www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

18:30Kleit-

Zomergem

0-2
19:00

Sleidinge

-DKW Evergem2-1

zondag 01/09/2019

15:00

Merendree

-Evergem Center4-0
.Assenede-Lovendegem1-1
.

Bellem

-Meetjesland1-0
.Ursel-

St.Laureins

0-3
.Lembeke-

Drongen

1-5
.

Belzele

-Maldegem3-2

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:00Evergem Center-Kleit2-2
19:30

Lovendegem

-Ursel2-1
.Maldegem-Assenede2-2
20:00Meetjesland-

Sleidinge

1-2

zondag 08/09/2019

15:00

DKW Evergem

-Belzele1-0
.Drongen-Bellem4-4
.Zomergem-

Lembeke

1-2
.

St.Laureins

-Merendree3-2

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

18:00Lembeke-Evergem Center3-3
19:00Sleidinge-

Drongen

0-1
19:30

Maldegem

-DKW Evergem5-0

zondag 15/09/2019

15:00Kleit-St.Laureins2-2
.Assenede-Ursel2-2
.

Merendree

-Lovendegem4-0
.Bellem-

Zomergem

2-4
.Belzele-

Meetjesland

1-2

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:00Evergem Center-Bellem3-3
20:00

Meetjesland

-Maldegem2-1

zondag 22/09/2019

15:00DKW Evergem-

Assenede

2-3
.

Drongen

-Belzele8-2
.

St.Laureins

-Lembeke5-2
.Ursel-

Merendree

0-2
.

Lovendegem

-Kleit3-1
.Zomergem-

Sleidinge

1-2

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:00

Sleidinge

-Evergem Center9-0
19:30Maldegem-

Drongen

2-5

zondag 29/09/2019

15:00

Belzele

-Zomergem3-2
.DKW Evergem-

Meetjesland

0-4
.Kleit-Ursel0-0
.Lembeke-Lovendegem0-0
.Bellem-

St.Laureins

2-5
.

Assenede

-Merendree3-1

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

19:00Evergem Center-Belzele1-1
20:00Meetjesland-

Assenede

1-3

zondag 06/10/2019

15:00Lovendegem-

Bellem

0-3
.Ursel-

Lembeke

0-3
.Merendree-

Kleit

1-2
.

Drongen

-DKW Evergem6-1
.Zomergem-

Maldegem

1-3
.

St.Laureins

-Sleidinge5-2

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:30Maldegem-

Evergem Center

0-2
20:00Meetjesland-Drongen1-1

zondag 13/10/2019

15:00Belzele-St.Laureins0-0
.DKW Evergem-

Zomergem

0-3
.Lembeke-

Merendree

1-2
.

Bellem

-Ursel4-2
.

Sleidinge

-Lovendegem5-2
.Assenede-

Kleit

1-3

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

19:00

Evergem Center

-DKW Evergem3-2

zondag 20/10/2019

15:00Lovendegem-

Belzele

3-4
.

Ursel

-Sleidinge3-0
.

Merendree

-Bellem1-0
.

Kleit

-Lembeke4-3
.Drongen-

Assenede

1-2
.

Zomergem

-Meetjesland2-0
.St.Laureins-

Maldegem

1-3

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:30

Maldegem

-Lovendegem4-2
.Belzele-

Ursel

0-1
20:00Meetjesland-Evergem Center2-2

zondag 27/10/2019

15:00DKW Evergem-

St.Laureins

0-3
.

Drongen

-Zomergem4-3
.

Bellem

-Kleit1-0
.

Sleidinge

-Merendree2-1
.

Assenede

-Lembeke1-0

speeldag 10

zondag 03/11/2019

14:30

Lovendegem

-DKW Evergem3-1
.Ursel-

Maldegem

2-4
.

Merendree

-Belzele3-1
.Kleit-

Sleidinge

0-1
.

Lembeke

-Bellem2-1
.

Zomergem

-Assenede3-0
.

Evergem Center

-Drongen3-1
.St.Laureins-Meetjesland1-1

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

20:00

Maldegem

-Merendree2-1
.

Meetjesland

-Lovendegem3-1

zondag 10/11/2019

14:30Belzele-Kleit3-3
.

DKW Evergem

-Ursel2-0
.

Sleidinge

-Lembeke1-0
.Assenede-

Bellem

0-1
.

Zomergem

-Evergem Center2-0
15:00Drongen-

St.Laureins

1-3

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

19:00Evergem Center-

Assenede

0-3

zondag 17/11/2019

14:30Lovendegem-

Drongen

0-5
.Ursel-

Meetjesland

1-3
.

Merendree

-DKW Evergem4-0
.Kleit-Maldegem2-2
.

Lembeke

-Belzele1-0
.Bellem-Sleidinge2-2
.St.Laureins-

Zomergem

1-5

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

19:00

Evergem Center

-St.Laureins2-1
19:30

Maldegem

-Lembeke3-1
.

Belzele

-Bellem1-0
20:00

Meetjesland

-Merendree1-0

zondag 24/11/2019

14:30DKW Evergem-

Kleit

0-2
.Assenede-

Sleidinge

0-4
.

Zomergem

-Lovendegem2-1
15:00

Drongen

-Ursel4-2

speeldag 14

zondag 01/12/2019

14:30Lovendegem-

Evergem Center

2-3
.Ursel-

Zomergem

0-2
.Merendree-

Drongen

1-2
.

Kleit

-Meetjesland1-0
.Lembeke-DKW Evergem4-4
.

Bellem

-Maldegem1-0
.

Sleidinge

-Belzele4-1
.

Assenede

-St.Laureins3-0

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

19:00

Evergem Center

-Ursel4-2
19:30Maldegem-

Sleidinge

1-4
20:00

Meetjesland

-Lembeke3-1

zondag 08/12/2019

14:30

DKW Evergem

-Bellem1-0
.

Belzele

-Assenede3-1
.Zomergem-Merendree3-3
.St.Laureins-

Lovendegem

2-5
15:00

Drongen

-Kleit3-2

speeldag 16

zaterdag 14/12/2019

19:00Evergem Center-

Merendree

0-4
20:00

Maldegem

-Belzele3-1
.

Meetjesland

-Bellem3-0

zondag 15/12/2019

14:30DKW Evergem-

Sleidinge

1-3
.

St.Laureins

-Ursel3-0
.Zomergem-Kleit2-2
.Lovendegem-Assenede3-3
15:00

Drongen

-Lembeke1-0

speeldag 17

zondag 05/01/2020

14:30Ursel-

Lovendegem

0-3
.

Assenede

-Maldegem2-0
.Sleidinge-Meetjesland4-4
.Bellem-Drongen1-1
.Lembeke-

Zomergem

0-1
.

Kleit

-Evergem Center3-1
.

Merendree

-St.Laureins5-2
.Belzele-

DKW Evergem

1-2

speeldag 18

zaterdag 11/01/2020

19:00Evergem Center-

Lembeke

2-3
20:00Meetjesland-Belzele1-1

zondag 12/01/2020

14:30DKW Evergem-

Maldegem

2-4
.

Lovendegem

-Merendree3-2
.

St.Laureins

-Kleit5-1
.Zomergem-

Bellem

0-2
.Ursel-

Assenede

2-3
15:00

Drongen

-Sleidinge4-1

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

19:30

Merendree

-Ursel3-0
.Maldegem-Meetjesland1-1

zondag 19/01/2020

15:00Kleit-

Lovendegem

3-4
.Assenede-

DKW Evergem

1-2
.Belzele-Drongen0-0
.Sleidinge-

Zomergem

0-4
.Bellem-Evergem Center1-1
.Lembeke-

St.Laureins

1-4

speeldag 20

zondag 26/01/2020

15:00Zomergem-Belzele1-1
.

Drongen

-Maldegem2-1
.

Meetjesland

-DKW Evergem2-0
.Ursel-

Kleit

1-4
.

Lovendegem

-Lembeke4-1
.

St.Laureins

-Bellem3-0
.Evergem Center-

Sleidinge

1-3
.

Merendree

-Assenede3-1

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

19:30

Maldegem

-Zomergem2-0

zondag 02/02/2020

15:00Bellem-

Lovendegem

0-3
.Lembeke-

Ursel

0-1
.Kleit-Merendree2-2
.Assenede-

Meetjesland

0-3
.DKW Evergem-

Drongen

1-3
.Belzele-Evergem Center1-1
.Sleidinge-

St.Laureins

2-4

speeldag 22

zaterdag 08/02/2020

19:00

Evergem Center

-Maldegem4-0

zondag 23/02/2020

15:00

St.Laureins

-Belzele1-0
.

Zomergem

-DKW Evergem5-1
.

Drongen

-Meetjesland3-2
.

Merendree

-Lembeke3-1
.Ursel-

Bellem

1-5
.Lovendegem-Sleidinge3-3
.

Kleit

-Assenede1-0

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

19:30Maldegem-St.Laureins2-2
20:00

Meetjesland

-Zomergem2-1

zondag 16/02/2020

15:00Belzele-

Lovendegem

0-6
.

Sleidinge

-Ursel3-1
.

Bellem

-Merendree2-1
.Lembeke-

Kleit

0-2

zaterdag 04/04/2020

00:00DKW Evergem-Evergem Center-PP
.Assenede-Drongen-PP

speeldag 24

zaterdag 29/02/2020

19:00

Evergem Center

-Meetjesland3-1

zondag 01/03/2020

15:00Ursel-

Belzele

1-2
.Lovendegem-

Maldegem

2-3
.St.Laureins-DKW Evergem0-0
.

Zomergem

-Drongen4-0
.

Kleit

-Bellem3-2
.

Merendree

-Sleidinge3-1
.Lembeke-Assenede0-0

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

19:30

Maldegem

-Ursel5-0
20:00

Meetjesland

-St.Laureins2-1

zondag 08/03/2020

15:00DKW Evergem-

Lovendegem

0-1
.

Belzele

-Merendree2-1
.

Sleidinge

-Kleit3-2
.Bellem-Lembeke2-2
.Assenede-

Zomergem

0-4
.

Drongen

-Evergem Center6-1

speeldag 26

zondag 15/03/2020

00:00Evergem Center-Zomergem-PP
.Merendree-Maldegem-PP
.Kleit-Belzele-PP
.Ursel-DKW Evergem-PP
.Lovendegem-Meetjesland-PP
.St.Laureins-Drongen-PP
.Lembeke-Sleidinge-PP
.Bellem-Assenede-PP

speeldag 27

zondag 22/03/2020

00:00Maldegem-Kleit-PP
.Sleidinge-Bellem-PP
.Meetjesland-Ursel-PP
.Drongen-Lovendegem-PP
.DKW Evergem-Merendree-PP
.Belzele-Lembeke-PP
.Assenede-Evergem Center-PP
.Zomergem-St.Laureins-PP

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00Bellem-Belzele-PP
.Lembeke-Maldegem-PP
.Kleit-DKW Evergem-PP
.Merendree-Meetjesland-PP
.Ursel-Drongen-PP
.Lovendegem-Zomergem-PP
.St.Laureins-Evergem Center-PP
.Sleidinge-Assenede-PP

speeldag 29

zondag 19/04/2020

00:00Evergem Center-Lovendegem-PP
.Zomergem-Ursel-PP
.Drongen-Merendree-PP
.Meetjesland-Kleit-PP
.DKW Evergem-Lembeke-PP
.Maldegem-Bellem-PP
.Belzele-Sleidinge-PP
.St.Laureins-Assenede-PP

speeldag 30

zondag 26/04/2020

00:00Assenede-Belzele-PP
.Sleidinge-Maldegem-PP
.Bellem-DKW Evergem-PP
.Lembeke-Meetjesland-PP
.Kleit-Drongen-PP
.Merendree-Zomergem-PP
.Ursel-Evergem Center-PP
.Lovendegem-St.Laureins-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/25

1

2

3

4

5

6

7

Drongen*54,1716,67+34,3873,966,25+10,4225
2.xSleidinge4815+17637+328
3.xZomergem4514+27588+1731
4.xSt.Laureins4413+17606+830
5.xMeetjesland4212+13454+321
6.xMerendree4113+23573-222
7.xMaldegem4012+10555-123
8.xLovendegem3711+3576+529
9.xKleit3710+3475+126
10.xAssenede*33,339,38-7,2936,465,21021,88
11.xBellem339-3404-121
12.xEvergem Center*32,298,33-17,7143,752,08-19,7914,58
13.xBelzele287-17322-1414
14.xLembeke205-21323-1119
15.xDKW Evergem*17,715,21-39,58252,08-22,9214,58
16.xUrsel113-43232-2012

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden