www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/03/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

speeldag 1

vrijdag 27/09/2019

20:00Watervliet-

Sint Pauwels

0-3
20:30

Bosdam Beveren B

-Moerbeke5-0F1
21:00

Zaffelare

-DKW.Evergem1-0

zaterdag 28/09/2019

12:30

Kruibeke

-Robur5-0F1
16:00Zelzate-

Sint-Niklaas

0-10
19:30Assenede-
Daknam
9-0

vrijdag 17/01/2020

20:30

Lembeke

-Sinaai B3-0

speeldag 2

vrijdag 04/10/2019

20:00Sint Pauwels-

Zaffelare

1-2
.DKW.Evergem-Kruibeke2-2
.

Sint-Niklaas

-Assenede6-1

zaterdag 05/10/2019

11:00

Sinaai B

-Watervliet3-1

zondag 06/10/2019

12:30Robur-

Bosdam Beveren B

0-11
13:30Moerbeke-Zelzate0-0
14:30

Daknam

-Lembeke0-11

speeldag 3

vrijdag 11/10/2019

20:00Watervliet-
Daknam
5-0
20:30Lembeke-

Sint-Niklaas

2-3
.

Bosdam Beveren B

-Zelzate5-1
21:00

Zaffelare

-Sinaai B6-0

zaterdag 12/10/2019

12:30Kruibeke-

Sint Pauwels

0-2
19:30

Assenede

-Moerbeke4-3

zondag 13/10/2019

12:30Robur-DKW.Evergem1-1

speeldag 4

vrijdag 18/10/2019

20:00

Sint Pauwels

-Robur1-0
.DKW.Evergem-

Bosdam Beveren B

1-10
.

Sint-Niklaas

-Watervliet4-1
20:30Moerbeke-

Lembeke

2-4

zaterdag 19/10/2019

11:00Sinaai B-

Kruibeke

0-4
14:15Zelzate-

Assenede

0-2

zondag 20/10/2019

14:30

Daknam

-Zaffelare0-10

speeldag 5

vrijdag 25/10/2019

20:00

DKW.Evergem

-Sint Pauwels2-0
.

Watervliet

-Moerbeke4-2
20:30

Lembeke

-Zelzate4-2
.

Bosdam Beveren B

-Assenede3-0
21:00Zaffelare-

Sint-Niklaas

3-4

zaterdag 26/10/2019

12:30Kruibeke-
Daknam
7-0

zondag 27/10/2019

12:30Robur-Sinaai B2-2

speeldag 6

vrijdag 01/11/2019

20:00Sint Pauwels-

Bosdam Beveren B

1-5
.

Sint-Niklaas

-Kruibeke4-0

zaterdag 02/11/2019

11:00

Sinaai B

-DKW.Evergem2-1
18:30

Zelzate

-Watervliet4-2
19:30Assenede-

Lembeke

0-2

zondag 03/11/2019

13:30Moerbeke-Zaffelare1-1
14:00

Daknam

-Robur1-6

speeldag 7

vrijdag 08/11/2019

20:00Sint Pauwels-

Sinaai B

2-3
.

Watervliet

-Assenede4-2
.DKW.Evergem-
Daknam
3-1
20:30

Bosdam Beveren B

-Lembeke11-0
21:00

Zaffelare

-Zelzate2-0

zaterdag 09/11/2019

12:30Kruibeke-

Moerbeke

3-4

zondag 10/11/2019

12:30Robur-

Sint-Niklaas

1-8

speeldag 8

vrijdag 15/11/2019

20:00

Sint-Niklaas

-DKW.Evergem7-0
20:30Lembeke-

Watervliet

1-3

zaterdag 16/11/2019

11:00Sinaai B-

Bosdam Beveren B

0-9
18:30Zelzate-Kruibeke1-1
19:30

Assenede

-Zaffelare4-0

zondag 17/11/2019

13:30Moerbeke-Robur1-1
14:00

Daknam

-Sint Pauwels2-3

speeldag 9

vrijdag 22/11/2019

20:00DKW.Evergem-

Moerbeke

1-3
.

Zaffelare

-Lembeke5-2
.

Sint Pauwels

-Sint-Niklaas1-0
20:30

Bosdam Beveren B

-Watervliet5-1

zaterdag 23/11/2019

12:30

Kruibeke

-Assenede3-0
13:00Sinaai B-
Daknam
5-2

zondag 24/11/2019

12:30Robur-

Zelzate

1-4

speeldag 10

vrijdag 29/11/2019

20:00

Sint-Niklaas

-Sinaai B5-0
.Watervliet-

Zaffelare

1-7
20:30

Lembeke

-Kruibeke9-2

zaterdag 30/11/2019

18:30

Zelzate

-DKW.Evergem3-0
19:30

Assenede

-Robur2-1

zondag 01/12/2019

12:00

Daknam

-Bosdam Beveren B0-27
13:30

Moerbeke

-Sint Pauwels3-0

speeldag 11

vrijdag 06/12/2019

20:00Sint Pauwels-

Zelzate

1-7
.DKW.Evergem-Assenede1-1
20:30

Bosdam Beveren B

-Zaffelare10-0

zaterdag 07/12/2019

11:00Sinaai B-

Moerbeke

1-2
12:30Kruibeke-

Watervliet

1-4

zondag 08/12/2019

11:00

Robur

-Lembeke1-0
14:00

Daknam

-Sint-Niklaas0-5

speeldag 12

vrijdag 13/12/2019

20:00

Zaffelare

-Kruibeke3-1
.

Watervliet

-Robur4-1
20:30

Bosdam Beveren B

-Sint-Niklaas12-1

zaterdag 14/12/2019

19:30

Assenede

-Sint Pauwels4-0
.

Lembeke

-DKW.Evergem3-0

zondag 15/12/2019

13:00Moerbeke-
Daknam
10-1

zaterdag 04/01/2020

15:00

Zelzate

-Sinaai B3-1

speeldag 13

vrijdag 10/01/2020

20:00

Sint-Niklaas

-Moerbeke6-0
.Sint Pauwels-

Lembeke

3-4
.DKW.Evergem-

Watervliet

2-3

zaterdag 11/01/2020

11:00Sinaai B-

Assenede

1-3
12:30Kruibeke-

Bosdam Beveren B

0-5F1

zondag 12/01/2020

12:00Robur-Zaffelare0-0
14:00

Daknam

-Zelzate0-5

speeldag 14

zaterdag 28/09/2019

13:00Sinaai B-

Lembeke

0-5

vrijdag 17/01/2020

20:00

Sint-Niklaas

-Zelzate4-0
.DKW.Evergem-

Zaffelare

0-3
.

Sint Pauwels

-Watervliet2-0

zondag 19/01/2020

12:30Robur-Kruibeke0-0
14:00Moerbeke-Bosdam Beveren B1-1
14:30

Daknam

-Assenede0-5

speeldag 15

vrijdag 24/01/2020

20:00

Watervliet

-Sinaai B3-0
.Zaffelare-Sint Pauwels1-1
20:30Lembeke-
Daknam
5-0
.

Bosdam Beveren B

-Robur8-0

zaterdag 25/01/2020

12:30Kruibeke-

DKW.Evergem

2-3
16:00Zelzate-

Moerbeke

1-2
19:30Assenede-

Sint-Niklaas

0-1

speeldag 16

vrijdag 31/01/2020

20:00

Sint Pauwels

-Kruibeke2-0
.

Sint-Niklaas

-Lembeke2-1
.

DKW.Evergem

-Robur5-0F1

zaterdag 01/02/2020

11:00Sinaai B-

Zaffelare

0-5F1
16:00Zelzate-

Bosdam Beveren B

0-2

zondag 02/02/2020

14:00

Moerbeke

-Assenede3-2
14:30

Daknam

-Watervliet-

speeldag 17

vrijdag 07/02/2020

20:00Watervliet-Sint-Niklaas2-2
20:30

Bosdam Beveren B

-DKW.Evergem12-0
.Lembeke-

Moerbeke

1-2

zaterdag 08/02/2020

00:00Zaffelare-
Daknam
-
12:30

Kruibeke

-Sinaai B3-1
19:30

Assenede

-Zelzate4-1

vrijdag 21/02/2020

20:00Robur-Sint Pauwels2-2

speeldag 18

vrijdag 14/02/2020

20:00Sint Pauwels-DKW.Evergem2-2
.

Sint-Niklaas

-Zaffelare5-2

zaterdag 15/02/2020

00:00

Daknam

-Kruibeke-
11:00

Sinaai B

-Robur2-1
18:30Zelzate-

Lembeke

1-3
19:30Assenede-

Bosdam Beveren B

1-5

zondag 16/02/2020

14:00

Moerbeke

-Watervliet2-1

speeldag 19

vrijdag 28/02/2020

20:00

Zaffelare

-Moerbeke5-3
20:30

Bosdam Beveren B

-Sint Pauwels9-0

zaterdag 29/02/2020

00:00Robur-
Daknam
-
12:30Kruibeke-Sint-Niklaas3-3

woensdag 01/07/2020

00:00Watervliet-Zelzate-PP
.DKW.Evergem-Sinaai B-PP
.Lembeke-Assenede-PP

speeldag 20

vrijdag 06/03/2020

20:00

Sint-Niklaas

-Robur4-0
20:30Lembeke-

Bosdam Beveren B

0-8

zaterdag 07/03/2020

00:00

Daknam

-DKW.Evergem-
11:00Sinaai B-

Sint Pauwels

0-2
16:00

Zelzate

-Zaffelare3-1
19:30

Assenede

-Watervliet7-0

zondag 08/03/2020

13:00

Moerbeke

-Kruibeke5-0F1

speeldag 21

zaterdag 14/03/2020

00:00Sint Pauwels-
Daknam
-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00DKW.Evergem-Sint-Niklaas-PP
.Zaffelare-Assenede-PP
.Watervliet-Lembeke-PP
.Bosdam Beveren B-Sinaai B-PP
.Kruibeke-Zelzate-PP
.Robur-Moerbeke-PP

speeldag 22

zaterdag 21/03/2020

00:00

Daknam

-Sinaai B-PP

maandag 27/07/2020

00:00Sint-Niklaas-Sint Pauwels-
.Watervliet-Bosdam Beveren B-
.Zelzate-Robur-
.Assenede-Kruibeke-
.Lembeke-Zaffelare-
.Moerbeke-DKW.Evergem-

speeldag 23

zaterdag 28/03/2020

00:00Bosdam Beveren B-
Daknam
-PP

dinsdag 28/07/2020

00:00Sint Pauwels-Moerbeke-
.DKW.Evergem-Zelzate-
.Robur-Assenede-
.Kruibeke-Lembeke-
.Zaffelare-Watervliet-
.Sinaai B-Sint-Niklaas-

speeldag 24

zaterdag 04/04/2020

00:00Sint-Niklaas-
Daknam
-

woensdag 29/07/2020

00:00Assenede-DKW.Evergem-
.Watervliet-Kruibeke-
.Lembeke-Robur-
.Zaffelare-Bosdam Beveren B-
.Zelzate-Sint Pauwels-
.Moerbeke-Sinaai B-

speeldag 25

zaterdag 18/04/2020

00:00

Daknam

-Moerbeke-

donderdag 30/07/2020

00:00Sinaai B-Zelzate-
.Sint Pauwels-Assenede-
.DKW.Evergem-Lembeke-
.Robur-Watervliet-
.Kruibeke-Zaffelare-
.Sint-Niklaas-Bosdam Beveren B-

speeldag 26

zaterdag 25/04/2020

00:00Zelzate-
Daknam
-

vrijdag 31/07/2020

00:00Bosdam Beveren B-Kruibeke-
.Zaffelare-Robur-
.Watervliet-DKW.Evergem-
.Lembeke-Sint Pauwels-
.Assenede-Sinaai B-
.Moerbeke-Sint-Niklaas-

19/24

1.Bosdam Beveren B55125
2.Sint-Niklaas4785
3.Zaffelare*3366
4.Moerbeke3195
5.Lembeke**2737
6.Assenede**2567
7.Sint Pauwels2455
8.Watervliet**2247
9.Zelzate*2036
10.Kruibeke*1646
11.Sinaai B*1336
12.DKW.Evergem**1377
13.Robur*916
AMCDaknam0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

19/24

1

2

3

4

5

6

7

1.Bosdam Beveren B5518+1291368+5256
2.Sint-Niklaas4715+50795+832
3.xZaffelare*3310+11474-421
4.xMoerbeke319-2395-1021
5.xLembeke**279-1445-421
6.xAssenede**258+3372-1011
7.xSint Pauwels247-18263-1110
8.xWatervliet**227-14343-1516
9.xZelzate*206-14312-615
10.xKruibeke*164-18301-1610
11.xSinaai B*134-44161-207
12.xDKW.Evergem**133-34211-267
13.xRobur*91-48120-284
14.xDaknam0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden