www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 17/01/2020

19:30

Merendree

-Gavere-Asper5 -0
20:00

Latem

-Nazareth-Eke A6 -1
.

Kluisbergen

-E.Vinkt5 -1
.

Drongen B

-SK.Merelbeke8 -2
20:15

FC.Merelbeke B

-Ooidonck Leerne3-0

zondag 19/01/2020

11:00Gijzel-Oosterzele7- 3Ninove B-
14:00Olsene7- 3SK Ronse-

woensdag 22/01/2020

20:00Ninove B6 -6FC.Merelbeke B-

vrijdag 24/01/2020

20:00Gavere-Asper3-9Gijzel-Oosterzele-

zaterdag 25/01/2020

15:00SK.Merelbeke7-9Latem-

zondag 26/01/2020

10:00Nazareth-Eke A9-3Merendree-
.E.Vinkt3 -10Drongen B-
11:00SK Ronse1-4Kluisbergen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

14/26

1.Drongen B4012
2.Latem3612
3.FC.Merelbeke B346-3.(0)
4.Gijzel-Oosterzele*319.-4(0)
5.Kluisbergen267
6.Olsene*238
7.Nazareth-Eke A2041.
8.Ninove B*163.-2(0)
9.Merendree143
10.SK.Merelbeke134.2
11.Ooidonck Leerne124
12.Gavere-Asper51.-1(3)
13.SK Ronse*40.4
14.E.Vinkt443.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Merendree

Nazareth-Eke A

1.Vr-27/09/1919:30Nazareth-Eke A-Latem0 -70013
2.Vr-04/10/1919:30

Merendree

-Nazareth-Eke A4 -4118
3.Zo-13/10/1910:00Nazareth-Eke A-Gijzel-Oosterzele2 -50110
4.Vr-18/10/1920:15FC.Merelbeke B-Nazareth-Eke A4 -00110
5.Zo-27/10/1910:00Nazareth-Eke A-Ninove B1 -60111
6.Vr-01/11/1920:00Gavere-Asper-Nazareth-Eke A1 -3

3

49
7.Za-09/11/1914:30Ooidonck Leerne-Nazareth-Eke A2 -3

3

79
8.Zo-17/11/1910:00Nazareth-Eke A-SK.Merelbeke3 -1

3

109
9.Zo-24/11/1910:00E.Vinkt-Nazareth-Eke A0 -4

3

138
10.Zo-01/12/1910:00Nazareth-Eke A-SK Ronse6 -0

3

167
11.Za-07/12/1911:00Olsene-Nazareth-Eke A2 -21177
12.Zo-15/12/1910:00Nazareth-Eke A-Kluisbergen3 -0

3

207
13.Vr-10/01/2020:00Drongen B-Nazareth-Eke A3 -00207
14.Vr-17/01/2020:00Latem-Nazareth-Eke A6 -10207
15.Zo-26/01/2010:00Nazareth-Eke A-

Merendree

-.
16.Za-01/02/2000:00Gijzel-Oosterzele-Nazareth-Eke A -.
17.Za-08/02/2000:00Nazareth-Eke A-FC.Merelbeke B -.
18.Za-15/02/2000:00Ninove B-Nazareth-Eke A -.
19.Za-29/02/2000:00Nazareth-Eke A-Gavere-Asper -.
20.Za-07/03/2000:00Nazareth-Eke A-Ooidonck Leerne -.
21.Za-14/03/2000:00SK.Merelbeke-Nazareth-Eke A -.
22.Za-21/03/2000:00Nazareth-Eke A-E.Vinkt -.
23.Za-28/03/2000:00SK Ronse-Nazareth-Eke A -.
24.Za-04/04/2000:00Nazareth-Eke A-Olsene -.
25.Za-18/04/2000:00Kluisbergen-Nazareth-Eke A -.
26.Za-25/04/2000:00Nazareth-Eke A-Drongen B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Merendree

1.Vr-27/09/1920:00Gavere-Asper-

Merendree

3 -4

3

36
2.Vr-04/10/1919:30

Merendree

-Nazareth-Eke A4 -4147
3.Za-12/10/1916:00SK.Merelbeke-

Merendree

6 -0047
4.Vr-18/10/1919:30

Merendree

-E.Vinkt5 -1

3

77
5.Zo-27/10/1911:00SK Ronse-

Merendree

1 -6

3

105
6.Wo-06/11/1920:00

Merendree

-Olsene1 -20108
7.Vr-08/11/1920:00Kluisbergen-

Merendree

3 -10108
8.Vr-15/11/1919:30

Merendree

-Drongen B1 -70108
9.Vr-22/11/1920:00Latem-

Merendree

7 -20109
10.Vr-29/11/1919:30

Merendree

-Ooidonck Leerne1 -11119
11.Vr-06/12/1919:30

Merendree

-Gijzel-Oosterzele2 -601110
12.Vr-13/12/1920:15FC.Merelbeke B-

Merendree

3 -101110
13.Vr-10/01/2019:30

Merendree

-Ninove B1 -601111
14.Vr-17/01/2019:30

Merendree

-Gavere-Asper5 -0

3

149
15.Zo-26/01/2010:00Nazareth-Eke A-

Merendree

-.
16.Za-01/02/2000:00

Merendree

-SK.Merelbeke -.
17.Za-08/02/2000:00E.Vinkt-

Merendree

-.
18.Za-15/02/2000:00

Merendree

-SK Ronse -.
19.Za-29/02/2000:00Olsene-

Merendree

-.
20.Za-07/03/2000:00

Merendree

-Kluisbergen -.
21.Za-14/03/2000:00Drongen B-

Merendree

-.
22.Za-21/03/2000:00

Merendree

-Latem -.
23.Za-28/03/2000:00Ooidonck Leerne-

Merendree

-.
24.Za-04/04/2000:00Gijzel-Oosterzele-

Merendree

-.
25.Za-18/04/2000:00

Merendree

-FC.Merelbeke B -.
26.Za-25/04/2000:00Ninove B-

Merendree

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (9/13)

1Drongen B*2441:3+38
2Latem*2159:8+51
3FC.Merelbeke B**1926:2+24
4Kluisbergen1934:12+22
5Gijzel-Oosterzele***1340:19+21
6Olsene**1331:11+20
7SK.Merelbeke***1017:18-1
8Nazareth-Eke A***915:19-4
9Merendree*820:27-7
10Ooidonck Leerne**813:28-15
11Ninove B(4*)610:13-3
12Gavere-Asper***313:36-23
13E.Vinkt***33:49-46
14SK Ronse**16:44-38

alle wedstrijden (14/26)

1Drongen B4070:6+64
2Latem36101:14+87
3FC.Merelbeke B3480:12+68
4Gijzel-Oosterzele*3183:29+54
5Kluisbergen2645:22+23
6Olsene*2350:23+27
7Nazareth-Eke A2032:41-9
8Ninove B*1629:33-4
9Merendree1434:50-16
10SK.Merelbeke1330:57-27
11Ooidonck Leerne1215:61-46
12Gavere-Asper528:88-60
13SK Ronse*412:84-72
14E.Vinkt48:97-89

uitwedstrijden (9/13)

1Gijzel-Oosterzele*1843:10+33
2Drongen B**1629:3+26
3FC.Merelbeke B*1554:10+44
4Latem**1542:6+36
5Nazareth-Eke A1117:22-5
6Olsene**1019:12+7
7Ninove B1019:20-1
8Kluisbergen***711:10+1
9Merendree**614:23-9
10Ooidonck Leerne*42:33-31
11SK.Merelbeke313:39-26
12SK Ronse**36:40-34
13Gavere-Asper215:52-37
14E.Vinkt15:48-43