www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 28/04/2024
Brabant-acff : 3de Provinciale C
zaterdag 27/04/2024 |
19:30 | Stockel B | - | Saint-Josse B | 3
| - | 3
| |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Incourt B | - | Auderghem B | 0
| - | 5
| F1 |
. | La Hulpe B | - | Saint-Michel B | 0
| - | 5
| F1 |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | RCS.Nivellois A | 12 | - | 9 | Boitsfort B | | - | |
. | Polonia Limelette | 6 | - | 0 | FC Walhain B | | - | |
. | Stade Everois B | 12 |
- | 12 | Union Rixensart B | | - | |
. | RC White Woluwe B | 9 | - | 0 | JS.Ittroise B | | - | |
18:00 | Stéphanois B | 9 | - | 7 | Ottignies-LNN | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-acff : 3de Provinciale C --> Stéphanois B
periode 1
10/10 |
| RCS.Nivellois A | 28 |
2. | Boitsfort B | 24 |
3. | Stade Everois B | 24 |
4. | Saint-Michel B | 24 |
5. | Auderghem B | 23 |
6. | Ottignies-LNN | 18 |
7. | Stéphanois B | 17 |
8. | Stockel B | 16 |
9. | Union Rixensart B | 14 |
10. | Polonia Limelette | 12 |
11. | FC Walhain B | 10 |
12. | RC White Woluwe B | 9 |
13. | Saint-Josse B | 8 |
14. | La Hulpe B | 7 |
15. | Incourt B | 0 |
16. | JS.Ittroise B | 0 |
periode 2
10/10 |
| Auderghem B | 28 |
2. | RCS.Nivellois A | 27 |
3. | Boitsfort B | 22 |
4. | RC White Woluwe B | 22 |
5. | Saint-Josse B | 21 |
6. | Union Rixensart B | 20 |
7. | Saint-Michel B | 17 |
8. | Stade Everois B | 16 |
9. | Stéphanois B | 15 |
10. | Polonia Limelette | 12 |
11. | Stockel B | 9 |
12. | Ottignies-LNN | 8 |
13. | La Hulpe B | 7 |
14. | JS.Ittroise B | 6 |
15. | FC Walhain B | 3 |
16. | Incourt B | 1 |
periode 3
10/10 |
1. | Auderghem B | 28 | |
2. | Stade Everois B* | 25 | |
3. | Union Rixensart B* | 20 | x |
4. | Saint-Michel B | 20 | x |
5. | Boitsfort B* | 19 | x |
6. | RCS.Nivellois A* | 18 | x |
7. | Ottignies-LNN* | 16 | x |
8. | Stéphanois B* | 16 | x |
9. | FC Walhain B* | 12 | x |
10. | Saint-Josse B | 11 | x |
11. | RC White Woluwe B* | 11 | x |
12. | Polonia Limelette* | 9 | x |
13. | Stockel B | 5 | x |
14. | La Hulpe B | 4 | x |
15. | JS.Ittroise B* | 3 | x |
16. | Incourt B | 0 | x |
Stéphanois B
1. | Zo-03/09/23 | 18:00 | Stéphanois B | - | Saint-Josse B | 3 - | 3 | | | 1 | 1 | | 8 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Stéphanois B | 2 - | 7 | | | 3 | 4 | | 3 | |
3. | Zo-17/09/23 | 14:00 | Stéphanois B | - | Auderghem B | 2 - | 2 | | | 1 | 5 | | 7 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Incourt B | - | Stéphanois B | 1 - | 11 | | | 3 | 8 | | 6 | |
5. | Zo-01/10/23 | 18:00 | Stéphanois B | - | RC White Woluwe B | 0 - | 2 | | | 0 | 8 | | 7 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Stockel B | - | Stéphanois B | 2 - | 3 | | | 3 | 11 | | 6 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | La Hulpe B | - | Stéphanois B | 2 - | 6 | | | 3 | 14 | | 5 | |
8. | Zo-22/10/23 | 18:00 | Stéphanois B | - | Stade Everois B | 4 - | 3 | | | 3 | 17 | | 5 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Polonia Limelette | - | Stéphanois B | 4 - | 2 | | | 0 | 17 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 18:00 | Stéphanois B | - | RCS.Nivellois A | 3 - | 4 | | | 0 | 17 | | 7 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Saint-Michel B | - | Stéphanois B | 1 - | 2 | | | 3 | 20 | | 6 | |
12. | Zo-19/11/23 | 18:00 | Stéphanois B | - | Boitsfort B | 2 - | 4 | | | 0 | 20 | | 7 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | FC Walhain B | - | Stéphanois B | 2 - | 5 | | | 3 | 23 | | 6 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | Stéphanois B | 0 - | 1 | | | 3 | 26 | | 6 | |
16. | Za-16/12/23 | 18:00 | Saint-Josse B | - | Stéphanois B | 6 - | 3 | | | 0 | 26 | | 6 | |
14. | Zo-07/01/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | Union Rixensart B | 2 - | 5 | | | 0 | 26 | | 7 | |
17. | Zo-14/01/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | JS.Ittroise B | 2 - | 1 | | | 3 | 29 | | 6 | |
18. | Di-23/01/24 | 20:15 | Auderghem B | - | Stéphanois B | 2 - | 0 | | | 0 | 29 | | 6 | |
19. | Zo-28/01/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | Incourt B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 32 | | 6 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Stéphanois B | 5 - | 1 | | | 0 | 32 | | 6 | |
21. | Zo-11/02/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | Stockel B | 3 - | 0 | | | 3 | 35 | | 6 | |
22. | Zo-18/02/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | La Hulpe B | 4 - | 1 | | | 3 | 38 | | 6 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Stade Everois B | - | Stéphanois B | 7 - | 1 | | | 0 | 38 | | 7 | |
24. | Zo-10/03/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | Polonia Limelette | 3 - | 2 | | | 3 | 41 | | 7 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:30 | RCS.Nivellois A | - | Stéphanois B | 6 - | 3 | | | 0 | 41 | | 7 | |
26. | Zo-24/03/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | Saint-Michel B | 1 - | 3 | | | 0 | 41 | | 7 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Boitsfort B | - | Stéphanois B | 0 - | 1 | | | 3 | 44 | | 7 | |
28. | Zo-14/04/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | FC Walhain B | 7 - | 3 | | | 3 | 47 | | 7 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Union Rixensart B | - | Stéphanois B | 2 - | 2 | | | 1 | 48 | | 7 | |
30. | Zo-28/04/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | Ottignies-LNN | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Ottignies-LNN
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Stade Everois B | - | Ottignies-LNN | 7 - | 1 | | | 0 | 0 | | 10 | - |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | Polonia Limelette | 2 - | 1 | | | 3 | 3 | | 8 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:30 | RCS.Nivellois A | - | Ottignies-LNN | 3 - | 2 | | | 0 | 3 | | 10 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | Saint-Michel B | 2 - | 3 | | | 0 | 3 | | 11 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Boitsfort B | - | Ottignies-LNN | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 6 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | FC Walhain B | 3 - | 2 | | | 3 | 9 | | 9 | |
7. | Zo-15/10/23 | 17:30 | Union Rixensart B | - | Ottignies-LNN | 0 - | 2 | | | 3 | 12 | | 8 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | La Hulpe B | 6 - | 0 | | | 3 | 15 | | 8 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | Saint-Josse B | 0 - | 2 | | | 0 | 15 | | 8 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | JS.Ittroise B | - | Ottignies-LNN | 1 - | 5 | | | 3 | 18 | | 6 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | Auderghem B | 3 - | 3 | | | 1 | 19 | | 7 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Incourt B | - | Ottignies-LNN | 1 - | 2 | | | 3 | 22 | | 6 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | RC White Woluwe B | 2 - | 2 | | | 1 | 23 | | 6 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Stockel B | - | Ottignies-LNN | 3 - | 1 | | | 0 | 23 | | 6 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | Stéphanois B | 0 - | 1 | | | 0 | 23 | | 7 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | Stade Everois B | 1 - | 2 | | | 0 | 23 | | 8 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Saint-Michel B | - | Ottignies-LNN | 6 - | 1 | | | 0 | 23 | | 11 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | Boitsfort B | 2 - | 3 | | | 0 | 23 | | 11 | |
21. | Zo-11/02/24 | 14:30 | FC Walhain B | - | Ottignies-LNN | 2 - | 0 | | | 0 | 23 | | 11 | |
22. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | Union Rixensart B | 0 - | 6 | | | 0 | 23 | | 11 | |
17. | Wo-21/02/24 | 20:00 | Polonia Limelette | - | Ottignies-LNN | 0 - | 3 | | | 3 | 26 | | 10 | |
18. | Zo-25/02/24 | 14:30 | Ottignies-LNN | - | RCS.Nivellois A | 0 - | 5 | | | 0 | 26 | | 11 | |
23. | Zo-03/03/24 | 17:30 | La Hulpe B | - | Ottignies-LNN | 2 - | 2 | | | 1 | 27 | | 11 | |
24. | Za-09/03/24 | 18:00 | Saint-Josse B | - | Ottignies-LNN | 0 - | 3 | | | 3 | 30 | | 10 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | JS.Ittroise B | 5 - | 3 | | | 3 | 33 | | 9 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Auderghem B | - | Ottignies-LNN | 12 - | 2 | | | 0 | 33 | | 11 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | Incourt B | 12 - | 0 | | | 3 | 36 | | 9 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | RC White Woluwe B | - | Ottignies-LNN | 3 - | 4 | | | 3 | 39 | | 9 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Ottignies-LNN | - | Stockel B | 2 - | 1 | | | 3 | 42 | | 8 | |
30. | Zo-28/04/24 | 18:00 | Stéphanois B | - | Ottignies-LNN | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Auderghem B | 40 | +60 |
2 | RCS.Nivellois A* | 39 | +48 |
3 | Stade Everois B* | 36 | +49 |
4 | Saint-Michel B | 32 | +40 |
5 | Boitsfort B | 29 | +47 |
6 | Union Rixensart B | 26 | +27 |
7 | Stéphanois B* | 23 | +8 |
8 | RC White Woluwe B* | 21 | +13 |
. | Polonia Limelette* | 21 | -11 |
10 | Ottignies-LNN | 20 | +6 |
. | Saint-Josse B | 20 | -1 |
12 | Stockel B | 16 | -8 |
13 | FC Walhain B | 13 | -17 |
14 | La Hulpe B | 10 | -22 |
15 | JS.Ittroise B | 6 | -46 |
16 | Incourt B | 1 | -98 |
alle wedstrijden (30/30)
1 | Auderghem B | 79 | +103 |
2 | RCS.Nivellois A* | 73 | +82 |
3 | Boitsfort B* | 65 | +94 |
. | Stade Everois B* | 65 | +69 |
5 | Saint-Michel B | 61 | +65 |
6 | Union Rixensart B* | 54 | +57 |
7 | Stéphanois B* | 48 | +14 |
8 | RC White Woluwe B* | 42 | +16 |
. | Ottignies-LNN* | 42 | -1 |
10 | Saint-Josse B | 40 | -8 |
11 | Polonia Limelette* | 33 | -46 |
12 | Stockel B | 30 | -12 |
13 | FC Walhain B* | 25 | -27 |
14 | La Hulpe B | 18 | -62 |
15 | JS.Ittroise B* | 9 | -133 |
16 | Incourt B | 1 | -211 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Auderghem B | 39 | +43 |
2 | Boitsfort B* | 36 | +47 |
3 | RCS.Nivellois A | 34 | +34 |
4 | Saint-Michel B | 29 | +25 |
. | Stade Everois B | 29 | +20 |
6 | Union Rixensart B* | 28 | +30 |
7 | Stéphanois B | 25 | +6 |
8 | Ottignies-LNN* | 22 | -7 |
9 | RC White Woluwe B | 21 | +3 |
10 | Saint-Josse B | 20 | -7 |
11 | Stockel B | 14 | -4 |
12 | FC Walhain B* | 12 | -10 |
. | Polonia Limelette | 12 | -35 |
14 | La Hulpe B | 8 | -40 |
15 | JS.Ittroise B* | 3 | -87 |
16 | Incourt B | 0 | -113 |