zaterdag 02/09/2023 | ||||||
18:30 | Desselgem | - | Bellegem | 0 | - | 0 |
19:00 | Pittem B | - | Jong Helkijn | 3 | - | 3 |
. | Deerlijk | - | Ruiselede | 3 | - | 2 |
. | Jong Vijve | - | Bissegem B | 3 | - | 4 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Aalbeke B | - | Moorsele B | 0 | - | 4 |
. | Kuurne B | - | Heestert B | 2 | - | 1 |
. | Marke B | - | Jong Anzegem | 1 | - | 2 |
. | Dentergem | - | Ingelmunster B | 1 | - | 0 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
18:30 | Jong Helkijn | - | Aalbeke B | 4 | - | 0 |
19:00 | Bissegem B | - | Deerlijk | 4 | - | 2 |
. | Heestert B | - | Jong Vijve | 3 | - | 3 |
. | Bellegem | - | Kuurne B | 1 | - | 1 |
19:30 | Moorsele B | - | Dentergem | 6 | - | 1 |
. | Jong Anzegem | - | Pittem B | 3 | - | 0 |
. | Ingelmunster B | - | Marke B | 1 | - | 3 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Ruiselede | - | Desselgem | 1 | - | 1 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
18:30 | Desselgem | - | Heestert B | 3 | - | 4 |
19:00 | Bellegem | - | Bissegem B | 4 | - | 3 |
. | Deerlijk | - | Pittem B | 2 | - | 3 |
. | Jong Vijve | - | Jong Helkijn | 4 | - | 3 |
19:30 | Ingelmunster B | - | Moorsele B | 1 | - | 1 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Ruiselede | - | Kuurne B | 1 | - | 1 |
. | Dentergem | - | Marke B | 0 | - | 2 |
. | Aalbeke B | - | Jong Anzegem | 3 | - | 3 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
18:30 | Jong Helkijn | - | Desselgem | 7 | - | 2 |
19:00 | Bissegem B | - | Ruiselede | 1 | - | 1 |
. | Heestert B | - | Bellegem | 1 | - | 4 |
. | Pittem B | - | Dentergem | 3 | - | 0 |
. | Kuurne B | - | Jong Vijve | 1 | - | 1 |
19:30 | Jong Anzegem | - | Ingelmunster B | 2 | - | 1 |
. | Moorsele B | - | Deerlijk | 8 | - | 0 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Marke B | - | Aalbeke B | 2 | - | 3 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
18:30 | Desselgem | - | Moorsele B | 1 | - | 2 |
19:00 | Bellegem | - | Jong Anzegem | 0 | - | 1 |
. | Heestert B | - | Jong Helkijn | 1 | - | 3 |
. | Jong Vijve | - | Dentergem | 3 | - | 5 |
. | Bissegem B | - | Kuurne B | 1 | - | 4 |
. | Deerlijk | - | Marke B | 1 | - | 2 |
19:30 | Ingelmunster B | - | Aalbeke B | 5 | - | 0 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Ruiselede | - | Pittem B | 2 | - | 1 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
17:30 | Jong Helkijn | - | Ruiselede | 4 | - | 0 |
19:00 | Moorsele B | - | Bissegem B | 0 | - | 3 |
. | Pittem B | - | Ingelmunster B | 1 | - | 1 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
14:00 | Kuurne B | - | Desselgem | 1 | - | 3 |
15:00 | Jong Anzegem | - | Jong Vijve | 4 | - | 3 |
. | Marke B | - | Bellegem | 1 | - | 2 |
. | Aalbeke B | - | Deerlijk | 5 | - | 1 |
. | Dentergem | - | Heestert B | 4 | - | 1 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
18:30 | Desselgem | - | Aalbeke B | 5 | - | 2 |
19:00 | Heestert B | - | Moorsele B | 2 | - | 4 |
. | Deerlijk | - | Jong Anzegem | 1 | - | 8 |
. | Bissegem B | - | Jong Helkijn | 4 | - | 2 |
. | Bellegem | - | Pittem B | 2 | - | 2 |
. | Jong Vijve | - | Ingelmunster B | 1 | - | 2 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Ruiselede | - | Dentergem | 2 | - | 3 |
. | Kuurne B | - | Marke B | 3 | - | 6 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
18:30 | Jong Helkijn | - | Kuurne B | 3 | - | 2 |
19:00 | Pittem B | - | Bissegem B | 4 | - | 5 |
19:30 | Jong Anzegem | - | Heestert B | 4 | - | 1 |
. | Moorsele B | - | Jong Vijve | 3 | - | 1 |
20:00 | Ingelmunster B | - | Desselgem | 2 | - | 1 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Marke B | - | Ruiselede | 2 | - | 1 |
. | Dentergem | - | Deerlijk | 4 | - | 1 |
. | Aalbeke B | - | Bellegem | 3 | - | 1 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
18:30 | Desselgem | - | Dentergem | 1 | - | 2 |
19:00 | Heestert B | - | Pittem B | 3 | - | 2 |
. | Bellegem | - | Jong Helkijn | 2 | - | 4 |
. | Bissegem B | - | Marke B | 6 | - | 3 |
. | Deerlijk | - | Ingelmunster B | 3 | - | 1 |
. | Jong Vijve | - | Aalbeke B | 2 | - | 2 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Kuurne B | - | Jong Anzegem | 1 | - | 2 |
. | Ruiselede | - | Moorsele B | 3 | - | 2 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
15:15 | Aalbeke B | - | Kuurne B | 3 | - | 0 |
19:00 | Pittem B | - | Jong Vijve | 4 | - | 2 |
19:30 | Jong Anzegem | - | Ruiselede | 4 | - | 3 |
. | Moorsele B | - | Bellegem | 1 | - | 3 |
. | Ingelmunster B | - | Heestert B | 5 | - | 1 |
20:00 | Deerlijk | - | Desselgem | 1 | - | 2 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Dentergem | - | Bissegem B | 6 | - | 1 |
15:00 | Marke B | - | Jong Helkijn | 0 | - | 1 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
18:30 | Jong Helkijn | - | Dentergem | 7 | - | 2 |
. | Desselgem | - | Pittem B | 5 | - | 2 |
19:00 | Heestert B | - | Aalbeke B | 2 | - | 2 |
. | Bellegem | - | Deerlijk | 1 | - | 1 |
. | Jong Vijve | - | Marke B | 4 | - | 1 |
. | Bissegem B | - | Jong Anzegem | 3 | - | 1 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Ruiselede | - | Ingelmunster B | 2 | - | 1 |
. | Kuurne B | - | Moorsele B | 2 | - | 3 |
donderdag 16/11/2023 | |||||||
20:00 | Pittem B | - | Kuurne B | 6 | - | 2 | |
zaterdag 23/12/2023 | |||||||
19:30 | Jong Anzegem | - | Desselgem | 1 | - | 1 | |
zaterdag 06/01/2024 | |||||||
19:00 | Deerlijk | - | Jong Vijve | 2 | - | 1 | |
19:30 | Ingelmunster B | - | Bissegem B | 0 | - | 5 | F1 |
. | Moorsele B | - | Jong Helkijn | 1 | - | 3 | |
zondag 07/01/2024 | |||||||
14:30 | Dentergem | - | Bellegem | 0 | - | 1 | |
15:00 | Marke B | - | Heestert B | 3 | - | 1 | |
. | Aalbeke B | - | Ruiselede | 1 | - | 2 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
18:30 | Desselgem | - | Marke B | 3 | - | 1 |
. | Jong Helkijn | - | Jong Anzegem | 3 | - | 3 |
19:00 | Jong Vijve | - | Ruiselede | 3 | - | 3 |
. | Pittem B | - | Moorsele B | 0 | - | 1 |
. | Bellegem | - | Ingelmunster B | 3 | - | 2 |
. | Heestert B | - | Deerlijk | 4 | - | 0 |
. | Bissegem B | - | Aalbeke B | 3 | - | 1 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Kuurne B | - | Dentergem | 0 | - | 1 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:00 | Bissegem B | - | Heestert B | 2 | - | 1 |
. | Jong Vijve | - | Desselgem | 2 | - | 2 |
. | Deerlijk | - | Jong Helkijn | 0 | - | 6 |
19:30 | Jong Anzegem | - | Dentergem | 3 | - | 5 |
. | Ingelmunster B | - | Kuurne B | 0 | - | 4 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Ruiselede | - | Bellegem | 0 | - | 1 |
woensdag 20/12/2023 | ||||||
20:00 | Marke B | - | Moorsele B | 1 | - | 2 |
zaterdag 23/12/2023 | ||||||
14:30 | Aalbeke B | - | Pittem B | 3 | - | 1 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
18:30 | Desselgem | - | Bissegem B | 3 | - | 9 |
. | Jong Helkijn | - | Ingelmunster B | 2 | - | 2 |
19:00 | Moorsele B | - | Jong Anzegem | 6 | - | 1 |
. | Bellegem | - | Jong Vijve | 3 | - | 1 |
. | Pittem B | - | Marke B | 3 | - | 1 |
. | Heestert B | - | Ruiselede | 2 | - | 4 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Dentergem | - | Aalbeke B | 4 | - | 1 |
. | Kuurne B | - | Deerlijk | 1 | - | 1 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:00 | Moorsele B | - | Heestert B | 6 | - | 1 |
. | Deerlijk | - | Bissegem B | 3 | - | 1 |
19:30 | Ingelmunster B | - | Jong Vijve | 2 | - | 0 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Dentergem | - | Pittem B | 1 | - | 0 |
. | Ruiselede | - | Jong Helkijn | 0 | - | 4 |
15:00 | Jong Anzegem | - | Bellegem | 1 | - | 3 |
. | Marke B | - | Kuurne B | 2 | - | 2 |
. | Aalbeke B | - | Desselgem | 2 | - | 1 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
18:30 | Desselgem | - | Ingelmunster B | 4 | - | 1 |
. | Jong Helkijn | - | Marke B | 6 | - | 3 |
19:00 | Bellegem | - | Aalbeke B | 7 | - | 0 |
. | Heestert B | - | Dentergem | 0 | - | 8 |
. | Pittem B | - | Deerlijk | 2 | - | 2 |
. | Bissegem B | - | Moorsele B | 1 | - | 3 |
. | Jong Vijve | - | Jong Anzegem | 4 | - | 3 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | Kuurne B | - | Ruiselede | 2 | - | 2 |
woensdag 07/02/2024 | |||||||
19:45 | Aalbeke B | - | Heestert B | 4 | - | 4 | |
zaterdag 10/02/2024 | |||||||
17:00 | Moorsele B | - | Desselgem | 3 | - | 0 | |
19:00 | Deerlijk | - | Bellegem | 0 | - | 5 | |
19:30 | Jong Anzegem | - | Kuurne B | 3 | - | 0 | |
. | Ingelmunster B | - | Pittem B | 5 | - | 0 | F1 |
zondag 11/02/2024 | |||||||
14:30 | Dentergem | - | Jong Helkijn | 2 | - | 5 | |
. | Ruiselede | - | Bissegem B | 2 | - | 0 | |
15:00 | Marke B | - | Jong Vijve | 2 | - | 1 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
18:30 | Jong Helkijn | - | Bellegem | 0 | - | 1 |
19:00 | Moorsele B | - | Ingelmunster B | 5 | - | 0 |
. | Heestert B | - | Jong Anzegem | 0 | - | 1 |
20:00 | Desselgem | - | Deerlijk | 3 | - | 1 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Kuurne B | - | Pittem B | 4 | - | 3 |
. | Ruiselede | - | Aalbeke B | 2 | - | 1 |
. | Dentergem | - | Jong Vijve | 4 | - | 0 |
15:00 | Marke B | - | Bissegem B | 1 | - | 2 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
19:00 | Bissegem B | - | Dentergem | 4 | - | 2 |
. | Bellegem | - | Heestert B | 1 | - | 1 |
. | Pittem B | - | Desselgem | 1 | - | 3 |
. | Jong Vijve | - | Kuurne B | 4 | - | 1 |
19:30 | Jong Anzegem | - | Jong Helkijn | 1 | - | 2 |
20:00 | Deerlijk | - | Moorsele B | 3 | - | 4 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Ingelmunster B | - | Ruiselede | 1 | - | 1 |
. | Aalbeke B | - | Marke B | 2 | - | 3 |
zaterdag 17/02/2024 | |||||||
18:30 | Desselgem | - | Ruiselede | 1 | - | 3 | |
. | Jong Helkijn | - | Jong Vijve | 5 | - | 2 | |
19:00 | Pittem B | - | Bellegem | 0 | - | 5 | F1 |
. | Heestert B | - | Bissegem B | 1 | - | 9 | |
. | Moorsele B | - | Aalbeke B | 2 | - | 0 | |
zondag 18/02/2024 | |||||||
15:00 | Kuurne B | - | Ingelmunster B | 1 | - | 1 | |
. | Marke B | - | Deerlijk | 3 | - | 1 | |
. | Dentergem | - | Jong Anzegem | 8 | - | 2 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:00 | Bellegem | - | Moorsele B | 2 | - | 0 |
. | Jong Vijve | - | Pittem B | 4 | - | 2 |
. | Bissegem B | - | Desselgem | 1 | - | 2 |
. | Deerlijk | - | Kuurne B | 2 | - | 2 |
19:30 | Ingelmunster B | - | Dentergem | 2 | - | 1 |
. | Jong Anzegem | - | Marke B | 4 | - | 2 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | Aalbeke B | - | Jong Helkijn | 2 | - | 5 |
. | Ruiselede | - | Heestert B | 1 | - | 1 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
18:30 | Desselgem | - | Jong Vijve | 3 | - | 2 |
. | Jong Helkijn | - | Deerlijk | 4 | - | 1 |
19:00 | Heestert B | - | Ingelmunster B | 2 | - | 1 |
. | Pittem B | - | Jong Anzegem | 2 | - | 6 |
. | Moorsele B | - | Ruiselede | 2 | - | 2 |
. | Bissegem B | - | Bellegem | 0 | - | 2 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Kuurne B | - | Aalbeke B | 1 | - | 1 |
. | Marke B | - | Dentergem | 2 | - | 1 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
18:30 | Jong Helkijn | - | Pittem B | 2 | - | 0 |
19:00 | Bellegem | - | Desselgem | 1 | - | 0 |
. | Jong Vijve | - | Heestert B | 2 | - | 1 |
19:30 | Ingelmunster B | - | Deerlijk | 1 | - | 0 |
. | Jong Anzegem | - | Moorsele B | 0 | - | 3 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Aalbeke B | - | Bissegem B | 0 | - | 4 |
. | Dentergem | - | Kuurne B | 2 | - | 2 |
. | Ruiselede | - | Marke B | 3 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
18:00 | Moorsele B | - | Marke B | 3 | - | 0 |
18:30 | Desselgem | - | Jong Anzegem | 5 | - | 3 |
19:00 | Deerlijk | - | Dentergem | 0 | - | 3 |
. | Bissegem B | - | Ingelmunster B | 3 | - | 2 |
. | Pittem B | - | Heestert B | 3 | - | 1 |
. | Bellegem | - | Ruiselede | 5 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Kuurne B | - | Jong Helkijn | 4 | - | 2 |
. | Aalbeke B | - | Jong Vijve | 4 | - | 1 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
18:30 | Jong Helkijn | - | Bissegem B | 3 | - | 1 |
19:00 | Jong Vijve | - | Moorsele B | 1 | - | 5 |
. | Heestert B | - | Kuurne B | 0 | - | 0 |
. | Jong Anzegem | - | Aalbeke B | 5 | - | 3 |
19:30 | Ingelmunster B | - | Bellegem | 0 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Marke B | - | Pittem B | 3 | - | 2 |
. | Dentergem | - | Desselgem | 4 | - | 0 |
. | Ruiselede | - | Deerlijk | 4 | - | 2 |
donderdag 04/04/2024 | ||||||
20:00 | Aalbeke B | - | Dentergem | 2 | - | 7 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
18:00 | Ruiselede | - | Jong Anzegem | 3 | - | 2 |
18:30 | Desselgem | - | Kuurne B | 1 | - | 2 |
19:00 | Bissegem B | - | Jong Vijve | 7 | - | 1 |
. | Moorsele B | - | Pittem B | 5 | - | 1 |
. | Bellegem | - | Marke B | 3 | - | 0 |
19:30 | Ingelmunster B | - | Jong Helkijn | 0 | - | 5 |
20:00 | Deerlijk | - | Heestert B | 4 | - | 1 |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
18:30 | Jong Helkijn | - | Moorsele B | 1 | - | 2 |
19:00 | Heestert B | - | Desselgem | 6 | - | 2 |
. | Jong Vijve | - | Bellegem | 0 | - | 2 |
. | Pittem B | - | Aalbeke B | 2 | - | 1 |
19:30 | Jong Anzegem | - | Deerlijk | 2 | - | 1 |
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Dentergem | - | Ruiselede | 1 | - | 1 |
. | Marke B | - | Ingelmunster B | 4 | - | 7 |
. | Kuurne B | - | Bissegem B | 0 | - | 5 |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Deerlijk | - | Aalbeke B | 4 | - | 0 |
. | Desselgem | - | Jong Helkijn | 2 | - | 4 |
. | Ingelmunster B | - | Jong Anzegem | 4 | - | 5 |
. | Moorsele B | - | Kuurne B | 1 | - | 1 |
. | Heestert B | - | Marke B | 2 | - | 1 |
. | Bellegem | - | Dentergem | 1 | - | 1 |
. | Bissegem B | - | Pittem B | 5 | - | 2 |
. | Ruiselede | - | Jong Vijve | 1 | - | 0 |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Jong Anzegem | - | Bissegem B | 4 | - | 7 |
. | Kuurne B | - | Bellegem | 1 | - | 3 |
. | Jong Vijve | - | Deerlijk | 5 | - | 2 |
. | Marke B | - | Desselgem | 6 | - | 4 |
. | Jong Helkijn | - | Heestert B | 4 | - | 0 |
. | Pittem B | - | Ruiselede | 1 | - | 0 |
. | Aalbeke B | - | Ingelmunster B | 1 | - | 1 |
. | Dentergem | - | Moorsele B | 2 | - | 3 |
30/30 | |||||||||
Jong Helkijn | 69 | 84 | 0 | ||||||
2. | Moorsele B | 69 | 90 | 0 | |||||
3. | Bellegem | 69 | 0 | 0 | |||||
4. | Bissegem B | 61 | 8 | 0 | |||||
5. | Dentergem | 54 | 3 | 0 | |||||
6. | Jong Anzegem | 51 | 55 | 0 | |||||
7. | Ruiselede | 45 | 0 | 2 | |||||
8. | Marke B | 37 | 0 | 0 | |||||
9. | Desselgem | 37 | 0 | 8 | |||||
10. | Ingelmunster B | 33 | 0 | 6 | |||||
11. | Kuurne B | 30 | 0 | 0 | |||||
12. | Pittem B | 28 | 0 | 0 | |||||
13. | Aalbeke B | 27 | 0 | 21 | |||||
14. | Jong Vijve | 26 | 0 | 41 | |||||
15. | Heestert B | 24 | 0 | 56 | |||||
16. | Deerlijk | 22 | 0 | 106 |
30/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
Jong Helkijn | 69 | 22 | +60 | 107 | 11 | +26 | 52 | ||
2. | x | Moorsele B | 69 | 22 | +54 | 91 | 12 | +19 | 39 |
3. | x | Bellegem | 69 | 21 | +45 | 71 | 13 | +27 | 35 |
4. | x | Bissegem B | 61 | 20 | +41 | 104 | 10 | +25 | 59 |
5. | x | Dentergem | 54 | 17 | +29 | 85 | 8 | +6 | 42 |
6. | x | Jong Anzegem | 51 | 16 | +5 | 84 | 7 | -1 | 43 |
7. | x | Ruiselede | 45 | 12 | -1 | 53 | 3 | -7 | 26 |
8. | x | Marke B | 37 | 12 | -14 | 62 | 5 | -15 | 29 |
9. | x | Desselgem | 37 | 11 | -13 | 64 | 4 | -15 | 24 |
10. | x | Ingelmunster B | 33 | 9 | -12 | 52 | 2 | -12 | 23 |
11. | x | Kuurne B | 30 | 6 | -17 | 48 | 3 | -6 | 24 |
12. | x | Pittem B | 28 | 8 | -26 | 56 | 1 | -28 | 21 |
13. | x | Aalbeke B | 27 | 7 | -36 | 52 | 1 | -33 | 17 |
14. | x | Jong Vijve | 26 | 7 | -25 | 61 | 0 | -29 | 19 |
15. | x | Heestert B | 24 | 6 | -43 | 49 | 1 | -28 | 20 |
16. | x | Deerlijk | 22 | 6 | -47 | 45 | 0 | -35 | 16 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Jong Anzegem | 28 | 9 | +19 | 33 | |
2. | Jong Helkijn | 22 | 7 | +16 | 34 |
3. | Dentergem | 21 | 7 | +6 | 26 |
4. | Moorsele B | 19 | 6 | +16 | 31 |
5. | Bissegem B | 19 | 6 | +3 | 32 |
6. | Marke B | 15 | 5 | +2 | 22 |
7. | Bellegem | 15 | 4 | +2 | 19 |
8. | Ingelmunster B | 14 | 4 | +5 | 19 |
9. | Aalbeke B | 14 | 4 | -6 | 21 |
10. | Pittem B | 12 | 3 | 0 | 23 |
11. | Desselgem | 11 | 3 | -3 | 19 |
12. | Ruiselede | 9 | 2 | -6 | 16 |
Kuurne B | 9 | 2 | -6 | 16 | |
14. | Heestert B | 7 | 2 | -16 | 18 |
15. | Deerlijk | 6 | 2 | -24 | 15 |
16. | Jong Vijve | 6 | 1 | -8 | 23 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Moorsele B | 27 | 9 | +22 | 34 | |
2. | Bellegem | 26 | 8 | +20 | 26 |
3. | Jong Helkijn | 23 | 7 | +23 | 38 |
4. | Bissegem B | 21 | 7 | +13 | 30 |
5. | Dentergem | 18 | 6 | +8 | 29 |
6. | Ruiselede | 18 | 5 | +2 | 18 |
7. | Desselgem | 17 | 5 | +2 | 25 |
8. | Jong Vijve | 11 | 3 | -3 | 20 |
9. | Marke B | 10 | 3 | -8 | 18 |
10. | Kuurne B | 9 | 2 | -7 | 18 |
11. | Deerlijk | 9 | 2 | -15 | 13 |
12. | Jong Anzegem | 8 | 2 | -9 | 18 |
13. | Aalbeke B | 8 | 2 | -12 | 17 |
14. | Ingelmunster B | 8 | 2 | -12 | 14 |
15. | Pittem B | 7 | 2 | -9 | 18 |
16. | Heestert B | 6 | 1 | -15 | 16 |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Bellegem | 28 | 9 | +23 | 26 | |
2. | Jong Helkijn | 24 | 8 | +21 | 35 |
3. | Moorsele B | 23 | 7 | +16 | 26 |
4. | Bissegem B | 21 | 7 | +25 | 42 |
5. | Ruiselede | 18 | 5 | +3 | 19 |
6. | Jong Anzegem | 15 | 5 | -5 | 33 |
7. | Dentergem | 15 | 4 | +15 | 30 |
8. | Marke B | 12 | 4 | -8 | 22 |
9. | Kuurne B | 12 | 2 | -4 | 14 |
10. | Ingelmunster B | 11 | 3 | -5 | 19 |
11. | Heestert B | 11 | 3 | -12 | 15 |
12. | Desselgem | 9 | 3 | -12 | 20 |
13. | Jong Vijve | 9 | 3 | -14 | 18 |
14. | Pittem B | 9 | 3 | -17 | 15 |
15. | Deerlijk | 7 | 2 | -8 | 17 |
16. | Aalbeke B | 5 | 1 | -18 | 14 |