www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/03/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

vrijdag 06/03/2020

20:00

Sint-Niklaas

-Robur4 -0
20:30Lembeke-

Bosdam Beveren B

0 -8

zaterdag 07/03/2020

11:00Sinaai B-

Sint Pauwels

0-2
16:00

Zelzate

-Zaffelare3 -1
19:30

Assenede

-Watervliet7 -0

zondag 08/03/2020

13:00

Moerbeke

-Kruibeke5 -0 F1

woensdag 01/07/2020

00:00Watervliet-Zelzate-PP
.DKW.Evergem-Sinaai B-PP
.Lembeke-Assenede-PP

vrijdag 10/07/2020

00:00DKW.Evergem-Sint-Niklaas-PP
.Zaffelare-Assenede-PP
.Watervliet-Lembeke-PP
.Bosdam Beveren B-Sinaai B-PP
.Kruibeke-Zelzate-PP
.Robur-Moerbeke-PP

19/24

1.Bosdam Beveren B55125.-2(0)
2.Sint-Niklaas4785
3.Zaffelare*3366
4.Moerbeke3195-4.(0)
5.Lembeke**2737
6.Assenede**2567
7.Sint Pauwels24554.
8.Watervliet**2247.-1(3)
9.Zelzate*2036.-3(3)
10.Kruibeke*1646.1
11.Sinaai B*1336
12.DKW.Evergem**1377.3
13.Robur*9162.
AMCDaknam00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> Assenede

Assenede

2.Vr-04/10/1920:00Sint-Niklaas-

Assenede

6 -10012
3.Za-12/10/1919:30

Assenede

-Moerbeke4 -3

3

37
4.Za-19/10/1914:15Zelzate-

Assenede

0 -2

3

67
5.Vr-25/10/1920:30Bosdam Beveren B-

Assenede

3 -0067
6.Za-02/11/1919:30

Assenede

-Lembeke0 -2068
7.Vr-08/11/1920:00Watervliet-

Assenede

4 -2069
8.Za-16/11/1919:30

Assenede

-Zaffelare4 -0

3

98
9.Za-23/11/1912:30Kruibeke-

Assenede

3 -0099
10.Za-30/11/1919:30

Assenede

-Robur2 -1

3

126
11.Vr-06/12/1920:00DKW.Evergem-

Assenede

1 -11137
12.Za-14/12/1919:30

Assenede

-Sint Pauwels4 -0

3

165
13.Za-11/01/2011:00Sinaai B-

Assenede

1 -3

3

195
15.Za-25/01/2019:30

Assenede

-Sint-Niklaas0 -10196
16.Zo-02/02/2014:00Moerbeke-

Assenede

3 -20197
17.Za-08/02/2019:30

Assenede

-Zelzate4 -1

3

226
18.Za-15/02/2019:30

Assenede

-Bosdam Beveren B1 -50226
20.Za-07/03/2019:30

Assenede

-Watervliet7 -0

3

256
19.Wo-01/07/2000:00Lembeke-

Assenede

-PP.
21.Vr-10/07/2000:00Zaffelare-

Assenede

-PP.
22.Ma-27/07/2000:00

Assenede

-Kruibeke -.
23.Di-28/07/2000:00Robur-

Assenede

-.
24.Wo-29/07/2000:00

Assenede

-DKW.Evergem -.
25.Do-30/07/2000:00Sint Pauwels-

Assenede

-.
26.Vr-31/07/2000:00

Assenede

-Sinaai B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Kruibeke

1.Za-28/09/1912:30Kruibeke-Robur5 -0F1

3

33
2.Vr-04/10/1920:00DKW.Evergem-Kruibeke2 -2144
3.Za-12/10/1912:30Kruibeke-Sint Pauwels0 -2045
4.Za-19/10/1911:00Sinaai B-Kruibeke0 -4

3

75
6.Vr-01/11/1920:00Sint-Niklaas-Kruibeke4 -0076
7.Za-09/11/1912:30Kruibeke-Moerbeke3 -4077
8.Za-16/11/1918:30Zelzate-Kruibeke1 -1189
9.Za-23/11/1912:30Kruibeke-

Assenede

3 -0

3

116
10.Vr-29/11/1920:30Lembeke-Kruibeke9 -20118
11.Za-07/12/1912:30Kruibeke-Watervliet1 -401110
12.Vr-13/12/1920:00Zaffelare-Kruibeke3 -101110
13.Za-11/01/2012:30Kruibeke-Bosdam Beveren B0 -5F101110
14.Zo-19/01/2012:30Robur-Kruibeke0 -011210
15.Za-25/01/2012:30Kruibeke-DKW.Evergem2 -301210
16.Vr-31/01/2020:00Sint Pauwels-Kruibeke2 -001210
17.Za-08/02/2012:30Kruibeke-Sinaai B3 -1

3

1510
19.Za-29/02/2012:30Kruibeke-Sint-Niklaas3 -311610
20.Zo-08/03/2013:00Moerbeke-Kruibeke5 -0F101610
21.Vr-10/07/2000:00Kruibeke-Zelzate -PP.
22.Ma-27/07/2000:00

Assenede

-Kruibeke -.
23.Di-28/07/2000:00Kruibeke-Lembeke -.
24.Wo-29/07/2000:00Watervliet-Kruibeke -.
25.Do-30/07/2000:00Kruibeke-Zaffelare -.
26.Vr-31/07/2000:00Bosdam Beveren B-Kruibeke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/12)

1Bosdam Beveren B3080:3+77
2Sint-Niklaas3047:5+42
3Zaffelare**1926:11+15
4Assenede*1826:13+13
5Moerbeke*1618:10+8
6Watervliet***1318:17+1
7Sint Pauwels1316:23-7
8Zelzate1316:24-8
9Lembeke**1223:20+3
10Kruibeke*1020:22-2
11Sinaai B99:33-24
12DKW.Evergem**814:22-8
13Robur*88:28-20

alle wedstrijden (19/24)

1Bosdam Beveren B55136:7+129
2Sint-Niklaas4779:29+50
3Zaffelare*3347:36+11
4Moerbeke3139:41-2
5Lembeke**2744:45-1
6Assenede**2537:34+3
7Sint Pauwels2426:44-18
8Watervliet**2234:48-14
9Zelzate*2031:45-14
10Kruibeke*1630:48-18
11Sinaai B*1316:60-44
12DKW.Evergem**1321:55-34
13Robur*912:60-48

uitwedstrijden (10/12)

1Bosdam Beveren B*2556:4+52
2Sint-Niklaas*1732:24+8
3Lembeke*1521:25-4
4Moerbeke1521:31-10
5Zaffelare1421:25-4
6Sint Pauwels*1110:21-11
7Watervliet916:31-15
8Zelzate**715:21-6
9Assenede**711:21-10
10Kruibeke*610:26-16
11DKW.Evergem*57:33-26
12Sinaai B**47:27-20
13Robur*14:32-28