www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale A
zaterdag 20/04/2024 |
19:30 | Vinderhoute | - | Inter Gent | 1 | - | 2 |
20:00 | Poesele B | - | Anatolia Gent | 4
| - | 0 |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | FCA Gent | - | Vinkt B | 6
| - | 3
|
. | Bassevelde | - | Middelburg | 0 | - | 3 |
. | Rooigem | - | VSV Gent B | 1
| - | 4
|
. | Hansbeke B | - | Balgerhoeke | 1 | - | 0 |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | VSV Gent B | 3 | - | 3 | Hansbeke B | | - | |
. | Zomergem | 9 | - | 6 | Vinderhoute | | - | |
. | Middelburg | 8 |
- | 3 | Poesele B | | - | |
. | Vinkt B | 1 | - | 1 | Exc Donk | | - | |
. | Inter Gent | 4 | - | 3 | Bassevelde | | - | |
. | Balgerhoeke | 6 | - | 3 | Rooigem | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Zomergem
periode 1
14/14 |
| Anatolia Gent | 36 |
2. | Middelburg | 33 |
3. | Vinderhoute | 26 |
4. | Zomergem | 24 |
5. | Exc Donk | 24 |
6. | Balgerhoeke | 23 |
7. | Hansbeke B | 21 |
8. | Poesele B | 19 |
9. | FCA Gent | 15 |
10. | VSV Gent B | 14 |
11. | Rooigem | 11 |
12. | Vinkt B | 10 |
13. | Inter Gent | 9 |
14. | Bassevelde | 2 |
periode 2
13/14 |
| Anatolia Gent | 36 |
2. | Zomergem* | 28 |
3. | FCA Gent | 22 |
4. | Middelburg* | 21 |
5. | Balgerhoeke* | 18 |
6. | Vinderhoute* | 16 |
7. | Inter Gent* | 16 |
8. | Bassevelde* | 15 |
9. | Exc Donk* | 14 |
10. | Hansbeke B* | 13 |
11. | Rooigem* | 12 |
12. | Poesele B* | 12 |
13. | VSV Gent B* | 10 |
14. | Vinkt B* | 9 |
Zomergem
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Zomergem | - | Balgerhoeke | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 7 | |
2. | Zo-10/09/23 | 17:00 | Anatolia Gent | - | Zomergem | 3 - | 3 | | 1 | 2 | | 8 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Bassevelde | - | Zomergem | 0 - | 3 | | 3 | 5 | | 4 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Vinderhoute | - | Zomergem | 3 - | 3 | | 1 | 6 | | 9 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Zomergem | - | Poesele B | 6 - | 0 | | 3 | 9 | | 6 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Exc Donk | - | Zomergem | 0 - | 4 | | 3 | 12 | | 4 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Rooigem | - | Zomergem | 2 - | 5 | | 3 | 15 | | 4 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Zomergem | - | Inter Gent | 4 - | 1 | | 3 | 18 | | 3 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Hansbeke B | - | Zomergem | 3 - | 2 | | 0 | 18 | | 4 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Zomergem | - | Vinkt B | 5 - | 0 | | 3 | 21 | | 3 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Zomergem | - | FCA Gent | 0 - | 1 | | 0 | 21 | | 4 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Middelburg | - | Zomergem | 3 - | 1 | | 0 | 21 | | 5 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Zomergem | - | VSV Gent B | 5 - | 0 | | 3 | 24 | | 4 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Zomergem | - | Bassevelde | 4 - | 0 | | 3 | 27 | | 3 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Vinkt B | - | Zomergem | 0 - | 2 | | 3 | 30 | | 3 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Zomergem | - | Hansbeke B | 4 - | 0 | | 3 | 33 | | 3 | |
18. | Wo-07/02/24 | 20:00 | Poesele B | - | Zomergem | 3 - | 4 | | 3 | 36 | | 3 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Zomergem | - | Exc Donk | 2 - | 1 | | 3 | 39 | | 3 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Inter Gent | - | Zomergem | 1 - | 2 | | 3 | 42 | | 3 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Zomergem | - | Anatolia Gent | 2 - | 3 | | 0 | 42 | | 3 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Balgerhoeke | - | Zomergem | 1 - | 3 | | 3 | 45 | | 3 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Zomergem | - | Rooigem | 5 - | 0 | | 3 | 48 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | VSV Gent B | - | Zomergem | 0 - | 0 | | 1 | 49 | | 2 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | FCA Gent | - | Zomergem | 2 - | 1 | | 0 | 49 | | 2 | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Zomergem | - | Middelburg | 6 - | 0 | | 3 | 52 | | 2 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zomergem | - | Vinderhoute | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Vinderhoute
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Bassevelde | - | Vinderhoute | 3 - | 6 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Vinderhoute | - | Hansbeke B | 3 - | 1 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Vinderhoute | - | Vinkt B | 3 - | 1 | | 3 | 9 | | 1 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Vinderhoute | - | Zomergem | 3 - | 3 | | 1 | 10 | | 4 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Balgerhoeke | - | Vinderhoute | 1 - | 4 | | 3 | 13 | | 3 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | VSV Gent B | - | Vinderhoute | 5 - | 2 | | 0 | 13 | | 4 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Vinderhoute | - | FCA Gent | 3 - | 0 | | 3 | 16 | | 3 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Anatolia Gent | - | Vinderhoute | 1 - | 0 | | 0 | 16 | | 5 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Vinderhoute | - | Poesele B | 8 - | 2 | | 3 | 19 | | 3 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Middelburg | - | Vinderhoute | 2 - | 1 | | 0 | 19 | | 5 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Inter Gent | - | Vinderhoute | 1 - | 2 | | 3 | 22 | | 3 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Vinderhoute | - | Exc Donk | 0 - | 0 | | 1 | 23 | | 4 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Rooigem | - | Vinderhoute | 1 - | 2 | | 3 | 26 | | 3 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Vinderhoute | - | Balgerhoeke | 1 - | 2 | | 0 | 26 | | 3 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Vinkt B | - | Vinderhoute | 2 - | 0 | | 0 | 26 | | 5 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Vinderhoute | - | Middelburg | 1 - | 1 | | 1 | 27 | | 5 | |
20. | Za-03/02/24 | 18:00 | Poesele B | - | Vinderhoute | 3 - | 5 | | 3 | 30 | | 4 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Hansbeke B | - | Vinderhoute | 1 - | 4 | | 3 | 33 | | 4 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Vinderhoute | - | Rooigem | 5 - | 1 | | 3 | 36 | | 4 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | FCA Gent | - | Vinderhoute | 3 - | 1 | | 0 | 36 | | 4 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Vinderhoute | - | VSV Gent B | 1 - | 0 | | 3 | 39 | | 4 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Exc Donk | - | Vinderhoute | 3 - | 1 | | 0 | 39 | | 4 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Vinderhoute | - | Bassevelde | 1 - | 0 | | 3 | 42 | | 4 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Vinderhoute | - | Anatolia Gent | 2 - | 6 | | 0 | 42 | | 4 | |
29. | Za-20/04/24 | 19:30 | Vinderhoute | - | Inter Gent | 1 - | 2 | | 0 | 42 | | 4 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zomergem | - | Vinderhoute | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/13)
1 | Anatolia Gent | 35 | +25 |
2 | Zomergem* | 28 | +37 |
3 | Middelburg* | 26 | +26 |
4 | Hansbeke B | 25 | +13 |
5 | Vinderhoute | 24 | +13 |
6 | FCA Gent | 23 | +5 |
7 | Exc Donk | 22 | +6 |
8 | Poesele B | 19 | +4 |
9 | Balgerhoeke* | 14 | +1 |
10 | Rooigem | 13 | -11 |
11 | Vinkt B* | 11 | -16 |
12 | Bassevelde | 10 | -16 |
13 | Inter Gent* | 8 | -13 |
14 | VSV Gent B* | 8 | -8 |
alle wedstrijden (26/26)
1 | Anatolia Gent | 69 | +46 |
2 | Zomergem* | 52 | +49 |
3 | Middelburg* | 51 | +45 |
4 | Vinderhoute* | 42 | +15 |
5 | Balgerhoeke* | 41 | +23 |
6 | Exc Donk* | 38 | +8 |
7 | FCA Gent | 36 | -16 |
8 | Hansbeke B* | 34 | -5 |
9 | Poesele B* | 31 | -20 |
10 | Inter Gent* | 25 | -25 |
11 | VSV Gent B* | 24 | -12 |
12 | Rooigem* | 23 | -32 |
13 | Vinkt B* | 19 | -36 |
14 | Bassevelde* | 17 | -40 |
uitwedstrijden (13/13)
1 | Anatolia Gent | 34 | +21 |
2 | Balgerhoeke | 27 | +22 |
3 | Middelburg | 25 | +19 |
4 | Zomergem | 24 | +12 |
5 | Vinderhoute* | 18 | +2 |
6 | Inter Gent | 17 | -12 |
7 | VSV Gent B | 16 | -4 |
8 | Exc Donk* | 16 | +2 |
9 | FCA Gent | 13 | -21 |
10 | Poesele B* | 12 | -24 |
11 | Rooigem* | 10 | -21 |
12 | Hansbeke B* | 9 | -18 |
13 | Vinkt B | 8 | -20 |
14 | Bassevelde* | 7 | -24 |