www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 18/09/2019

vbal4

West-Vlaanderen

1ste Provinciale

zondag 15/09/2019

14:00Moerkerke-Cercelladies A2-2
14:15Koekelare-

FC Heist

0-5
14:30Avelgem A-Ruddervoorde A1-1
.

Egem B

-Oudenburg2-1
.De Ruiter-

Famkes WDM B

1-4
15:00Staden A-

Reningelst

1-3

3/26

  • 1.

    FC Heist

    9
  • 2.

    Egem B

    7
  • 3.

    Famkes WDM B

    7
  • 4.

    Reningelst

    7
  • 5.

    Bredene A*

    6
  • 6.

    Ruddervoorde A

    4
  • 7.

    Cercelladies A

    4
  • 8.

    Staden A*

    3
  • 9.

    Avelgem A

    2
  • 10.

    Moerkerke*

    1
  • 11.

    Oudenburg

    0
  • 12.

    De Ruiter*

    0
  • 13.

    Koekelare*

    0
  • 14.

    Zonnebeke*

    0
  • 15.

    Zwevezele B

    AMC

2de Provinciale

zondag 15/09/2019

12:30

Handzame

-Ruddervoorde B5-1
13:00Desselgem-BS Westhoek A-?
14:30Sint-Joris-

Wevelgem

0-3
.Houthem-

Famkes WDM C

1-3
15:00

Staden B

-Brielen5-0F1
.Wervik-

Harelbeke B

1-6
.Oostrozebeke-

Dadizele

0-4
.

Menen United

-Cercleladies B8-0

3/30

  • 1.

    Menen United

    9
  • 2.

    Dadizele

    9
  • 3.

    Handzame

    9
  • 4.

    Harelbeke B

    7
  • 5.

    Famkes WDM C

    7
  • 6.

    Staden B

    7
  • 7.

    Oostrozebeke

    6
  • 8.

    Wevelgem

    4
  • 9.

    Sint-Joris

    3
  • 10.

    BS Westhoek A*

    2
  • 11.

    Ruddervoorde B

    1
  • 12.

    Wervik

    1
  • 13.

    Desselgem*

    0
  • 14.

    Houthem

    0
  • 15.

    Cercleladies B

    0
  • 16.

    Brielen

    0

3de Provinciale

zondag 15/09/2019

13:00

Staden C

-Alveringem A3-2
13:30Avelgem B-

Leffinge

0-1
14:30Veurne-

Oudenburg

2-5
.Gullegem-

De Haan

3-5
15:00

Rumbeke

-Harelbeke C3-0
.

Egem D

-BS Westhoek B5-0
16:00

Avelgem C

-Bredene B5-3

3/28

  • 1.

    Rumbeke

    9
  • 2.

    Oudenburg

    9
  • 3.

    Alveringem A

    6
  • 4.

    Egem D

    6
  • 5.

    Staden C*

    6
  • 6.

    Bredene B

    6
  • 7.

    Harelbeke C

    6
  • 8.

    Leffinge

    6
  • 9.

    Veurne

    3
  • 10.

    Avelgem C*

    3
  • 11.

    De Haan

    3
  • 12.

    Gullegem

    0
  • 13.

    Kortrijk*

    0
  • 14.

    Avelgem B

    0
  • 15.

    BS Westhoek B

    0
  • 16.

    Wenduine

    AMC
Bijkomende info, verzameld uit de 3 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.