www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 20/04/2024
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A
zaterdag 13/04/2024 |
19:00 | Laarne-Kalken A | - | Sleidinge | 3 | - | 0 |
19:30 | Maldegem | - | Merendree | 3
| - | 3
|
. | KFC Eeklo | - | Lovendegem | 1
| - | 3 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Knesselare | - | St-Kruis-Winkel | 2 | - | 1 |
. | St-Laureins A | - | Evergem 2020 | 1 | - | 2 |
. | Zaffelare | - | VSV Gent A | 3
| - | 1 |
. | Beervelde | - | Poesele A | 0 | - | 0 |
. | Lochristi | - | Assenede | 2 | - | 1 |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Poesele A | 7 | - |
9 | Knesselare | | - | |
. | Merendree | 7 | - |
8 | St-Laureins A | | - | |
. | St-Kruis-Winkel | 3 |
- | 6 | Evergem 2020 | | - | |
. | Sleidinge | 6 | - | 4 | KFC Eeklo | | - | |
. | Lovendegem | 10 | - | 9 | Maldegem | | - | |
. | Assenede | 6 | - | 0 | Zaffelare | | - | |
. | VSV Gent A | 6 |
- | 9 | Lochristi | | - | |
. | Laarne-Kalken A | 9 | - | 1 | Beervelde | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A --> Assenede
periode 1
10/10 |
| St-Laureins A | 25 |
2. | Evergem 2020 | 25 |
3. | Laarne-Kalken A | 21 |
4. | KFC Eeklo | 20 |
5. | Sleidinge | 18 |
6. | Merendree | 14 |
7. | Lovendegem | 14 |
8. | Maldegem | 13 |
9. | St-Kruis-Winkel | 13 |
10. | Zaffelare | 13 |
11. | Poesele A | 12 |
12. | Knesselare | 12 |
13. | Lochristi | 10 |
14. | Assenede | 8 |
15. | Beervelde | 7 |
16. | VSV Gent A | 4 |
periode 2
10/10 |
| Sleidinge | 23 |
2. | Evergem 2020 | 21 |
3. | Assenede | 19 |
4. | Laarne-Kalken A | 19 |
5. | Merendree | 18 |
6. | St-Laureins A | 17 |
7. | KFC Eeklo | 16 |
8. | Knesselare | 16 |
9. | Zaffelare | 15 |
10. | Maldegem | 14 |
11. | Lovendegem | 13 |
12. | VSV Gent A | 9 |
13. | Poesele A | 9 |
14. | Lochristi | 7 |
15. | St-Kruis-Winkel | 4 |
16. | Beervelde | 4 |
periode 3
8/10 |
1. | Laarne-Kalken A | 19 | |
2. | Lovendegem | 17 | |
3. | Maldegem | 16 | |
4. | Evergem 2020 | 16 | |
5. | St-Laureins A | 15 | |
6. | Knesselare | 14 | |
7. | Lochristi | 13 | |
8. | Assenede | 12 | x |
9. | KFC Eeklo | 11 | x |
10. | Merendree | 11 | x |
11. | Sleidinge | 10 | x |
12. | Poesele A | 9 | x |
13. | VSV Gent A | 7 | x |
14. | Zaffelare | 6 | x |
15. | St-Kruis-Winkel | 3 | x |
16. | Beervelde | 2 | x |
Assenede
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Assenede | 1 - | 4 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Assenede | - | Sleidinge | 0 - | 1 | | 0 | 3 | | 8 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Assenede | - | Maldegem | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 6 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Merendree | - | Assenede | 2 - | 0 | | 0 | 6 | | 8 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Assenede | - | St-Laureins A | 1 - | 3 | | 0 | 6 | | 10 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | KFC Eeklo | - | Assenede | 2 - | 1 | | 0 | 6 | | 11 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Assenede | - | Lochristi | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 10 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Beervelde | - | Assenede | 2 - | 1 | | 0 | 7 | | 13 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Assenede | - | Lovendegem | 2 - | 4 | | 0 | 7 | | 13 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Knesselare | - | Assenede | 1 - | 1 | | 1 | 8 | | 14 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Assenede | - | Poesele A | 2 - | 0 | | 3 | 11 | | 13 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Evergem 2020 | - | Assenede | 3 - | 0 | | 0 | 11 | | 13 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Zaffelare | - | Assenede | 2 - | 3 | | 3 | 14 | | 11 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Assenede | - | VSV Gent A | 1 - | 2 | | 0 | 14 | | 12 | |
15. | Zo-10/12/23 | 16:00 | Laarne-Kalken A | - | Assenede | 1 - | 3 | | 3 | 17 | | 11 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Assenede | - | KFC Eeklo | 5 - | 0 | | 3 | 20 | | 9 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Maldegem | - | Assenede | 0 - | 2 | | 3 | 23 | | 8 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Assenede | - | Evergem 2020 | 2 - | 2 | | 1 | 24 | | 10 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Poesele A | - | Assenede | 2 - | 4 | | 3 | 27 | | 7 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Assenede | - | Merendree | 1 - | 4 | | 0 | 27 | | 9 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Sleidinge | - | Assenede | 0 - | 2 | | 3 | 30 | | 9 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Assenede | - | Laarne-Kalken A | 0 - | 2 | | 0 | 30 | | 10 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Lovendegem | - | Assenede | 2 - | 1 | | 0 | 30 | | 10 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Assenede | - | Beervelde | 2 - | 0 | | 3 | 33 | | 9 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | VSV Gent A | - | Assenede | 1 - | 7 | | 3 | 36 | | 8 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Assenede | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | 3 | 39 | | 8 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Assenede | - | Knesselare | 1 - | 3 | | 0 | 39 | | 9 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Lochristi | - | Assenede | 2 - | 1 | | 0 | 39 | | 10 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Assenede | - | Zaffelare | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | St-Laureins A | - | Assenede | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Zaffelare
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Zaffelare | - | Merendree | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 10 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Laarne-Kalken A | - | Zaffelare | 3 - | 0 | | 0 | 1 | | 12 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Zaffelare | - | KFC Eeklo | 0 - | 3 | | 0 | 1 | | 13 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Maldegem | - | Zaffelare | 5 - | 3 | | 0 | 1 | | 15 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Zaffelare | - | Lochristi | 3 - | 2 | | 3 | 4 | | 14 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Knesselare | - | Zaffelare | 2 - | 3 | | 3 | 7 | | 9 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Zaffelare | - | Poesele A | 2 - | 0 | | 3 | 10 | | 9 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Lovendegem | - | Zaffelare | 3 - | 2 | | 0 | 10 | | 10 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Zaffelare | - | Evergem 2020 | 0 - | 2 | | 0 | 10 | | 12 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | St-Laureins A | - | Zaffelare | 0 - | 2 | | 3 | 13 | | 10 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Zaffelare | - | Beervelde | 5 - | 0 | | 3 | 16 | | 8 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel | - | Zaffelare | 1 - | 6 | | 3 | 19 | | 7 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Zaffelare | - | Assenede | 2 - | 3 | | 0 | 19 | | 7 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Zaffelare | - | Sleidinge | 1 - | 2 | | 0 | 19 | | 7 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | VSV Gent A | - | Zaffelare | 0 - | 3 | | 3 | 22 | | 7 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Poesele A | - | Zaffelare | 2 - | 2 | | 1 | 23 | | 7 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Zaffelare | - | Knesselare | 2 - | 3 | | 0 | 23 | | 7 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Lochristi | - | Zaffelare | 2 - | 2 | | 1 | 24 | | 9 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Zaffelare | - | Maldegem | 2 - | 2 | | 1 | 25 | | 11 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Beervelde | - | Zaffelare | 1 - | 2 | | 3 | 28 | | 7 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | KFC Eeklo | - | Zaffelare | 3 - | 2 | | 0 | 28 | | 11 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Zaffelare | - | St-Laureins A | 3 - | 5 | | 0 | 28 | | 11 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Sleidinge | - | Zaffelare | 2 - | 0 | | 0 | 28 | | 11 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Zaffelare | - | Laarne-Kalken A | 1 - | 2 | | 0 | 28 | | 11 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Evergem 2020 | - | Zaffelare | 1 - | 0 | | 0 | 28 | | 11 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Zaffelare | - | Lovendegem | 1 - | 0 | | 3 | 31 | | 11 | |
27. | Za-06/04/24 | 18:30 | Merendree | - | Zaffelare | 3 - | 1 | | 0 | 31 | | 11 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Zaffelare | - | VSV Gent A | 3 - | 1 | | 3 | 34 | | 11 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Assenede | - | Zaffelare | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zaffelare | - | St-Kruis-Winkel | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Evergem 2020 | 36 | +23 |
2 | St-Laureins A | 30 | +22 |
3 | KFC Eeklo | 29 | +16 |
4 | Sleidinge | 28 | +18 |
5 | Lovendegem | 26 | +9 |
6 | Merendree | 25 | +12 |
7 | Laarne-Kalken A | 25 | +14 |
8 | Maldegem | 23 | +12 |
9 | Poesele A | 21 | +11 |
10 | Lochristi | 20 | -5 |
11 | Knesselare | 20 | 0 |
12 | Zaffelare | 17 | 0 |
13 | Assenede | 17 | 0 |
14 | VSV Gent A | 12 | -19 |
15 | St-Kruis-Winkel | 11 | -21 |
16 | Beervelde | 10 | -23 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Evergem 2020 | 62 | +27 |
2 | Laarne-Kalken A | 59 | +39 |
3 | St-Laureins A | 57 | +33 |
4 | Sleidinge | 51 | +22 |
5 | KFC Eeklo | 47 | +11 |
6 | Lovendegem | 44 | +13 |
7 | Maldegem | 43 | +10 |
8 | Merendree | 43 | +10 |
9 | Knesselare | 42 | +5 |
10 | Assenede | 39 | +9 |
11 | Zaffelare | 34 | 0 |
12 | Lochristi | 30 | -18 |
13 | Poesele A | 30 | -7 |
14 | VSV Gent A | 20 | -38 |
15 | St-Kruis-Winkel | 20 | -46 |
16 | Beervelde | 13 | -70 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Laarne-Kalken A | 34 | +25 |
2 | St-Laureins A | 27 | +11 |
3 | Evergem 2020 | 26 | +4 |
4 | Sleidinge | 23 | +4 |
5 | Assenede | 22 | +9 |
6 | Knesselare | 22 | +5 |
7 | Maldegem | 20 | -2 |
8 | Lovendegem | 18 | +4 |
9 | Merendree | 18 | -2 |
10 | KFC Eeklo | 18 | -5 |
11 | Zaffelare | 17 | 0 |
12 | Lochristi | 10 | -13 |
13 | St-Kruis-Winkel | 9 | -25 |
14 | Poesele A | 9 | -18 |
15 | VSV Gent A | 8 | -19 |
16 | Beervelde | 3 | -47 |