www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

vrijdag 20/09/2019

20:00

Mazenzele Opwijk

-Boutersem United2-1
20:30

Kester-Gooik

-Tielt-Winge5-2

zaterdag 21/09/2019

10:00

Lombeek

-Wolvert.Merchtem B4-2
15:00RWL.Sport-RWDM-ST
.

Leeuw

-Keiberg4-2

zondag 22/09/2019

11:15

Tienen B

-Veltem5-0

4/22

  • 1.

    Mazenzele Opwijk

    12
  • 2.

    Tienen B

    12
  • 3.

    Leeuw

    9
  • 4.

    Kester-Gooik

    9
  • 5.

    Boutersem United

    6
  • 6.

    Veltem

    6
  • 7.

    Lombeek

    6
  • 8.

    Wolvert.Merchtem B

    4
  • 9.

    RWDM*

    3
  • 10.

    RWL.Sport*

    1
  • 11.

    Keiberg

    0
  • 12.

    Tielt-Winge

    0

2de Provinciale

vrijdag 20/09/2019

20:30

Herent

-Ternat5-1
.

Zemst A

-Holsbeek1-0
.

Herne

-Wolvert.Merchtem C3-2

zaterdag 21/09/2019

15:00Tildonk-Heide Linter-ST

zondag 22/09/2019

09:30Leeuw B-Huldenberg3-3
11:00

Wijgmaal A

-Lennik7-2

4/22

  • 1.

    Herent

    12
  • 2.

    Tildonk*

    9
  • 3.

    Wijgmaal A

    9
  • 4.

    Zemst A

    7
  • 5.

    Holsbeek

    6
  • 6.

    Herne

    6
  • 7.

    Ternat

    6
  • 8.

    Leeuw B

    4
  • 9.

    Huldenberg

    4
  • 10.

    Lennik

    4
  • 11.

    Wolvert.Merchtem C

    0
  • 12.

    Heide Linter*

    0

3de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

15:00Zemst B-

Laar

0-5
.

Veldkanteva's

-Ol.Anderlecht13-2
18:00Liedekerke-Rode-De Hoek2-2
.Pepingen-Halle-SK Londerzeel-?
18:30

Mazenzele Opwijk B

-Leeuw C5-0F1

zondag 22/09/2019

10:30

Eppegem

-Ternat B7-0

4/22

  • 1.

    Mazenzele Opwijk B

    12
  • 2.

    Veldkanteva's

    10
  • 3.

    Laar*

    6
  • 4.

    SK Londerzeel*

    6
  • 5.

    Leeuw C

    6
  • 6.

    Eppegem*

    3
  • 7.

    Pepingen-Halle**

    3
  • 8.

    Ternat B*

    3
  • 9.

    Rode-De Hoek

    3
  • 10.

    Zemst B**

    1
  • 11.

    Liedekerke

    1
  • 12.

    Ol.Anderlecht**

    0

3de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

14:00Vissenaken-Kortenaken2-2
15:00Zichem-

Wijgmaal B

0-5F1
17:30

RWDM B

-Kessel Lo 20006-0
18:00Moorsel-

Perk

1-8

zondag 22/09/2019

11:15

Tienen C

-Veltem B6-5
.Mazenzele Opwijk C-

Tervuren-Duisburg

0-5

4/22

  • 1.

    Perk

    12
  • 2.

    Tervuren-Duisburg

    12
  • 3.

    Kortenaken

    10
  • 4.

    RWDM B

    6
  • 5.

    Tienen C

    6
  • 6.

    Moorsel

    6
  • 7.

    Kessel Lo 2000

    6
  • 8.

    Mazenzele Opwijk C

    6
  • 9.

    Vissenaken

    4
  • 10.

    Wijgmaal B

    3
  • 11.

    Veltem B

    0
  • 12.

    Zichem

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 4 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.