zaterdag 27/04/2024 | |||||||
19:30 | dNS Heule A | - | Avelgem A | - | |||
. | Waregem | - | Menen United | - | |||
zondag 28/04/2024 | |||||||
13:00 | Cerkelladies A | - | Damme | - | |||
14:00 | Heist | - | Ladies Harelbeke | - | |||
14:30 | Sint-Joris | - | Reningelst | - | |||
15:00 | Rumbeke | - | Ruddervoorde | - | |||
. | Bredene B | - | Egem A | - |
zaterdag 27/04/2024 | |||||||
19:30 | Eernegem A | - | Beveren-Leie | - | |||
. | Beaufort | - | Oudenburg | - | |||
zondag 28/04/2024 | |||||||
14:00 | Mandel United | - | Oostrozebeke | - | |||
. | Alveringen | - | Egem B | - | |||
15:00 | Westhoek | - | Staden B | - | |||
. | Kortrijk | - | Veurne | - |
vrijdag 19/04/2024 | |||||||
20:00 | Avelgem B | - | dNS Heule C | 5 | - | 0 | |
zaterdag 20/04/2024 | |||||||
18:00 | Zonnebeke | - | Geluwe | 1 | - | 3 | |
19:00 | Dikkebus | - | Emelgem-Kachtem | 0 | - | 6 | |
zondag 21/04/2024 | |||||||
13:00 | Staden C | - | Vlamertinge | 4 | - | 4 | |
14:00 | dNS Heule B | - | Poperinge | 11 | - | 0 | |
woensdag 24/04/2024 | |||||||
19:00 | Eernegem B | - | Bredene C | 2 | - | 0 | |
donderdag 25/04/2024 | |||||||
20:00 | De Haan | - | Staden C | 2 | - | 9 | |
zaterdag 27/04/2024 | |||||||
19:00 | Bredene C | - | Avelgem B | 5 | - | 0 | F1 |
zondag 28/04/2024 | |||||||
12:15 | Vlamertinge | - | Zonnebeke | - | |||
13:00 | Geluwe | - | Dikkebus | - | |||
14:30 | Emelgem-Kachtem | - | dNS Heule B | - | |||
. | Poperinge | - | Eernegem B | - |
DE KAMPIOENEN | ||||||
|
productiefst | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste tegendoelpunten | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
geen enkele wedstrijd verloren | ||
|
langste reeks overwinningen | |||||||||
|
langste reeks zonder nederlaag | |||||||||
|
minste verliespunten | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste verliespunten thuis | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste verliespunten uit | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
hoogste scores | |||||||||||||||
|
het aantal ... | |||||||||||||||
|
het aantal wedstrijden ... | |||||||||||||||||||||||||||
|