www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale C

vrijdag 20/09/2019

20:30Rita Berlaar-

Peulis

1-2

zondag 22/09/2019

13:00KSK Wavria B-

Reet

4 -6
15:00Muizen-

Grasheide

1-2
.

BO Beerzel

-Heindonk5 -0
.Katelijne B-

Lint

1-2
.Elzestraat-Rumst2 -2
.SC Mechelen A-

Rijmenam

2 -3
.

Blaasveld

-KFC Duffel B6 -3
.Heffen-Suraye Mechelen1-1

zaterdag 28/09/2019

19:30KFC Duffel B0- 1Muizen-

zondag 29/09/2019

15:00Peulis3- 0Katelijne B-
.Lint4 - 0KSK Wavria B-
.Grasheide6-6Elzestraat-
.Heindonk3-1SC Mechelen A-
.Rumst6-3Rita Berlaar-
.Heffen4 -0Blaasveld-
.Reet3-3BO Beerzel-
17:00Suraye Mechelen1-6Rijmenam-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/34

1.BO Beerzel159.-2(3)
2.Peulis159
3.Rumst148
4.Elzestraat1410
5.Rijmenam1312
6.Reet1193.
7.Lint117.4
8.Grasheide109
9.Rita Berlaar93
10.Suraye Mechelen951.
11.Heffen87
12.SC Mechelen A74-1.(3)
13.Heindonk74.2
14.Blaasveld54
15.Muizen21
16.Katelijne B11.-4(3)
17.KSK Wavria B00-3.(3)
18.KFC Duffel B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale C --> Rijmenam

periode 1

6/11

1.BO Beerzel15
2.Peulis15
3.Rumst14
4.Elzestraat*13
5.Rijmenam*12
6.Reet11
7.Lint11
8.Grasheide10
9.Rita Berlaar9
10.Suraye Mechelen9
11.Heffen8
12.SC Mechelen A7
13.Heindonk7
14.Blaasveld5
15.Muizen2
16.Katelijne B1
17.KSK Wavria B0
18.KFC Duffel B0

periode 2

1/12

1.Rijmenam1
Elzestraat1
3.Lint*0
Rita Berlaar*0
Peulis*0
Reet*0
SC Mechelen A*0
BO Beerzel*0
Rumst*0
Heffen*0
Muizen*0
Heindonk*0
Grasheide*0
Blaasveld*0
Suraye Mechelen*0
Katelijne B*0
KSK Wavria B*0
KFC Duffel B*0

periode 3

0/11

1.Lint0
Rita Berlaar0
Peulis0
Reet0
SC Mechelen A0
BO Beerzel0
Rumst0
Rijmenam0
Heffen0
Muizen0
Heindonk0
Elzestraat0
Grasheide0
Blaasveld0
Suraye Mechelen0
Katelijne B0
KSK Wavria B0
KFC Duffel B0

Suraye Mechelen

1.Zo-25/08/1915:00Suraye Mechelen-KSK Wavria B4 -1

3

34
2.Wo-28/08/1920:00Grasheide-Suraye Mechelen4 -4145
3.Zo-01/09/1915:00Suraye Mechelen-BO Beerzel1 -2049
4.Za-07/09/1919:30KFC Duffel B-Suraye Mechelen1 -5

3

76
5.Zo-15/09/1915:00Suraye Mechelen-SC Mechelen A1 -1187
6.Zo-22/09/1915:00Heffen-Suraye Mechelen1 -11910
7.Zo-29/09/1917:00Suraye Mechelen-

Rijmenam

-.
8.Zo-06/10/1915:00Blaasveld-Suraye Mechelen -.
9.Zo-13/10/1915:00Suraye Mechelen-Heindonk -.
10.Zo-20/10/1915:00Muizen-Suraye Mechelen -.
11.Zo-27/10/1900:00Suraye Mechelen-Reet -.
12.Zo-03/11/1900:00Elzestraat-Suraye Mechelen -.
13.Zo-10/11/1900:00Suraye Mechelen-Lint -.
14.Zo-17/11/1900:00Rita Berlaar-Suraye Mechelen -.
15.Zo-24/11/1900:00Suraye Mechelen-Peulis -.
16.Zo-01/12/1900:00Suraye Mechelen-Katelijne B -.
17.Zo-08/12/1900:00Rumst-Suraye Mechelen -.
18.Zo-15/12/1900:00KSK Wavria B-Suraye Mechelen -.
19.Zo-05/01/2000:00Suraye Mechelen-Grasheide -.
20.Zo-12/01/2000:00BO Beerzel-Suraye Mechelen -.
21.Zo-19/01/2000:00Suraye Mechelen-KFC Duffel B -.
22.Zo-26/01/2000:00SC Mechelen A-Suraye Mechelen -.
23.Zo-02/02/2000:00Suraye Mechelen-Heffen -.
24.Zo-09/02/2000:00

Rijmenam

-Suraye Mechelen -.
25.Zo-16/02/2000:00Suraye Mechelen-Blaasveld -.
26.Zo-23/02/2000:00Heindonk-Suraye Mechelen -.
27.Zo-01/03/2000:00Suraye Mechelen-Muizen -.
28.Zo-08/03/2000:00Reet-Suraye Mechelen -.
29.Zo-15/03/2000:00Suraye Mechelen-Elzestraat -.
30.Zo-22/03/2000:00Lint-Suraye Mechelen -.
31.Zo-29/03/2000:00Suraye Mechelen-Rita Berlaar -.
32.Zo-05/04/2000:00Peulis-Suraye Mechelen -.
33.Zo-19/04/2000:00Katelijne B-Suraye Mechelen -.
34.Zo-26/04/2000:00Suraye Mechelen-Rumst -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Rijmenam

18.Zo-25/08/1915:00Elzestraat-

Rijmenam

2 -2117
2.Wo-28/08/1920:00Rita Berlaar-

Rijmenam

1 -00112
3.Zo-01/09/1915:00

Rijmenam

-Katelijne B3 -0

3

410
4.Zo-08/09/1913:00KSK Wavria B-

Rijmenam

0 -2

3

77
5.Zo-15/09/1915:00

Rijmenam

-BO Beerzel3 -2

3

105
6.Zo-22/09/1915:00SC Mechelen A-

Rijmenam

2 -3

3

135
7.Zo-29/09/1917:00Suraye Mechelen-

Rijmenam

-.
8.Zo-06/10/1915:00

Rijmenam

-Heindonk -.
9.Zo-13/10/1915:00Reet-

Rijmenam

-.
10.Zo-20/10/1915:00

Rijmenam

-Lint -.
11.Zo-27/10/1900:00Peulis-

Rijmenam

-.
12.Zo-03/11/1900:00

Rijmenam

-Rumst -.
13.Zo-10/11/1900:00Grasheide-

Rijmenam

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Rijmenam

-KFC Duffel B -.
15.Zo-24/11/1900:00Heffen-

Rijmenam

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Rijmenam

-Blaasveld -.
17.Zo-08/12/1900:00Muizen-

Rijmenam

-.
1.Zo-15/12/1900:00

Rijmenam

-Elzestraat -.
19.Zo-05/01/2000:00

Rijmenam

-Rita Berlaar -.
20.Zo-12/01/2000:00Katelijne B-

Rijmenam

-.
21.Zo-19/01/2000:00

Rijmenam

-KSK Wavria B -.
22.Zo-26/01/2000:00BO Beerzel-

Rijmenam

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Rijmenam

-SC Mechelen A -.
24.Zo-09/02/2000:00

Rijmenam

-Suraye Mechelen -.
25.Zo-16/02/2000:00Heindonk-

Rijmenam

-.
26.Zo-23/02/2000:00

Rijmenam

-Reet -.
27.Zo-01/03/2000:00Lint-

Rijmenam

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Rijmenam

-Peulis -.
29.Zo-15/03/2000:00Rumst-

Rijmenam

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Rijmenam

-Grasheide -.
31.Zo-29/03/2000:00KFC Duffel B-

Rijmenam

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Rijmenam

-Heffen -.
33.Zo-19/04/2000:00Blaasveld-

Rijmenam

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Rijmenam

-Muizen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/17)

1BO Beerzel*918:3+15
2Rumst*99:5+4
3Elzestraat89:5+4
4Grasheide*718:4+14
5Peulis*614:2+12
6Heindonk*69:5+4
7Rijmenam**66:2+4
8Lint*56:2+4
9Reet*410:7+3
10Heffen*45:2+3
11Suraye Mechelen*46:4+2
12Blaasveld*48:7+1
13SC Mechelen A*38:5+3
14Rita Berlaar*32:3-1
15Katelijne B*14:7-3
16Muizen*13:6-3
17KSK Wavria B*05:12-7
18KFC Duffel B*02:16-14

alle wedstrijden (6/34)

1BO Beerzel1526:8+18
2Peulis1520:4+16
3Rumst1418:9+9
4Elzestraat1414:7+7
5Rijmenam1313:7+6
6Reet1118:12+6
7Lint1110:5+5
8Grasheide1021:11+10
9Rita Berlaar96:8-2
10Suraye Mechelen916:10+6
11Heffen813:7+6
12SC Mechelen A715:14+1
13Heindonk711:14-3
14Blaasveld511:17-6
15Muizen28:16-8
16Katelijne B16:23-17
17KSK Wavria B08:25-17
18KFC Duffel B05:42-37

uitwedstrijden (4/17)

1Peulis*96:2+4
2Reet*78:5+3
3Rijmenam77:5+2
4BO Beerzel*68:5+3
5Elzestraat**65:2+3
6Lint*64:3+1
7Rita Berlaar*64:5-1
8Rumst*59:4+5
9Suraye Mechelen*510:6+4
10Heffen*48:5+3
11SC Mechelen A*47:9-2
12Grasheide*33:7-4
13Muizen*15:10-5
14Blaasveld*13:10-7
15Heindonk*12:9-7
16KSK Wavria B*03:13-10
17Katelijne B*02:16-14
18KFC Duffel B*03:26-23