www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 20/03/2020

vbal4

Nationaal : 2de Nationale A

zaterdag 07/03/2020

15:00

Wuustwezel

-Zulte Waregem B9 -2
.ASC Havinnes-Olsa Brakel4 -4
.

Egem

-Sottegem3 -1
.Harelbeke-

Bosdam Beveren

1 -7
.

Saint-Ghislain B

-Fém.W.S.Woluwe B3 -1
.Anderlecht B-Gent C1-1
16:00

Svetla Melsele

-Club Brugge B2-1

woensdag 01/07/2020

00:00Gent C-Wuustwezel-PP
.Olsa Brakel-Svetla Melsele-PP
.Club Brugge B-Anderlecht B-PP
.Sottegem-ASC Havinnes-PP
.Zulte Waregem B-Harelbeke-PP
.Bosdam Beveren-Saint-Ghislain B-PP
.Fém.W.S.Woluwe B-Egem-PP

20/26

1.Anderlecht B5166
2.Wuustwezel43126
3.Egem4286
4.Bosdam Beveren3876
5.Svetla Melsele3676
6.Fém.W.S.Woluwe B*2977
7.Gent C2966
8.Club Brugge B2676
9.Sottegem*2517
10.Zulte Waregem B2536
11.Olsa Brakel2326
12.Saint-Ghislain B1676
13.Harelbeke616
14.ASC Havinnes516
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (20/26)

  • Anderlecht B

    9
  • Wuustwezel

    17
  • Egem

    18
  • Bosdam Beveren

    22
  • Svetla Melsele

    24
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    28
  • Gent C

    31
  • Sottegem*

    32
  • Club Brugge B

    34
  • Zulte Waregem B

    35
  • Olsa Brakel

    37
  • Saint-Ghislain B

    44
  • Harelbeke

    54
  • ASC Havinnes

    55

thuis (11/13)

  • Egem

    2
  • Anderlecht B*

    4
  • Wuustwezel*

    8
  • Fém.W.S.Woluwe B**

    8
  • Bosdam Beveren**

    8
  • Svetla Melsele*

    9
  • Club Brugge B*

    14
  • Zulte Waregem B**

    14
  • Gent C**

    16
  • Sottegem*

    17
  • Olsa Brakel*

    18
  • Saint-Ghislain B*

    19
  • Harelbeke

    27
  • ASC Havinnes

    29

uit (11/13)

  • Anderlecht B*

    5
  • Wuustwezel*

    9
  • Bosdam Beveren

    14
  • Gent C

    15
  • Svetla Melsele*

    15
  • Sottegem**

    15
  • Egem**

    16
  • Olsa Brakel*

    19
  • Club Brugge B*

    20
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    20
  • Zulte Waregem B

    21
  • Saint-Ghislain B*

    25
  • ASC Havinnes**

    26
  • Harelbeke**

    27

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (20/26)

  • Wuustwezel

    97
  • Anderlecht B

    89
  • Svetla Melsele

    68
  • Bosdam Beveren

    68
  • Gent C

    63
  • Egem

    52
  • Club Brugge B

    50
  • Olsa Brakel

    44
  • Sottegem*

    44
  • Zulte Waregem B

    43
  • Saint-Ghislain B

    35
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    34
  • ASC Havinnes

    25
  • Harelbeke

    20

thuis (11/13)

  • Wuustwezel*

    52
  • Anderlecht B*

    50
  • Svetla Melsele*

    38
  • Bosdam Beveren**

    33
  • Egem

    31
  • Club Brugge B*

    26
  • Gent C**

    25
  • Saint-Ghislain B*

    24
  • Zulte Waregem B**

    23
  • Olsa Brakel*

    21
  • Sottegem*

    21
  • Fém.W.S.Woluwe B**

    19
  • ASC Havinnes

    17
  • Harelbeke

    14

uit (11/13)

  • Wuustwezel*

    45
  • Anderlecht B*

    39
  • Gent C

    38
  • Bosdam Beveren

    35
  • Svetla Melsele*

    30
  • Club Brugge B*

    24
  • Olsa Brakel*

    23
  • Sottegem**

    23
  • Egem**

    21
  • Zulte Waregem B

    20
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    15
  • Saint-Ghislain B*

    11
  • ASC Havinnes**

    8
  • Harelbeke**

    6

de minste tegengoals

alle wedstrijden (20/26)

  • Anderlecht B

    14
  • Egem

    26
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    33
  • Svetla Melsele

    36
  • Wuustwezel

    38
  • Bosdam Beveren

    44
  • Club Brugge B

    45
  • Gent C

    46
  • Sottegem*

    46
  • Zulte Waregem B

    52
  • Saint-Ghislain B

    59
  • Olsa Brakel

    65
  • ASC Havinnes

    105
  • Harelbeke

    123

thuis (11/13)

  • Anderlecht B*

    4
  • Egem

    9
  • Fém.W.S.Woluwe B**

    12
  • Bosdam Beveren**

    15
  • Svetla Melsele*

    16
  • Zulte Waregem B**

    19
  • Wuustwezel*

    20
  • Gent C**

    21
  • Club Brugge B*

    23
  • Sottegem*

    25
  • Saint-Ghislain B*

    28
  • Olsa Brakel*

    30
  • Harelbeke

    57
  • ASC Havinnes

    59

uit (11/13)

  • Anderlecht B*

    10
  • Egem**

    17
  • Wuustwezel*

    18
  • Svetla Melsele*

    20
  • Sottegem**

    21
  • Fém.W.S.Woluwe B*

    21
  • Club Brugge B*

    22
  • Gent C

    25
  • Bosdam Beveren

    29
  • Saint-Ghislain B*

    31
  • Zulte Waregem B

    33
  • Olsa Brakel*

    35
  • ASC Havinnes**

    46
  • Harelbeke**

    66

het aantal keer ...

gewonnen

  • Anderlecht B

    16
  • Wuustwezel

    13
  • Egem

    12
  • Bosdam Beveren

    12
  • Svetla Melsele

    10
  • Fém.W.S.Woluwe B

    9
  • Gent C

    8
  • Club Brugge B

    8
  • Sottegem

    8
  • Zulte Waregem B

    7
  • Olsa Brakel

    7
  • Saint-Ghislain B

    4
  • Harelbeke

    1
  • ASC Havinnes

    1

gelijk

  • Svetla Melsele

    6
  • Egem

    6
  • Gent C

    5
  • Wuustwezel

    4
  • Zulte Waregem B

    4
  • Saint-Ghislain B

    4
  • Anderlecht B

    3
  • Harelbeke

    3
  • Olsa Brakel

    2
  • Club Brugge B

    2
  • Fém.W.S.Woluwe B

    2
  • Bosdam Beveren

    2
  • ASC Havinnes

    2
  • Sottegem

    1

verloren

  • Anderlecht B

    1
  • Egem

    2
  • Wuustwezel

    3
  • Svetla Melsele

    4
  • Bosdam Beveren

    6
  • Gent C

    7
  • Fém.W.S.Woluwe B

    8
  • Zulte Waregem B

    9
  • Club Brugge B

    10
  • Sottegem

    10
  • Olsa Brakel

    11
  • Saint-Ghislain B

    12
  • Harelbeke

    16
  • ASC Havinnes

    17
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Anderlecht B

    14
  • Wuustwezel

    12
  • Bosdam Beveren

    10
  • Egem

    9
  • Svetla Melsele

    8
  • Gent C

    6
  • Club Brugge B

    6
  • Zulte Waregem B

    5
  • Fém.W.S.Woluwe B

    4
  • Saint-Ghislain B

    4
  • Sottegem

    4
  • Olsa Brakel

    3
  • Harelbeke

    0
  • ASC Havinnes

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Anderlecht B

    0
  • Egem

    0
  • Svetla Melsele

    1
  • Wuustwezel

    2
  • Bosdam Beveren

    5
  • Club Brugge B

    5
  • Gent C

    6
  • Fém.W.S.Woluwe B

    6
  • Sottegem

    6
  • Zulte Waregem B

    7
  • Saint-Ghislain B

    9
  • Olsa Brakel

    9
  • Harelbeke

    14
  • ASC Havinnes

    15
gewonnen met één
goal verschil
  • Fém.W.S.Woluwe B

    5
  • Sottegem

    4
  • Olsa Brakel

    4
  • Egem

    3
  • Anderlecht B

    2
  • Svetla Melsele

    2
  • Bosdam Beveren

    2
  • Club Brugge B

    2
  • Gent C

    2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Wuustwezel

    1
  • Harelbeke

    1
  • ASC Havinnes

    1
  • Saint-Ghislain B

    0
verloren met één
goal verschil
  • Anderlecht B

    1
  • Bosdam Beveren

    1
  • Gent C

    1
  • Wuustwezel

    1
  • Fém.W.S.Woluwe B

    2
  • Olsa Brakel

    2
  • Egem

    2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Harelbeke

    2
  • ASC Havinnes

    2
  • Svetla Melsele

    3
  • Saint-Ghislain B

    3
  • Sottegem

    4
  • Club Brugge B

    5

de nul vastgehouden

  • Anderlecht B

    8
  • Egem

    6
  • Club Brugge B

    5
  • Bosdam Beveren

    4
  • Fém.W.S.Woluwe B

    3
  • Svetla Melsele

    3
  • Gent C

    2
  • Wuustwezel

    2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Saint-Ghislain B

    2
  • Sottegem

    2
  • Olsa Brakel

    0
  • Harelbeke

    0
  • ASC Havinnes

    0

men niet kon scoren

  • Sottegem

    0
  • Anderlecht B

    1
  • Bosdam Beveren

    1
  • Wuustwezel

    1
  • Egem

    2
  • Club Brugge B

    2
  • Svetla Melsele

    2
  • Gent C

    2
  • Olsa Brakel

    2
  • Zulte Waregem B

    3
  • Saint-Ghislain B

    4
  • Fém.W.S.Woluwe B

    5
  • Harelbeke

    7
  • ASC Havinnes

    7

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Anderlecht B

    10
  • Bosdam Beveren

    5
  • Sottegem

    5
  • Wuustwezel

    +4
  • Svetla Melsele

    4
  • Gent C

    3
  • Fém.W.S.Woluwe B

    3
  • Egem

    +2
  • Zulte Waregem B

    2
  • Club Brugge B

    2
  • Saint-Ghislain B

    +2
  • Olsa Brakel

    2
  • Harelbeke

    1
  • ASC Havinnes

    1

zonder nederlaag

  • Egem

    +13
  • Wuustwezel

    12
  • Svetla Melsele

    11
  • Anderlecht B

    10
  • Bosdam Beveren

    9
  • Sottegem

    5
  • Gent C

    +5
  • Fém.W.S.Woluwe B

    5
  • Zulte Waregem B

    5
  • Club Brugge B

    4
  • Saint-Ghislain B

    3
  • Olsa Brakel

    2
  • Harelbeke

    1
  • ASC Havinnes

    +1
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen