Nationaal : 2de Nationale B(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

4/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Hasselt103+351+11
2.Bocholt93+57102
3.Tienen93+561+23
4.Spouwen-Mopertingen93071-24
5.Wijgmaal72+2101-14
6.Vosselaar62020-20
7.Aalst61+512004
8.Geel*51+12000
9.Cappellen5105102
10.Hades Kiewit5104002
11.Londerzeel41051+12
12.Pepingen-Halle41-530-61
13.Hoogstraten31-250-41
14.Duffel*20-14004
15.Berchem10-530-22
16.Diegem00-810-40

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Hasselt43105 : 2+310
2.Bocholt43017 : 2+59
3.Tienen43016 : 1+59
4.Spouwen-Mopertingen43017 : 709
5.Wijgmaal421110 : 8+27
6.Vosselaar42022 : 206
7.Aalst413012 : 7+56
8.Geel31202 : 1+15
9.Cappellen41215 : 505
10.Hades Kiewit41214 : 405
11.Londerzeel41125 : 504
12.Pepingen-Halle41123 : 8-54
13.Hoogstraten41035 : 7-23
14.Duffel30214 : 5-12
15.Berchem40133 : 8-51
16.Diegem40041 : 9-80