www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Nationaal : 2de klasse B
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Hades Kiewit | - | City Pirates | 2 | - | 1 |
. | Belisia Bilzen | - | Bocholter | 2 | - | 1 |
20:00 | RC Mechelen | - | Londerzeel | 1 | - | 0 |
. | Tongeren | - | Lille United | 3 | - | 0 |
. | Lebbeke | - | Houtvenne | 5
| - | 1
|
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Lyra-Lierse Berlaar | - | SP Hasselt | 3 | - | 0 |
. | U23-KV Mechelen B | - | Wezel Sport | 0 | - | 0 |
. | Diegem Sport | - | Tempo Overijse | 2 | - | 0 |
. | Rupel-Boom | - | Berchem Sp.2004 | 2 | - | 1 |
woensdag 20/03/2024 |
20:00 | Lille United | 9 | - |
4 | Wezel Sport | | - | |
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Wezel Sport | 6 | - |
4 | RC Mechelen | | - | |
20:00 | Houtvenne | 8 |
- |
6 | U23-KV Mechelen B | | - | |
. | Berchem Sp.2004 | 5 | - |
0 | City Pirates | | - | |
. | Bocholter | 3 | - | 12 | Lyra-Lierse Berlaar | | - | |
. | Lebbeke | 6 | - | 6 | Belisia Bilzen | | - | |
. | Tempo Overijse | 3 |
- | 6 | Rupel-Boom | | - | |
. | Lille United | 9 | - | 9 | Hades Kiewit | | - | |
. | SP Hasselt | 6 | - | 4 | Tongeren | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Londerzeel | 4 | - | 4 | Diegem Sport | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Nationaal : 2de klasse B --> Lille United
periode 1
10/10 |
| U23-KV Mechelen B | 21 |
2. | Belisia Bilzen | 21 |
3. | RC Mechelen | 18 |
4. | SP Hasselt | 17 |
5. | Tongeren | 17 |
6. | Houtvenne | 15 |
7. | Lebbeke | 15 |
8. | Wezel Sport | 14 |
9. | Hades Kiewit | 14 |
10. | Berchem Sp.2004 | 14 |
11. | Rupel-Boom | 13 |
12. | Bocholter | 12 |
13. | Tempo Overijse | 11 |
14. | Lyra-Lierse Berlaar | 11 |
15. | Diegem Sport | 10 |
| Lille United | 10 |
17. | Londerzeel | 9 |
18. | City Pirates | 6 |
periode 2
12/12 |
| SP Hasselt | 27 |
2. | Bocholter | 26 |
3. | Houtvenne | 23 |
4. | Lyra-Lierse Berlaar | 22 |
5. | Belisia Bilzen | 21 |
6. | Diegem Sport | 20 |
7. | Hades Kiewit | 19 |
8. | Rupel-Boom | 19 |
9. | RC Mechelen | 17 |
10. | Wezel Sport* | 17 |
11. | Berchem Sp.2004 | 16 |
12. | Lebbeke | 14 |
13. | Tongeren | 13 |
14. | U23-KV Mechelen B | 11 |
15. | Lille United* | 10 |
16. | Tempo Overijse | 10 |
17. | Londerzeel | 9 |
18. | City Pirates | 9 |
periode 3
6/12 |
1. | Lyra-Lierse Berlaar | 18 |
2. | Belisia Bilzen | 15 |
3. | Lebbeke | 12 |
4. | Rupel-Boom | 12 |
5. | SP Hasselt | 12 |
6. | Tongeren | 10 |
| U23-KV Mechelen B | 10 |
8. | Lille United | 10 |
9. | RC Mechelen | 8 |
10. | Houtvenne | 8 |
11. | Diegem Sport | 7 |
12. | Hades Kiewit | 7 |
| Wezel Sport | 7 |
14. | Berchem Sp.2004 | 6 |
15. | Tempo Overijse | 4 |
16. | City Pirates | 3 |
| Londerzeel | 3 |
18. | Bocholter | 3 |
Lille United
1. | Wo-30/08/23 | 20:00 | SP Hasselt | - | Lille United | 0 - | 2 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Za-02/09/23 | 20:00 | Lille United | - | Lyra-Lierse Berlaar | 1 - | 0 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Za-09/09/23 | 19:30 | Wezel Sport | - | Lille United | 3 - | 1 | | 0 | 6 | | 4 | |
4. | Za-16/09/23 | 20:00 | Lille United | - | Lebbeke | 0 - | 3 | | 0 | 6 | | 10 | |
5. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Belisia Bilzen | - | Lille United | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 10 | |
6. | Za-30/09/23 | 20:00 | Lille United | - | RC Mechelen | 1 - | 3 | | 0 | 7 | | 11 | |
7. | Za-07/10/23 | 20:00 | Lille United | - | Tongeren | 1 - | 0 | | 3 | 10 | | 8 | |
8. | Za-14/10/23 | 20:00 | Tempo Overijse | - | Lille United | 2 - | 1 | | 0 | 10 | | 11 | |
9. | Za-21/10/23 | 20:00 | Lille United | - | Berchem Sp.2004 | 0 - | 2 | | 0 | 10 | | 13 | |
10. | Za-28/10/23 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Lille United | 3 - | 1 | | 0 | 10 | | 16 | |
11. | Za-04/11/23 | 20:00 | Lille United | - | Londerzeel | 3 - | 2 | | 3 | 13 | | 12 | |
12. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Diegem Sport | - | Lille United | 2 - | 3 | | 3 | 16 | | 10 | |
14. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Rupel-Boom | - | Lille United | 2 - | 1 | | 0 | 16 | | 13 | |
15. | Za-02/12/23 | 20:00 | City Pirates | - | Lille United | 3 - | 3 | | 1 | 17 | | 12 | |
13. | Wo-06/12/23 | 20:00 | Lille United | - | U23-KV Mechelen B | 2 - | 2 | | 1 | 18 | | 11 | |
17. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Bocholter | - | Lille United | 2 - | 2 | | 1 | 19 | | 14 | |
19. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Londerzeel | - | Lille United | 2 - | 1 | | 0 | 19 | | 15 | |
18. | Wo-24/01/24 | 20:00 | Lille United | - | Tempo Overijse | 1 - | 1 | | 1 | 20 | | 15 | |
21. | Za-27/01/24 | 20:00 | Lille United | - | SP Hasselt | 1 - | 2 | | 0 | 20 | | 15 | |
16. | Wo-31/01/24 | 20:15 | Lille United | - | Houtvenne | 0 - | 3 | | 0 | 20 | | 15 | |
22. | Za-03/02/24 | 20:00 | Lebbeke | - | Lille United | 2 - | 1 | | 0 | 20 | | 16 | |
24. | Vr-16/02/24 | 20:30 | Lyra-Lierse Berlaar | - | Lille United | 4 - | 2 | | 0 | 20 | | 17 | |
25. | Za-24/02/24 | 20:00 | Lille United | - | Belisia Bilzen | 2 - | 0 | | 3 | 23 | | 16 | |
26. | Za-02/03/24 | 20:00 | Houtvenne | - | Lille United | 0 - | 0 | | 1 | 24 | | 16 | |
23. | Wo-06/03/24 | 20:00 | Lille United | - | Rupel-Boom | 4 - | 3 | | 3 | 27 | | 15 | |
27. | Za-09/03/24 | 20:00 | Lille United | - | Diegem Sport | 2 - | 0 | | 3 | 30 | | 15 | |
28. | Za-16/03/24 | 20:00 | Tongeren | - | Lille United | 3 - | 0 | | 0 | 30 | | 15 | |
20. | Wo-20/03/24 | 20:00 | Lille United | - | Wezel Sport | - | | | . | | | | |
29. | Za-23/03/24 | 20:00 | Lille United | - | Hades Kiewit | - | | | . | | | | |
30. | Zo-07/04/24 | 15:00 | U23-KV Mechelen B | - | Lille United | - | | | . | | | | |
31. | Za-13/04/24 | 20:00 | Lille United | - | Bocholter | - | | | . | | | | |
32. | Za-20/04/24 | 20:00 | RC Mechelen | - | Lille United | - | | | . | | | | |
33. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Lille United | - | City Pirates | - | | | . | | | | |
34. | Zo-05/05/24 | 15:00 | Berchem Sp.2004 | - | Lille United | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Wezel Sport
1. | Wo-30/08/23 | 20:00 | Wezel Sport | - | City Pirates | 4 - | 3 | | 3 | 3 | | 4 | |
2. | Za-02/09/23 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Wezel Sport | 3 - | 2 | | 0 | 3 | | 8 | |
3. | Za-09/09/23 | 19:30 | Wezel Sport | - | Lille United | 3 - | 1 | | 3 | 6 | | 3 | |
4. | Za-16/09/23 | 20:00 | RC Mechelen | - | Wezel Sport | 3 - | 0 | | 0 | 6 | | 8 | |
5. | Vr-22/09/23 | 20:30 | Wezel Sport | - | Houtvenne | 2 - | 1 | | 3 | 9 | | 4 | |
6. | Za-30/09/23 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Wezel Sport | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 6 | |
7. | Za-07/10/23 | 19:30 | Wezel Sport | - | Londerzeel | 2 - | 0 | | 3 | 13 | | 5 | |
8. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Bocholter | - | Wezel Sport | 4 - | 2 | | 0 | 13 | | 6 | |
9. | Za-21/10/23 | 19:30 | Wezel Sport | - | Diegem Sport | 0 - | 1 | | 0 | 13 | | 7 | |
10. | Za-28/10/23 | 20:00 | Tempo Overijse | - | Wezel Sport | 1 - | 1 | | 1 | 14 | | 8 | |
11. | Za-04/11/23 | 19:30 | Wezel Sport | - | U23-KV Mechelen B | 2 - | 0 | | 3 | 17 | | 7 | |
12. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Rupel-Boom | - | Wezel Sport | 2 - | 2 | | 1 | 18 | | 8 | |
14. | Za-25/11/23 | 20:00 | Lebbeke | - | Wezel Sport | 3 - | 2 | | 0 | 18 | | 8 | |
15. | Vr-01/12/23 | 20:30 | Wezel Sport | - | Belisia Bilzen | 3 - | 0 | | 3 | 21 | | 7 | |
13. | Wo-06/12/23 | 20:15 | Wezel Sport | - | Tongeren | 1 - | 5 | | 0 | 21 | | 8 | |
16. | Za-09/12/23 | 20:00 | SP Hasselt | - | Wezel Sport | 4 - | 1 | | 0 | 21 | | 9 | |
17. | Vr-15/12/23 | 20:30 | Wezel Sport | - | Lyra-Lierse Berlaar | 4 - | 1 | | 3 | 24 | | 8 | |
18. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Londerzeel | - | Wezel Sport | 1 - | 2 | | 3 | 27 | | 7 | |
19. | Za-13/01/24 | 19:30 | Wezel Sport | - | Tempo Overijse | 2 - | 2 | | 1 | 28 | | 8 | |
21. | Za-27/01/24 | 19:30 | Wezel Sport | - | Rupel-Boom | 1 - | 0 | | 3 | 31 | | 7 | |
22. | Za-03/02/24 | 20:00 | Houtvenne | - | Wezel Sport | 1 - | 0 | | 0 | 31 | | 7 | |
23. | Vr-09/02/24 | 20:00 | Wezel Sport | - | SP Hasselt | 2 - | 3 | | 0 | 31 | | 8 | |
24. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Diegem Sport | - | Wezel Sport | 1 - | 2 | | 3 | 34 | | 8 | |
25. | Za-24/02/24 | 19:30 | Wezel Sport | - | Hades Kiewit | 1 - | 0 | | 3 | 37 | | 8 | |
26. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Belisia Bilzen | - | Wezel Sport | 3 - | 2 | | 0 | 37 | | 9 | |
27. | Za-09/03/24 | 19:30 | Wezel Sport | - | Lebbeke | 0 - | 2 | | 0 | 37 | | 10 | |
28. | Zo-17/03/24 | 15:00 | U23-KV Mechelen B | - | Wezel Sport | 0 - | 0 | | 1 | 38 | | 12 | |
20. | Wo-20/03/24 | 20:00 | Lille United | - | Wezel Sport | - | | | . | | | | |
29. | Za-23/03/24 | 19:30 | Wezel Sport | - | RC Mechelen | - | | | . | | | | |
30. | Za-06/04/24 | 20:00 | Tongeren | - | Wezel Sport | - | | | . | | | | |
31. | Za-13/04/24 | 19:30 | Wezel Sport | - | Berchem Sp.2004 | - | | | . | | | | |
32. | Za-20/04/24 | 20:00 | City Pirates | - | Wezel Sport | - | | | . | | | | |
33. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wezel Sport | - | Bocholter | - | | | . | | | | |
34. | Zo-05/05/24 | 15:00 | Lyra-Lierse Berlaar | - | Wezel Sport | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/17)
1 | Belisia Bilzen | 38 | +23 |
2 | Lyra-Lierse Berlaar | 32 | +18 |
3 | SP Hasselt | 31 | +18 |
4 | Rupel-Boom | 30 | +5 |
5 | Wezel Sport | 28 | +8 |
6 | Lebbeke | 27 | +10 |
7 | U23-KV Mechelen B | 24 | +16 |
8 | Bocholter | 24 | +7 |
9 | Diegem Sport | 23 | +7 |
10 | RC Mechelen | 23 | +6 |
11 | Tongeren | 23 | +5 |
12 | Hades Kiewit | 21 | 0 |
13 | Tempo Overijse | 20 | -1 |
14 | Lille United* | 20 | -3 |
15 | Berchem Sp.2004 | 20 | +3 |
16 | Houtvenne | 18 | 0 |
17 | City Pirates | 14 | -14 |
18 | Londerzeel | 12 | -11 |
alle wedstrijden (28/34)
1 | Belisia Bilzen | 57 | +28 |
2 | SP Hasselt | 56 | +27 |
3 | Lyra-Lierse Berlaar | 51 | +13 |
4 | Houtvenne | 46 | +3 |
5 | Rupel-Boom | 44 | -2 |
6 | RC Mechelen | 43 | +11 |
7 | U23-KV Mechelen B | 42 | +10 |
8 | Bocholter | 41 | +9 |
9 | Lebbeke | 41 | +1 |
10 | Hades Kiewit | 40 | -1 |
11 | Tongeren | 40 | -1 |
12 | Wezel Sport* | 38 | -2 |
13 | Diegem Sport | 37 | -6 |
14 | Berchem Sp.2004 | 36 | -1 |
15 | Lille United* | 30 | -13 |
16 | Tempo Overijse | 25 | -20 |
17 | Londerzeel | 21 | -18 |
18 | City Pirates | 18 | -38 |
uitwedstrijden (14/17)
1 | Houtvenne | 28 | +3 |
2 | SP Hasselt | 25 | +9 |
3 | RC Mechelen | 20 | +5 |
4 | Hades Kiewit | 19 | -1 |
5 | Lyra-Lierse Berlaar | 19 | -5 |
6 | Belisia Bilzen | 19 | +5 |
7 | U23-KV Mechelen B | 18 | -6 |
8 | Bocholter | 17 | +2 |
9 | Tongeren | 17 | -6 |
10 | Berchem Sp.2004 | 16 | -4 |
11 | Rupel-Boom | 14 | -7 |
12 | Lebbeke | 14 | -9 |
13 | Diegem Sport | 14 | -13 |
14 | Lille United | 10 | -10 |
15 | Wezel Sport* | 10 | -10 |
16 | Londerzeel | 9 | -7 |
17 | Tempo Overijse | 5 | -19 |
18 | City Pirates | 4 | -24 |