www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 29/10/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale A

zaterdag 26/10/2019

19:30Vinkt B-

Bassevelde

0-2

zondag 27/10/2019

15:00

Kaprijke-Bentille

-Jago St.Amandsberg5 -0 F1
.VS Destelbergen-Middelburg2 -2
.

Knesselare

-Vinderhoute3-0
.FCA Gent-

Rooigem

0-1
.VSV.Gent B-

VV.9000 Gent

1-2
.Balgerhoeke-

Lotenhulle

1-2

zaterdag 02/11/2019

17:30Rooigem3- 9Kaprijke-Bentille-
19:30Jago St.Amandsberg0-4Vinkt B-
.VV.9000 Gent6 -6Balgerhoeke-
.Vinderhoute7-3Ooidonck Leerne-
.Bassevelde9-4VSV.Gent B-

zondag 03/11/2019

14:30Middelburg7-9Knesselare-
.Lotenhulle4 -0VS Destelbergen-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

9/28

1.Kaprijke-Bentille2510-1.(0)
2.Knesselare*199.-4(0)
3.Middelburg*1864.
4.Bassevelde*167
5.VV.9000 Gent*169
6.Vinderhoute169.3
7.VSV.Gent B*112
8.Lotenhulle*117
9.FCA Gent106.-2(0)
10.Balgerhoeke*103
11.VS Destelbergen*84
12.Ooidonck Leerne*76-3.(0)
13.Rooigem76.2
14.Vinkt B51.1
15.Jago St.Amandsberg00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale A --> Jago St.Amandsberg

periode 1

-/-

Kaprijke-Bentille9/1025
2.Knesselare8/921
3.Middelburg8/920
4.Bassevelde8/918
5.VV.9000 Gent8/918
6.Vinderhoute9/1016
7.VSV.Gent B8/912
8.Lotenhulle8/912
9.FCA Gent9/911
10.Balgerhoeke8/911
11.VS Destelbergen8/99
12.Ooidonck Leerne8/98
13.Rooigem9/107
14.Vinkt B9/105
15.Jago St.Amandsberg9/100

periode 2

-/-

1.Bassevelde0/90
Vinderhoute0/90
Knesselare0/100
Kaprijke-Bentille0/90
VV.9000 Gent0/90
Lotenhulle0/90
Middelburg0/90
FCA Gent0/100
Ooidonck Leerne0/100
Balgerhoeke0/100
VS Destelbergen0/100
Vinkt B0/90
Jago St.Amandsberg0/90
Rooigem0/90
VSV.Gent B0/90

periode 3

-/-

1.Bassevelde0/100
Vinderhoute0/90
Knesselare0/90
Kaprijke-Bentille0/90
VV.9000 Gent0/100
Lotenhulle0/100
Middelburg0/100
FCA Gent0/90
Ooidonck Leerne0/90
Balgerhoeke0/90
VS Destelbergen0/90
Vinkt B0/90
Jago St.Amandsberg0/90
Rooigem0/90
VSV.Gent B0/100

Jago St.Amandsberg

1.Zo-01/09/1916:00VV.9000 Gent-

Jago St.Amandsberg

6 -10015-
2.Za-07/09/1919:30

Jago St.Amandsberg

-Bassevelde0 -70015-
3.Zo-15/09/1915:00VSV.Gent B-

Jago St.Amandsberg

6 -00015-
4.Za-21/09/1919:30

Jago St.Amandsberg

-Balgerhoeke1 -50015-
5.Zo-29/09/1915:00VS Destelbergen-

Jago St.Amandsberg

4 -10015-
6.Za-05/10/1919:30

Jago St.Amandsberg

-Knesselare2 -110015-
7.Zo-13/10/1915:00Ooidonck Leerne-

Jago St.Amandsberg

14 -10015-
8.Za-19/10/1919:30

Jago St.Amandsberg

-FCA Gent0 -5F10015-
9.Zo-27/10/1915:00Kaprijke-Bentille-

Jago St.Amandsberg

5 -0F10015-
10.Za-02/11/1919:30

Jago St.Amandsberg

-Vinkt B -.
11.Za-09/11/1919:30

Jago St.Amandsberg

-Rooigem -.
13.Za-23/11/1919:30

Jago St.Amandsberg

-Vinderhoute -.
14.Zo-01/12/1914:30Middelburg-

Jago St.Amandsberg

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Jago St.Amandsberg

-Lotenhulle -.
16.Zo-15/12/1900:00

Jago St.Amandsberg

-VV.9000 Gent -.
17.Zo-05/01/2000:00Bassevelde-

Jago St.Amandsberg

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Jago St.Amandsberg

-VSV.Gent B -.
19.Zo-19/01/2000:00Balgerhoeke-

Jago St.Amandsberg

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Jago St.Amandsberg

-VS Destelbergen -.
21.Zo-02/02/2000:00Knesselare-

Jago St.Amandsberg

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Jago St.Amandsberg

-Ooidonck Leerne -.
23.Zo-16/02/2000:00FCA Gent-

Jago St.Amandsberg

-.
24.Zo-01/03/2000:00

Jago St.Amandsberg

-Kaprijke-Bentille -.
25.Zo-08/03/2000:00Vinkt B-

Jago St.Amandsberg

-.
26.Zo-15/03/2000:00Rooigem-

Jago St.Amandsberg

-.
28.Zo-29/03/2000:00Vinderhoute-

Jago St.Amandsberg

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Jago St.Amandsberg

-Middelburg -.
30.Zo-26/04/2000:00Lotenhulle-

Jago St.Amandsberg

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Vinkt B

1.Za-31/08/1919:30Vinkt B-Vinderhoute0 -30014
2.Zo-08/09/1915:00Knesselare-Vinkt B1 -11113
3.Za-14/09/1919:30Vinkt B-Middelburg1 -30113
4.Zo-22/09/1915:00Ooidonck Leerne-Vinkt B1 -2

3

410
5.Za-28/09/1919:30Vinkt B-Lotenhulle0 -20412
6.Zo-06/10/1915:00FCA Gent-Vinkt B4 -00413
7.Za-12/10/1919:30Vinkt B-VV.9000 Gent1 -50414
8.Zo-20/10/1915:00Kaprijke-Bentille-Vinkt B2 -21513
9.Za-26/10/1919:30Vinkt B-Bassevelde0 -20514
10.Za-02/11/1919:30

Jago St.Amandsberg

-Vinkt B -.
11.Za-09/11/1919:30Vinkt B-VSV.Gent B -.
12.Za-16/11/1917:30Rooigem-Vinkt B -.
13.Za-23/11/1919:30Vinkt B-Balgerhoeke -.
15.Zo-08/12/1900:00VS Destelbergen-Vinkt B -.
16.Zo-15/12/1900:00Vinderhoute-Vinkt B -.
17.Zo-05/01/2000:00Vinkt B-Knesselare -.
18.Zo-12/01/2000:00Middelburg-Vinkt B -.
19.Zo-19/01/2000:00Vinkt B-Ooidonck Leerne -.
20.Zo-26/01/2000:00Lotenhulle-Vinkt B -.
21.Zo-02/02/2000:00Vinkt B-FCA Gent -.
22.Zo-09/02/2000:00VV.9000 Gent-Vinkt B -.
23.Zo-16/02/2000:00Vinkt B-Kaprijke-Bentille -.
24.Zo-01/03/2000:00Bassevelde-Vinkt B -.
25.Zo-08/03/2000:00Vinkt B-

Jago St.Amandsberg

-.
26.Zo-15/03/2000:00VSV.Gent B-Vinkt B -.
27.Zo-22/03/2000:00Vinkt B-Rooigem -.
28.Zo-29/03/2000:00Balgerhoeke-Vinkt B -.
30.Zo-26/04/2000:00Vinkt B-VS Destelbergen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (5/14)

1Kaprijke-Bentille1315:4+11
2Knesselare1015:6+9
3Bassevelde*913:7+6
4VSV.Gent B*710:4+6
5Middelburg**712:7+5
6Vinderhoute*77:4+3
7VV.9000 Gent**69:4+5
8Lotenhulle*512:8+4
9VS Destelbergen*56:4+2
10Balgerhoeke48:13-5
11Ooidonck Leerne*318:8+10
12FCA Gent39:11-2
13Rooigem*36:9-3
14Vinkt B02:15-13
15Jago St.Amandsberg*03:28-25

alle wedstrijden (9/28)

1Kaprijke-Bentille2528:9+19
2Knesselare*1930:9+21
3Middelburg*1825:15+10
4Bassevelde*1625:11+14
5VV.9000 Gent*1618:12+6
6Vinderhoute1620:16+4
7VSV.Gent B*1118:13+5
8Lotenhulle*1120:16+4
9FCA Gent1017:14+3
10Balgerhoeke*1018:21-3
11VS Destelbergen*88:15-7
12Ooidonck Leerne*726:18+8
13Rooigem711:22-11
14Vinkt B57:23-16
15Jago St.Amandsberg06:63-57

uitwedstrijden (5/14)

1Kaprijke-Bentille*1213:5+8
2Middelburg1113:8+5
3VV.9000 Gent109:8+1
4Knesselare**915:3+12
5Vinderhoute913:12+1
6Bassevelde*712:4+8
7FCA Gent*78:3+5
8Balgerhoeke**610:8+2
9Lotenhulle*68:80
10Vinkt B*55:8-3
11VSV.Gent B*48:9-1
12Ooidonck Leerne*48:10-2
13Rooigem45:13-8
14VS Destelbergen*32:11-9
15Jago St.Amandsberg03:35-32