www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 04/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 29/11/2019

19:30Merendree-Ooidonck Leerne1-1
20:00

Kluisbergen

-Ninove B5 -0
.Gavere-Asper-

Olsene

3 -5
20:15FC.Merelbeke B-Drongen B0-0

zaterdag 30/11/2019

14:30

SK.Merelbeke

-E.Vinkt6 -1

zondag 01/12/2019

10:00

Nazareth-Eke A

-SK Ronse6 -0
11:00Gijzel-Oosterzele-

Latem

3 -7

vrijdag 06/12/2019

19:30Merendree4- 9Gijzel-Oosterzele-
.Ooidonck Leerne7-0E.Vinkt-
20:00Drongen B12 -6Ninove B-
.Latem9-12FC.Merelbeke B-

zaterdag 07/12/2019

11:00Olsene6-9Nazareth-Eke A-
19:30Kluisbergen6-1Gavere-Asper-

zondag 08/12/2019

11:00SK Ronse1 -0SK.Merelbeke-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

10/26

1.FC.Merelbeke B2810
2.Drongen B2810.2
3.Latem2493.
4.Gijzel-Oosterzele224
5.Kluisbergen1971.
6.Olsene186.-1(0)
7.Nazareth-Eke A1612
8.Ninove B133
9.Merendree1114.
10.SK.Merelbeke96-4.(0)
11.Ooidonck Leerne84
12.Gavere-Asper44
13.SK Ronse44-2.(1)
14.E.Vinkt00.-3(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Gavere-Asper

Kluisbergen

1.Zo-29/09/1910:00E.Vinkt-Kluisbergen0 -5

3

34
2.Zo-06/10/1910:00Kluisbergen-SK Ronse10 -0

3

64
3.Zo-13/10/1914:00Olsene-Kluisbergen3 -1066
4.Za-19/10/1919:30Kluisbergen-Ooidonck Leerne2 -0

3

96
5.Vr-25/10/1920:00Kluisbergen-Drongen B1 -3097
6.Vr-01/11/1920:00Latem-Kluisbergen2 -3

3

125
7.Vr-08/11/1920:00Kluisbergen-Merendree3 -1

3

155
8.Zo-17/11/1911:00Gijzel-Oosterzele-Kluisbergen2 -21165
9.Vr-22/11/1920:00Kluisbergen-FC.Merelbeke B0 -30165
23.Vr-29/11/1920:00Kluisbergen-Ninove B5 -0

3

195
11.Za-07/12/1919:30Kluisbergen-

Gavere-Asper

-.
12.Zo-15/12/1910:00Nazareth-Eke A-Kluisbergen -.
13.Vr-10/01/2020:00Kluisbergen-SK.Merelbeke -.
14.Za-18/01/2000:00Kluisbergen-E.Vinkt -.
15.Za-25/01/2000:00SK Ronse-Kluisbergen -.
16.Za-01/02/2000:00Kluisbergen-Olsene -.
17.Za-08/02/2000:00Ooidonck Leerne-Kluisbergen -.
18.Za-15/02/2000:00Drongen B-Kluisbergen -.
19.Za-29/02/2000:00Kluisbergen-Latem -.
20.Za-07/03/2000:00Merendree-Kluisbergen -.
21.Za-14/03/2000:00Kluisbergen-Gijzel-Oosterzele -.
22.Za-21/03/2000:00FC.Merelbeke B-Kluisbergen -.
10.Wo-25/03/2000:00Ninove B-Kluisbergen -.
24.Za-04/04/2000:00

Gavere-Asper

-Kluisbergen -.
25.Za-18/04/2000:00Kluisbergen-Nazareth-Eke A -.
26.Za-25/04/2000:00SK.Merelbeke-Kluisbergen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Gavere-Asper

1.Vr-27/09/1920:00

Gavere-Asper

-Merendree3 -4009
2.Zo-06/10/1911:00Gijzel-Oosterzele-

Gavere-Asper

17 -10012
3.Vr-11/10/1920:00

Gavere-Asper

-FC.Merelbeke B0 -150013
4.Vr-18/10/1920:00Ninove B-

Gavere-Asper

8 -20012
5.Vr-25/10/1919:30Ooidonck Leerne-

Gavere-Asper

4 -30012
6.Vr-01/11/1920:00

Gavere-Asper

-Nazareth-Eke A1 -30012
7.Za-09/11/1914:30SK.Merelbeke-

Gavere-Asper

3 -20012
8.Vr-15/11/1920:00

Gavere-Asper

-E.Vinkt5 -2

3

312
9.Zo-24/11/1911:00SK Ronse-

Gavere-Asper

4 -41412
10.Vr-29/11/1920:00

Gavere-Asper

-Olsene3 -50412
11.Za-07/12/1919:30Kluisbergen-

Gavere-Asper

-.
12.Vr-13/12/1920:00

Gavere-Asper

-Drongen B -.
13.Vr-10/01/2020:00Latem-

Gavere-Asper

-.
14.Za-18/01/2000:00Merendree-

Gavere-Asper

-.
15.Za-25/01/2000:00

Gavere-Asper

-Gijzel-Oosterzele -.
16.Za-01/02/2000:00FC.Merelbeke B-

Gavere-Asper

-.
17.Za-08/02/2000:00

Gavere-Asper

-Ninove B -.
18.Za-15/02/2000:00

Gavere-Asper

-Ooidonck Leerne -.
19.Za-29/02/2000:00Nazareth-Eke A-

Gavere-Asper

-.
20.Za-07/03/2000:00

Gavere-Asper

-SK.Merelbeke -.
21.Za-14/03/2000:00E.Vinkt-

Gavere-Asper

-.
22.Za-21/03/2000:00

Gavere-Asper

-SK Ronse -.
23.Za-28/03/2000:00Olsene-

Gavere-Asper

-.
24.Za-04/04/2000:00

Gavere-Asper

-Kluisbergen -.
25.Za-18/04/2000:00Drongen B-

Gavere-Asper

-.
26.Za-25/04/2000:00

Gavere-Asper

-Latem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/13)

1Drongen B*1524:1+23
2FC.Merelbeke B*1320:1+19
3Latem*1241:6+35
4Kluisbergen1221:7+14
5Gijzel-Oosterzele*1035:17+18
6Olsene*922:9+13
7SK.Merelbeke*915:16-1
8Ooidonck Leerne*712:20-8
9Ninove B**610:8+2
10Nazareth-Eke A*612:19-7
11Merendree*512:15-3
12Gavere-Asper*312:29-17
13SK Ronse*16:39-33
14E.Vinkt*01:49-48

alle wedstrijden (10/26)

1FC.Merelbeke B2871:2+69
2Drongen B2846:3+43
3Latem2478:12+66
4Gijzel-Oosterzele2264:24+40
5Kluisbergen1932:14+18
6Olsene1839:19+20
7Nazareth-Eke A1626:30-4
8Ninove B1323:21+2
9Merendree1125:35-10
10SK.Merelbeke921:42-21
11Ooidonck Leerne813:50-37
12Gavere-Asper424:65-41
13SK Ronse412:77-65
14E.Vinkt05:85-80

uitwedstrijden (6/13)

1FC.Merelbeke B*1551:1+50
2Drongen B*1322:2+20
3Latem*1237:6+31
4Gijzel-Oosterzele*1229:7+22
5Nazareth-Eke A*1014:11+3
6Olsene*917:10+7
7Kluisbergen**711:7+4
8Ninove B713:130
9Merendree*613:20-7
10SK Ronse*36:38-32
11Gavere-Asper*112:36-24
12Ooidonck Leerne*11:30-29
13SK.Merelbeke*06:26-20
14E.Vinkt*04:36-32