www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 17/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

vrijdag 27/09/2019

20:00Watervliet-Sint Pauwels-
20:30Bosdam Beveren B-Moerbeke-
21:00Zaffelare-DKW.Evergem-

zaterdag 28/09/2019

12:30Kuibeke-Robur-
13:00Sinaai B-Lembeke-
16:00Zelzate-Sint-Niklaas-
19:30Assenede-Daknam-

0/26

1.Lembeke0
Sint Pauwels0
Bosdam Beveren B0
Zaffelare0
Assenede0
Robur0
Watervliet0
DKW.Evergem0
Daknam0
Moerbeke0
Zelzate0
Kuibeke0
Sint-Niklaas0
Sinaai B0

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> Zaffelare

Zaffelare

1.Vr-27/09/1921:00

Zaffelare

-DKW.Evergem -.
2.Vr-04/10/1920:00Sint Pauwels-

Zaffelare

-.
3.Za-12/10/1900:00

Zaffelare

-Sinaai B -.
4.Za-19/10/1900:00Daknam-

Zaffelare

-.
5.Za-26/10/1900:00

Zaffelare

-Sint-Niklaas -.
6.Za-02/11/1900:00Moerbeke-

Zaffelare

-.
7.Za-09/11/1900:00

Zaffelare

-Zelzate -.
8.Za-16/11/1900:00Assenede-

Zaffelare

-.
9.Za-23/11/1900:00

Zaffelare

-Lembeke -.
10.Za-30/11/1900:00Watervliet-

Zaffelare

-.
11.Za-07/12/1900:00Bosdam Beveren B-

Zaffelare

-.
12.Za-14/12/1900:00

Zaffelare

-Kuibeke -.
13.Za-11/01/2000:00Robur-

Zaffelare

-.
14.Za-18/01/2000:00DKW.Evergem-

Zaffelare

-.
15.Za-25/01/2000:00

Zaffelare

-Sint Pauwels -.
16.Za-01/02/2000:00Sinaai B-

Zaffelare

-.
17.Za-08/02/2000:00

Zaffelare

-Daknam -.
18.Za-15/02/2000:00Sint-Niklaas-

Zaffelare

-.
19.Za-29/02/2000:00

Zaffelare

-Moerbeke -.
20.Za-07/03/2000:00Zelzate-

Zaffelare

-.
21.Za-14/03/2000:00

Zaffelare

-Assenede -.
22.Za-21/03/2000:00Lembeke-

Zaffelare

-.
23.Za-28/03/2000:00

Zaffelare

-Watervliet -.
24.Za-04/04/2000:00

Zaffelare

-Bosdam Beveren B -.
25.Za-18/04/2000:00Kuibeke-

Zaffelare

-.
26.Za-25/04/2000:00

Zaffelare

-Robur -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

DKW.Evergem

1.Vr-27/09/1921:00

Zaffelare

-DKW.Evergem -.
2.Vr-04/10/1920:00DKW.Evergem-Kuibeke -.
3.Za-12/10/1900:00Robur-DKW.Evergem -.
4.Za-19/10/1900:00DKW.Evergem-Bosdam Beveren B -.
5.Za-26/10/1900:00DKW.Evergem-Sint Pauwels -.
6.Za-02/11/1900:00Sinaai B-DKW.Evergem -.
7.Za-09/11/1900:00DKW.Evergem-Daknam -.
8.Za-16/11/1900:00Sint-Niklaas-DKW.Evergem -.
9.Za-23/11/1900:00DKW.Evergem-Moerbeke -.
10.Za-30/11/1900:00Zelzate-DKW.Evergem -.
11.Za-07/12/1900:00DKW.Evergem-Assenede -.
12.Za-14/12/1900:00Lembeke-DKW.Evergem -.
13.Za-11/01/2000:00DKW.Evergem-Watervliet -.
14.Za-18/01/2000:00DKW.Evergem-

Zaffelare

-.
15.Za-25/01/2000:00Kuibeke-DKW.Evergem -.
16.Za-01/02/2000:00DKW.Evergem-Robur -.
17.Za-08/02/2000:00Bosdam Beveren B-DKW.Evergem -.
18.Za-15/02/2000:00Sint Pauwels-DKW.Evergem -.
19.Za-29/02/2000:00DKW.Evergem-Sinaai B -.
20.Za-07/03/2000:00Daknam-DKW.Evergem -.
21.Za-14/03/2000:00DKW.Evergem-Sint-Niklaas -.
22.Za-21/03/2000:00Moerbeke-DKW.Evergem -.
23.Za-28/03/2000:00DKW.Evergem-Zelzate -.
24.Za-04/04/2000:00Assenede-DKW.Evergem -.
25.Za-18/04/2000:00DKW.Evergem-Lembeke -.
26.Za-25/04/2000:00Watervliet-DKW.Evergem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/13)

1Lembeke00:00
.Sint Pauwels00:00
.Bosdam Beveren B00:00
.Zaffelare00:00
.Assenede00:00
.Robur00:00
.Watervliet00:00
.DKW.Evergem00:00
.Daknam00:00
.Moerbeke00:00
.Zelzate00:00
.Kuibeke00:00
.Sint-Niklaas00:00
.Sinaai B00:00

alle wedstrijden (0/26)

1Lembeke00:00
.Sint Pauwels00:00
.Bosdam Beveren B00:00
.Zaffelare00:00
.Assenede00:00
.Robur00:00
.Watervliet00:00
.DKW.Evergem00:00
.Daknam00:00
.Moerbeke00:00
.Zelzate00:00
.Kuibeke00:00
.Sint-Niklaas00:00
.Sinaai B00:00

uitwedstrijden (0/13)

1Lembeke00:00
.Sint Pauwels00:00
.Bosdam Beveren B00:00
.Zaffelare00:00
.Assenede00:00
.Robur00:00
.Watervliet00:00
.DKW.Evergem00:00
.Daknam00:00
.Moerbeke00:00
.Zelzate00:00
.Kuibeke00:00
.Sint-Niklaas00:00
.Sinaai B00:00