www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale C

zaterdag 14/09/2019

19:30KFC Duffel B-

Heffen

1 -6

zondag 15/09/2019

15:00

Grasheide

-Blaasveld4 -0
.Peulis-

Elzestraat

0-1
.

Rumst

-Muizen4 -3
.

Lint

-Rita Berlaar4 -0
.

Reet

-Katelijne B6 -1
.

Heindonk

-KSK Wavria B3 -2
.

Rijmenam

-BO Beerzel3 -2
.Suraye Mechelen-SC Mechelen A1-1

vrijdag 20/09/2019

20:30Rita Berlaar3- 6Peulis-

zondag 22/09/2019

13:00KSK Wavria B0- 4Reet-
15:00Muizen1 - 0Grasheide-
.BO Beerzel6-1Heindonk-
.Katelijne B1-3Lint-
.Elzestraat6-4Rumst-
.SC Mechelen A3 -3Rijmenam-
.Blaasveld1-0KFC Duffel B-
.Heffen3-4Suraye Mechelen-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

5/34

1.Rumst1310
2.Elzestraat13121.
3.Peulis129
4.BO Beerzel129
5.Rijmenam109
6.Rita Berlaar96.2
7.Suraye Mechelen85
8.Reet87
9.Lint87
10.Grasheide77
11.Heffen76.-3(3)
12.SC Mechelen A77
13.Heindonk74
14.Muizen22.-1(3)
15.Blaasveld21-2.(1)
16.Katelijne B113.
17.KSK Wavria B00.4
18.KFC Duffel B00-4.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale C --> Rumst

periode 1

5/11

1.Rumst13
2.Peulis12
3.BO Beerzel12
4.Elzestraat*12
5.Rijmenam*9
6.Rita Berlaar9
7.Suraye Mechelen8
8.Reet8
9.Lint8
10.Grasheide7
11.Heffen7
12.SC Mechelen A7
13.Heindonk7
14.Muizen2
15.Blaasveld2
16.Katelijne B1
17.KSK Wavria B0
18.KFC Duffel B0

periode 2

1/12

1.Rijmenam1
Elzestraat1
3.Lint*0
Rita Berlaar*0
Peulis*0
Reet*0
SC Mechelen A*0
BO Beerzel*0
Rumst*0
Heffen*0
Muizen*0
Heindonk*0
Grasheide*0
Blaasveld*0
Suraye Mechelen*0
Katelijne B*0
KSK Wavria B*0
KFC Duffel B*0

periode 3

0/11

1.Lint0
Rita Berlaar0
Peulis0
Reet0
SC Mechelen A0
BO Beerzel0
Rumst0
Rijmenam0
Heffen0
Muizen0
Heindonk0
Elzestraat0
Grasheide0
Blaasveld0
Suraye Mechelen0
Katelijne B0
KSK Wavria B0
KFC Duffel B0

Elzestraat

18.Zo-25/08/1915:00Elzestraat-Rijmenam2 -2119
2.Wo-28/08/1919:00Elzestraat-Heindonk3 -1

3

46
3.Zo-01/09/1915:00Reet-Elzestraat2 -4

3

75
4.Zo-08/09/1915:00Elzestraat-Lint2 -0

3

104
5.Zo-15/09/1915:00Peulis-Elzestraat0 -1

3

132
6.Zo-22/09/1915:00Elzestraat-

Rumst

-.
7.Zo-29/09/1915:00Grasheide-Elzestraat -.
8.Zo-06/10/1915:00Elzestraat-KFC Duffel B -.
9.Zo-13/10/1915:00Heffen-Elzestraat -.
10.Zo-20/10/1915:00Elzestraat-Blaasveld -.
11.Zo-27/10/1900:00Muizen-Elzestraat -.
12.Zo-03/11/1900:00Elzestraat-Suraye Mechelen -.
13.Zo-10/11/1900:00Elzestraat-Rita Berlaar -.
14.Zo-17/11/1900:00Katelijne B-Elzestraat -.
15.Zo-24/11/1900:00Elzestraat-KSK Wavria B -.
16.Zo-01/12/1900:00BO Beerzel-Elzestraat -.
17.Zo-08/12/1900:00Elzestraat-SC Mechelen A -.
1.Zo-15/12/1900:00Rijmenam-Elzestraat -.
19.Zo-05/01/2000:00Heindonk-Elzestraat -.
20.Zo-12/01/2000:00Elzestraat-Reet -.
21.Zo-19/01/2000:00Lint-Elzestraat -.
22.Zo-26/01/2000:00Elzestraat-Peulis -.
23.Zo-02/02/2000:00

Rumst

-Elzestraat -.
24.Zo-09/02/2000:00Elzestraat-Grasheide -.
25.Zo-16/02/2000:00KFC Duffel B-Elzestraat -.
26.Zo-23/02/2000:00Elzestraat-Heffen -.
27.Zo-01/03/2000:00Blaasveld-Elzestraat -.
28.Zo-08/03/2000:00Elzestraat-Muizen -.
29.Zo-15/03/2000:00Suraye Mechelen-Elzestraat -.
30.Zo-22/03/2000:00Rita Berlaar-Elzestraat -.
31.Zo-29/03/2000:00Elzestraat-Katelijne B -.
32.Zo-05/04/2000:00KSK Wavria B-Elzestraat -.
33.Zo-19/04/2000:00Elzestraat-BO Beerzel -.
34.Zo-26/04/2000:00SC Mechelen A-Elzestraat -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Rumst

1.Zo-25/08/1915:00

Rumst

-Grasheide2 -1

3

36
2.Wo-28/08/1919:30KFC Duffel B-

Rumst

0 -5F1

3

63
3.Zo-01/09/1915:00

Rumst

-Heffen3 -1

3

93
4.Zo-08/09/1915:00Blaasveld-

Rumst

2 -21103
5.Zo-15/09/1915:00

Rumst

-Muizen4 -3

3

131
6.Zo-22/09/1915:00Elzestraat-

Rumst

-.
7.Zo-29/09/1915:00

Rumst

-Rita Berlaar -.
8.Zo-06/10/1915:00Katelijne B-

Rumst

-.
9.Zo-13/10/1915:00

Rumst

-KSK Wavria B -.
10.Zo-20/10/1915:00BO Beerzel-

Rumst

-.
11.Zo-27/10/1900:00

Rumst

-SC Mechelen A -.
12.Zo-03/11/1900:00Rijmenam-

Rumst

-.
13.Zo-10/11/1900:00

Rumst

-Heindonk -.
14.Zo-17/11/1900:00Reet-

Rumst

-.
15.Zo-24/11/1900:00

Rumst

-Lint -.
16.Zo-01/12/1900:00Peulis-

Rumst

-.
17.Zo-08/12/1900:00

Rumst

-Suraye Mechelen -.
18.Zo-15/12/1900:00Grasheide-

Rumst

-.
19.Zo-05/01/2000:00

Rumst

-KFC Duffel B -.
20.Zo-12/01/2000:00Heffen-

Rumst

-.
21.Zo-19/01/2000:00

Rumst

-Blaasveld -.
22.Zo-26/01/2000:00Muizen-

Rumst

-.
23.Zo-02/02/2000:00

Rumst

-Elzestraat -.
24.Zo-09/02/2000:00Rita Berlaar-

Rumst

-.
25.Zo-16/02/2000:00

Rumst

-Katelijne B -.
26.Zo-23/02/2000:00KSK Wavria B-

Rumst

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Rumst

-BO Beerzel -.
28.Zo-08/03/2000:00SC Mechelen A-

Rumst

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Rumst

-Rijmenam -.
30.Zo-22/03/2000:00Heindonk-

Rumst

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Rumst

-Reet -.
32.Zo-05/04/2000:00Lint-

Rumst

-.
33.Zo-19/04/2000:00

Rumst

-Peulis -.
34.Zo-26/04/2000:00Suraye Mechelen-

Rumst

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/17)

1Rumst99:5+4
2Grasheide718:4+14
3Elzestraat77:3+4
4Peulis614:2+12
5BO Beerzel*613:3+10
6Heindonk69:5+4
7Rijmenam*66:2+4
8Lint56:2+4
9Reet410:7+3
10Suraye Mechelen46:4+2
11SC Mechelen A*36:2+4
12Heffen*34:1+3
13Rita Berlaar*31:10
14Katelijne B*13:5-2
15Muizen*12:4-2
.Blaasveld*12:4-2
17KSK Wavria B*01:6-5
18KFC Duffel B02:16-14

alle wedstrijden (5/34)

1Rumst1316:7+9
2Elzestraat1312:5+7
3Peulis1218:3+15
4BO Beerzel1221:8+13
5Rijmenam1010:5+5
6Rita Berlaar95:6-1
7Suraye Mechelen815:9+6
8Reet812:8+4
9Lint88:4+4
10Grasheide719:10+9
11Heffen712:6+6
12SC Mechelen A713:11+2
13Heindonk711:9+2
14Muizen27:14-7
15Blaasveld25:14-9
16Katelijne B15:21-16
17KSK Wavria B04:19-15
18KFC Duffel B02:36-34

uitwedstrijden (3/17)

1BO Beerzel68:5+3
2Elzestraat*65:2+3
3Peulis*64:1+3
4Rita Berlaar64:5-1
5Rumst*47:2+5
6Suraye Mechelen*49:5+4
7Heffen48:5+3
8Rijmenam44:3+1
9Reet*42:1+1
10SC Mechelen A47:9-2
11Lint*32:20
12Heindonk*12:4-2
13Muizen15:10-5
14Blaasveld13:10-7
15Grasheide*01:6-5
16KSK Wavria B03:13-10
17Katelijne B02:16-14
18KFC Duffel B*00:20-20