www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B
vrijdag 22/03/2024 |
20:00 | Latem B | - | De Pinte | 0
| - | 5
| F1 |
20:15 | Nazareth-Eke B | - | Jago St.-A'berg B | 1 | - | 2 | |
zaterdag 23/03/2024 |
18:00 | VSV Gent | - | Evergem Center B | 4
| - | 1
| |
maandag 01/04/2024 |
15:00 | Merelbeke | 9 | - | 4 | Ooidonck Leerne | | - | |
vrijdag 12/04/2024 |
20:00 | Evergem Center B | 7 | - | 4 | Ooidonck Leerne | | - | |
zaterdag 13/04/2024 |
17:00 | Jago St.-A'berg B | 6 |
- | 9 | VSV Gent | | - | |
18:30 | De Pinte | 12 | - | 5 | Bellem | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Bellem
De Pinte
3. | Vr-13/10/23 | 20:00 | Evergem Center B | - | De Pinte | 0 - | 1 | | | 3 | 3 | | 4 | |
4. | Za-21/10/23 | 18:30 | De Pinte | - | Jago St.-A'berg B | 5 - | 1 | | | 3 | 6 | | 3 | |
5. | Vr-10/11/23 | 20:15 | Nazareth-Eke B | - | De Pinte | 0 - | 6 | | | 3 | 9 | | 2 | |
6. | Za-18/11/23 | 18:30 | De Pinte | - | VSV Gent | 4 - | 1 | | | 3 | 12 | | 1 | |
8. | Za-02/12/23 | 18:30 | De Pinte | - | Latem B | 15 - | 0 | | | 3 | 15 | | 1 | |
9. | Vr-08/12/23 | 20:00 | Bellem | - | De Pinte | 0 - | 5 | | | 3 | 18 | | 1 | |
10. | Za-16/12/23 | 18:30 | De Pinte | - | Merelbeke | 7 - | 0 | | | 3 | 21 | | 1 | |
7. | Za-06/01/24 | 13:30 | Ooidonck Leerne | - | De Pinte | 0 - | 5 | | | 3 | 24 | | 1 | |
14. | Za-03/02/24 | 18:30 | De Pinte | - | Evergem Center B | 5 - | 1 | | | 3 | 27 | | 1 | |
15. | Za-24/02/24 | 17:00 | Jago St.-A'berg B | - | De Pinte | 1 - | 3 | | | 3 | 30 | | 1 | |
16. | Za-02/03/24 | 18:30 | De Pinte | - | Nazareth-Eke B | 15 - | 0 | | | 3 | 33 | | 1 | |
17. | Za-09/03/24 | 18:00 | VSV Gent | - | De Pinte | 0 - | 3 | | | 3 | 36 | | 1 | |
18. | Za-16/03/24 | 18:30 | De Pinte | - | Ooidonck Leerne | 11 - | 0 | | | 3 | 39 | | 1 | + |
19. | Vr-22/03/24 | 20:00 | Latem B | - | De Pinte | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 42 | | 1 | + |
20. | Za-13/04/24 | 18:30 | De Pinte | - | Bellem | - | | | | . | | | | |
21. | Za-20/04/24 | 15:00 | Merelbeke | - | De Pinte | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Bellem
1. | Za-30/09/23 | 17:00 | Jago St.-A'berg B | - | Bellem | 4 - | 0 | | 0 | 0 | | 5 | - |
2. | Vr-06/10/23 | 20:00 | Bellem | - | Nazareth-Eke B | 7 - | 1 | | 3 | 3 | | 3 | |
3. | Za-14/10/23 | 18:00 | VSV Gent | - | Bellem | 5 - | 0 | | 0 | 3 | | 4 | |
4. | Vr-20/10/23 | 20:00 | Bellem | - | Ooidonck Leerne | 2 - | 1 | | 3 | 6 | | 3 | |
5. | Vr-10/11/23 | 20:00 | Latem B | - | Bellem | 0 - | 4 | | 3 | 9 | | 2 | |
7. | Vr-24/11/23 | 20:00 | Bellem | - | Merelbeke | 2 - | 3 | | 0 | 9 | | 4 | |
9. | Vr-08/12/23 | 20:00 | Bellem | - | De Pinte | 0 - | 5 | | 0 | 9 | | 4 | |
11. | Vr-12/01/24 | 20:00 | Bellem | - | Evergem Center B | 2 - | 1 | | 3 | 12 | | 3 | |
13. | Vr-26/01/24 | 20:15 | Nazareth-Eke B | - | Bellem | 0 - | 0 | | 1 | 13 | | 3 | |
14. | Vr-02/02/24 | 20:00 | Bellem | - | VSV Gent | 3 - | 2 | | 3 | 16 | | 3 | |
12. | Vr-09/02/24 | 20:00 | Bellem | - | Jago St.-A'berg B | 2 - | 4 | | 0 | 16 | | 4 | |
15. | Vr-23/02/24 | 20:00 | Ooidonck Leerne | - | Bellem | 1 - | 1 | | 1 | 17 | | 4 | |
16. | Vr-01/03/24 | 20:00 | Bellem | - | Latem B | 1 - | 1 | | 1 | 18 | | 4 | |
18. | Za-16/03/24 | 15:00 | Merelbeke | - | Bellem | 5 - | 1 | | 0 | 18 | | 5 | |
20. | Za-13/04/24 | 18:30 | De Pinte | - | Bellem | - | | | . | | | | |
22. | Vr-26/04/24 | 20:00 | Evergem Center B | - | Bellem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (8/8)
1 | De Pinte* | 21 | +59 |
2 | VSV Gent* | 16 | +19 |
3 | Bellem | 13 | +1 |
4 | Jago St.-A'berg B** | 12 | +11 |
. | Merelbeke** | 12 | +8 |
6 | Ooidonck Leerne* | 10 | -3 |
7 | Evergem Center B** | 7 | -1 |
8 | Nazareth-Eke B* | 4 | -20 |
. | Latem B* | 4 | -24 |
alle wedstrijden (14/16)
1 | De Pinte | 42 | +86 |
2 | VSV Gent | 31 | +38 |
3 | Merelbeke | 25 | +7 |
4 | Jago St.-A'berg B* | 22 | +12 |
5 | Bellem | 18 | -8 |
6 | Ooidonck Leerne** | 14 | -16 |
. | Latem B | 14 | -40 |
8 | Evergem Center B* | 7 | -22 |
9 | Nazareth-Eke B | 4 | -57 |
uitwedstrijden (8/8)
1 | De Pinte* | 21 | +27 |
2 | VSV Gent* | 15 | +19 |
3 | Merelbeke | 13 | -1 |
4 | Jago St.-A'berg B* | 10 | +1 |
. | Latem B* | 10 | -16 |
6 | Bellem** | 5 | -9 |
7 | Ooidonck Leerne*** | 4 | -13 |
8 | Evergem Center B* | 0 | -21 |
. | Nazareth-Eke B* | 0 | -37 |