www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

speeldag 1

vrijdag 27/09/2019

20:00Watervliet-Sint Pauwels-
20:30Bosdam Beveren B-Moerbeke-
21:00Zaffelare-DKW.Evergem-

zaterdag 28/09/2019

12:30Kuibeke-Robur-
16:00Zelzate-Sint-Niklaas-
19:30Assenede-Daknam-

zaterdag 18/01/2020

00:00Lembeke-Sinaai B-

speeldag 2

vrijdag 04/10/2019

20:00Sint Pauwels-Zaffelare-
.DKW.Evergem-Kuibeke-
.Sint-Niklaas-Assenede-

zaterdag 05/10/2019

11:00Sinaai B-Watervliet-

zondag 06/10/2019

12:30Robur-Bosdam Beveren B-
14:00Moerbeke-Zelzate-
14:30Daknam-Lembeke-

speeldag 3

vrijdag 11/10/2019

20:00Watervliet-Daknam-
20:30Lembeke-Sint-Niklaas-
.Bosdam Beveren B-Zelzate-
21:00Zaffelare-Sinaai B-

zaterdag 12/10/2019

12:30Kuibeke-Sint Pauwels-
19:30Assenede-Moerbeke-

zondag 13/10/2019

12:30Robur-DKW.Evergem-

speeldag 4

zaterdag 19/10/2019

00:00Moerbeke-Lembeke-
.Zelzate-Assenede-
.DKW.Evergem-Bosdam Beveren B-
.Sint Pauwels-Robur-
.Sinaai B-Kuibeke-
.Daknam-Zaffelare-
.Sint-Niklaas-Watervliet-

speeldag 5

zaterdag 26/10/2019

00:00Kuibeke-Daknam-
.Robur-Sinaai B-
.DKW.Evergem-Sint Pauwels-
.Lembeke-Zelzate-
.Watervliet-Moerbeke-
.Zaffelare-Sint-Niklaas-
.Bosdam Beveren B-Assenede-

speeldag 6

zaterdag 02/11/2019

00:00Moerbeke-Zaffelare-
.Zelzate-Watervliet-
.Assenede-Lembeke-
.Sint Pauwels-Bosdam Beveren B-
.Sinaai B-DKW.Evergem-
.Daknam-Robur-
.Sint-Niklaas-Kuibeke-

speeldag 7

zaterdag 09/11/2019

00:00Kuibeke-Moerbeke-
.Robur-Sint-Niklaas-
.DKW.Evergem-Daknam-
.Sint Pauwels-Sinaai B-
.Watervliet-Assenede-
.Zaffelare-Zelzate-
.Bosdam Beveren B-Lembeke-

speeldag 8

zaterdag 16/11/2019

00:00Moerbeke-Robur-
.Zelzate-Kuibeke-
.Assenede-Zaffelare-
.Lembeke-Watervliet-
.Sinaai B-Bosdam Beveren B-
.Daknam-Sint Pauwels-
.Sint-Niklaas-DKW.Evergem-

speeldag 9

zaterdag 23/11/2019

00:00Kuibeke-Assenede-
.Robur-Zelzate-
.DKW.Evergem-Moerbeke-
.Sint Pauwels-Sint-Niklaas-
.Sinaai B-Daknam-
.Zaffelare-Lembeke-
.Bosdam Beveren B-Watervliet-

speeldag 10

zaterdag 30/11/2019

00:00Moerbeke-Sint Pauwels-
.Zelzate-DKW.Evergem-
.Assenede-Robur-
.Lembeke-Kuibeke-
.Watervliet-Zaffelare-
.Daknam-Bosdam Beveren B-
.Sint-Niklaas-Sinaai B-

speeldag 11

zaterdag 07/12/2019

00:00Kuibeke-Watervliet-
.Robur-Lembeke-
.DKW.Evergem-Assenede-
.Sint Pauwels-Zelzate-
.Sinaai B-Moerbeke-
.Daknam-Sint-Niklaas-
.Bosdam Beveren B-Zaffelare-

speeldag 12

zaterdag 14/12/2019

00:00Moerbeke-Daknam-
.Zelzate-Sinaai B-
.Assenede-Sint Pauwels-
.Lembeke-DKW.Evergem-
.Watervliet-Robur-
.Zaffelare-Kuibeke-
.Bosdam Beveren B-Sint-Niklaas-

speeldag 13

zaterdag 11/01/2020

00:00Kuibeke-Bosdam Beveren B-
.Robur-Zaffelare-
.DKW.Evergem-Watervliet-
.Sint Pauwels-Lembeke-
.Sinaai B-Assenede-
.Daknam-Zelzate-
.Sint-Niklaas-Moerbeke-

speeldag 14

zaterdag 28/09/2019

13:00Sinaai B-Lembeke-

zaterdag 18/01/2020

00:00Robur-Kuibeke-
.Sint-Niklaas-Zelzate-
.Daknam-Assenede-
.Sint Pauwels-Watervliet-
.DKW.Evergem-Zaffelare-
.Moerbeke-Bosdam Beveren B-

speeldag 15

zaterdag 25/01/2020

00:00Zelzate-Moerbeke-
.Bosdam Beveren B-Robur-
.Kuibeke-DKW.Evergem-
.Zaffelare-Sint Pauwels-
.Watervliet-Sinaai B-
.Lembeke-Daknam-
.Assenede-Sint-Niklaas-

speeldag 16

zaterdag 01/02/2020

00:00Sint Pauwels-Kuibeke-
.DKW.Evergem-Robur-
.Moerbeke-Assenede-
.Sint-Niklaas-Lembeke-
.Daknam-Watervliet-
.Sinaai B-Zaffelare-
.Zelzate-Bosdam Beveren B-

speeldag 17

zaterdag 08/02/2020

00:00Lembeke-Moerbeke-
.Assenede-Zelzate-
.Bosdam Beveren B-DKW.Evergem-
.Robur-Sint Pauwels-
.Kuibeke-Sinaai B-
.Zaffelare-Daknam-
.Watervliet-Sint-Niklaas-

speeldag 18

zaterdag 15/02/2020

00:00Daknam-Kuibeke-
.Sinaai B-Robur-
.Sint Pauwels-DKW.Evergem-
.Zelzate-Lembeke-
.Moerbeke-Watervliet-
.Sint-Niklaas-Zaffelare-
.Assenede-Bosdam Beveren B-

speeldag 19

zaterdag 29/02/2020

00:00Zaffelare-Moerbeke-
.Watervliet-Zelzate-
.Lembeke-Assenede-
.Bosdam Beveren B-Sint Pauwels-
.DKW.Evergem-Sinaai B-
.Robur-Daknam-
.Kuibeke-Sint-Niklaas-

speeldag 20

zaterdag 07/03/2020

00:00Moerbeke-Kuibeke-
.Sint-Niklaas-Robur-
.Daknam-DKW.Evergem-
.Sinaai B-Sint Pauwels-
.Assenede-Watervliet-
.Zelzate-Zaffelare-
.Lembeke-Bosdam Beveren B-

speeldag 21

zaterdag 14/03/2020

00:00Robur-Moerbeke-
.Kuibeke-Zelzate-
.Zaffelare-Assenede-
.Watervliet-Lembeke-
.Bosdam Beveren B-Sinaai B-
.Sint Pauwels-Daknam-
.DKW.Evergem-Sint-Niklaas-

speeldag 22

zaterdag 21/03/2020

00:00Assenede-Kuibeke-
.Zelzate-Robur-
.Moerbeke-DKW.Evergem-
.Sint-Niklaas-Sint Pauwels-
.Daknam-Sinaai B-
.Lembeke-Zaffelare-
.Watervliet-Bosdam Beveren B-

speeldag 23

zaterdag 28/03/2020

00:00Sint Pauwels-Moerbeke-
.DKW.Evergem-Zelzate-
.Robur-Assenede-
.Kuibeke-Lembeke-
.Zaffelare-Watervliet-
.Bosdam Beveren B-Daknam-
.Sinaai B-Sint-Niklaas-

speeldag 24

zaterdag 04/04/2020

00:00Watervliet-Kuibeke-
.Lembeke-Robur-
.Assenede-DKW.Evergem-
.Zelzate-Sint Pauwels-
.Moerbeke-Sinaai B-
.Sint-Niklaas-Daknam-
.Zaffelare-Bosdam Beveren B-

speeldag 25

zaterdag 18/04/2020

00:00Daknam-Moerbeke-
.Sinaai B-Zelzate-
.Sint Pauwels-Assenede-
.DKW.Evergem-Lembeke-
.Robur-Watervliet-
.Kuibeke-Zaffelare-
.Sint-Niklaas-Bosdam Beveren B-

speeldag 26

zaterdag 25/04/2020

00:00Bosdam Beveren B-Kuibeke-
.Zaffelare-Robur-
.Watervliet-DKW.Evergem-
.Lembeke-Sint Pauwels-
.Assenede-Sinaai B-
.Zelzate-Daknam-
.Moerbeke-Sint-Niklaas-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

0/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Lembeke0000000
Sint Pauwels0000000
Bosdam Beveren B0000000
Zaffelare0000000
Assenede0000000
Robur0000000
Watervliet0000000
DKW.Evergem0000000
Daknam0000000
Moerbeke0000000
Zelzate0000000
Kuibeke0000000
Sint-Niklaas0000000
Sinaai B0000000

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden