www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen

1ste Provinciale

vrijdag 13/12/2019

20:00Ninove A-Zingem1-1
.Mariakerke-Waarschoot2-2
.Erembodegem-FC Merelbeke A-PP
20:15

Aalst B

-Zele6-3
20:30Drongen A-

Gent D

1-2

zaterdag 14/12/2019

16:15

Beveren

-Melsele B5-0F1

10/22

  • 1.

    Aalst B

    28
  • 2.

    Gent D

    25
  • 3.

    Drongen A

    21
  • 4.

    FC Merelbeke A*

    20
  • 5.

    Mariakerke

    16
  • 6.

    Beveren

    15
  • 7.

    Zele

    12
  • 8.

    Erembodegem*

    11
  • 9.

    Waarschoot

    11
  • 10.

    Zingem

    7
  • 11.

    Ninove A

    5
  • 12.

    Melsele B

    0

2de Provinciale

vrijdag 13/12/2019

20:00

Evergem Center

-Sinaai A5-1
.Zwijnaarde-

Gent E

0-1
20:15

Borsbeke

-Wachtebeke5-0F1
20:30Olsa Brakel B-Temse3-3
.Poesele-Sottegem B1-1

zaterdag 14/12/2019

12:30

Hamme-Zogge

-Waasmunster4-3

10/22

  • 1.

    Borsbeke

    30
  • 2.

    Evergem Center

    20
  • 3.

    Olsa Brakel B

    20
  • 4.

    Sottegem B

    17
  • 5.

    Gent E

    16
  • 6.

    Wachtebeke

    15
  • 7.

    Hamme-Zogge

    14
  • 8.

    Zwijnaarde

    11
  • 9.

    Poesele

    11
  • 10.

    Waasmunster

    9
  • 11.

    Sinaai A

    5
  • 12.

    Temse

    4

3de Provinciale A

vrijdag 13/12/2019

20:00

Zaffelare

-Kruibeke3-1
.

Watervliet

-Robur4-1
20:30

Bosdam Beveren B

-Sint-Niklaas12-1

zaterdag 14/12/2019

15:30Zelzate-Sinaai B-PP
19:30

Assenede

-Sint Pauwels4-0
.

Lembeke

-DKW.Evergem3-0

zondag 15/12/2019

13:00Moerbeke-Daknam-

12/26

  • 1.

    Bosdam Beveren B

    36
  • 2.

    Sint-Niklaas

    30
  • 3.

    Zaffelare

    25
  • 4.

    Lembeke

    21
  • 5.

    Assenede

    19
  • 6.

    Watervliet

    18
  • 7.

    Sint Pauwels

    15
  • 8.

    Moerbeke*

    15
  • 9.

    Zelzate*

    14
  • 10.

    Sinaai B*

    13
  • 11.

    Kruibeke

    12
  • 12.

    Robur

    10
  • 13.

    DKW.Evergem

    9
  • 14.

    Daknam*

    0

3de Provinciale B

vrijdag 13/12/2019

19:30Ooidonck Leerne-

Gijzel-Oosterzele

1-8
20:00Gavere-Asper-

Drongen B

1-7
20:15

FC.Merelbeke B

-Merendree3-1

zaterdag 14/12/2019

14:30SK.Merelbeke-Olsene2-2
15:00Ninove B-

Latem

0-5

zondag 15/12/2019

10:00Nazareth-Eke A-Kluisbergen-
.E.Vinkt-SK Ronse-

12/26

  • 1.

    Drongen B

    34
  • 2.

    FC.Merelbeke B

    31
  • 3.

    Latem

    30
  • 4.

    Gijzel-Oosterzele

    28
  • 5.

    Olsene

    20
  • 6.

    Kluisbergen*

    20
  • 7.

    Nazareth-Eke A*

    17
  • 8.

    Ninove B

    13
  • 9.

    SK.Merelbeke

    13
  • 10.

    Merendree

    11
  • 11.

    Ooidonck Leerne

    9
  • 12.

    Gavere-Asper

    5
  • 13.

    SK Ronse*

    4
  • 14.

    E.Vinkt*

    1

3de Provinciale C

vrijdag 13/12/2019

19:30Sint-Gillis-Nazareth-Eke B2-2
20:00

Elene-Grotenberge

-Schoonaarde7-3
.Jong G.bergen-

Ninove C

0-3
.

Denderleeuw

-Herzele-Ressegem7-1

zaterdag 14/12/2019

14:30Grembergen-

Schelde

0-5
.St.-Goriks-SV.G.bergen-PP

zondag 15/12/2019

13:00OB Lebbeke-Denderhoutem-

12/26

  • 1.

    Ninove C

    33
  • 2.

    Schelde

    30
  • 3.

    Denderhoutem*

    28
  • 4.

    OB Lebbeke*

    26
  • 5.

    Schoonaarde

    22
  • 6.

    Jong G.bergen

    22
  • 7.

    Elene-Grotenberge

    20
  • 8.

    Denderleeuw

    19
  • 9.

    SV.G.bergen*

    12
  • 10.

    Grembergen

    9
  • 11.

    St.-Goriks*

    7
  • 12.

    Nazareth-Eke B

    7
  • 13.

    Herzele-Ressegem

    3
  • 14.

    Sint-Gillis

    1
productiefst
3ABosdam Beveren B113
3BLatem87
3BGijzel-Oosterzele78
3BFC.Merelbeke B75
3CSchelde73
3CNinove C69
3CSchoonaarde64
3BDrongen B59
3CDenderhoutem58
3ASint-Niklaas57
1Gent D52
minste tegendoelpunten
3BDrongen B4
3ABosdam Beveren B5
3CDenderhoutem6
2Borsbeke7
3BFC.Merelbeke B7
3CNinove C8
1Gent D11
1Drongen A11
3CSchelde11
3COB Lebbeke11
3BLatem13
geen enkele wedstrijd verloren
1Aalst B
2Borsbeke
3ABosdam Beveren B
3BDrongen B
langste reeks overwinningen
3ABosdam Beveren B12
2Borsbeke10
3BDrongen B9
3BFC.Merelbeke B9
3ASint-Niklaas8
3CSchelde8
langste reeks zonder nederlaag
3ABosdam Beveren B12
3BDrongen B12
1Aalst B10
2Borsbeke10
3BFC.Merelbeke B10
3COB Lebbeke9
3ASint-Niklaas8
3BGijzel-Oosterzele8
3CSchelde8
minste verliespunten
2Borsbeke0
3ABosdam Beveren B0
1Aalst B2
3BDrongen B2
3CNinove C3
1Gent D5
3BFC.Merelbeke B5
3CDenderhoutem5
3ASint-Niklaas6
3BLatem6
3CSchelde6
minste verliespunten thuis
2Borsbeke0
3ABosdam Beveren B0
3ASint-Niklaas0
3BDrongen B0
1Aalst B2
1FC Merelbeke A2
2Olsa Brakel B2
3BFC.Merelbeke B2
3COB Lebbeke2
1Gent D3
1Drongen A3
3AZaffelare3
3AAssenede3
3BLatem3
3CNinove C3
3CSchelde3
3CDenderhoutem3
3CJong G.bergen3
minste verliespunten uit
1Aalst B0
2Borsbeke0
3ABosdam Beveren B0
3CNinove C0
1Gent D2
3BDrongen B2
3CDenderhoutem2
1Mariakerke3
3BFC.Merelbeke B3
3BLatem3
3BGijzel-Oosterzele3
3CSchelde3
hoogste scores
3ADaknam -Bosdam Beveren B0-27
3BE.Vinkt -Latem0-20
3BGijzel-Oosterzele -Gavere-Asper17-1
3CElene-Grotenberge -Sint-Gillis16-1
1Melsele B -Gent D1-15
3BLatem -SK Ronse15-1
3BE.Vinkt -Gijzel-Oosterzele1-15
3BGavere-Asper -FC.Merelbeke B0-15
3CSchoonaarde -Herzele-Ressegem13-1