www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale D
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Herzele-Ressegem A | 0
| - | 4 |
. | Winnik A | - | Vlierzele | 4
| - | 1
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Nederhasselt A | - | Doggen | 6
| - | 1
|
. | Hofstade | - | Houtem B | 3
| - | 2
|
. | Sint-Antelinks A | - | Ninove B | 2 | - | 0 |
. | Oudegem | - | Aaigem | 4
| - | 2
|
. | Smetlede | - | OB Lebbeke | 1 | - | 2 |
zaterdag 30/03/2024 |
15:00 | Aaigem | 3 | - |
4 | Doggen | | - | |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Houtem B | 1 | - |
4 | Kerksken-Haaltert | | - | |
. | Ninove B | 9 |
- | 1 | Smetlede | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Aaigem | 3 | - | 6 | Nederhasselt A | | - | |
. | Herzele-Ressegem A | 4 | - | 4 | Doggen | | - | |
. | OB Lebbeke | 6 | - | 3 | Vlierzele | | - | |
. | Erembodegem | 3 |
- | 5 | Winnik A | | - | |
. | Oudegem | 3 | - | 1 | Hofstade | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale D --> Nederhasselt A
periode 1
-/- |
| Ninove B | 10/10 | 28 |
2. | Sint-Antelinks A | 10/10 | 26 |
3. | Nederhasselt A | 9/9 | 23 |
4. | Herzele-Ressegem A | 9/9 | 23 |
5. | Winnik A | 9/9 | 20 |
6. | Smetlede | 9/9 | 14 |
7. | Hofstade | 9/9 | 14 |
8. | Doggen | 10/10 | 12 |
9. | Vlierzele | 9/9 | 12 |
10. | OB Lebbeke | 9/9 | 11 |
11. | Oudegem | 10/10 | 10 |
12. | Kerksken-Haaltert | 9/9 | 8 |
13. | Houtem B | 9/9 | 8 |
14. | Aaigem | 9/9 | 4 |
15. | Erembodegem | 10/10 | 3 |
periode 2
-/- |
| Nederhasselt A | 10/10 | 25 |
2. | Sint-Antelinks A | 9/9 | 22 |
3. | Vlierzele | 9/9 | 20 |
4. | Ninove B | 9/9 | 20 |
5. | Smetlede | 9/9 | 19 |
6. | Winnik A | 10/10 | 19 |
7. | Erembodegem | 9/9 | 13 |
8. | Doggen | 9/9 | 12 |
9. | Kerksken-Haaltert | 10/10 | 12 |
10. | Aaigem | 10/10 | 10 |
11. | Oudegem | 8/8 | 10 |
12. | Houtem B | 10/10 | 9 |
13. | Herzele-Ressegem A | 9/9 | 9 |
14. | OB Lebbeke | 9/9 | 6 |
15. | Hofstade | 10/10 | 3 |
periode 3
-/- |
1. | Sint-Antelinks A | 6/9 | 20 | |
2. | Herzele-Ressegem A | 5/10 | 12 | |
3. | Winnik A | 6/9 | 12 | |
4. | Hofstade | 5/9 | 11 | |
5. | OB Lebbeke | 6/10 | 11 | |
6. | Ninove B | 5/9 | 10 | |
7. | Oudegem | 6/10 | 10 | |
8. | Kerksken-Haaltert | 5/9 | 9 | |
9. | Nederhasselt A | 5/9 | 7 | |
10. | Vlierzele | 6/10 | 7 | x |
11. | Smetlede | 6/10 | 7 | x |
12. | Doggen | 4/9 | 4 | |
13. | Houtem B | 6/9 | 1 | x |
14. | Aaigem | 4/9 | 0 | x |
15. | Erembodegem | 5/9 | 0 | x |
Aaigem
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Aaigem | - | Oudegem | 0 - | 4 | | | 0 | 0 | | 11 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Ninove B | - | Aaigem | 4 - | 0 | | | 0 | 0 | | 15 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Aaigem | - | Vlierzele | 0 - | 1 | | | 0 | 0 | | 15 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | OB Lebbeke | - | Aaigem | 7 - | 2 | | | 0 | 0 | | 15 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Aaigem | - | Winnik A | 1 - | 2 | | | 0 | 0 | | 15 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Houtem B | - | Aaigem | 2 - | 6 | | | 3 | 3 | | 14 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Aaigem | - | Hofstade | 1 - | 4 | | | 0 | 3 | | 15 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:00 | Kerksken-Haaltert | - | Aaigem | 0 - | 0 | | | 1 | 4 | | 14 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Aaigem | - | Herzele-Ressegem A | 1 - | 2 | | | 0 | 4 | | 14 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Erembodegem | - | Aaigem | 3 - | 4 | | | 3 | 7 | | 13 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Aaigem | - | Smetlede | 0 - | 2 | | | 0 | 7 | | 14 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Aaigem | 1 - | 0 | | | 0 | 7 | | 14 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Aaigem | - | Sint-Antelinks A | 2 - | 5 | | | 0 | 7 | | 14 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Doggen | - | Aaigem | 2 - | 2 | | | 1 | 8 | | 14 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Aaigem | - | Ninove B | 1 - | 3 | | | 0 | 8 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Vlierzele | - | Aaigem | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 8 | | 15 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Herzele-Ressegem A | - | Aaigem | 1 - | 4 | | | 3 | 11 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Aaigem | - | OB Lebbeke | 1 - | 2 | | | 0 | 11 | | 15 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Aaigem | - | Erembodegem | 4 - | 0 | | | 3 | 14 | | 15 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Winnik A | - | Aaigem | 3 - | 0 | | | 0 | 14 | | 15 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Sint-Antelinks A | - | Aaigem | 5 - | 1 | | | 0 | 14 | | 15 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Aaigem | - | Kerksken-Haaltert | 0 - | 2 | | | 0 | 14 | | 15 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Oudegem | - | Aaigem | 4 - | 2 | | | 0 | 14 | | 15 | |
22. | Za-30/03/24 | 15:00 | Aaigem | - | Doggen | - | | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Aaigem | - | Nederhasselt A | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Hofstade | - | Aaigem | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Aaigem | - | Houtem B | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Smetlede | - | Aaigem | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Nederhasselt A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Doggen | - | Nederhasselt A | 0 - | 6 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Nederhasselt A | - | Smetlede | 3 - | 2 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Herzele-Ressegem A | - | Nederhasselt A | 1 - | 5 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Erembodegem | 2 - | 0 | | 3 | 12 | | 1 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Sint-Antelinks A | 0 - | 1 | | 0 | 12 | | 3 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Kerksken-Haaltert | - | Nederhasselt A | 0 - | 1 | | 3 | 15 | | 3 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Nederhasselt A | - | OB Lebbeke | 1 - | 2 | | 0 | 15 | | 4 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Hofstade | - | Nederhasselt A | 0 - | 4 | | 3 | 18 | | 4 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Vlierzele | 7 - | 2 | | 3 | 21 | | 3 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Nederhasselt A | - | Houtem B | 4 - | 0 | | 3 | 24 | | 3 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:00 | Winnik A | - | Nederhasselt A | 1 - | 2 | | 3 | 27 | | 3 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Aaigem | 1 - | 0 | | 3 | 30 | | 2 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Ninove B | - | Nederhasselt A | 1 - | 1 | | 1 | 31 | | 2 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Oudegem | 6 - | 0 | | 3 | 34 | | 2 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | OB Lebbeke | - | Nederhasselt A | 0 - | 7 | | 3 | 37 | | 2 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Kerksken-Haaltert | 5 - | 0 | | 3 | 40 | | 2 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Hofstade | 4 - | 1 | | 3 | 43 | | 1 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Erembodegem | - | Nederhasselt A | 2 - | 1 | | 0 | 43 | | 2 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Houtem B | - | Nederhasselt A | 2 - | 3 | | 3 | 46 | | 1 | |
21. | Zo-18/02/24 | 14:30 | Nederhasselt A | - | Ninove B | 1 - | 3 | | 0 | 46 | | 3 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Oudegem | - | Nederhasselt A | 0 - | 4 | | 3 | 49 | | 2 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Smetlede | - | Nederhasselt A | 2 - | 1 | | 0 | 49 | | 3 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Vlierzele | - | Nederhasselt A | 3 - | 1 | | 0 | 49 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Doggen | 6 - | 1 | | 3 | 52 | | 3 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Aaigem | - | Nederhasselt A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Herzele-Ressegem A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Nederhasselt A | - | Winnik A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Sint-Antelinks A | - | Nederhasselt A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/14)
1 | Sint-Antelinks A* | 29 | +19 |
2 | Winnik A | 28 | +25 |
3 | Nederhasselt A* | 27 | +28 |
4 | Smetlede* | 24 | +13 |
5 | Ninove B* | 24 | +24 |
6 | Vlierzele* | 23 | +5 |
7 | Doggen* | 17 | -4 |
8 | Oudegem* | 16 | -3 |
9 | Herzele-Ressegem A** | 16 | -3 |
10 | Hofstade* | 14 | -10 |
11 | Kerksken-Haaltert* | 14 | -6 |
12 | OB Lebbeke* | 13 | -10 |
13 | Houtem B | 12 | -14 |
14 | Erembodegem* | 10 | -14 |
15 | Aaigem** | 3 | -16 |
alle wedstrijden (25/28)
1 | Sint-Antelinks A | 64 | +52 |
2 | Ninove B* | 55 | +49 |
3 | Nederhasselt A* | 52 | +52 |
4 | Winnik A | 48 | +33 |
5 | Herzele-Ressegem A** | 41 | +5 |
6 | Smetlede* | 37 | +10 |
7 | Vlierzele* | 36 | -3 |
8 | Oudegem* | 28 | -12 |
9 | Doggen** | 27 | -18 |
10 | Kerksken-Haaltert* | 27 | -15 |
11 | OB Lebbeke* | 26 | -14 |
12 | Hofstade* | 26 | -26 |
13 | Houtem B | 17 | -40 |
14 | Erembodegem* | 15 | -41 |
15 | Aaigem** | 14 | -32 |
uitwedstrijden (13/14)
1 | Sint-Antelinks A | 35 | +33 |
2 | Ninove B* | 31 | +25 |
3 | Nederhasselt A* | 25 | +24 |
4 | Herzele-Ressegem A* | 25 | +8 |
5 | Winnik A* | 20 | +8 |
6 | OB Lebbeke* | 13 | -4 |
7 | Vlierzele* | 13 | -8 |
8 | Kerksken-Haaltert* | 13 | -9 |
9 | Smetlede* | 13 | -3 |
10 | Oudegem* | 12 | -9 |
11 | Hofstade* | 12 | -16 |
12 | Aaigem* | 11 | -16 |
13 | Doggen** | 10 | -14 |
14 | Houtem B* | 5 | -26 |
15 | Erembodegem* | 5 | -27 |