www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 18/09/2019

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

vrijdag 13/09/2019

20:00Wolvert.Merchtem B-RWL.Sport4-4

zaterdag 14/09/2019

11:30Tielt-Winge-

Tienen B

0-3
14:00Veltem-

Mazenzele Opwijk

1-8
15:30

Boutersem United

-Lombeek7-0
16:30Keiberg-

Kester-Gooik

2-3

zondag 15/09/2019

14:30

RWDM

-Leeuw4-0

3/22

  • 1.

    Mazenzele Opwijk

    9
  • 2.

    Tienen B

    9
  • 3.

    Boutersem United

    6
  • 4.

    Leeuw

    6
  • 5.

    Kester-Gooik

    6
  • 6.

    Veltem

    6
  • 7.

    Wolvert.Merchtem B

    4
  • 8.

    RWDM

    3
  • 9.

    Lombeek

    3
  • 10.

    RWL.Sport

    1
  • 11.

    Keiberg

    0
  • 12.

    Tielt-Winge

    0

2de Provinciale

vrijdag 13/09/2019

20:15

Ternat

-Leeuw B6-3
20:30Lennik-

Tildonk

0-10

zaterdag 14/09/2019

11:30

Holsbeek

-Herne1-0
14:30Heide Linter-

Zemst A

1-7
16:30Huldenberg-

Wijgmaal A

0-2

zondag 15/09/2019

09:30Wolvert.Merchtem C-

Herent

1-3

3/22

  • 1.

    Tildonk

    9
  • 2.

    Herent

    9
  • 3.

    Wijgmaal A

    6
  • 4.

    Holsbeek

    6
  • 5.

    Ternat

    6
  • 6.

    Zemst A

    4
  • 7.

    Lennik

    4
  • 8.

    Herne

    3
  • 9.

    Leeuw B

    3
  • 10.

    Huldenberg

    3
  • 11.

    Wolvert.Merchtem C

    0
  • 12.

    Heide Linter

    0

3de Provinciale A

vrijdag 13/09/2019

20:15Laar-

Mazenzele Opwijk B

1-4
20:30

SK Londerzeel

-Eppegem5-3

zaterdag 14/09/2019

18:00

Ternat B

-Liedekerke6-0
19:00Rode-De Hoek-Veldkanteva's2-2

zondag 15/09/2019

09:30

Leeuw C

-Pepingen-Halle4-2

3/22

  • 1.

    Mazenzele Opwijk B

    9
  • 2.

    Veldkanteva's

    7
  • 3.

    SK Londerzeel

    6
  • 4.

    Leeuw C

    6
  • 5.

    Ternat B*

    3
  • 6.

    Laar*

    3
  • 7.

    Pepingen-Halle*

    3
  • 8.

    Rode-De Hoek

    2
  • 9.

    Zemst B**

    1
  • 10.

    Eppegem*

    0
  • 11.

    Liedekerke

    0
  • 12.

    Ol.Anderlecht**

    0

3de Provinciale B

vrijdag 13/09/2019

20:00

Kessel Lo 2000

-Zichem10-0
20:30

Perk

-Tienen C7-0

zaterdag 14/09/2019

11:30Veltem B-

Mazenzele Opwijk C

0-5F1
19:30

Tervuren-Duisburg

-Vissenaken4-2

zondag 15/09/2019

11:00Wijgmaal B-

Moorsel

3-4
11:15

Kortenaken

-RWDM B6-3

3/22

  • 1.

    Perk

    9
  • 2.

    Kortenaken

    9
  • 3.

    Tervuren-Duisburg

    9
  • 4.

    Moorsel

    6
  • 5.

    Kessel Lo 2000

    6
  • 6.

    Mazenzele Opwijk C

    6
  • 7.

    RWDM B

    3
  • 8.

    Tienen C

    3
  • 9.

    Vissenaken

    3
  • 10.

    Wijgmaal B

    0
  • 11.

    Veltem B

    0
  • 12.

    Zichem

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 4 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.