www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Poesele A | - | Knesselare | 2 | - | 1 |
. | Merendree | - | St-Laureins A | 5
| - | 0
|
. | St-Kruis-Winkel | - | Evergem 2020 | 2
| - | 6
|
. | Sleidinge | - | KFC Eeklo | 0 | - | 3 |
. | Lovendegem | - | Maldegem | 2
| - | 3
|
. | Assenede | - | Zaffelare | 0 | - | 2 |
. | VSV Gent A | - | Lochristi | 2
| - | 3
|
. | Laarne-Kalken A | - | Beervelde | 8
| - | 1
|
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Evergem 2020 | 10 | - |
2 | Poesele A | | - | |
. | Knesselare | 5 | - |
4 | Merendree | | - | |
. | Lochristi | 4 |
- | 7 | Lovendegem | | - | |
. | Beervelde | 1 | - | 4 | Sleidinge | | - | |
. | St-Laureins A | 7 | - | 6 | Assenede | | - | |
. | Zaffelare | 6 | - | 0 | St-Kruis-Winkel | | - | |
. | Maldegem | 7 |
- | 1 | VSV Gent A | | - | |
. | KFC Eeklo | 4 | - | 10 | Laarne-Kalken A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A --> Zaffelare
periode 1
10/10 |
| St-Laureins A | 25 |
2. | Evergem 2020 | 25 |
3. | Laarne-Kalken A | 21 |
4. | KFC Eeklo | 20 |
5. | Sleidinge | 18 |
6. | Merendree | 14 |
7. | Lovendegem | 14 |
8. | Maldegem | 13 |
9. | St-Kruis-Winkel | 13 |
10. | Zaffelare | 13 |
11. | Poesele A | 12 |
12. | Knesselare | 12 |
13. | Lochristi | 10 |
14. | Assenede | 8 |
15. | Beervelde | 7 |
16. | VSV Gent A | 4 |
periode 2
10/10 |
| Sleidinge | 23 |
2. | Evergem 2020 | 21 |
3. | Assenede | 19 |
4. | Laarne-Kalken A | 19 |
5. | Merendree | 18 |
6. | St-Laureins A | 17 |
7. | KFC Eeklo | 16 |
8. | Knesselare | 16 |
9. | Zaffelare | 15 |
10. | Maldegem | 14 |
11. | Lovendegem | 13 |
12. | VSV Gent A | 9 |
13. | Poesele A | 9 |
14. | Lochristi | 7 |
15. | St-Kruis-Winkel | 4 |
16. | Beervelde | 4 |
periode 3
9/10 |
1. | Laarne-Kalken A | 22 | |
2. | Maldegem | 19 | |
3. | Evergem 2020 | 19 | |
4. | Lovendegem | 17 | x |
5. | Lochristi | 16 | x |
6. | St-Laureins A | 15 | x |
7. | Merendree | 14 | x |
8. | KFC Eeklo | 14 | x |
9. | Knesselare | 14 | x |
10. | Assenede | 12 | x |
11. | Poesele A | 12 | x |
12. | Sleidinge | 10 | x |
13. | Zaffelare | 9 | x |
14. | VSV Gent A | 7 | x |
15. | St-Kruis-Winkel | 3 | x |
16. | Beervelde | 2 | x |
Zaffelare
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Zaffelare | - | Merendree | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 10 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Laarne-Kalken A | - | Zaffelare | 3 - | 0 | | 0 | 1 | | 12 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Zaffelare | - | KFC Eeklo | 0 - | 3 | | 0 | 1 | | 13 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Maldegem | - | Zaffelare | 5 - | 3 | | 0 | 1 | | 15 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Zaffelare | - | Lochristi | 3 - | 2 | | 3 | 4 | | 14 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Knesselare | - | Zaffelare | 2 - | 3 | | 3 | 7 | | 9 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Zaffelare | - | Poesele A | 2 - | 0 | | 3 | 10 | | 9 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Lovendegem | - | Zaffelare | 3 - | 2 | | 0 | 10 | | 10 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Zaffelare | - | Evergem 2020 | 0 - | 2 | | 0 | 10 | | 12 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | St-Laureins A | - | Zaffelare | 0 - | 2 | | 3 | 13 | | 10 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Zaffelare | - | Beervelde | 5 - | 0 | | 3 | 16 | | 8 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Zaffelare | 1 - | 6 | | 3 | 19 | | 7 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Zaffelare | - | Assenede | 2 - | 3 | | 0 | 19 | | 7 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Zaffelare | - | Sleidinge | 1 - | 2 | | 0 | 19 | | 7 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | VSV Gent A | - | Zaffelare | 0 - | 3 | | 3 | 22 | | 7 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Poesele A | - | Zaffelare | 2 - | 2 | | 1 | 23 | | 7 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Zaffelare | - | Knesselare | 2 - | 3 | | 0 | 23 | | 7 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Lochristi | - | Zaffelare | 2 - | 2 | | 1 | 24 | | 9 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Zaffelare | - | Maldegem | 2 - | 2 | | 1 | 25 | | 11 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Beervelde | - | Zaffelare | 1 - | 2 | | 3 | 28 | | 7 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | KFC Eeklo | - | Zaffelare | 3 - | 2 | | 0 | 28 | | 11 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Zaffelare | - | St-Laureins A | 3 - | 5 | | 0 | 28 | | 11 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Sleidinge | - | Zaffelare | 2 - | 0 | | 0 | 28 | | 11 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Zaffelare | - | Laarne-Kalken A | 1 - | 2 | | 0 | 28 | | 11 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Evergem 2020 | - | Zaffelare | 1 - | 0 | | 0 | 28 | | 11 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Zaffelare | - | Lovendegem | 1 - | 0 | | 3 | 31 | | 11 | |
27. | Za-06/04/24 | 18:30 | Merendree | - | Zaffelare | 3 - | 1 | | 0 | 31 | | 11 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Zaffelare | - | VSV Gent A | 3 - | 1 | | 3 | 34 | | 11 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Assenede | - | Zaffelare | 0 - | 2 | | 3 | 37 | | 11 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zaffelare | - | St-Kruis-Winkel | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
St-Kruis-Winkel
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Assenede | 1 - | 4 | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Merendree | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | 0 | 0 | | 14 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | St-Laureins A | 1 - | 5 | | 0 | 0 | | 15 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Lovendegem | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 3 | | 3 | 3 | | 13 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Beervelde | 2 - | 0 | | 3 | 6 | | 12 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Evergem 2020 | - | St-Kruis-Winkel | 3 - | 1 | | 0 | 6 | | 13 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Knesselare | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 12 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Lochristi | - | St-Kruis-Winkel | 0 - | 4 | | 3 | 10 | | 9 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Poesele A | 4 - | 5 | | 0 | 10 | | 11 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Sleidinge | 2 - | 0 | | 3 | 13 | | 9 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | VSV Gent A | - | St-Kruis-Winkel | 4 - | 2 | | 0 | 13 | | 10 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Zaffelare | 1 - | 6 | | 0 | 13 | | 11 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Laarne-Kalken A | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | 0 | 13 | | 12 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | KFC Eeklo | 3 - | 4 | | 0 | 13 | | 14 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Maldegem | - | St-Kruis-Winkel | 4 - | 1 | | 0 | 13 | | 14 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Merendree | 1 - | 2 | | 0 | 13 | | 14 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | St-Laureins A | - | St-Kruis-Winkel | 5 - | 2 | | 0 | 13 | | 14 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Sleidinge | - | St-Kruis-Winkel | 5 - | 0 | | 0 | 13 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Lovendegem | 1 - | 1 | | 1 | 14 | | 14 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | St-Kruis-Winkel | - | VSV Gent A | 2 - | 1 | | 3 | 17 | | 14 | |
21. | Zo-18/02/24 | 16:00 | Beervelde | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 3 | | 3 | 20 | | 13 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Maldegem | 1 - | 5 | | 0 | 20 | | 14 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | KFC Eeklo | - | St-Kruis-Winkel | 5 - | 0 | | 0 | 20 | | 14 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Poesele A | - | St-Kruis-Winkel | 8 - | 1 | | 0 | 20 | | 14 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Lochristi | 2 - | 4 | | 0 | 20 | | 14 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Assenede | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | 0 | 20 | | 14 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Laarne-Kalken A | 1 - | 6 | | 0 | 20 | | 15 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Knesselare | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | 0 | 20 | | 15 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Evergem 2020 | 2 - | 6 | | 0 | 20 | | 15 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zaffelare | - | St-Kruis-Winkel | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Evergem 2020* | 36 | +23 |
2 | St-Laureins A* | 30 | +22 |
3 | KFC Eeklo* | 29 | +16 |
4 | Merendree | 28 | +17 |
5 | Sleidinge | 28 | +15 |
6 | Laarne-Kalken A | 28 | +21 |
7 | Lovendegem | 26 | +8 |
8 | Poesele A | 24 | +12 |
9 | Maldegem* | 23 | +12 |
10 | Lochristi* | 20 | -5 |
11 | Knesselare* | 20 | 0 |
12 | Zaffelare* | 17 | 0 |
13 | Assenede | 17 | -2 |
14 | VSV Gent A | 12 | -20 |
15 | St-Kruis-Winkel | 11 | -25 |
16 | Beervelde* | 10 | -23 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Evergem 2020 | 65 | +31 |
2 | Laarne-Kalken A | 62 | +46 |
3 | St-Laureins A | 57 | +28 |
4 | Sleidinge | 51 | +19 |
5 | KFC Eeklo | 50 | +14 |
6 | Merendree | 46 | +15 |
7 | Maldegem | 46 | +11 |
8 | Lovendegem | 44 | +12 |
9 | Knesselare | 42 | +4 |
10 | Assenede | 39 | +7 |
11 | Zaffelare | 37 | +2 |
12 | Lochristi | 33 | -17 |
13 | Poesele A | 33 | -6 |
14 | VSV Gent A | 20 | -39 |
15 | St-Kruis-Winkel | 20 | -50 |
16 | Beervelde | 13 | -77 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Laarne-Kalken A* | 34 | +25 |
2 | Evergem 2020 | 29 | +8 |
3 | St-Laureins A | 27 | +6 |
4 | Sleidinge* | 23 | +4 |
5 | Maldegem | 23 | -1 |
6 | Assenede* | 22 | +9 |
7 | Knesselare | 22 | +4 |
8 | KFC Eeklo | 21 | -2 |
9 | Zaffelare | 20 | +2 |
10 | Lovendegem* | 18 | +4 |
11 | Merendree* | 18 | -2 |
12 | Lochristi | 13 | -12 |
13 | St-Kruis-Winkel* | 9 | -25 |
14 | Poesele A* | 9 | -18 |
15 | VSV Gent A* | 8 | -19 |
16 | Beervelde | 3 | -54 |