sp.-Mopertingen4-0

zondag 21/02/2016

15:00Wellen-Vosselaar VV2-2
.KFC Turnhout-Wijgmaal1-1

speeldag 23

zaterdag 27/02/2016

19:30Esperanza Pelt-

KFC Turnhout

2-3
.

Thes Sport

-Lille3-0
.Leopoldsburg-Bilzerse Waltwilder1-1
.St.Lenaarts-Wellen1-1
.

Sp.-Mopertingen

-Nijlen2-1
20:00KSC City Pirates-Lyra2-2

zondag 28/02/2016

15:00

Wijgmaal

-Zwarte Leeuw2-1
.

Vosselaar VV

-Hades4-0

speeldag 24

vrijdag 04/03/2016

20:30

Leopoldsburg

-Thes Sport1-0

zaterdag 05/03/2016

19:30Zwarte Leeuw-Esperanza Pelt0-0
.Bilzerse Waltwilder-Wijgmaal1-1
.

Hades

-St.Lenaarts2-0
.

Nijlen

-Lille3-0
.KFC Turnhout-KSC City Pirates1-1
20:00Lyra-

Vosselaar VV

0-2

zondag 06/03/2016

15:00Wellen-

Sp.-Mopertingen

0-1

speeldag 25

zaterdag 12/03/2016

19:30

Esperanza Pelt

-Bilzerse Waltwilder3-0
.Thes Sport-

Nijlen

1-2
.

St.Lenaarts

-Lyra5-0
.Sp.-Mopertingen-

Hades

1-2
20:00

KSC City Pirates

-Zwarte Leeuw5-2
.Lille-

Wellen

2-3

zondag 13/03/2016

15:00

Vosselaar VV

-KFC Turnhout2-1
.

Wijgmaal

-Leopoldsburg3-2

speeldag 26

zaterdag 19/03/2016

19:30

KFC Turnhout

-St.Lenaarts1-0
.Zwarte Leeuw-Vosselaar VV2-2
.Bilzerse Waltwilder-KSC City Pirates3-3
.

Leopoldsburg

-Esperanza Pelt3-2
.

Hades

-Lille5-0
20:00

Lyra

-Sp.-Mopertingen2-0

zondag 20/03/2016

15:00

Wellen

-Nijlen1-0
.Wijgmaal-Thes Sport2-2

speeldag 27

zaterdag 02/04/2016

19:30

Esperanza Pelt

-Wijgmaal3-0
.

Thes Sport

-Wellen5-1
.

Nijlen

-Hades3-0
20:00

KSC City Pirates

-Leopoldsburg5-1
.Lille-Lyra2-2

zondag 03/04/2016

14:15St.Lenaarts-

Zwarte Leeuw

0-1
15:00

Sp.-Mopertingen

-KFC Turnhout1-0
.

Vosselaar VV

-Bilzerse Waltwilder2-0

speeldag 28

zaterdag 09/04/2016

19:30Esperanza Pelt-Thes Sport1-1
.Zwarte Leeuw-Sp.-Mopertingen1-1
.Bilzerse Waltwilder-

St.Lenaarts

0-4
.Leopoldsburg-

Vosselaar VV

2-3
.

Hades

-Wellen4-1
20:00Lyra-

Nijlen

0-1

zondag 10/04/2016

15:00

Wijgmaal

-KSC City Pirates2-0
.

KFC Turnhout

-Lille4-1

speeldag 29

zondag 24/04/2016

15:00

Wellen

-Lyra3-2
.

Nijlen

-KFC Turnhout3-2
.Lille-

Zwarte Leeuw

0-3
.

Sp.-Mopertingen

-Bilzerse Waltwilder2-1
.

St.Lenaarts

-Leopoldsburg1-0
.Vosselaar VV-Wijgmaal3-3
.

KSC City Pirates

-Esperanza Pelt2-0
.Hades-Thes Sport2-2

speeldag 30

zaterdag 30/04/2016

19:30

Lyra

-Hades4-1
.Bilzerse Waltwilder-

Lille

3-5

zondag 01/05/2016

15:00

Thes Sport

-KSC City Pirates3-0
.Esperanza Pelt-

Vosselaar VV

1-4
.Wijgmaal-St.Lenaarts1-1
.

Leopoldsburg

-Sp.-Mopertingen2-0
.

Zwarte Leeuw

-Nijlen6-1
.KFC Turnhout-

Wellen

0-2

PROMOTIE TOESTAND: (zondagavond 1 mei)
Enkel de kampioen is zeker van promotie(Artikel 1554.1.21),
maar dat artikel is niet meer van toepassing !
De ploegen op plaatsen 1, 2 en 3 promoveren:
Hades
Wijgmaal
Thes Sport

30/30

Hades61Limb1620
2.Wijgmaal52Brab00
3.Thes Sport51Limb70
4.Zwarte Leeuw50Antw210
5.St.Lenaarts46Antw430
6.Sp.-Mopertingen45Limb00
7.KSC City Pirates44Antw140
8.Leopoldsburg44Limb00
9.Esperanza Pelt44Limb40
10.KFC Turnhout43Antw30
11.Nijlen38Antw00
12.Wellen37Limb00
13.Vosselaar VV36Antw00
14.Bilzerse Waltwilder25Limb00
15.Lille23Antw00
16.Lyra17Antw0254

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

30/30

1

2

3

4

5

6

Hades6119+2559249
2.xWijgmaal5214+1457205
3.xThes Sport5114+2761255
4.xZwarte Leeuw5013+1460245
5.xSt.Lenaarts4613+1446205
6.xSp.-Mopertingen4513-845205
7.xKSC City Pirates4412+1162253
8.xLeopoldsburg4412+1053274
9.xEsperanza Pelt4410+1361242
10.xKFC Turnhout4312+153275
11.xNijlen3811-849192
12.xWellen3710-1337174
13.xVosselaar VV3610-852234
14.xBilzerse Waltwilder255-2340142
15.xLille235-2737141
16.xLyra173-4230140

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gemaakte goals op verplaatsing

6

het aantal gewonnen uitwedstrijden