www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 19/09/2019

vbal4

Nationaal

1ste Nationale

vrijdag 13/09/2019

20:00Saint-Ghislain-

Moldavo

1-3

zaterdag 14/09/2019

14:00

Eva's Tienen

-Genk B2-1
15:00

WS Woluwe

-Massenhoven5-1
.

Zulte Waregem

-Zwevezele1-0
.

OHL B

-Kontich12-3
15:30Gent B-

Aalst

0-1
16:30Standard B-

KV Mechelen

0-1

3/28

  • 1.

    Aalst

    9
  • 2.

    Gent B

    6
  • 3.

    OHL B

    6
  • 4.

    WS Woluwe

    6
  • 5.

    Famkes WDM*

    6
  • 6.

    Moldavo

    6
  • 7.

    KV Mechelen

    4
  • 8.

    Zulte Waregem

    4
  • 9.

    Eva's Tienen

    4
  • 10.

    Standard B*

    3
  • 11.

    Genk B

    3
  • .

    Zwevezele

    3
  • 13.

    Massenhoven

    1
  • 14.

    Saint-Ghislain*

    0
  • 15.

    Kontich

    0
  • 16.

    Tongeren

    AMC

2de Nationale A

zaterdag 14/09/2019

13:30

Gent C

-Sottegem6-2
14:00Club Brugge B-

Olsa Brakel

2-3
15:00Saint-Ghislain B-

Svetla Melsele

1-2
.Harelbeke-

Anderlecht B

1-7
17:00

Bosdam Beveren

-ASC Havinnes5-0
.Zulte Waregem B-Egem2-2
18:00Fém.W.S.Woluwe B-

Wuustwezel

0-5

3/26

  • 1.

    Anderlecht B

    9
  • 2.

    Gent C

    9
  • 3.

    Zulte Waregem B

    7
  • 4.

    Egem

    7
  • 5.

    Svetla Melsele

    6
  • 6.

    Bosdam Beveren

    6
  • 7.

    Wuustwezel

    6
  • 8.

    Saint-Ghislain B

    3
  • 9.

    Club Brugge B

    3
  • 10.

    Olsa Brakel

    3
  • 11.

    ASC Havinnes

    1
  • 12.

    Harelbeke

    1
  • 13.

    Fém.W.S.Woluwe B

    0
  • 14.

    Sottegem

    0

2de Nationale B

zaterdag 14/09/2019

12:30

Heist

-KV Mechelen B4-0
15:00Grâce-Hollogne-

Standard C

0-5
.

Sibret B

-Loyers5-0
.

Liège

-Brasschaat3-1
16:00Louwel-

Westerlo

4-5
17:00

Chastre

-Wolvertem Merchtem2-0
20:00Perwez-

Auderghem

1-2

3/26

  • 1.

    Liège

    9
  • 2.

    Westerlo

    9
  • 3.

    Heist

    9
  • 4.

    Chastre

    7
  • 5.

    Standard C

    7
  • 6.

    Brasschaat

    6
  • 7.

    Wolvertem Merchtem

    6
  • 8.

    Sibret B

    3
  • 9.

    Perwez

    3
  • 10.

    Auderghem

    3
  • 11.

    Louwel

    0
  • 12.

    Loyers

    0
  • 13.

    KV Mechelen B

    0
  • 14.

    Grâce-Hollogne

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 3 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.