www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Bassevelde-

Kaprijke-Bentille

1-3
.Vinkt B-

Vinderhoute

0-3

zondag 01/09/2019

15:00Lotenhulle-Rooigem1-1
.VS Destelbergen-

Knesselare

0-1
.

VSV.Gent B

-FCA Gent1-0
.Balgerhoeke-Ooidonck Leerne2-2
16:00

VV.9000 Gent

-Jago St.Amandsberg6-1

vrij: Middelburg

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00Rooigem-

VV.9000 Gent

0-1
19:30Vinderhoute-

Middelburg

1-3
.Jago St.Amandsberg-

Bassevelde

0-7

zondag 08/09/2019

15:00Knesselare-Vinkt B1-1
.

Kaprijke-Bentille

-VSV.Gent B2-1
.Ooidonck Leerne-

VS Destelbergen

1-2
.FCA Gent-

Balgerhoeke

3-4

vrij: Lotenhulle

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Vinkt B-

Middelburg

1-3
.

Bassevelde

-Rooigem5-1

zondag 15/09/2019

15:00

VSV.Gent B

-Jago St.Amandsberg6-0
.Balgerhoeke-

Kaprijke-Bentille

1-3
.Lotenhulle-

Vinderhoute

3-4
.VS Destelbergen-FCA Gent0-0
.

Knesselare

-Ooidonck Leerne5-1

vrij: VV.9000 Gent

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

18:00Rooigem-

VSV.Gent B

2-4
19:30Jago St.Amandsberg-

Balgerhoeke

1-5
.Vinderhoute-VV.9000 Gent0-0

zondag 22/09/2019

15:00FCA Gent-

Knesselare

1-3
.

Middelburg

-Lotenhulle5-3
.Ooidonck Leerne-

Vinkt B

1-2
.

Kaprijke-Bentille

-VS Destelbergen3-0

vrij: Bassevelde

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30VV.9000 Gent-Middelburg-
.Bassevelde-Vinderhoute-
.Vinkt B-Lotenhulle-

zondag 29/09/2019

15:00VS Destelbergen-Jago St.Amandsberg-
.Knesselare-Kaprijke-Bentille-
.Ooidonck Leerne-FCA Gent-
.Balgerhoeke-Rooigem-

vrij: VSV.Gent B

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

18:00Rooigem-VS Destelbergen-
19:30Vinderhoute-VSV.Gent B-
.Jago St.Amandsberg-Knesselare-

zondag 06/10/2019

15:00Middelburg-Bassevelde-
.Lotenhulle-VV.9000 Gent-
.FCA Gent-Vinkt B-
.Kaprijke-Bentille-Ooidonck Leerne-

vrij: Balgerhoeke

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Vinkt B-VV.9000 Gent-
.Bassevelde-Lotenhulle-

zondag 13/10/2019

15:00Knesselare-Rooigem-
.Ooidonck Leerne-Jago St.Amandsberg-
.FCA Gent-Kaprijke-Bentille-
.VSV.Gent B-Middelburg-
.Balgerhoeke-Vinderhoute-

vrij: VS Destelbergen

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

18:00Rooigem-Ooidonck Leerne-
19:30VV.9000 Gent-Bassevelde-
.Jago St.Amandsberg-FCA Gent-
.Vinderhoute-VS Destelbergen-

zondag 20/10/2019

15:00Middelburg-Balgerhoeke-
.Lotenhulle-VSV.Gent B-
.Kaprijke-Bentille-Vinkt B-

vrij: Knesselare

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Vinkt B-Bassevelde-

zondag 27/10/2019

15:00VS Destelbergen-Middelburg-
.Knesselare-Vinderhoute-
.FCA Gent-Rooigem-
.Kaprijke-Bentille-Jago St.Amandsberg-
.VSV.Gent B-VV.9000 Gent-
.Balgerhoeke-Lotenhulle-

vrij: Ooidonck Leerne

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Vinderhoute-Ooidonck Leerne-
.Middelburg-Knesselare-
.Lotenhulle-VS Destelbergen-
.VV.9000 Gent-Balgerhoeke-
.Bassevelde-VSV.Gent B-
.Jago St.Amandsberg-Vinkt B-
.Rooigem-Kaprijke-Bentille-

vrij: FCA Gent

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00VS Destelbergen-VV.9000 Gent-
.Knesselare-Lotenhulle-
.Ooidonck Leerne-Middelburg-
.FCA Gent-Vinderhoute-
.Jago St.Amandsberg-Rooigem-
.Balgerhoeke-Bassevelde-
.Vinkt B-VSV.Gent B-

vrij: Kaprijke-Bentille

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Vinderhoute-Kaprijke-Bentille-
.Middelburg-FCA Gent-
.Lotenhulle-Ooidonck Leerne-
.VV.9000 Gent-Knesselare-
.Bassevelde-VS Destelbergen-
.VSV.Gent B-Balgerhoeke-
.Rooigem-Vinkt B-

vrij: Jago St.Amandsberg

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00VS Destelbergen-VSV.Gent B-
.Knesselare-Bassevelde-
.Ooidonck Leerne-VV.9000 Gent-
.FCA Gent-Lotenhulle-
.Kaprijke-Bentille-Middelburg-
.Jago St.Amandsberg-Vinderhoute-
.Vinkt B-Balgerhoeke-

vrij: Rooigem

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Vinderhoute-Rooigem-
.Middelburg-Jago St.Amandsberg-
.Lotenhulle-Kaprijke-Bentille-
.VV.9000 Gent-FCA Gent-
.Bassevelde-Ooidonck Leerne-
.VSV.Gent B-Knesselare-
.Balgerhoeke-VS Destelbergen-

vrij: Vinkt B

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00VS Destelbergen-Vinkt B-
.Knesselare-Balgerhoeke-
.Ooidonck Leerne-VSV.Gent B-
.FCA Gent-Bassevelde-
.Kaprijke-Bentille-VV.9000 Gent-
.Jago St.Amandsberg-Lotenhulle-
.Rooigem-Middelburg-

vrij: Vinderhoute

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Knesselare-VS Destelbergen-
.Rooigem-Lotenhulle-
.Jago St.Amandsberg-VV.9000 Gent-
.Kaprijke-Bentille-Bassevelde-
.FCA Gent-VSV.Gent B-
.Ooidonck Leerne-Balgerhoeke-
.Vinderhoute-Vinkt B-

vrij: Middelburg

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Middelburg-Vinderhoute-
.Vinkt B-Knesselare-
.VS Destelbergen-Ooidonck Leerne-
.Balgerhoeke-FCA Gent-
.VSV.Gent B-Kaprijke-Bentille-
.Bassevelde-Jago St.Amandsberg-
.VV.9000 Gent-Rooigem-

vrij: Lotenhulle

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00FCA Gent-VS Destelbergen-
.Ooidonck Leerne-Knesselare-
.Vinderhoute-Lotenhulle-
.Rooigem-Bassevelde-
.Jago St.Amandsberg-VSV.Gent B-
.Kaprijke-Bentille-Balgerhoeke-
.Middelburg-Vinkt B-

vrij: VV.9000 Gent

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00VV.9000 Gent-Vinderhoute-
.Lotenhulle-Middelburg-
.Vinkt B-Ooidonck Leerne-
.Knesselare-FCA Gent-
.VS Destelbergen-Kaprijke-Bentille-
.Balgerhoeke-Jago St.Amandsberg-
.VSV.Gent B-Rooigem-

vrij: Bassevelde

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Jago St.Amandsberg-VS Destelbergen-
.Kaprijke-Bentille-Knesselare-
.FCA Gent-Ooidonck Leerne-
.Middelburg-VV.9000 Gent-
.Vinderhoute-Bassevelde-
.Rooigem-Balgerhoeke-
.Lotenhulle-Vinkt B-

vrij: VSV.Gent B

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00VSV.Gent B-Vinderhoute-
.Bassevelde-Middelburg-
.VV.9000 Gent-Lotenhulle-
.Vinkt B-FCA Gent-
.Ooidonck Leerne-Kaprijke-Bentille-
.Knesselare-Jago St.Amandsberg-
.VS Destelbergen-Rooigem-

vrij: Balgerhoeke

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Rooigem-Knesselare-
.Jago St.Amandsberg-Ooidonck Leerne-
.Kaprijke-Bentille-FCA Gent-
.Lotenhulle-Bassevelde-
.Middelburg-VSV.Gent B-
.Vinderhoute-Balgerhoeke-
.VV.9000 Gent-Vinkt B-

vrij: VS Destelbergen

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00VS Destelbergen-Vinderhoute-
.Balgerhoeke-Middelburg-
.VSV.Gent B-Lotenhulle-
.Bassevelde-VV.9000 Gent-
.Vinkt B-Kaprijke-Bentille-
.FCA Gent-Jago St.Amandsberg-
.Ooidonck Leerne-Rooigem-

vrij: Knesselare

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Middelburg-VS Destelbergen-
.Vinderhoute-Knesselare-
.Rooigem-FCA Gent-
.Jago St.Amandsberg-Kaprijke-Bentille-
.VV.9000 Gent-VSV.Gent B-
.Lotenhulle-Balgerhoeke-
.Bassevelde-Vinkt B-

vrij: Ooidonck Leerne

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Ooidonck Leerne-Vinderhoute-
.Knesselare-Middelburg-
.VS Destelbergen-Lotenhulle-
.Balgerhoeke-VV.9000 Gent-
.VSV.Gent B-Bassevelde-
.Vinkt B-Jago St.Amandsberg-
.Kaprijke-Bentille-Rooigem-

vrij: FCA Gent

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00VV.9000 Gent-VS Destelbergen-
.Lotenhulle-Knesselare-
.Middelburg-Ooidonck Leerne-
.Vinderhoute-FCA Gent-
.Rooigem-Jago St.Amandsberg-
.Bassevelde-Balgerhoeke-
.VSV.Gent B-Vinkt B-

vrij: Kaprijke-Bentille

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Kaprijke-Bentille-Vinderhoute-
.FCA Gent-Middelburg-
.Ooidonck Leerne-Lotenhulle-
.Knesselare-VV.9000 Gent-
.VS Destelbergen-Bassevelde-
.Balgerhoeke-VSV.Gent B-
.Vinkt B-Rooigem-

vrij: Jago St.Amandsberg

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00VSV.Gent B-VS Destelbergen-
.Bassevelde-Knesselare-
.VV.9000 Gent-Ooidonck Leerne-
.Lotenhulle-FCA Gent-
.Middelburg-Kaprijke-Bentille-
.Vinderhoute-Jago St.Amandsberg-
.Balgerhoeke-Vinkt B-

vrij: Rooigem

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Rooigem-Vinderhoute-
.Jago St.Amandsberg-Middelburg-
.Kaprijke-Bentille-Lotenhulle-
.FCA Gent-VV.9000 Gent-
.Ooidonck Leerne-Bassevelde-
.Knesselare-VSV.Gent B-
.VS Destelbergen-Balgerhoeke-

vrij: Vinkt B

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Vinkt B-VS Destelbergen-
.Balgerhoeke-Knesselare-
.VSV.Gent B-Ooidonck Leerne-
.Bassevelde-FCA Gent-
.VV.9000 Gent-Kaprijke-Bentille-
.Lotenhulle-Jago St.Amandsberg-
.Middelburg-Rooigem-

vrij: Vinderhoute

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

4/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Kaprijke-Bentille124+8112+46
2.Knesselare103+7102+34
3.VSV.Gent B93+8121+15
4.Middelburg*93+6112+46
5.VV.9000 Gent*72+671+11
6.Balgerhoeke72+3122+59
7.Vinderhoute72+282+47
8.Bassevelde*62+9131+77
9.VS Destelbergen41-321-22
10.Vinkt B41-441+13
11.Lotenhulle*10-370-23
12.FCA Gent10-440-10
13.Ooidonck Leerne10-650-43
14.Rooigem10-740-42
15.Jago St.Amandsberg00-2220-111

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Kaprijke-Bentille4/10124+811
2.Knesselare4/9113+811
3.VSV.Gent B4/9103+913
4.Middelburg3/9103+712
5.VV.9000 Gent3/982+78
6.Balgerhoeke4/982+313
7.Bassevelde3/972+1014
8.Vinderhoute4/1072+28
9.VS Destelbergen4/941-32
10.Vinkt B4/1041-44
11.Lotenhulle3/910-38
12.FCA Gent4/910-44
13.Ooidonck Leerne4/910-76
14.Rooigem4/1010-74
15.Jago St.Amandsberg4/1000-222

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Bassevelde0/90000
Vinderhoute0/90000
Knesselare0/100000
Kaprijke-Bentille0/90000
VV.9000 Gent0/90000
Lotenhulle0/90000
Middelburg0/90000
FCA Gent0/100000
Ooidonck Leerne0/100000
Balgerhoeke0/100000
VS Destelbergen0/100000
Vinkt B0/90000
Jago St.Amandsberg0/90000
Rooigem0/90000
VSV.Gent B0/90000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Bassevelde0/100000
Vinderhoute0/90000
Knesselare0/90000
Kaprijke-Bentille0/90000
VV.9000 Gent0/100000
Lotenhulle0/100000
Middelburg0/100000
FCA Gent0/90000
Ooidonck Leerne0/90000
Balgerhoeke0/90000
VS Destelbergen0/90000
Vinkt B0/90000
Jago St.Amandsberg0/90000
Rooigem0/90000
VSV.Gent B0/100000