www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 04/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 29/11/2019

19:30Merendree-Ooidonck Leerne1-1
20:00

Kluisbergen

-Ninove B5 -0
.Gavere-Asper-

Olsene

3 -5
20:15FC.Merelbeke B-Drongen B0-0

zaterdag 30/11/2019

14:30

SK.Merelbeke

-E.Vinkt6 -1

zondag 01/12/2019

10:00

Nazareth-Eke A

-SK Ronse6 -0
11:00Gijzel-Oosterzele-

Latem

3 -7

vrijdag 06/12/2019

19:30Merendree4- 9Gijzel-Oosterzele-
.Ooidonck Leerne7-0E.Vinkt-
20:00Drongen B12 -6Ninove B-
.Latem9-12FC.Merelbeke B-

zaterdag 07/12/2019

11:00Olsene6-9Nazareth-Eke A-
19:30Kluisbergen6-1Gavere-Asper-

zondag 08/12/2019

11:00SK Ronse1 -0SK.Merelbeke-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

10/26

1.FC.Merelbeke B2810
2.Drongen B2810.-1(1)
3.Latem2491.
4.Gijzel-Oosterzele2243.
5.Kluisbergen197-2.(3)
6.Olsene186.-3(3)
7.Nazareth-Eke A1612
8.Ninove B133
9.Merendree111.2
10.SK.Merelbeke96
11.Ooidonck Leerne84.4
12.Gavere-Asper44
13.SK Ronse44-4.(3)
14.E.Vinkt00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> FC.Merelbeke B

Latem

1.Vr-27/09/1919:30Nazareth-Eke A-Latem0 -7

3

33
2.Vr-04/10/1920:00Latem-SK.Merelbeke11 -0

3

63
3.Zo-13/10/1910:00E.Vinkt-Latem0 -20

3

91
4.Za-19/10/1918:00Latem-SK Ronse15 -1

3

121
5.Vr-25/10/1920:00Olsene-Latem1 -3

3

151
6.Vr-01/11/1920:00Latem-Kluisbergen2 -30154
7.Vr-08/11/1920:30Drongen B-Latem2 -00154
8.Vr-15/11/1920:00Latem-Ooidonck Leerne6 -0

3

184
9.Vr-22/11/1920:00Latem-Merendree7 -2

3

214
10.Zo-01/12/1911:00Gijzel-Oosterzele-Latem3 -7

3

243
11.Vr-06/12/1920:00Latem-

FC.Merelbeke B

-.
12.Za-14/12/1915:00Ninove B-Latem -.
13.Vr-10/01/2020:00Latem-Gavere-Asper -.
14.Za-18/01/2000:00Latem-Nazareth-Eke A -.
15.Za-25/01/2000:00SK.Merelbeke-Latem -.
16.Za-01/02/2000:00Latem-E.Vinkt -.
17.Za-08/02/2000:00SK Ronse-Latem -.
18.Za-15/02/2000:00Latem-Olsene -.
19.Za-29/02/2000:00Kluisbergen-Latem -.
20.Za-07/03/2000:00Latem-Drongen B -.
21.Za-14/03/2000:00Ooidonck Leerne-Latem -.
22.Za-21/03/2000:00Merendree-Latem -.
23.Za-28/03/2000:00Latem-Gijzel-Oosterzele -.
24.Za-04/04/2000:00

FC.Merelbeke B

-Latem -.
25.Za-18/04/2000:00Latem-Ninove B -.
26.Za-25/04/2000:00Gavere-Asper-Latem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

FC.Merelbeke B

1.Vr-27/09/1919:30Ooidonck Leerne-

FC.Merelbeke B

1 -11

3

31
2.Vr-04/10/1920:15

FC.Merelbeke B

-Ninove B2 -0

3

66
3.Vr-11/10/1920:00Gavere-Asper-

FC.Merelbeke B

0 -15

3

92
4.Vr-18/10/1920:15

FC.Merelbeke B

-Nazareth-Eke A4 -0

3

122
5.Za-26/10/1915:00SK.Merelbeke-

FC.Merelbeke B

0 -9

3

153
6.Vr-01/11/1920:15

FC.Merelbeke B

-E.Vinkt11 -0

3

181
7.Zo-10/11/1911:00SK Ronse-

FC.Merelbeke B

0 -13

3

211
8.Vr-15/11/1920:15

FC.Merelbeke B

-Olsene3 -1

3

241
9.Vr-22/11/1920:00Kluisbergen-

FC.Merelbeke B

0 -3

3

271
10.Vr-29/11/1920:15

FC.Merelbeke B

-Drongen B0 -01281
11.Vr-06/12/1920:00Latem-

FC.Merelbeke B

-.
12.Za-14/12/1914:30

FC.Merelbeke B

-Merendree -.
13.Zo-12/01/2011:00Gijzel-Oosterzele-

FC.Merelbeke B

-.
14.Za-18/01/2000:00

FC.Merelbeke B

-Ooidonck Leerne -.
15.Za-25/01/2000:00Ninove B-

FC.Merelbeke B

-.
16.Za-01/02/2000:00

FC.Merelbeke B

-Gavere-Asper -.
17.Za-08/02/2000:00Nazareth-Eke A-

FC.Merelbeke B

-.
18.Za-15/02/2000:00

FC.Merelbeke B

-SK.Merelbeke -.
19.Za-29/02/2000:00E.Vinkt-

FC.Merelbeke B

-.
20.Za-07/03/2000:00

FC.Merelbeke B

-SK Ronse -.
21.Za-14/03/2000:00Olsene-

FC.Merelbeke B

-.
22.Za-21/03/2000:00

FC.Merelbeke B

-Kluisbergen -.
23.Za-28/03/2000:00Drongen B-

FC.Merelbeke B

-.
24.Za-04/04/2000:00

FC.Merelbeke B

-Latem -.
25.Za-18/04/2000:00Merendree-

FC.Merelbeke B

-.
26.Za-25/04/2000:00

FC.Merelbeke B

-Gijzel-Oosterzele -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/13)

1Drongen B*1524:1+23
2FC.Merelbeke B*1320:1+19
3Latem*1241:6+35
4Kluisbergen1221:7+14
5Gijzel-Oosterzele*1035:17+18
6Olsene*922:9+13
7SK.Merelbeke*915:16-1
8Ooidonck Leerne*712:20-8
9Ninove B**610:8+2
10Nazareth-Eke A*612:19-7
11Merendree*512:15-3
12Gavere-Asper*312:29-17
13SK Ronse*16:39-33
14E.Vinkt*01:49-48

alle wedstrijden (10/26)

1FC.Merelbeke B2871:2+69
2Drongen B2846:3+43
3Latem2478:12+66
4Gijzel-Oosterzele2264:24+40
5Kluisbergen1932:14+18
6Olsene1839:19+20
7Nazareth-Eke A1626:30-4
8Ninove B1323:21+2
9Merendree1125:35-10
10SK.Merelbeke921:42-21
11Ooidonck Leerne813:50-37
12Gavere-Asper424:65-41
13SK Ronse412:77-65
14E.Vinkt05:85-80

uitwedstrijden (6/13)

1FC.Merelbeke B*1551:1+50
2Drongen B*1322:2+20
3Latem*1237:6+31
4Gijzel-Oosterzele*1229:7+22
5Nazareth-Eke A*1014:11+3
6Olsene*917:10+7
7Kluisbergen**711:7+4
8Ninove B713:130
9Merendree*613:20-7
10SK Ronse*36:38-32
11Gavere-Asper*112:36-24
12Ooidonck Leerne*11:30-29
13SK.Merelbeke*06:26-20
14E.Vinkt*04:36-32