woensdag 30/08/2023 | ||||||
18:45 | U23-KV Mechelen B | - | Diegem Sport | 3 | - | 0 |
. | Rupel-Boom | - | Bocholter | 1 | - | 0 |
20:00 | Belisia Bilzen | - | Hades Kiewit | 4 | - | 1 |
. | RC Mechelen | - | Tempo Overijse | 1 | - | 0 |
. | Wezel Sport | - | City Pirates | 4 | - | 3 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Houtvenne | 0 | - | 1 |
. | SP Hasselt | - | Lille United | 0 | - | 2 |
. | Tongeren | - | Berchem Sp.2004 | 0 | - | 0 |
. | Lebbeke | - | Londerzeel | 3 | - | 2 |
zaterdag 02/09/2023 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | Wezel Sport | 3 | - | 2 |
20:00 | Lille United | - | Lyra-Lierse Berlaar | 1 | - | 0 |
. | Houtvenne | - | Belisia Bilzen | 0 | - | 0 |
. | Berchem Sp.2004 | - | SP Hasselt | 1 | - | 1 |
. | City Pirates | - | Tongeren | 0 | - | 4 |
. | Tempo Overijse | - | Lebbeke | 2 | - | 1 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Bocholter | - | RC Mechelen | 1 | - | 1 |
. | Londerzeel | - | U23-KV Mechelen B | 1 | - | 2 |
. | Diegem Sport | - | Rupel-Boom | 2 | - | 2 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
18:00 | Rupel-Boom | - | Houtvenne | 2 | - | 2 |
19:30 | Wezel Sport | - | Lille United | 3 | - | 1 |
20:00 | Lebbeke | - | Berchem Sp.2004 | 0 | - | 0 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Hades Kiewit | 2 | - | 1 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | SP Hasselt | - | Tempo Overijse | 3 | - | 0 |
. | Belisia Bilzen | - | Diegem Sport | 2 | - | 1 |
woensdag 13/09/2023 | ||||||
20:00 | Tongeren | - | Londerzeel | 1 | - | 0 |
. | RC Mechelen | - | City Pirates | 2 | - | 3 |
woensdag 27/09/2023 | ||||||
20:00 | U23-KV Mechelen B | - | Bocholter | 4 | - | 4 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | U23-KV Mechelen B | 0 | - | 0 |
20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Rupel-Boom | 3 | - | 0 |
. | Houtvenne | - | SP Hasselt | 2 | - | 4 |
. | RC Mechelen | - | Wezel Sport | 3 | - | 0 |
. | Lille United | - | Lebbeke | 0 | - | 3 |
. | Tempo Overijse | - | Tongeren | 5 | - | 0 |
. | City Pirates | - | Lyra-Lierse Berlaar | 2 | - | 0 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Bocholter | - | Belisia Bilzen | 1 | - | 2 |
. | Diegem Sport | - | Londerzeel | 2 | - | 4 |
vrijdag 22/09/2023 | ||||||
20:30 | Wezel Sport | - | Houtvenne | 2 | - | 1 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
20:00 | Lebbeke | - | Hades Kiewit | 2 | - | 2 |
. | Tongeren | - | Diegem Sport | 3 | - | 0 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Tempo Overijse | 2 | - | 2 |
. | SP Hasselt | - | Bocholter | 1 | - | 0 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Londerzeel | - | City Pirates | 4 | - | 1 |
. | Belisia Bilzen | - | Lille United | 1 | - | 1 |
. | U23-KV Mechelen B | - | Berchem Sp.2004 | 0 | - | 2 |
. | Rupel-Boom | - | RC Mechelen | 0 | - | 0 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | Rupel-Boom | 3 | - | 1 |
20:00 | Houtvenne | - | Tongeren | 1 | - | 2 |
. | Tempo Overijse | - | U23-KV Mechelen B | 0 | - | 1 |
. | Lille United | - | RC Mechelen | 1 | - | 3 |
. | Berchem Sp.2004 | - | Wezel Sport | 2 | - | 2 |
. | City Pirates | - | SP Hasselt | 0 | - | 6 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Bocholter | - | Lebbeke | 4 | - | 1 |
. | Londerzeel | - | Belisia Bilzen | 0 | - | 4 |
. | Diegem Sport | - | Lyra-Lierse Berlaar | 3 | - | 2 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:30 | Wezel Sport | - | Londerzeel | 2 | - | 0 |
20:00 | RC Mechelen | - | Berchem Sp.2004 | 3 | - | 0 |
. | Lebbeke | - | Diegem Sport | 2 | - | 1 |
. | Lille United | - | Tongeren | 1 | - | 0 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Bocholter | 2 | - | 1 |
. | SP Hasselt | - | U23-KV Mechelen B | 1 | - | 1 |
. | Houtvenne | - | Hades Kiewit | 2 | - | 0 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Rupel-Boom | - | Tempo Overijse | 2 | - | 1 |
. | Belisia Bilzen | - | City Pirates | 4 | - | 0 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | RC Mechelen | 1 | - | 4 |
20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Belisia Bilzen | 1 | - | 1 |
. | Tongeren | - | Lebbeke | 1 | - | 1 |
. | Tempo Overijse | - | Lille United | 2 | - | 1 |
. | City Pirates | - | Houtvenne | 0 | - | 1 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
14:30 | U23-KV Mechelen B | - | Lyra-Lierse Berlaar | 5 | - | 0 |
15:00 | Bocholter | - | Wezel Sport | 4 | - | 2 |
. | Londerzeel | - | Rupel-Boom | 1 | - | 1 |
. | Diegem Sport | - | SP Hasselt | 1 | - | 0 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:30 | Wezel Sport | - | Diegem Sport | 0 | - | 1 |
20:00 | Lille United | - | Berchem Sp.2004 | 0 | - | 2 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Londerzeel | 1 | - | 1 |
. | Houtvenne | - | Bocholter | 2 | - | 2 |
. | SP Hasselt | - | Lebbeke | 5 | - | 0 |
. | City Pirates | - | Hades Kiewit | 0 | - | 2 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
14:30 | RC Mechelen | - | U23-KV Mechelen B | 2 | - | 5 |
15:00 | Rupel-Boom | - | Tongeren | 3 | - | 1 |
. | Belisia Bilzen | - | Tempo Overijse | 3 | - | 0 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:00 | U23-KV Mechelen B | - | Belisia Bilzen | 4 | - | 1 |
19:30 | Hades Kiewit | - | Lille United | 3 | - | 1 |
20:00 | Lebbeke | - | Rupel-Boom | 2 | - | 1 |
. | Tempo Overijse | - | Wezel Sport | 1 | - | 1 |
. | Tongeren | - | SP Hasselt | 3 | - | 2 |
. | Berchem Sp.2004 | - | Lyra-Lierse Berlaar | 0 | - | 1 |
. | Bocholter | - | City Pirates | 4 | - | 1 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
15:00 | Londerzeel | - | RC Mechelen | 3 | - | 3 |
. | Diegem Sport | - | Houtvenne | 1 | - | 2 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:30 | Wezel Sport | - | U23-KV Mechelen B | 2 | - | 0 |
20:00 | Lille United | - | Londerzeel | 3 | - | 2 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Tongeren | 2 | - | 4 |
. | RC Mechelen | - | Diegem Sport | 1 | - | 0 |
. | Houtvenne | - | Tempo Overijse | 3 | - | 2 |
. | City Pirates | - | Berchem Sp.2004 | 2 | - | 1 |
. | SP Hasselt | - | Rupel-Boom | 4 | - | 1 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
15:00 | Bocholter | - | Hades Kiewit | 2 | - | 0 |
. | Belisia Bilzen | - | Lebbeke | 1 | - | 0 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
20:00 | Tongeren | - | Belisia Bilzen | 0 | - | 2 |
. | Tempo Overijse | - | City Pirates | 2 | - | 0 |
. | Berchem Sp.2004 | - | Bocholter | 0 | - | 3 |
. | Lebbeke | - | RC Mechelen | 1 | - | 2 |
. | SP Hasselt | - | Lyra-Lierse Berlaar | 2 | - | 0 |
. | U23-KV Mechelen B | - | Houtvenne | 1 | - | 2 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Rupel-Boom | - | Wezel Sport | 2 | - | 2 |
15:00 | Londerzeel | - | Hades Kiewit | 0 | - | 2 |
. | Diegem Sport | - | Lille United | 2 | - | 3 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | Berchem Sp.2004 | 1 | - | 2 |
20:00 | Houtvenne | - | Londerzeel | 0 | - | 0 |
. | City Pirates | - | Diegem Sport | 2 | - | 3 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Lebbeke | 2 | - | 0 |
. | RC Mechelen | - | SP Hasselt | 0 | - | 1 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
15:00 | Belisia Bilzen | - | Rupel-Boom | 2 | - | 0 |
. | Bocholter | - | Tempo Overijse | 3 | - | 0 |
woensdag 06/12/2023 | ||||||
20:00 | Lille United | - | U23-KV Mechelen B | 2 | - | 2 |
20:15 | Wezel Sport | - | Tongeren | 1 | - | 5 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
20:00 | Tempo Overijse | - | Londerzeel | 0 | - | 0 |
. | SP Hasselt | - | Belisia Bilzen | 2 | - | 1 |
. | Lebbeke | - | Wezel Sport | 3 | - | 2 |
. | Tongeren | - | Bocholter | 0 | - | 3 |
. | Berchem Sp.2004 | - | Houtvenne | 2 | - | 3 |
. | U23-KV Mechelen B | - | City Pirates | 4 | - | 2 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | RC Mechelen | - | Lyra-Lierse Berlaar | 4 | - | 1 |
. | Rupel-Boom | - | Lille United | 2 | - | 1 |
15:00 | Diegem Sport | - | Hades Kiewit | 3 | - | 2 |
vrijdag 01/12/2023 | ||||||
20:30 | Wezel Sport | - | Belisia Bilzen | 3 | - | 0 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | Tongeren | 1 | - | 1 |
20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Tempo Overijse | 2 | - | 0 |
. | City Pirates | - | Lille United | 3 | - | 3 |
. | Houtvenne | - | RC Mechelen | 0 | - | 3 |
. | U23-KV Mechelen B | - | Lebbeke | 1 | - | 0 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
15:00 | Bocholter | - | Diegem Sport | 2 | - | 2 |
. | Londerzeel | - | SP Hasselt | 1 | - | 3 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Rupel-Boom | 3 | - | 0 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
20:00 | Tongeren | - | RC Mechelen | 2 | - | 0 |
. | Lebbeke | - | City Pirates | 2 | - | 2 |
. | Tempo Overijse | - | Hades Kiewit | 0 | - | 2 |
. | SP Hasselt | - | Wezel Sport | 4 | - | 1 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Rupel-Boom | - | U23-KV Mechelen B | 4 | - | 1 |
15:00 | Londerzeel | - | Bocholter | 0 | - | 3 |
. | Diegem Sport | - | Berchem Sp.2004 | 2 | - | 2 |
. | Belisia Bilzen | - | Lyra-Lierse Berlaar | 1 | - | 1 |
woensdag 31/01/2024 | ||||||
20:15 | Lille United | - | Houtvenne | 0 | - | 3 |
vrijdag 15/12/2023 | ||||||
20:30 | Wezel Sport | - | Lyra-Lierse Berlaar | 4 | - | 1 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | SP Hasselt | 2 | - | 1 |
20:00 | Tempo Overijse | - | Diegem Sport | 0 | - | 2 |
. | U23-KV Mechelen B | - | Tongeren | 4 | - | 0 |
. | RC Mechelen | - | Belisia Bilzen | 1 | - | 1 |
. | City Pirates | - | Rupel-Boom | 0 | - | 1 |
. | Berchem Sp.2004 | - | Londerzeel | 1 | - | 0 |
. | Houtvenne | - | Lebbeke | 1 | - | 1 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
15:00 | Bocholter | - | Lille United | 2 | - | 2 |
zaterdag 06/01/2024 | ||||||
20:00 | Lebbeke | - | Bocholter | 2 | - | 0 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | U23-KV Mechelen B | 2 | - | 0 |
. | Tongeren | - | Houtvenne | 1 | - | 2 |
. | SP Hasselt | - | City Pirates | 3 | - | 1 |
zondag 07/01/2024 | ||||||
14:30 | Rupel-Boom | - | Hades Kiewit | 4 | - | 3 |
15:00 | Londerzeel | - | Wezel Sport | 1 | - | 2 |
. | Diegem Sport | - | RC Mechelen | 3 | - | 1 |
18:00 | Belisia Bilzen | - | Berchem Sp.2004 | 2 | - | 1 |
woensdag 24/01/2024 | ||||||
20:00 | Lille United | - | Tempo Overijse | 1 | - | 1 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | Lebbeke | 2 | - | 3 |
. | Wezel Sport | - | Tempo Overijse | 2 | - | 2 |
20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Tongeren | 2 | - | 0 |
. | City Pirates | - | Belisia Bilzen | 3 | - | 3 |
. | Houtvenne | - | Rupel-Boom | 1 | - | 2 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Diegem Sport | 5 | - | 0 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | U23-KV Mechelen B | - | RC Mechelen | 0 | - | 0 |
15:00 | Londerzeel | - | Lille United | 2 | - | 1 |
. | Bocholter | - | SP Hasselt | 2 | - | 1 |
woensdag 14/02/2024 | ||||||
20:00 | Diegem Sport | - | U23-KV Mechelen B | 4 | - | 1 |
woensdag 21/02/2024 | ||||||
20:00 | Tongeren | - | City Pirates | 2 | - | 0 |
. | Lebbeke | - | Lyra-Lierse Berlaar | 1 | - | 2 |
. | Rupel-Boom | - | Londerzeel | 2 | - | 1 |
. | RC Mechelen | - | Hades Kiewit | 2 | - | 4 |
. | Belisia Bilzen | - | Houtvenne | 2 | - | 0 |
20:30 | Tempo Overijse | - | Bocholter | 0 | - | 2 |
. | SP Hasselt | - | Berchem Sp.2004 | 2 | - | 0 |
woensdag 20/03/2024 | ||||||
20:00 | Lille United | - | Wezel Sport | - |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | Belisia Bilzen | 2 | - | 1 |
. | Wezel Sport | - | Rupel-Boom | 1 | - | 0 |
20:00 | City Pirates | - | U23-KV Mechelen B | 2 | - | 0 |
. | Houtvenne | - | Diegem Sport | 4 | - | 1 |
. | Lille United | - | SP Hasselt | 1 | - | 2 |
. | Berchem Sp.2004 | - | Lebbeke | 2 | - | 0 |
. | Bocholter | - | Tongeren | 3 | - | 2 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
15:00 | Lyra-Lierse Berlaar | - | RC Mechelen | 2 | - | 1 |
. | Londerzeel | - | Tempo Overijse | 0 | - | 0 |
vrijdag 02/02/2024 | ||||||
20:30 | Belisia Bilzen | - | Tongeren | 3 | - | 0 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
18:00 | Diegem Sport | - | City Pirates | 3 | - | 0 |
20:00 | Houtvenne | - | Wezel Sport | 1 | - | 0 |
. | Lebbeke | - | Lille United | 2 | - | 1 |
. | RC Mechelen | - | Bocholter | 3 | - | 0 |
. | Tempo Overijse | - | Berchem Sp.2004 | 2 | - | 0 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | SP Hasselt | - | Londerzeel | 0 | - | 3 |
. | Rupel-Boom | - | Lyra-Lierse Berlaar | 2 | - | 5 |
. | U23-KV Mechelen B | - | Hades Kiewit | 1 | - | 2 |
vrijdag 09/02/2024 | ||||||
20:00 | Wezel Sport | - | SP Hasselt | 2 | - | 3 |
20:30 | Hades Kiewit | - | Houtvenne | 1 | - | 3 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
20:00 | City Pirates | - | RC Mechelen | 1 | - | 5 |
. | Berchem Sp.2004 | - | Diegem Sport | 1 | - | 1 |
. | Tongeren | - | Lyra-Lierse Berlaar | 0 | - | 2 |
. | Bocholter | - | U23-KV Mechelen B | 0 | - | 1 |
. | Tempo Overijse | - | Belisia Bilzen | 0 | - | 4 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
15:00 | Londerzeel | - | Lebbeke | 1 | - | 0 |
woensdag 06/03/2024 | ||||||
20:00 | Lille United | - | Rupel-Boom | 4 | - | 3 |
vrijdag 16/02/2024 | ||||||
20:30 | Belisia Bilzen | - | Londerzeel | 2 | - | 1 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Lille United | 4 | - | 2 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | Bocholter | 0 | - | 1 |
20:00 | RC Mechelen | - | Tongeren | 1 | - | 1 |
. | Lebbeke | - | Tempo Overijse | 3 | - | 0 |
. | Houtvenne | - | Berchem Sp.2004 | 1 | - | 1 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | U23-KV Mechelen B | - | SP Hasselt | 0 | - | 1 |
. | Rupel-Boom | - | City Pirates | 3 | - | 2 |
. | Diegem Sport | - | Wezel Sport | 1 | - | 2 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:30 | Wezel Sport | - | Hades Kiewit | 1 | - | 0 |
20:00 | Lille United | - | Belisia Bilzen | 2 | - | 0 |
. | SP Hasselt | - | Diegem Sport | 0 | - | 2 |
. | City Pirates | - | Lebbeke | 1 | - | 2 |
. | Berchem Sp.2004 | - | RC Mechelen | 1 | - | 1 |
. | Tongeren | - | U23-KV Mechelen B | 3 | - | 1 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | Tempo Overijse | - | Houtvenne | 2 | - | 0 |
. | Bocholter | - | Rupel-Boom | 0 | - | 5 |
. | Londerzeel | - | Lyra-Lierse Berlaar | 0 | - | 2 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | Tempo Overijse | 0 | - | 0 |
20:00 | RC Mechelen | - | Rupel-Boom | 0 | - | 2 |
. | Houtvenne | - | Lille United | 0 | - | 0 |
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | City Pirates | 2 | - | 1 |
. | Bocholter | - | Berchem Sp.2004 | 0 | - | 1 |
. | Lebbeke | - | SP Hasselt | 1 | - | 3 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | U23-KV Mechelen B | - | Londerzeel | 3 | - | 0 |
. | Belisia Bilzen | - | Wezel Sport | 3 | - | 2 |
. | Diegem Sport | - | Tongeren | 1 | - | 2 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:30 | Wezel Sport | - | Lebbeke | 0 | - | 2 |
20:00 | Tongeren | - | Hades Kiewit | 2 | - | 3 |
. | Lille United | - | Diegem Sport | 2 | - | 0 |
. | Berchem Sp.2004 | - | U23-KV Mechelen B | 1 | - | 3 |
. | City Pirates | - | Bocholter | 1 | - | 0 |
. | Tempo Overijse | - | Lyra-Lierse Berlaar | 0 | - | 3 |
. | SP Hasselt | - | RC Mechelen | 3 | - | 0 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Rupel-Boom | - | Belisia Bilzen | 1 | - | 5 |
. | Londerzeel | - | Houtvenne | 1 | - | 2 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | City Pirates | 2 | - | 1 |
. | Belisia Bilzen | - | Bocholter | 2 | - | 1 |
20:00 | RC Mechelen | - | Londerzeel | 1 | - | 0 |
. | Tongeren | - | Lille United | 3 | - | 0 |
. | Lebbeke | - | Houtvenne | 5 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Lyra-Lierse Berlaar | - | SP Hasselt | 3 | - | 0 |
. | U23-KV Mechelen B | - | Wezel Sport | 0 | - | 0 |
. | Diegem Sport | - | Tempo Overijse | 2 | - | 0 |
. | Rupel-Boom | - | Berchem Sp.2004 | 2 | - | 1 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:30 | Wezel Sport | - | RC Mechelen | - | ||
20:00 | Houtvenne | - | U23-KV Mechelen B | - | ||
. | Berchem Sp.2004 | - | City Pirates | - | ||
. | Bocholter | - | Lyra-Lierse Berlaar | - | ||
. | Lebbeke | - | Belisia Bilzen | - | ||
. | Tempo Overijse | - | Rupel-Boom | - | ||
. | Lille United | - | Hades Kiewit | - | ||
. | SP Hasselt | - | Tongeren | - | ||
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Londerzeel | - | Diegem Sport | - |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
19:30 | Hades Kiewit | - | Londerzeel | - | ||
20:00 | Belisia Bilzen | - | SP Hasselt | - | ||
. | Tongeren | - | Wezel Sport | - | ||
. | RC Mechelen | - | Houtvenne | - | ||
. | City Pirates | - | Tempo Overijse | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Lyra-Lierse Berlaar | - | Berchem Sp.2004 | - | ||
. | Diegem Sport | - | Bocholter | - | ||
. | U23-KV Mechelen B | - | Lille United | - | ||
. | Rupel-Boom | - | Lebbeke | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:30 | Wezel Sport | - | Berchem Sp.2004 | - | ||
. | Hades Kiewit | - | Lyra-Lierse Berlaar | - | ||
. | Belisia Bilzen | - | RC Mechelen | - | ||
20:00 | Lille United | - | Bocholter | - | ||
. | Lebbeke | - | U23-KV Mechelen B | - | ||
. | Tempo Overijse | - | SP Hasselt | - | ||
. | Houtvenne | - | City Pirates | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Londerzeel | - | Tongeren | - | ||
. | Rupel-Boom | - | Diegem Sport | - |
zaterdag 20/04/2024 | ||||||
20:00 | Tongeren | - | Tempo Overijse | - | ||
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Belisia Bilzen | - | ||
. | Berchem Sp.2004 | - | Hades Kiewit | - | ||
. | SP Hasselt | - | Houtvenne | - | ||
. | RC Mechelen | - | Lille United | - | ||
. | City Pirates | - | Wezel Sport | - | ||
. | Bocholter | - | Londerzeel | - | ||
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Diegem Sport | - | Lebbeke | - | ||
. | U23-KV Mechelen B | - | Rupel-Boom | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Hades Kiewit | - | Diegem Sport | - | ||
. | Rupel-Boom | - | SP Hasselt | - | ||
. | Londerzeel | - | Berchem Sp.2004 | - | ||
. | Wezel Sport | - | Bocholter | - | ||
. | Houtvenne | - | Lyra-Lierse Berlaar | - | ||
. | Belisia Bilzen | - | U23-KV Mechelen B | - | ||
. | Lebbeke | - | Tongeren | - | ||
. | Lille United | - | City Pirates | - | ||
. | Tempo Overijse | - | RC Mechelen | - |
zondag 05/05/2024 | ||||||
15:00 | SP Hasselt | - | Hades Kiewit | - | ||
. | Berchem Sp.2004 | - | Lille United | - | ||
. | Diegem Sport | - | Belisia Bilzen | - | ||
. | Tongeren | - | Rupel-Boom | - | ||
. | U23-KV Mechelen B | - | Tempo Overijse | - | ||
. | Lyra-Lierse Berlaar | - | Wezel Sport | - | ||
. | RC Mechelen | - | Lebbeke | - | ||
. | City Pirates | - | Londerzeel | - | ||
. | Bocholter | - | Houtvenne | - |
28/34 | |||||||||
1. | Belisia Bilzen | 57 | 9 | 6 | Limb | ||||
2. | SP Hasselt | 56 | 6 | 6 | Limb | ||||
3. | Lyra-Lierse Berlaar | 51 | 12 | 6 | Antw | ||||
4. | Houtvenne | 46 | 4 | 6 | Antw | ||||
5. | Rupel-Boom | 44 | 6 | 6 | Antw | ||||
6. | RC Mechelen | 43 | 4 | 6 | Antw | ||||
7. | U23-KV Mechelen B | 42 | 7 | 6 | Antw | ||||
8. | Bocholter | 41 | 0 | 6 | Limb | ||||
9. | Lebbeke | 41 | 9 | 6 | Ovl | ||||
10. | Hades Kiewit | 40 | 7 | 6 | Limb | ||||
11. | Tongeren | 40 | 9 | 6 | Limb | ||||
12. | Wezel Sport* | 38 | 4 | 7 | Antw | ||||
13. | Diegem Sport | 37 | 6 | 6 | Brab | ||||
14. | Berchem Sp.2004 | ? | 36 | 4 | 6 | Antw | |||
15. | Lille United* | ? | 30 | 7 | 7 | Antw | |||
16. | Tempo Overijse | - | 25 | 4 | 6 | Brab | |||
17. | Londerzeel | - | 21 | 0 | 6 | Brab | |||
18. | City Pirates | - | 18 | 3 | 6 | Antw |
28/34 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Belisia Bilzen | 57 | 17 | +28 | 57 | 5 | +5 | 25 | |
2. | SP Hasselt | 56 | 18 | +27 | 58 | 8 | +9 | 28 | |
3. | Lyra-Lierse Berlaar | 51 | 16 | +13 | 52 | 6 | -5 | 20 | |
4. | Houtvenne | 46 | 13 | +3 | 41 | 9 | +3 | 23 | |
5. | Rupel-Boom | 44 | 13 | -2 | 49 | 4 | -7 | 19 | |
6. | RC Mechelen | 43 | 12 | +11 | 48 | 5 | +5 | 24 | |
7. | U23-KV Mechelen B | 42 | 12 | +10 | 48 | 5 | -6 | 18 | |
8. | Bocholter | 41 | 12 | +9 | 48 | 5 | +2 | 20 | |
9. | Lebbeke | 41 | 12 | +1 | 43 | 4 | -9 | 14 | |
10. | Hades Kiewit | 40 | 12 | -1 | 45 | 6 | -1 | 24 | |
11. | Tongeren | 40 | 12 | -1 | 43 | 5 | -6 | 22 | |
12. | Wezel Sport* | 38 | 11 | -2 | 45 | 2 | -10 | 18 | |
13. | x | Diegem Sport | 37 | 11 | -6 | 44 | 4 | -13 | 14 |
14. | x | Berchem Sp.2004 | 36 | 9 | -1 | 32 | 4 | -4 | 13 |
15. | x | Lille United* | 30 | 8 | -13 | 37 | 2 | -10 | 19 |
16. | x | Tempo Overijse | 25 | 6 | -20 | 24 | 0 | -19 | 8 |
17. | x | Londerzeel | 21 | 5 | -18 | 29 | 2 | -7 | 14 |
18. | x | City Pirates | 18 | 5 | -38 | 34 | 1 | -24 | 17 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | ||||
1 | 2 | 3 | ||
U23-KV Mechelen B | 21 | 6 | +14 | |
2. | Belisia Bilzen | 21 | 6 | +13 |
3. | RC Mechelen | 18 | 5 | +8 |
4. | SP Hasselt | 17 | 5 | +13 |
5. | Tongeren | 17 | 5 | +2 |
6. | Houtvenne | 15 | 4 | +1 |
7. | Lebbeke | 15 | 4 | -3 |
8. | Wezel Sport | 14 | 4 | -1 |
9. | Hades Kiewit | 14 | 4 | -2 |
10. | Berchem Sp.2004 | 14 | 3 | +3 |
11. | Rupel-Boom | 13 | 3 | -2 |
12. | Bocholter | 12 | 3 | +4 |
13. | Tempo Overijse | 11 | 3 | -2 |
14. | Lyra-Lierse Berlaar | 11 | 3 | -7 |
15. | Diegem Sport | 10 | 3 | -8 |
Lille United | 10 | 3 | -8 | |
17. | Londerzeel | 9 | 2 | -4 |
18. | City Pirates | 6 | 2 | -21 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
12/12 | ||||
1 | 2 | 3 | ||
SP Hasselt | 27 | 9 | +12 | |
2. | Bocholter | 26 | 8 | +13 |
3. | Houtvenne | 23 | 7 | +5 |
4. | Lyra-Lierse Berlaar | 22 | 7 | +7 |
5. | Belisia Bilzen | 21 | 6 | +6 |
6. | Diegem Sport | 20 | 6 | +2 |
7. | Hades Kiewit | 19 | 6 | +3 |
8. | Rupel-Boom | 19 | 6 | -4 |
9. | RC Mechelen | 17 | 5 | +3 |
10. | Wezel Sport* | 17 | 5 | +1 |
11. | Berchem Sp.2004 | 16 | 5 | -2 |
12. | Lebbeke | 14 | 4 | -3 |
13. | Tongeren | 13 | 4 | -6 |
14. | U23-KV Mechelen B | 11 | 3 | -7 |
15. | Lille United* | 10 | 2 | -5 |
16. | Tempo Overijse | 10 | 2 | -8 |
17. | Londerzeel | 9 | 2 | -7 |
18. | City Pirates | 9 | 2 | -10 |
6/12 | ||||
1 | 2 | 3 | ||
1. | Lyra-Lierse Berlaar | 18 | 6 | +13 |
2. | Belisia Bilzen | 15 | 5 | +9 |
3. | Lebbeke | 12 | 4 | +7 |
4. | Rupel-Boom | 12 | 4 | +4 |
5. | SP Hasselt | 12 | 4 | +2 |
6. | Tongeren | 10 | 3 | +3 |
U23-KV Mechelen B | 10 | 3 | +3 | |
8. | Lille United | 10 | 3 | 0 |
9. | RC Mechelen | 8 | 2 | 0 |
10. | Houtvenne | 8 | 2 | -3 |
11. | Diegem Sport | 7 | 2 | 0 |
12. | Hades Kiewit | 7 | 2 | -2 |
Wezel Sport | 7 | 2 | -2 | |
14. | Berchem Sp.2004 | 6 | 1 | -2 |
15. | Tempo Overijse | 4 | 1 | -10 |
16. | City Pirates | 3 | 1 | -7 |
Londerzeel | 3 | 1 | -7 | |
18. | Bocholter | 3 | 1 | -8 |