zaterdag 02/09/2023 | ||||||
19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Buggenhout | - | ||
19:30 | Houtem B | - | OB Lebbeke | 1 | - | 0 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Herzele-Ressegem A | - | Erembodegem | 3 | - | 1 |
. | Aaigem | - | Oudegem | 0 | - | 4 |
. | Doggen | - | Nederhasselt A | 0 | - | 6 |
. | Winnik A | - | Hofstade | 6 | - | 1 |
. | Vlierzele | - | Sint-Antelinks A | 0 | - | 8 |
. | Smetlede | - | Ninove B | 1 | - | 6 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
19:30 | Nederhasselt A | - | Smetlede | 3 | - | 2 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Ninove B | - | Aaigem | 4 | - | 0 |
. | Sint-Antelinks A | - | Houtem B | 2 | - | 2 |
. | Oudegem | - | Herzele-Ressegem A | 2 | - | 3 |
. | Buggenhout | - | Winnik A | - | ||
. | Hofstade | - | Vlierzele | 3 | - | 3 |
. | Erembodegem | - | Doggen | 2 | - | 3 |
16:00 | OB Lebbeke | - | Kerksken-Haaltert | 1 | - | 4 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Winnik A | 2 | - | 1 |
19:30 | Houtem B | - | Hofstade | 1 | - | 2 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Smetlede | - | Sint-Antelinks A | 1 | - | 2 |
. | Erembodegem | - | Ninove B | 1 | - | 3 |
. | Aaigem | - | Vlierzele | 0 | - | 1 |
. | Herzele-Ressegem A | - | Nederhasselt A | 1 | - | 5 |
. | Buggenhout | - | OB Lebbeke | - | ||
. | Oudegem | - | Doggen | 4 | - | 1 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
19:30 | Ninove B | - | Oudegem | 2 | - | 1 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Winnik A | - | Houtem B | 9 | - | 1 |
. | OB Lebbeke | - | Aaigem | 7 | - | 2 |
. | Sint-Antelinks A | - | Herzele-Ressegem A | 2 | - | 1 |
. | Nederhasselt A | - | Erembodegem | 2 | - | 0 |
. | Doggen | - | Smetlede | 2 | - | 0 |
. | Hofstade | - | Buggenhout | - | ||
16:00 | Vlierzele | - | Kerksken-Haaltert | 5 | - | 0 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Buggenhout | - | Houtem B | - | ||
. | Oudegem | - | Vlierzele | 3 | - | 5 |
. | Smetlede | - | Kerksken-Haaltert | 4 | - | 3 |
. | Aaigem | - | Winnik A | 1 | - | 2 |
. | Nederhasselt A | - | Sint-Antelinks A | 0 | - | 1 |
. | Erembodegem | - | Hofstade | 0 | - | 2 |
. | Herzele-Ressegem A | - | OB Lebbeke | 1 | - | 0 |
. | Ninove B | - | Doggen | 5 | - | 1 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Houtem B | - | Aaigem | 2 | - | 6 |
. | Kerksken-Haaltert | - | Nederhasselt A | 0 | - | 1 |
. | Sint-Antelinks A | - | Oudegem | 4 | - | 1 |
. | Vlierzele | - | Buggenhout | - | ||
. | OB Lebbeke | - | Ninove B | 0 | - | 3 |
. | Winnik A | - | Erembodegem | 2 | - | 0 |
. | Hofstade | - | Smetlede | 0 | - | 1 |
. | Doggen | - | Herzele-Ressegem A | 0 | - | 1 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Ninove B | - | Sint-Antelinks A | 2 | - | 2 |
. | Doggen | - | Winnik A | 1 | - | 3 |
. | Smetlede | - | Buggenhout | - | ||
. | Oudegem | - | Kerksken-Haaltert | 2 | - | 1 |
. | Herzele-Ressegem A | - | Houtem B | 5 | - | 1 |
. | Nederhasselt A | - | OB Lebbeke | 1 | - | 2 |
. | Aaigem | - | Hofstade | 1 | - | 4 |
. | Erembodegem | - | Vlierzele | 4 | - | 3 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Aaigem | 0 | - | 0 |
19:30 | Houtem B | - | Erembodegem | 4 | - | 0 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Vlierzele | - | Ninove B | 0 | - | 4 |
. | Hofstade | - | Nederhasselt A | 0 | - | 4 |
. | Winnik A | - | Oudegem | 4 | - | 3 |
. | Sint-Antelinks A | - | Doggen | 3 | - | 0 |
. | OB Lebbeke | - | Smetlede | 3 | - | 6 |
. | Buggenhout | - | Herzele-Ressegem A | - |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:30 | Ninove B | - | Winnik A | 3 | - | 0 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
00:00 | Aaigem | - | Buggenhout | - | ||
14:30 | Herzele-Ressegem A | - | Kerksken-Haaltert | 1 | - | 0 |
. | Doggen | - | Hofstade | 8 | - | 2 |
. | Oudegem | - | OB Lebbeke | 1 | - | 1 |
. | Smetlede | - | Houtem B | 4 | - | 1 |
15:00 | Nederhasselt A | - | Vlierzele | 7 | - | 2 |
. | Erembodegem | - | Sint-Antelinks A | 3 | - | 4 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:30 | Houtem B | - | Doggen | 0 | - | 4 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
00:00 | Buggenhout | - | Nederhasselt A | - | ||
14:30 | OB Lebbeke | - | Erembodegem | 2 | - | 0 |
. | Vlierzele | - | Smetlede | 2 | - | 2 |
. | Hofstade | - | Oudegem | 2 | - | 1 |
. | Aaigem | - | Herzele-Ressegem A | 1 | - | 2 |
15:00 | Winnik A | - | Sint-Antelinks A | 1 | - | 3 |
. | Kerksken-Haaltert | - | Ninove B | 1 | - | 4 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:30 | Ninove B | - | Hofstade | 1 | - | 1 |
20:00 | Nederhasselt A | - | Houtem B | 4 | - | 0 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
00:00 | Oudegem | - | Buggenhout | - | ||
14:30 | Herzele-Ressegem A | - | Vlierzele | 1 | - | 2 |
. | Doggen | - | OB Lebbeke | 3 | - | 2 |
15:00 | Erembodegem | - | Aaigem | 3 | - | 4 |
. | Sint-Antelinks A | - | Kerksken-Haaltert | 1 | - | 3 |
woensdag 06/12/2023 | ||||||
20:00 | Smetlede | - | Winnik A | 2 | - | 3 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Erembodegem | 4 | - | 5 |
. | Winnik A | - | Nederhasselt A | 1 | - | 2 |
19:30 | Houtem B | - | Oudegem | 2 | - | 2 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
00:00 | Buggenhout | - | Ninove B | - | ||
14:30 | Hofstade | - | Herzele-Ressegem A | 2 | - | 5 |
. | Aaigem | - | Smetlede | 0 | - | 2 |
. | Vlierzele | - | Doggen | 3 | - | 0 |
. | OB Lebbeke | - | Sint-Antelinks A | 3 | - | 5 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
19:30 | Ninove B | - | Houtem B | 3 | - | 4 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
00:00 | Erembodegem | - | Buggenhout | - | ||
14:30 | Vlierzele | - | OB Lebbeke | 2 | - | 1 |
. | Herzele-Ressegem A | - | Winnik A | 0 | - | 3 |
. | Doggen | - | Kerksken-Haaltert | 4 | - | 3 |
15:00 | Sint-Antelinks A | - | Hofstade | 4 | - | 0 |
. | Nederhasselt A | - | Aaigem | 1 | - | 0 |
zaterdag 06/01/2024 | ||||||
19:30 | Smetlede | - | Oudegem | 6 | - | 1 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:00 | Winnik A | - | OB Lebbeke | 3 | - | 2 |
19:30 | Houtem B | - | Vlierzele | 4 | - | 2 |
. | Ninove B | - | Nederhasselt A | 1 | - | 1 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
00:00 | Buggenhout | - | Doggen | - | ||
14:30 | Oudegem | - | Erembodegem | 5 | - | 2 |
. | Aaigem | - | Sint-Antelinks A | 2 | - | 5 |
. | Hofstade | - | Kerksken-Haaltert | 3 | - | 5 |
. | Smetlede | - | Herzele-Ressegem A | 6 | - | 1 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Houtem B | 3 | - | 3 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
00:00 | Sint-Antelinks A | - | Buggenhout | - | ||
14:30 | Doggen | - | Aaigem | 2 | - | 2 |
. | Vlierzele | - | Winnik A | 0 | - | 4 |
. | Herzele-Ressegem A | - | Ninove B | 0 | - | 0 |
. | OB Lebbeke | - | Hofstade | 2 | - | 2 |
15:00 | Erembodegem | - | Smetlede | 2 | - | 2 |
. | Nederhasselt A | - | Oudegem | 6 | - | 0 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:30 | Houtem B | - | Herzele-Ressegem A | 1 | - | 3 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
00:00 | Buggenhout | - | Smetlede | - | ||
14:30 | Kerksken-Haaltert | - | Vlierzele | 1 | - | 0 |
. | OB Lebbeke | - | Nederhasselt A | 0 | - | 7 |
. | Aaigem | - | Ninove B | 1 | - | 3 |
. | Hofstade | - | Erembodegem | 1 | - | 1 |
. | Oudegem | - | Sint-Antelinks A | 0 | - | 3 |
15:00 | Winnik A | - | Doggen | 3 | - | 0 |
zondag 14/01/2024 | |||||||
00:00 | Herzele-Ressegem A | - | Buggenhout | - | |||
14:30 | Smetlede | - | Hofstade | 4 | - | 1 | |
. | Doggen | - | Oudegem | 2 | - | 2 | |
. | Vlierzele | - | Aaigem | 5 | - | 0 | F1 |
15:00 | Ninove B | - | OB Lebbeke | 4 | - | 0 | |
. | Erembodegem | - | Houtem B | 2 | - | 1 | |
. | Nederhasselt A | - | Kerksken-Haaltert | 5 | - | 0 | |
. | Sint-Antelinks A | - | Winnik A | 2 | - | 1 |
woensdag 31/01/2024 | ||||||
20:00 | Winnik A | - | Smetlede | 5 | - | 2 |
donderdag 08/02/2024 | ||||||
20:00 | Kerksken-Haaltert | - | Sint-Antelinks A | 2 | - | 2 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
19:30 | Houtem B | - | Nederhasselt A | 2 | - | 3 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Hofstade | - | Doggen | 2 | - | 6 |
. | Oudegem | - | Ninove B | 1 | - | 2 |
. | OB Lebbeke | - | Herzele-Ressegem A | 2 | - | 2 |
. | Aaigem | - | Erembodegem | 4 | - | 0 |
15:00 | Buggenhout | - | Vlierzele | - |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Smetlede | 0 | - | 0 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
00:00 | OB Lebbeke | - | Buggenhout | - | ||
14:30 | Herzele-Ressegem A | - | Aaigem | 1 | - | 4 |
. | Oudegem | - | Houtem B | 5 | - | 2 |
. | Doggen | - | Vlierzele | 1 | - | 3 |
15:00 | Nederhasselt A | - | Hofstade | 4 | - | 1 |
. | Sint-Antelinks A | - | Erembodegem | 1 | - | 1 |
. | Winnik A | - | Ninove B | 2 | - | 3 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
19:30 | Ninove B | - | Kerksken-Haaltert | 5 | - | 1 |
. | Houtem B | - | Winnik A | 0 | - | 0 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
00:00 | Buggenhout | - | Oudegem | - | ||
15:00 | Vlierzele | - | Herzele-Ressegem A | 3 | - | 1 |
. | Hofstade | - | Sint-Antelinks A | 2 | - | 4 |
. | Smetlede | - | Doggen | 4 | - | 2 |
. | Aaigem | - | OB Lebbeke | 1 | - | 2 |
. | Erembodegem | - | Nederhasselt A | 2 | - | 1 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Hofstade | 2 | - | 1 |
. | Winnik A | - | Aaigem | 3 | - | 0 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
00:00 | Doggen | - | Buggenhout | - | ||
14:30 | Nederhasselt A | - | Ninove B | 1 | - | 3 |
15:00 | Vlierzele | - | Erembodegem | 5 | - | 2 |
. | Herzele-Ressegem A | - | Oudegem | 1 | - | 2 |
. | Sint-Antelinks A | - | Smetlede | 4 | - | 2 |
16:00 | OB Lebbeke | - | Houtem B | 3 | - | 2 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:30 | Houtem B | - | Sint-Antelinks A | 2 | - | 7 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
00:00 | Buggenhout | - | Kerksken-Haaltert | - | ||
15:00 | Ninove B | - | Herzele-Ressegem A | 0 | - | 1 |
. | Smetlede | - | Vlierzele | 2 | - | 1 |
. | Oudegem | - | Nederhasselt A | 0 | - | 4 |
. | Erembodegem | - | OB Lebbeke | 1 | - | 5 |
. | Hofstade | - | Winnik A | 2 | - | 0 |
zaterdag 30/03/2024 | ||||||
15:00 | Aaigem | - | Doggen | - |
vrijdag 01/03/2024 | ||||||
20:00 | Ninove B | - | Erembodegem | 6 | - | 0 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
00:00 | Nederhasselt A | - | Buggenhout | - | ||
15:00 | Doggen | - | Houtem B | 4 | - | 2 |
. | Winnik A | - | Kerksken-Haaltert | 0 | - | 0 |
. | Herzele-Ressegem A | - | Smetlede | 1 | - | 0 |
. | Sint-Antelinks A | - | Aaigem | 5 | - | 1 |
. | Vlierzele | - | Hofstade | 3 | - | 3 |
. | OB Lebbeke | - | Oudegem | 0 | - | 0 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
16:30 | Houtem B | - | Ninove B | 1 | - | 5 |
19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Doggen | 1 | - | 1 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
00:00 | Buggenhout | - | Aaigem | - | ||
15:00 | Sint-Antelinks A | - | Vlierzele | 2 | - | 1 |
. | Hofstade | - | OB Lebbeke | 2 | - | 0 |
. | Smetlede | - | Nederhasselt A | 2 | - | 1 |
. | Oudegem | - | Winnik A | 0 | - | 4 |
. | Erembodegem | - | Herzele-Ressegem A | 1 | - | 4 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
15:30 | Houtem B | - | Smetlede | 1 | - | 1 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
00:00 | Ninove B | - | Buggenhout | - | |||
15:00 | Aaigem | - | Kerksken-Haaltert | 0 | - | 2 | |
. | Herzele-Ressegem A | - | Hofstade | - | ST | ||
. | Erembodegem | - | Oudegem | 0 | - | 3 | |
. | Doggen | - | Sint-Antelinks A | 1 | - | 6 | |
. | OB Lebbeke | - | Winnik A | 0 | - | 0 | |
. | Vlierzele | - | Nederhasselt A | 3 | - | 1 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Herzele-Ressegem A | 0 | - | 4 |
. | Winnik A | - | Vlierzele | 4 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
00:00 | Buggenhout | - | Erembodegem | - | ||
15:00 | Nederhasselt A | - | Doggen | 6 | - | 1 |
. | Hofstade | - | Houtem B | 3 | - | 2 |
. | Sint-Antelinks A | - | Ninove B | 2 | - | 0 |
. | Oudegem | - | Aaigem | 4 | - | 2 |
. | Smetlede | - | OB Lebbeke | 1 | - | 2 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
19:30 | Houtem B | - | Kerksken-Haaltert | - | ||
. | Ninove B | - | Smetlede | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
00:00 | Buggenhout | - | Sint-Antelinks A | - | ||
15:00 | Aaigem | - | Nederhasselt A | - | ||
. | Herzele-Ressegem A | - | Doggen | - | ||
. | OB Lebbeke | - | Vlierzele | - | ||
. | Erembodegem | - | Winnik A | - | ||
. | Oudegem | - | Hofstade | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Oudegem | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
00:00 | Winnik A | - | Buggenhout | - | ||
15:00 | Nederhasselt A | - | Herzele-Ressegem A | - | ||
. | Smetlede | - | Erembodegem | - | ||
. | Sint-Antelinks A | - | OB Lebbeke | - | ||
. | Doggen | - | Ninove B | - | ||
. | Hofstade | - | Aaigem | - | ||
. | Vlierzele | - | Houtem B | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Oudegem | - | Smetlede | - | ||
. | Herzele-Ressegem A | - | Sint-Antelinks A | - | ||
. | Nederhasselt A | - | Winnik A | - | ||
. | Ninove B | - | Vlierzele | - | ||
00:00 | Buggenhout | - | Hofstade | - | ||
15:00 | Aaigem | - | Houtem B | - | ||
. | OB Lebbeke | - | Doggen | - | ||
. | Erembodegem | - | Kerksken-Haaltert | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
00:00 | Houtem B | - | Buggenhout | - | ||
15:00 | Doggen | - | Erembodegem | - | ||
. | Hofstade | - | Ninove B | - | ||
. | Vlierzele | - | Oudegem | - | ||
. | Sint-Antelinks A | - | Nederhasselt A | - | ||
. | Kerksken-Haaltert | - | OB Lebbeke | - | ||
. | Winnik A | - | Herzele-Ressegem A | - | ||
. | Smetlede | - | Aaigem | - |
25/28 | |||||||||
1. | Sint-Antelinks A | 64 | 12 | 3 | |||||
2. | Ninove B* | 55 | 6 | 4 | |||||
3. | Nederhasselt A* | 52 | 6 | 4 | |||||
4. | Winnik A | 48 | 8 | 3 | |||||
5. | Herzele-Ressegem A** | 41 | 12 | 5 | |||||
6. | Smetlede* | 37 | 4 | 4 | |||||
7. | Vlierzele* | 36 | 4 | 4 | |||||
8. | Oudegem* | 28 | 7 | 4 | |||||
9. | Doggen** | 27 | 4 | 5 | |||||
10. | Kerksken-Haaltert* | 27 | 5 | 4 | |||||
11. | OB Lebbeke* | 26 | 5 | 4 | |||||
12. | Hofstade* | 26 | 10 | 4 | |||||
13. | Houtem B | ? | 17 | 1 | 3 | ||||
14. | Erembodegem* | ? | 15 | 0 | 4 | ||||
15. | Aaigem** | - | 14 | 0 | 5 | ||||
AMC | Buggenhout |
25/28 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Sint-Antelinks A | 64 | 20 | +52 | 84 | 11 | +33 | 52 | |
2. | Ninove B* | 55 | 17 | +49 | 72 | 10 | +25 | 36 | |
3. | Nederhasselt A* | 52 | 17 | +52 | 76 | 8 | +24 | 36 | |
4. | x | Winnik A | 48 | 15 | +33 | 64 | 6 | +8 | 21 |
5. | x | Herzele-Ressegem A** | 41 | 13 | +5 | 43 | 8 | +8 | 28 |
6. | x | Smetlede* | 37 | 11 | +10 | 57 | 3 | -3 | 20 |
7. | x | Vlierzele* | 36 | 11 | -3 | 55 | 4 | -8 | 24 |
8. | x | Oudegem* | 28 | 8 | -12 | 47 | 3 | -9 | 20 |
9. | x | Doggen** | 27 | 8 | -18 | 47 | 3 | -14 | 19 |
10. | x | Kerksken-Haaltert* | 27 | 7 | -15 | 38 | 4 | -9 | 22 |
11. | x | OB Lebbeke* | 26 | 7 | -14 | 40 | 4 | -4 | 17 |
12. | x | Hofstade* | 26 | 7 | -26 | 42 | 3 | -16 | 20 |
13. | x | Houtem B | 17 | 4 | -40 | 42 | 1 | -26 | 21 |
14. | x | Erembodegem* | 15 | 4 | -41 | 33 | 1 | -27 | 12 |
15. | x | Aaigem** | 14 | 4 | -32 | 32 | 3 | -16 | 21 |
16. | x | Buggenhout | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ninove B | 10/10 | 28 | 9 | +29 | 36 | |
2. | Sint-Antelinks A | 10/10 | 26 | 8 | +20 | 31 |
3. | Nederhasselt A | 9/9 | 23 | 8 | +23 | 32 |
4. | Herzele-Ressegem A | 9/9 | 23 | 8 | +7 | 20 |
5. | Winnik A | 9/9 | 20 | 7 | +14 | 31 |
6. | Smetlede | 9/9 | 14 | 4 | -1 | 23 |
7. | Hofstade | 9/9 | 14 | 4 | -10 | 18 |
8. | Doggen | 10/10 | 12 | 4 | -6 | 20 |
9. | Vlierzele | 9/9 | 12 | 3 | -11 | 23 |
10. | OB Lebbeke | 9/9 | 11 | 3 | -3 | 18 |
11. | Oudegem | 10/10 | 10 | 3 | -1 | 22 |
12. | Kerksken-Haaltert | 9/9 | 8 | 2 | -9 | 12 |
13. | Houtem B | 9/9 | 8 | 2 | -21 | 14 |
14. | Aaigem | 9/9 | 4 | 1 | -17 | 12 |
15. | Erembodegem | 10/10 | 3 | 1 | -17 | 11 |
1 | het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden |
2 | het puntentotaal |
3 | het aantal gewonnen wedstrijden |
4 | het doelpuntensaldo |
5 | het aantal gemaakte doelpunten |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Nederhasselt A | 10/10 | 25 | 8 | +27 | 34 | |
2. | Sint-Antelinks A | 9/9 | 22 | 7 | +14 | 30 |
3. | Vlierzele | 9/9 | 20 | 7 | +8 | 22 |
4. | Ninove B | 9/9 | 20 | 6 | +12 | 24 |
5. | Smetlede | 9/9 | 19 | 6 | +14 | 31 |
6. | Winnik A | 10/10 | 19 | 6 | +12 | 25 |
7. | Erembodegem | 9/9 | 13 | 3 | -6 | 20 |
8. | Doggen | 9/9 | 12 | 3 | -4 | 22 |
9. | Kerksken-Haaltert | 10/10 | 12 | 3 | -6 | 22 |
10. | Aaigem | 10/10 | 10 | 3 | -6 | 18 |
11. | Oudegem | 8/8 | 10 | 3 | -11 | 20 |
12. | Houtem B | 10/10 | 9 | 2 | -8 | 19 |
13. | Herzele-Ressegem A | 9/9 | 9 | 2 | -10 | 16 |
14. | OB Lebbeke | 9/9 | 6 | 1 | -17 | 16 |
15. | Hofstade | 10/10 | 3 | 0 | -21 | 15 |
-/- | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
1. | Sint-Antelinks A | 6/9 | 20 | 7 | +21 | 29 | |
2. | Herzele-Ressegem A | 5/10 | 12 | 4 | +8 | 11 | |
3. | Winnik A | 6/9 | 12 | 3 | +9 | 12 | |
4. | Hofstade | 5/9 | 11 | 3 | +4 | 12 | |
5. | OB Lebbeke | 6/10 | 11 | 3 | +4 | 10 | |
6. | Ninove B | 5/9 | 10 | 3 | +10 | 16 | |
7. | Oudegem | 6/10 | 10 | 3 | -2 | 9 | |
8. | Kerksken-Haaltert | 5/9 | 9 | 2 | -1 | 6 | |
9. | Nederhasselt A | 5/9 | 7 | 2 | +4 | 14 | |
10. | Vlierzele | x | 6/10 | 7 | 2 | 0 | 14 |
11. | Smetlede | x | 6/10 | 7 | 2 | -2 | 8 |
12. | Doggen | 4/9 | 4 | 1 | -9 | 8 | |
13. | Houtem B | x | 6/9 | 1 | 0 | -14 | 11 |
14. | Aaigem | x | 4/9 | 0 | 0 | -12 | 3 |
15. | Erembodegem | x | 5/9 | 0 | 0 | -21 | 4 |