www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale D

speeldag 1

periode 1

vrijdag 30/08/2019

19:30Windeke B-

Nieuwerkerken

0-5
20:00

Wichelen

-KVV Schelde B3-2

zaterdag 31/08/2019

19:30

Cercle Melle

-Tenstar Melle2-0

zondag 01/09/2019

15:00Overmere-

HO Kalken B

3-4
.

FC Dampoort

-Heusden B3-0
.

Vlierzele

-SK Merelbeke2-1
16:00

OB Lebbeke

-Gijzel-Oosterzele B2-1

vrij: Bavegem

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00

KVV Schelde B

-Bavegem5-0F1

zondag 08/09/2019

15:00

HO Kalken B

-Wichelen5-0
.

Gijzel-Oosterzele B

-Windeke B1-0
.SK Merelbeke-

Overmere

0-4
.Nieuwerkerken-

Vlierzele

2-3
.Heusden B-Cercle Melle2-2
.Tenstar Melle-

OB Lebbeke

3-4

vrij: FC Dampoort

speeldag 3

periode 1

vrijdag 13/09/2019

19:30Windeke B-

Tenstar Melle

1-5

zaterdag 14/09/2019

17:30

HO Kalken B

-SK Merelbeke2-1
19:30

Wichelen

-Bavegem3-1

zondag 15/09/2019

15:00Vlierzele-Gijzel-Oosterzele B2-2
.

OB Lebbeke

-Heusden B5-1
.

FC Dampoort

-KVV Schelde B5-0
.Overmere-Nieuwerkerken3-3

vrij: Cercle Melle

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:00KVV Schelde B-

Cercle Melle

1-4

zondag 22/09/2019

15:00Bavegem-

FC Dampoort

2-3
.

SK Merelbeke

-Wichelen2-1
.Nieuwerkerken-

HO Kalken B

3-5
.Heusden B-Windeke B1-1
.Gijzel-Oosterzele B-Overmere3-3
.

Tenstar Melle

-Vlierzele4-0

vrij: OB Lebbeke

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Wichelen-

FC Dampoort

1-2
.

Cercle Melle

-Bavegem1-0

zondag 29/09/2019

15:00Overmere-

Tenstar Melle

2-3
.

HO Kalken B

-Gijzel-Oosterzele B4-1
.SK Merelbeke-

Nieuwerkerken

1-6
.

OB Lebbeke

-KVV Schelde B8-2
.

Vlierzele

-Heusden B3-2

vrij: Windeke B

speeldag 6

periode 1

vrijdag 04/10/2019

19:30

KVV Schelde B

-Windeke B1-0

zondag 06/10/2019

15:00Bavegem-

OB Lebbeke

1-7
.FC Dampoort-

Cercle Melle

2-3
.

Nieuwerkerken

-Wichelen3-0
.

Gijzel-Oosterzele B

-SK Merelbeke4-2
.Tenstar Melle-

HO Kalken B

2-3
.Heusden B-

Overmere

0-4

vrij: Vlierzele

speeldag 7

periode 1

vrijdag 11/10/2019

19:30Windeke B-

Bavegem

3-7

zaterdag 12/10/2019

19:30Wichelen-

Cercle Melle

1-4

zondag 13/10/2019

15:00

HO Kalken B

-Heusden B4-0
.SK Merelbeke-

Tenstar Melle

1-5
.

Nieuwerkerken

-Gijzel-Oosterzele B4-3
.

OB Lebbeke

-FC Dampoort3-1
.Vlierzele-KVV Schelde B1-1

vrij: Overmere

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00KVV Schelde B-

Overmere

2-3
19:30Cercle Melle-

OB Lebbeke

1-2

zondag 20/10/2019

15:00Bavegem-Vlierzele2-2
.

FC Dampoort

-Windeke B4-2
.

Gijzel-Oosterzele B

-Wichelen4-0
.

Tenstar Melle

-Nieuwerkerken4-0
.

Heusden B

-SK Merelbeke2-0

vrij: HO Kalken B

speeldag 9

periode 1

vrijdag 25/10/2019

19:30Windeke B-

Cercle Melle

0-2

zaterdag 26/10/2019

19:30Wichelen-

OB Lebbeke

0-2

zondag 27/10/2019

15:00

Overmere

-Bavegem3-0
.

HO Kalken B

-KVV Schelde B4-1
.Nieuwerkerken-

Heusden B

0-1
.

Gijzel-Oosterzele B

-Tenstar Melle3-2
.

Vlierzele

-FC Dampoort3-2

vrij: SK Merelbeke

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:00

KVV Schelde B

-SK Merelbeke5-0
19:30Cercle Melle-Vlierzele1-1

zondag 03/11/2019

14:30Bavegem-

HO Kalken B

1-6
.FC Dampoort-

Overmere

2-4
.

OB Lebbeke

-Windeke B5-0
.Tenstar Melle-

Wichelen

2-3
.Heusden B-

Gijzel-Oosterzele B

1-2

vrij: Nieuwerkerken

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Wichelen-Windeke B1-1

zondag 10/11/2019

14:30

HO Kalken B

-FC Dampoort2-0
.SK Merelbeke-

Bavegem

2-5
.

Nieuwerkerken

-KVV Schelde B3-1
.Tenstar Melle-Heusden B3-3
.Vlierzele-

OB Lebbeke

0-3

maandag 11/11/2019

14:30Overmere-

Cercle Melle

3-4

vrij: Gijzel-Oosterzele B

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:00

KVV Schelde B

-Gijzel-Oosterzele B3-1
19:30

Windeke B

-Vlierzele3-2
.Cercle Melle-

HO Kalken B

0-1

zondag 17/11/2019

14:30Bavegem-Nieuwerkerken1-1
.

FC Dampoort

-SK Merelbeke5-0
.

Heusden B

-Wichelen2-1

zondag 22/03/2020

15:00OB Lebbeke-Overmere-

vrij: Tenstar Melle

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Wichelen-

Vlierzele

1-2

zondag 24/11/2019

14:30

Overmere

-Windeke B3-1
.

HO Kalken B

-OB Lebbeke2-1
.SK Merelbeke-

Cercle Melle

0-6
.Nieuwerkerken-FC Dampoort4-4
.

Gijzel-Oosterzele B

-Bavegem5-2
.

Tenstar Melle

-KVV Schelde B1-0

vrij: Heusden B

speeldag 14

periode 2

vrijdag 29/11/2019

19:30Windeke B-

HO Kalken B

0-3

zaterdag 30/11/2019

19:00KVV Schelde B-Heusden B1-1
19:30

Cercle Melle

-Nieuwerkerken4-0

zondag 01/12/2019

14:30Bavegem-Tenstar Melle3-3
.FC Dampoort-

Gijzel-Oosterzele B

1-5
.

OB Lebbeke

-SK Merelbeke7-1
.Vlierzele-Overmere3-3

vrij: Wichelen

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

14:30Overmere-

Wichelen

1-3
.

HO Kalken B

-Vlierzele2-1
.SK Merelbeke-Windeke B5-5
.Nieuwerkerken-

OB Lebbeke

2-4
.Gijzel-Oosterzele B-

Cercle Melle

1-5
.Tenstar Melle-

FC Dampoort

1-2
.

Heusden B

-Bavegem3-1

vrij: KVV Schelde B

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:00KVV Schelde B-

Wichelen

0-3

zondag 15/12/2019

14:30HO Kalken B-Overmere2-2
.

Heusden B

-FC Dampoort3-2
.Tenstar Melle-

Cercle Melle

0-1
.

Gijzel-Oosterzele B

-OB Lebbeke4-3
.

Nieuwerkerken

-Windeke B4-3
.SK Merelbeke-

Vlierzele

1-5

vrij: Bavegem

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30

Windeke B

-Gijzel-Oosterzele B2-0
.Wichelen-

HO Kalken B

1-4
.

Cercle Melle

-Heusden B3-0

zondag 05/01/2020

14:30

Bavegem

-KVV Schelde B3-2
.

Overmere

-SK Merelbeke5-3
.

Vlierzele

-Nieuwerkerken3-0
.

OB Lebbeke

-Tenstar Melle5-2

vrij: FC Dampoort

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:00KVV Schelde B-

FC Dampoort

0-1

zondag 12/01/2020

14:30Nieuwerkerken-

Overmere

0-7
.SK Merelbeke-

HO Kalken B

0-9
.Heusden B-

OB Lebbeke

0-3
.

Tenstar Melle

-Windeke B4-0
.

Gijzel-Oosterzele B

-Vlierzele5-0
.

Bavegem

-Wichelen1-0

vrij: Cercle Melle

speeldag 19

periode 2

vrijdag 17/01/2020

20:00Windeke B-

Heusden B

0-3

zaterdag 18/01/2020

19:30

Cercle Melle

-KVV Schelde B5-3
.

Wichelen

-SK Merelbeke6-3

zondag 19/01/2020

15:00FC Dampoort-Bavegem0-0
.

HO Kalken B

-Nieuwerkerken6-0
.

Overmere

-Gijzel-Oosterzele B3-0
.Vlierzele-

Tenstar Melle

0-6

vrij: OB Lebbeke

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:00

KVV Schelde B

-OB Lebbeke3-1

zondag 26/01/2020

15:00Tenstar Melle-

Overmere

2-3
.Gijzel-Oosterzele B-

HO Kalken B

1-7
.

Nieuwerkerken

-SK Merelbeke4-1
.Bavegem-

Cercle Melle

1-4
.Heusden B-

Vlierzele

0-1
.

FC Dampoort

-Wichelen4-0

vrij: Windeke B

speeldag 21

periode 3

vrijdag 31/01/2020

20:00Windeke B-

KVV Schelde B

2-5

zaterdag 01/02/2020

19:30Wichelen-

Nieuwerkerken

0-4
.

Cercle Melle

-FC Dampoort1-0

zondag 02/02/2020

15:00

OB Lebbeke

-Bavegem4-1
.SK Merelbeke-

Gijzel-Oosterzele B

1-3
.

HO Kalken B

-Tenstar Melle6-0
.

Overmere

-Heusden B5-2

vrij: Vlierzele

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

15:00

Bavegem

-Windeke B5-0F1

zaterdag 22/02/2020

14:00Gijzel-Oosterzele B-

Nieuwerkerken

1-2
19:00KVV Schelde B-

Vlierzele

4-6

zondag 23/02/2020

15:00

Cercle Melle

-Wichelen5-0
.

Tenstar Melle

-SK Merelbeke3-0
.Heusden B-HO Kalken B3-3
.

FC Dampoort

-OB Lebbeke5-1

vrij: Overmere

speeldag 23

periode 3

vrijdag 14/02/2020

20:00Windeke B-

FC Dampoort

0-5F1

zaterdag 15/02/2020

19:30

Wichelen

-Gijzel-Oosterzele B1-0

zondag 16/02/2020

15:00

Vlierzele

-Bavegem2-0
.

OB Lebbeke

-Cercle Melle5-3
.Nieuwerkerken-

Tenstar Melle

1-7
.SK Merelbeke-

Heusden B

2-5

zondag 05/04/2020

15:00Overmere-KVV Schelde B-

vrij: HO Kalken B

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:00KVV Schelde B-HO Kalken B-
19:30Cercle Melle-Windeke B-

zondag 01/03/2020

15:00Bavegem-Overmere-
.Heusden B-Nieuwerkerken-
.Tenstar Melle-Gijzel-Oosterzele B-
.FC Dampoort-Vlierzele-
.OB Lebbeke-Wichelen-

vrij: SK Merelbeke

speeldag 25

periode 3

vrijdag 06/03/2020

20:00Windeke B-OB Lebbeke-

zaterdag 07/03/2020

19:30Wichelen-Tenstar Melle-

zondag 08/03/2020

15:00SK Merelbeke-KVV Schelde B-
.HO Kalken B-Bavegem-
.Overmere-FC Dampoort-
.Vlierzele-Cercle Melle-
.Gijzel-Oosterzele B-Heusden B-

vrij: Nieuwerkerken

speeldag 26

periode 3

vrijdag 13/03/2020

19:30Windeke B-Wichelen-

zaterdag 14/03/2020

19:00KVV Schelde B-Nieuwerkerken-
19:30Cercle Melle-Overmere-

zondag 15/03/2020

15:00FC Dampoort-HO Kalken B-
.Bavegem-SK Merelbeke-
.Heusden B-Tenstar Melle-
.OB Lebbeke-Vlierzele-

vrij: Gijzel-Oosterzele B

speeldag 27

periode 3

zondag 17/11/2019

14:30Overmere-

OB Lebbeke

0-3

zaterdag 21/03/2020

19:30Wichelen-Heusden B-

zondag 22/03/2020

15:00Gijzel-Oosterzele B-KVV Schelde B-
.Nieuwerkerken-Bavegem-
.SK Merelbeke-FC Dampoort-
.HO Kalken B-Cercle Melle-
.Vlierzele-Windeke B-

vrij: Tenstar Melle

speeldag 28

periode 3

vrijdag 27/03/2020

20:00Windeke B-Overmere-

zaterdag 28/03/2020

19:00KVV Schelde B-Tenstar Melle-
19:30Cercle Melle-SK Merelbeke-

zondag 29/03/2020

15:00OB Lebbeke-HO Kalken B-
.FC Dampoort-Nieuwerkerken-
.Bavegem-Gijzel-Oosterzele B-
.Vlierzele-Wichelen-

vrij: Heusden B

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00Heusden B-KVV Schelde B-
.Tenstar Melle-Bavegem-
.Gijzel-Oosterzele B-FC Dampoort-
.Nieuwerkerken-Cercle Melle-
.SK Merelbeke-OB Lebbeke-
.HO Kalken B-Windeke B-
.Overmere-Vlierzele-

vrij: Wichelen

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

15:00Wichelen-Overmere-
.Vlierzele-HO Kalken B-
.Windeke B-SK Merelbeke-
.OB Lebbeke-Nieuwerkerken-
.Cercle Melle-Gijzel-Oosterzele B-
.FC Dampoort-Tenstar Melle-
.Bavegem-Heusden B-

vrij: KVV Schelde B

22/28

1.HO Kalken B*59107
2.OB Lebbeke*5167
3.Cercle Melle*5097
4.Overmere**37128
5.FC Dampoort*3597
6.Vlierzele*3597
7.Tenstar Melle3266
8.Gijzel-Oosterzele B3236
9.Nieuwerkerken3096
10.Heusden B2646
11.Wichelen2236
12.KVV Schelde B*2067
13.Bavegem*1937
14.Windeke B*907
15.SK Merelbeke406
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

22/28

1

2

3

4

5

6

7

1.HO Kalken B*5919+63849+3145
2.OB Lebbeke*5117+45788+1334
3.Cercle Melle*5016+38619+2238
4.Overmere**3711+24646+1933
5.xFC Dampoort*3511+18535+222
6.xVlierzele*3510-3425-223
7.xTenstar Melle3210+19625+933
8.xGijzel-Oosterzele B32100503-618
9.xNieuwerkerken309-11514-221
10.xHeusden B267-14353-1118
11.xWichelen227-25293-1811
12.xKVV Schelde B*206-13421-1817
13.xBavegem*195-22372-1417
14.xWindeke B*92-47240-2113
15.xSK Merelbeke41-72270-3312

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

OB Lebbeke9/93010+3142
2.HO Kalken B9/93010+2841
3.Cercle Melle9/9227+1222
4.Overmere9/9196+1332
5.Vlierzele9/9184019
6.FC Dampoort9/9176+727
7.Gijzel-Oosterzele B10/10175+424
8.Tenstar Melle10/10155+1130
9.Nieuwerkerken9/9144+729
10.KVV Schelde B10/10103-820
11.Wichelen10/1093-1512
12.Heusden B10/1082-1410
13.Bavegem9/941-2116
14.SK Merelbeke9/931-269
15.Windeke B9/910-278

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

HO Kalken B10/10289+3238
2.Cercle Melle9/9279+2636
3.OB Lebbeke*8/9176+1430
4.Overmere*9/10175+1230
5.FC Dampoort9/9164+421
6.Heusden B9/9164017
7.Gijzel-Oosterzele B9/9134-424
8.Vlierzele10/10134-717
9.Bavegem9/9133-319
10.Tenstar Melle9/9123+624
11.Wichelen9/9113-218
12.Nieuwerkerken10/10113-1618
13.Windeke B9/992-1117
14.KVV Schelde B9/982-714
15.SK Merelbeke10/1010-4116

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.OB Lebbeke4/1093+413
2.Vlierzele2/972+49
3.Tenstar Melle3/972+311
4.Nieuwerkerken3/972-18
5.FC Dampoort3/1062+810
6.Cercle Melle3/1062+49
7.HO Kalken B2/941+710
8.Heusden B3/941011
9.KVV Schelde B2/931+110
10.Overmere2/93106
Bavegem3/103106
12.Gijzel-Oosterzele B3/93104
13.Wichelen3/931-91
14.SK Merelbeke3/900-93
15.Windeke B3/1000-132

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing