www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
West-Vlaanderen : 4de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Wenduine | - | Hertsberge | 3 | - | 0 |
20:00 | Damme | - | E.Brugge | 4
| - | 2
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Oostkamp B | - | Heist B | 3 | - | 0 |
. | Zwevezele | - | Sint-Joris | 0 | - | 1 |
. | Steenbrugge | - | Aartrijke | 1 | - | 1 |
. | Blankenberge B | - | Ruddervoorde B | 4
| - | 1
|
. | Torhout B | - | Varsenare B | 2 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 |
18:30 | Oostkamp B | 12 | - |
3 | Blankenberge B | | - | |
19:30 | E.Brugge | 4 | - | 3 | Steenbrugge | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Varsenare B | 12 |
- | 7 | Sint-Joris | | - | |
. | Heist B | 4 | - | 3 | Zwevezele | | - | |
. | Beernem B | 1 | - | 6 | Wenduine | | - | |
. | Ruddervoorde B | 4 | - | 12 | Torhout B | | - | |
. | Aartrijke | 4 |
- | 0 | Hertsberge | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 4de Provinciale B --> Damme
periode 1
10/10 |
| Torhout B | 28 |
2. | Varsenare B | 24 |
3. | Damme | 20 |
4. | Steenbrugge | 19 |
5. | Beernem B | 19 |
6. | Aartrijke | 18 |
7. | Heist B | 16 |
8. | Wenduine | 14 |
9. | Sint-Joris | 14 |
10. | Oostkamp B | 12 |
11. | Zwevezele | 12 |
12. | Blankenberge B | 10 |
13. | Hertsberge | 9 |
14. | E.Brugge | 8 |
15. | Ruddervoorde B | 6 |
periode 2
-/- |
| Varsenare B | 9/9 | 30 |
2. | Torhout B | 10/10 | 24 |
3. | Oostkamp B | 8/8 | 21 |
4. | Beernem B | 9/9 | 19 |
5. | Wenduine | 10/10 | 19 |
6. | Zwevezele | 10/10 | 17 |
7. | Sint-Joris | 9/9 | 16 |
8. | Damme | 9/9 | 14 |
9. | Aartrijke | 9/9 | 14 |
10. | Steenbrugge | 9/9 | 12 |
11. | E.Brugge | 9/9 | 10 |
12. | Heist B | 10/10 | 7 |
13. | Ruddervoorde B | 10/10 | 7 |
14. | Blankenberge B | 10/10 | 4 |
15. | Hertsberge | 9/9 | 2 |
periode 3
-/- |
1. | Damme | 6/9 | 20 | |
2. | Torhout B | 5/9 | 17 | |
3. | Varsenare B | 6/10 | 15 | |
4. | Oostkamp B | 6/10 | 13 | |
5. | Aartrijke | 6/10 | 11 | |
6. | Wenduine | 6/9 | 10 | |
7. | Blankenberge B | 6/9 | 10 | |
8. | Steenbrugge | 6/10 | 8 | x |
9. | Sint-Joris | 5/9 | 8 | |
10. | Zwevezele | 5/9 | 6 | x |
11. | Hertsberge | 6/10 | 4 | x |
12. | Ruddervoorde B | 6/9 | 3 | x |
13. | E.Brugge | 5/9 | 1 | x |
14. | Heist B | 5/9 | 1 | x |
15. | Beernem B | 5/9 | 1 | x |
Damme
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Hertsberge | - | Damme | 0 - | 5 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Damme | - | Ruddervoorde B | 6 - | 0 | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Steenbrugge | - | Damme | 0 - | 2 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Damme | - | Varsenare B | 2 - | 0 | | 3 | 12 | | 1 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Zwevezele | - | Damme | 5 - | 1 | | 0 | 12 | | 1 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Damme | - | Oostkamp B | 2 - | 1 | | 3 | 15 | | 2 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | E.Brugge | - | Damme | 0 - | 3 | | 3 | 18 | | 2 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Damme | - | Sint-Joris | 0 - | 0 | | 1 | 19 | | 1 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Beernem B | - | Damme | 1 - | 1 | | 1 | 20 | | 2 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Wenduine | - | Damme | 2 - | 1 | | 0 | 20 | | 3 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Damme | - | Torhout B | 2 - | 3 | | 0 | 20 | | 4 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Damme | - | Blankenberge B | 1 - | 0 | | 3 | 23 | | 3 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Heist B | - | Damme | 1 - | 2 | | 3 | 26 | | 3 | |
16. | Za-16/12/23 | 18:30 | Oostkamp B | - | Damme | 2 - | 2 | | 1 | 27 | | 3 | |
12. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Aartrijke | - | Damme | 3 - | 1 | | 0 | 27 | | 4 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Damme | - | Wenduine | 3 - | 1 | | 3 | 30 | | 3 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Damme | - | Beernem B | 1 - | 2 | | 0 | 30 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Blankenberge B | - | Damme | 1 - | 6 | | 3 | 33 | | 4 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Torhout B | - | Damme | 4 - | 0 | | 0 | 33 | | 4 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Damme | - | Steenbrugge | 1 - | 0 | | 3 | 36 | | 4 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Ruddervoorde B | - | Damme | 2 - | 3 | | 3 | 39 | | 3 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Damme | - | Hertsberge | 3 - | 0 | | 3 | 42 | | 3 | |
23. | Do-14/03/24 | 20:15 | Damme | - | Heist B | 3 - | 0 | | 3 | 45 | | 3 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Sint-Joris | - | Damme | 0 - | 6 | | 3 | 48 | | 3 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Damme | - | E.Brugge | 4 - | 2 | | 3 | 51 | | 3 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Damme | - | Aartrijke | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Varsenare B | - | Damme | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Damme | - | Zwevezele | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Aartrijke
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ruddervoorde B | - | Aartrijke | 0 - | 5 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Aartrijke | - | Torhout B | 1 - | 3 | | 0 | 3 | | 4 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Aartrijke | - | Heist B | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 5 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Varsenare B | - | Aartrijke | 5 - | 1 | | 0 | 6 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Aartrijke | - | E.Brugge | 2 - | 0 | | 3 | 9 | | 6 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Zwevezele | - | Aartrijke | 0 - | 4 | | 3 | 12 | | 5 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Aartrijke | - | Steenbrugge | 2 - | 0 | | 3 | 15 | | 4 | |
9. | Za-28/10/23 | 18:30 | Oostkamp B | - | Aartrijke | 3 - | 2 | | 0 | 15 | | 5 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Aartrijke | - | Beernem B | 0 - | 1 | | 0 | 15 | | 6 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Sint-Joris | - | Aartrijke | 3 - | 2 | | 0 | 15 | | 7 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Hertsberge | - | Aartrijke | 2 - | 2 | | 1 | 16 | | 7 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Aartrijke | - | Blankenberge B | 7 - | 1 | | 3 | 19 | | 7 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Aartrijke | - | Zwevezele | 3 - | 1 | | 3 | 22 | | 5 | |
14. | Za-23/12/23 | 14:30 | Wenduine | - | Aartrijke | 1 - | 2 | | 3 | 25 | | 5 | |
12. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Aartrijke | - | Damme | 3 - | 1 | | 3 | 28 | | 3 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | E.Brugge | - | Aartrijke | 2 - | 0 | | 0 | 28 | | 5 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Heist B | - | Aartrijke | 3 - | 0 | | 0 | 28 | | 6 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Aartrijke | - | Varsenare B | 0 - | 5 | | 0 | 28 | | 7 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Aartrijke | - | Ruddervoorde B | 4 - | 1 | | 3 | 31 | | 6 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Beernem B | - | Aartrijke | 1 - | 7 | | 3 | 34 | | 6 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Aartrijke | - | Oostkamp B | 2 - | 2 | | 1 | 35 | | 5 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Blankenberge B | - | Aartrijke | 3 - | 5 | | 3 | 38 | | 4 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Aartrijke | - | Wenduine | 0 - | 2 | | 0 | 38 | | 5 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Steenbrugge | - | Aartrijke | 1 - | 1 | | 1 | 39 | | 6 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Aartrijke | - | Hertsberge | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Damme | - | Aartrijke | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Aartrijke | - | Sint-Joris | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Torhout B | - | Aartrijke | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/14)
1 | Torhout B* | 36 | +41 |
2 | Varsenare B* | 33 | +39 |
3 | Wenduine | 31 | +12 |
4 | Damme* | 28 | +19 |
5 | Oostkamp B* | 25 | +16 |
6 | Zwevezele* | 24 | +19 |
7 | Beernem B* | 23 | +10 |
8 | Aartrijke* | 22 | +10 |
9 | Sint-Joris* | 22 | -10 |
10 | Steenbrugge* | 20 | +9 |
11 | Blankenberge B* | 16 | +4 |
12 | E.Brugge* | 15 | -9 |
13 | Heist B* | 13 | -6 |
14 | Ruddervoorde B | 13 | -18 |
15 | Hertsberge* | 9 | -12 |
alle wedstrijden (25/28)
1 | Torhout B* | 64 | +58 |
2 | Varsenare B* | 63 | +69 |
3 | Damme | 51 | +31 |
4 | Oostkamp B* | 42 | +21 |
5 | Wenduine | 41 | +8 |
6 | Aartrijke* | 39 | +17 |
7 | Beernem B* | 37 | +7 |
8 | Steenbrugge* | 35 | +6 |
9 | Sint-Joris* | 35 | -19 |
10 | Zwevezele* | 31 | 0 |
11 | Heist B* | 21 | -28 |
12 | Blankenberge B | 20 | -31 |
13 | E.Brugge* | 18 | -38 |
14 | Ruddervoorde B | 16 | -54 |
15 | Hertsberge* | 12 | -47 |
uitwedstrijden (13/14)
1 | Varsenare B* | 30 | +30 |
2 | Torhout B* | 28 | +17 |
3 | Damme | 23 | +12 |
4 | Aartrijke* | 17 | +7 |
5 | Oostkamp B* | 17 | +5 |
6 | Steenbrugge* | 15 | -3 |
7 | Beernem B* | 14 | -3 |
8 | Sint-Joris* | 13 | -9 |
9 | Wenduine* | 10 | -4 |
10 | Heist B* | 8 | -22 |
11 | Zwevezele* | 7 | -19 |
12 | Blankenberge B | 4 | -35 |
13 | E.Brugge* | 3 | -29 |
14 | Hertsberge* | 3 | -35 |
15 | Ruddervoorde B* | 3 | -36 |