www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/09/2019

vbal4

Nationaal : 2de Nationale A

zaterdag 14/09/2019

13:30

Gent C

-Sottegem6 -2
14:00Club Brugge B-

Olsa Brakel

2 -3
15:00Saint-Ghislain B-

Svetla Melsele

1-2
.Harelbeke-

Anderlecht B

1 -7
17:00

Bosdam Beveren

-ASC Havinnes5 -0
.Zulte Waregem B-Egem2 -2
18:00Fém.W.S.Woluwe B-

Wuustwezel

0 -5

zaterdag 21/09/2019

14:00Olsa Brakel-Fém.W.S.Woluwe B-
15:00Anderlecht B-Saint-Ghislain B-
.Wuustwezel-Harelbeke-
.Egem-Gent C-
.ASC Havinnes-Zulte Waregem B-
16:00Svetla Melsele-Bosdam Beveren-
17:00Sottegem-Club Brugge B-

3/26

1.Anderlecht B9
2.Gent C9
3.Zulte Waregem B7
4.Egem7
5.Svetla Melsele6
6.Bosdam Beveren6
7.Wuustwezel6
8.Saint-Ghislain B3
9.Club Brugge B3
10.Olsa Brakel3
11.ASC Havinnes1
12.Harelbeke1
13.Fém.W.S.Woluwe B0
14.Sottegem0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (3/26)

  • Gent C

    0
  • Anderlecht B

    0
  • Egem

    2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Svetla Melsele

    3
  • Wuustwezel

    3
  • Bosdam Beveren

    3
  • Olsa Brakel

    6
  • Club Brugge B

    6
  • Saint-Ghislain B

    6
  • Harelbeke

    8
  • ASC Havinnes

    8
  • Sottegem

    9
  • Fém.W.S.Woluwe B

    9

thuis (2/13)

  • Gent C

    0
  • Bosdam Beveren

    0
  • Svetla Melsele*

    0
  • Wuustwezel*

    0
  • Egem*

    0
  • Anderlecht B*

    0
  • Zulte Waregem B

    2
  • Club Brugge B

    3
  • Olsa Brakel*

    3
  • Sottegem*

    3
  • ASC Havinnes*

    3
  • Harelbeke

    5
  • Saint-Ghislain B

    6
  • Fém.W.S.Woluwe B

    6

uit (2/13)

  • Anderlecht B

    0
  • Gent C*

    0
  • Zulte Waregem B*

    0
  • Saint-Ghislain B*

    0
  • Egem

    2
  • Svetla Melsele

    3
  • Wuustwezel

    3
  • Olsa Brakel

    3
  • Club Brugge B*

    3
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    3
  • Harelbeke*

    3
  • Bosdam Beveren*

    3
  • ASC Havinnes

    5
  • Sottegem

    6

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (3/26)

  • Svetla Melsele

    18
  • Anderlecht B

    14
  • Gent C

    13
  • Zulte Waregem B

    11
  • Wuustwezel

    10
  • Egem

    10
  • Bosdam Beveren

    10
  • Olsa Brakel

    8
  • Saint-Ghislain B

    7
  • Club Brugge B

    5
  • Harelbeke

    5
  • Sottegem

    4
  • ASC Havinnes

    3
  • Fém.W.S.Woluwe B

    0

thuis (2/13)

  • Svetla Melsele*

    13
  • Gent C

    9
  • Bosdam Beveren

    9
  • Zulte Waregem B

    7
  • Anderlecht B*

    6
  • Wuustwezel*

    4
  • Club Brugge B

    4
  • Harelbeke

    4
  • Olsa Brakel*

    3
  • Saint-Ghislain B

    3
  • Egem*

    2
  • Sottegem*

    1
  • Fém.W.S.Woluwe B

    0
  • ASC Havinnes*

    0

uit (2/13)

  • Egem

    8
  • Anderlecht B

    8
  • Wuustwezel

    6
  • Svetla Melsele

    5
  • Olsa Brakel

    5
  • Gent C*

    4
  • Zulte Waregem B*

    4
  • Saint-Ghislain B*

    4
  • Sottegem

    3
  • ASC Havinnes

    3
  • Club Brugge B*

    1
  • Harelbeke*

    1
  • Bosdam Beveren*

    1
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    0

de minste tegengoals

alle wedstrijden (3/26)

  • Anderlecht B

    2
  • Bosdam Beveren

    3
  • Egem

    5
  • Zulte Waregem B

    5
  • Svetla Melsele

    6
  • Gent C

    6
  • Club Brugge B

    6
  • Saint-Ghislain B

    8
  • Fém.W.S.Woluwe B

    8
  • Wuustwezel

    9
  • Olsa Brakel

    11
  • ASC Havinnes

    12
  • Sottegem

    14
  • Harelbeke

    23

thuis (2/13)

  • Svetla Melsele*

    1
  • Egem*

    1
  • Anderlecht B*

    1
  • Bosdam Beveren

    1
  • Wuustwezel*

    3
  • Gent C

    3
  • Club Brugge B

    3
  • Zulte Waregem B

    4
  • Olsa Brakel*

    4
  • Sottegem*

    4
  • ASC Havinnes*

    4
  • Fém.W.S.Woluwe B

    6
  • Saint-Ghislain B

    8
  • Harelbeke

    10

uit (2/13)

  • Saint-Ghislain B*

    0
  • Zulte Waregem B*

    1
  • Anderlecht B

    1
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    2
  • Bosdam Beveren*

    2
  • Gent C*

    3
  • Club Brugge B*

    3
  • Egem

    4
  • Svetla Melsele

    5
  • Wuustwezel

    6
  • Olsa Brakel

    7
  • ASC Havinnes

    8
  • Sottegem

    10
  • Harelbeke*

    13

het aantal keer ...

gewonnen

  • Gent C

    3
  • Anderlecht B

    3
  • Svetla Melsele

    2
  • Wuustwezel

    2
  • Egem

    2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Bosdam Beveren

    2
  • Olsa Brakel

    1
  • Club Brugge B

    1
  • Saint-Ghislain B

    1
  • Sottegem

    0
  • Fém.W.S.Woluwe B

    0
  • Harelbeke

    0
  • ASC Havinnes

    0

gelijk

  • Egem

    1
  • Zulte Waregem B

    1
  • Harelbeke

    1
  • ASC Havinnes

    1
  • Svetla Melsele

    0
  • Wuustwezel

    0
  • Gent C

    0
  • Anderlecht B

    0
  • Olsa Brakel

    0
  • Club Brugge B

    0
  • Sottegem

    0
  • Saint-Ghislain B

    0
  • Fém.W.S.Woluwe B

    0
  • Bosdam Beveren

    0

verloren

  • Egem

    0
  • Gent C

    0
  • Zulte Waregem B

    0
  • Anderlecht B

    0
  • Svetla Melsele

    1
  • Wuustwezel

    1
  • Bosdam Beveren

    1
  • Olsa Brakel

    2
  • Club Brugge B

    2
  • Saint-Ghislain B

    2
  • Harelbeke

    2
  • ASC Havinnes

    2
  • Sottegem

    3
  • Fém.W.S.Woluwe B

    3
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Gent C

    2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Anderlecht B

    2
  • Bosdam Beveren

    2
  • Svetla Melsele

    1
  • Wuustwezel

    1
  • Egem

    1
  • Club Brugge B

    1
  • Saint-Ghislain B

    1
  • Fém.W.S.Woluwe B

    0
  • ASC Havinnes

    0
  • Olsa Brakel

    0
  • Sottegem

    0
  • Harelbeke

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Gent C

    0
  • Zulte Waregem B

    0
  • Anderlecht B

    0
  • Bosdam Beveren

    0
  • Svetla Melsele

    0
  • Egem

    0
  • Wuustwezel

    1
  • Club Brugge B

    1
  • Saint-Ghislain B

    1
  • Olsa Brakel

    1
  • Fém.W.S.Woluwe B

    2
  • ASC Havinnes

    2
  • Harelbeke

    2
  • Sottegem

    3
gewonnen met één
goal verschil
  • Gent C

    1
  • Anderlecht B

    1
  • Svetla Melsele

    1
  • Egem

    1
  • Wuustwezel

    1
  • Olsa Brakel

    1
  • Zulte Waregem B

    0
  • Bosdam Beveren

    0
  • Club Brugge B

    0
  • Saint-Ghislain B

    0
  • Fém.W.S.Woluwe B

    0
  • ASC Havinnes

    0
  • Harelbeke

    0
  • Sottegem

    0
verloren met één
goal verschil
  • Gent C

    0
  • Anderlecht B

    0
  • Egem

    0
  • Wuustwezel

    0
  • Zulte Waregem B

    0
  • ASC Havinnes

    0
  • Harelbeke

    0
  • Sottegem

    0
  • Svetla Melsele

    1
  • Olsa Brakel

    1
  • Bosdam Beveren

    1
  • Club Brugge B

    1
  • Saint-Ghislain B

    1
  • Fém.W.S.Woluwe B

    1

de nul vastgehouden

  • Anderlecht B

    1
  • Wuustwezel

    1
  • Bosdam Beveren

    1
  • Club Brugge B

    1
  • Saint-Ghislain B

    1
  • Gent C

    0
  • Egem

    0
  • Zulte Waregem B

    0
  • ASC Havinnes

    0
  • Harelbeke

    0
  • Sottegem

    0
  • Svetla Melsele

    0
  • Olsa Brakel

    0
  • Fém.W.S.Woluwe B

    0

men niet kon scoren

  • Anderlecht B

    0
  • Wuustwezel

    0
  • Bosdam Beveren

    0
  • Club Brugge B

    0
  • Saint-Ghislain B

    0
  • Gent C

    0
  • Egem

    0
  • Zulte Waregem B

    0
  • Harelbeke

    0
  • Sottegem

    0
  • Svetla Melsele

    0
  • Olsa Brakel

    0
  • ASC Havinnes

    2
  • Fém.W.S.Woluwe B

    3

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Gent C

    +3
  • Anderlecht B

    +3
  • Egem

    2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Svetla Melsele

    +2
  • Wuustwezel

    +1
  • Olsa Brakel

    +1
  • Club Brugge B

    1
  • Saint-Ghislain B

    1
  • Bosdam Beveren

    +1
  • Harelbeke

    0
  • ASC Havinnes

    0
  • Sottegem

    0
  • Fém.W.S.Woluwe B

    0

zonder nederlaag

  • Gent C

    +3
  • Anderlecht B

    +3
  • Egem

    +3
  • Zulte Waregem B

    +3
  • Svetla Melsele

    +2
  • Wuustwezel

    +1
  • Olsa Brakel

    +1
  • Club Brugge B

    1
  • Saint-Ghislain B

    1
  • Bosdam Beveren

    +1
  • Harelbeke

    1
  • ASC Havinnes

    1
  • Sottegem

    0
  • Fém.W.S.Woluwe B

    0
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen