www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Michelbeke A | - | Moerbeke-G'bergen | 2 | - | 0 |
19:30 | Sottegem B | - | Maarkedal | 1 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Oudenhove | - | Boekel | 0 | - | 0 |
. | Velzeke A | - | Deftinge | 2 | - | 1 |
. | Everbeek A | - | Horebeke | 0 | - | 2 |
. | Jong Zulte | - | Wortegem | 1 | - | 1 |
. | Elene-G'berge B | - | Breivelde-Zottegem | 1 | - | 2 |
. | Petegem a Schelde | - | Zingem A | 2
| - | 3
|
zaterdag 06/04/2024 |
19:00 | Horebeke | 12 | - |
2 | Elene-G'berge B | | - | |
19:30 | Moerbeke-G'bergen | 0 | - |
1 | Sottegem B | | - | |
. | Zingem A | 12 |
- | 3 | Jong Zulte | | - | |
. | Boekel | 6 | - | 9 | Breivelde-Zottegem | | - | |
20:15 | Everbeek A | 3 | - | 7 | Velzeke A | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Deftinge | 10 | - | 9 | Oudenhove | | - | |
. | Maarkedal | 3 |
- | 7 | Wortegem | | - | |
. | Petegem a Schelde | 7 | - | 7 | Michelbeke A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Horebeke
periode 1
10/10 |
| Zingem A | 22 |
2. | Horebeke | 21 |
3. | Deftinge | 21 |
4. | Maarkedal | 19 |
5. | Sottegem B | 19 |
6. | Wortegem | 17 |
7. | Michelbeke A | 16 |
8. | Velzeke A | 15 |
9. | Everbeek A | 13 |
10. | Breivelde-Zottegem | 12 |
11. | Jong Zulte | 12 |
12. | Petegem a Schelde | 10 |
13. | Oudenhove | 8 |
14. | Boekel | 5 |
15. | Elene-G'berge B | 5 |
16. | Moerbeke-G'bergen | 4 |
periode 2
10/10 |
| Wortegem | 25 |
2. | Horebeke | 23 |
3. | Zingem A | 21 |
4. | Deftinge | 19 |
5. | Maarkedal | 19 |
6. | Breivelde-Zottegem | 18 |
7. | Jong Zulte | 16 |
8. | Velzeke A | 14 |
9. | Oudenhove | 13 |
10. | Petegem a Schelde | 12 |
11. | Everbeek A | 11 |
12. | Boekel | 9 |
13. | Michelbeke A | 8 |
14. | Moerbeke-G'bergen | 7 |
15. | Sottegem B | 5 |
16. | Elene-G'berge B | 5 |
periode 3
6/10 |
1. | Zingem A | 16 | |
2. | Wortegem | 13 | |
3. | Michelbeke A | 13 | |
4. | Oudenhove | 13 | |
5. | Horebeke | 12 | |
6. | Breivelde-Zottegem | 12 | |
7. | Deftinge | 11 | |
8. | Boekel | 7 | |
9. | Velzeke A | 7 | |
10. | Maarkedal | 7 | |
11. | Petegem a Schelde | 7 | |
12. | Everbeek A | 6 | |
13. | Sottegem B | 4 | |
14. | Moerbeke-G'bergen | 3 | x |
15. | Elene-G'berge B | 3 | x |
16. | Jong Zulte | 2 | x |
Horebeke
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Maarkedal | - | Horebeke | 3 - | 1 | | 0 | 0 | | 15 | - |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Horebeke | - | Wortegem | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 13 | |
3. | Zo-17/09/23 | 14:30 | Horebeke | - | Deftinge | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 13 | |
4. | Za-23/09/23 | 18:00 | Jong Zulte | - | Horebeke | 1 - | 3 | | 3 | 5 | | 10 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Horebeke | - | Michelbeke A | 4 - | 3 | | 3 | 8 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Horebeke | 1 - | 4 | | 3 | 11 | | 7 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Horebeke | - | Breivelde-Zottegem | 2 - | 0 | | 3 | 14 | | 4 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Moerbeke-G'bergen | - | Horebeke | 0 - | 3 | | 3 | 17 | | 3 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Horebeke | - | Velzeke A | 3 - | 0 | | 3 | 20 | | 2 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Boekel | - | Horebeke | 0 - | 0 | | 1 | 21 | | 2 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Horebeke | - | Zingem A | 2 - | 1 | | 3 | 24 | | 2 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Sottegem B | - | Horebeke | 0 - | 2 | | 3 | 27 | | 2 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | Horebeke | - | Everbeek A | 3 - | 3 | | 1 | 28 | | 3 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Petegem a Schelde | - | Horebeke | 1 - | 3 | | 3 | 31 | | 3 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Horebeke | - | Oudenhove | 3 - | 1 | | 3 | 34 | | 2 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Michelbeke A | - | Horebeke | 0 - | 4 | | 3 | 37 | | 1 | |
17. | Za-06/01/24 | 19:00 | Horebeke | - | Moerbeke-G'bergen | 0 - | 0 | | 1 | 38 | | 1 | |
19. | Za-27/01/24 | 18:00 | Velzeke A | - | Horebeke | 1 - | 4 | | 3 | 41 | | 1 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Horebeke | - | Jong Zulte | 6 - | 1 | | 3 | 44 | | 1 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Zingem A | - | Horebeke | 1 - | 0 | | 0 | 44 | | 1 | |
21. | Za-17/02/24 | 18:00 | Breivelde-Zottegem | - | Horebeke | 2 - | 1 | | 0 | 44 | | 3 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Horebeke | - | Boekel | 5 - | 0 | | 3 | 47 | | 2 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Deftinge | - | Horebeke | 4 - | 2 | | 0 | 47 | | 3 | |
24. | Zo-10/03/24 | 14:30 | Horebeke | - | Maarkedal | 4 - | 0 | | 3 | 50 | | 3 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Horebeke | - | Petegem a Schelde | 5 - | 0 | | 3 | 53 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Everbeek A | - | Horebeke | 0 - | 2 | | 3 | 56 | | 2 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Horebeke | - | Elene-G'berge B | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Oudenhove | - | Horebeke | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Horebeke | - | Sottegem B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wortegem | - | Horebeke | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Elene-G'berge B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Michelbeke A | 2 - | 3 | | 0 | 0 | | 11 | |
2. | Zo-10/09/23 | 18:00 | Everbeek A | - | Elene-G'berge B | 6 - | 1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Sottegem B | - | Elene-G'berge B | 3 - | 0 | | 0 | 0 | | 16 | - |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Moerbeke-G'bergen | 1 - | 3 | | 0 | 0 | | 16 | - |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Zingem A | - | Elene-G'berge B | 5 - | 0 | | 0 | 0 | | 16 | - |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Horebeke | 1 - | 4 | | 0 | 0 | | 16 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Wortegem | - | Elene-G'berge B | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 16 | - |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Petegem a Schelde | 4 - | 1 | | 3 | 4 | | 15 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Deftinge | - | Elene-G'berge B | 4 - | 2 | | 0 | 4 | | 15 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Elene-G'berge B | - | Velzeke A | 1 - | 1 | | 1 | 5 | | 15 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Oudenhove | - | Elene-G'berge B | 1 - | 0 | | 0 | 5 | | 15 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Elene-G'berge B | - | Jong Zulte | 2 - | 2 | | 1 | 6 | | 15 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Maarkedal | - | Elene-G'berge B | 3 - | 1 | | 0 | 6 | | 15 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Elene-G'berge B | - | Boekel | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 15 | |
15. | Za-09/12/23 | 16:00 | Breivelde-Zottegem | - | Elene-G'berge B | 4 - | 0 | | 0 | 7 | | 15 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Elene-G'berge B | - | Wortegem | 1 - | 3 | | 0 | 7 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Velzeke A | - | Elene-G'berge B | 2 - | 4 | | 3 | 10 | | 15 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Elene-G'berge B | - | Deftinge | 2 - | 4 | | 0 | 10 | | 15 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Moerbeke-G'bergen | - | Elene-G'berge B | 3 - | 0 | | 0 | 10 | | 16 | - |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Elene-G'berge B | - | Oudenhove | 1 - | 3 | | 0 | 10 | | 16 | - |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Zingem A | 0 - | 1 | | 0 | 10 | | 16 | - |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Michelbeke A | - | Elene-G'berge B | 4 - | 4 | | 1 | 11 | | 16 | - |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Sottegem B | 1 - | 1 | | 1 | 12 | | 16 | - |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Petegem a Schelde | - | Elene-G'berge B | 3 - | 3 | | 1 | 13 | | 16 | - |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Boekel | - | Elene-G'berge B | 3 - | 0 | | 0 | 13 | | 16 | - |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Breivelde-Zottegem | 1 - | 2 | | 0 | 13 | | 16 | - |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Horebeke | - | Elene-G'berge B | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Everbeek A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Jong Zulte | - | Elene-G'berge B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Elene-G'berge B | - | Maarkedal | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Zingem A | 33 | +33 |
2 | Deftinge | 33 | +28 |
3 | Horebeke | 31 | +28 |
4 | Wortegem | 28 | +25 |
5 | Maarkedal | 27 | +12 |
6 | Breivelde-Zottegem | 23 | +8 |
7 | Michelbeke A | 21 | -1 |
8 | Jong Zulte | 21 | +5 |
9 | Velzeke A | 18 | -3 |
10 | Petegem a Schelde | 17 | +2 |
11 | Sottegem B | 16 | +2 |
12 | Oudenhove | 16 | -3 |
13 | Everbeek A | 14 | 0 |
14 | Boekel | 14 | -1 |
15 | Elene-G'berge B | 7 | -11 |
16 | Moerbeke-G'bergen | 4 | -19 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Zingem A | 59 | +45 |
2 | Horebeke | 56 | +43 |
3 | Wortegem | 55 | +38 |
4 | Deftinge | 51 | +33 |
5 | Maarkedal | 45 | +11 |
6 | Breivelde-Zottegem | 42 | +11 |
7 | Michelbeke A | 37 | -12 |
8 | Velzeke A | 36 | -5 |
9 | Oudenhove | 34 | 0 |
10 | Everbeek A | 30 | -12 |
11 | Jong Zulte | 30 | -13 |
12 | Petegem a Schelde | 29 | -11 |
13 | Sottegem B | 28 | -9 |
14 | Boekel | 21 | -31 |
15 | Moerbeke-G'bergen | 14 | -51 |
16 | Elene-G'berge B | 13 | -37 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Wortegem | 27 | +13 |
2 | Zingem A | 26 | +12 |
3 | Horebeke | 25 | +15 |
4 | Breivelde-Zottegem | 19 | +3 |
5 | Deftinge | 18 | +5 |
6 | Oudenhove | 18 | +3 |
7 | Maarkedal | 18 | -1 |
8 | Velzeke A | 18 | -2 |
9 | Michelbeke A | 16 | -11 |
10 | Everbeek A | 16 | -12 |
11 | Sottegem B | 12 | -11 |
12 | Petegem a Schelde | 12 | -13 |
13 | Moerbeke-G'bergen | 10 | -32 |
14 | Jong Zulte | 9 | -18 |
15 | Boekel | 7 | -30 |
16 | Elene-G'berge B | 6 | -26 |