www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/03/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

speeldag 1

vrijdag 27/09/2019

19:30Ooidonck Leerne-

FC.Merelbeke B

1-11
.Nazareth-Eke A-

Latem

0-7
20:00Gavere-Asper-

Merendree

3-4

zaterdag 28/09/2019

15:00SK.Merelbeke-

Drongen B

0-4

zondag 29/09/2019

10:00E.Vinkt-

Kluisbergen

0-5
11:00SK Ronse-

Olsene

1-8

woensdag 02/10/2019

20:00Ninove B-

Gijzel-Oosterzele

0-5

speeldag 2

vrijdag 04/10/2019

19:30Merendree-Nazareth-Eke A4-4
20:00

Latem

-SK.Merelbeke11-0
.

Drongen B

-E.Vinkt9-0
20:15

FC.Merelbeke B

-Ninove B2-0

zondag 06/10/2019

10:00

Kluisbergen

-SK Ronse10-0
11:00

Gijzel-Oosterzele

-Gavere-Asper17-1
14:00

Olsene

-Ooidonck Leerne12-0

speeldag 3

vrijdag 11/10/2019

20:00Gavere-Asper-

FC.Merelbeke B

0-15

zaterdag 12/10/2019

16:00

SK.Merelbeke

-Merendree6-0
16:30Ooidonck Leerne-Ninove B1-1

zondag 13/10/2019

10:00E.Vinkt-

Latem

0-20
.Nazareth-Eke A-

Gijzel-Oosterzele

2-5
11:00SK Ronse-

Drongen B

0-8
14:00

Olsene

-Kluisbergen3-1

speeldag 4

vrijdag 18/10/2019

19:30

Merendree

-E.Vinkt5-1
20:00

Ninove B

-Gavere-Asper8-2
.

Drongen B

-Olsene2-1
20:15

FC.Merelbeke B

-Nazareth-Eke A4-0

zaterdag 19/10/2019

18:00

Latem

-SK Ronse15-1
19:30

Kluisbergen

-Ooidonck Leerne2-0

zondag 20/10/2019

11:00

Gijzel-Oosterzele

-SK.Merelbeke6-3

speeldag 5

vrijdag 25/10/2019

19:30

Ooidonck Leerne

-Gavere-Asper4-3
20:00Olsene-

Latem

1-3
.Kluisbergen-

Drongen B

1-3

zaterdag 26/10/2019

15:00SK.Merelbeke-

FC.Merelbeke B

0-9

zondag 27/10/2019

10:00Nazareth-Eke A-

Ninove B

1-6
.E.Vinkt-

Gijzel-Oosterzele

1-15
11:00SK Ronse-

Merendree

1-6

speeldag 6

dinsdag 29/10/2019

20:00

Drongen B

-Ooidonck Leerne9-0

vrijdag 01/11/2019

20:00Latem-

Kluisbergen

2-3
.Gavere-Asper-

Nazareth-Eke A

1-3
.

Ninove B

-SK.Merelbeke2-0
20:15

FC.Merelbeke B

-E.Vinkt11-0

zondag 03/11/2019

11:00

Gijzel-Oosterzele

-SK Ronse7-4

woensdag 06/11/2019

20:00Merendree-

Olsene

1-2

speeldag 7

vrijdag 08/11/2019

20:00

Kluisbergen

-Merendree3-1
20:30

Drongen B

-Latem2-0

zaterdag 09/11/2019

14:30Ooidonck Leerne-

Nazareth-Eke A

2-3
.

SK.Merelbeke

-Gavere-Asper3-2

zondag 10/11/2019

10:00E.Vinkt-

Ninove B

0-5
11:00SK Ronse-

FC.Merelbeke B

0-13
13:30Olsene-

Gijzel-Oosterzele

2-4

speeldag 8

vrijdag 15/11/2019

19:30Merendree-

Drongen B

1-7
20:00

Gavere-Asper

-E.Vinkt5-2
.

Latem

-Ooidonck Leerne6-0
20:15

FC.Merelbeke B

-Olsene3-1

zaterdag 16/11/2019

15:00Ninove B-

SK Ronse

0-1

zondag 17/11/2019

10:00

Nazareth-Eke A

-SK.Merelbeke3-1
11:00Gijzel-Oosterzele-Kluisbergen2-2

speeldag 9

vrijdag 22/11/2019

19:30

Ooidonck Leerne

-SK.Merelbeke4-2
20:00

Latem

-Merendree7-2
.Kluisbergen-

FC.Merelbeke B

0-3
.

Drongen B

-Gijzel-Oosterzele2-0
.

Olsene

-Ninove B4-1

zondag 24/11/2019

10:00E.Vinkt-

Nazareth-Eke A

0-4
11:00SK Ronse-Gavere-Asper4-4

speeldag 10

vrijdag 29/11/2019

19:30Merendree-Ooidonck Leerne1-1
20:00Gavere-Asper-

Olsene

3-5
20:15FC.Merelbeke B-Drongen B0-0

zaterdag 30/11/2019

14:30

SK.Merelbeke

-E.Vinkt6-1

zondag 01/12/2019

10:00

Nazareth-Eke A

-SK Ronse6-0
11:00Gijzel-Oosterzele-

Latem

3-7

dinsdag 28/07/2020

00:00Ninove B-Kluisbergen-

speeldag 11

vrijdag 06/12/2019

19:30Merendree-

Gijzel-Oosterzele

2-6
.Ooidonck Leerne-E.Vinkt0-0
20:00

Drongen B

-Ninove B6-0
.

Latem

-FC.Merelbeke B4-1

zaterdag 07/12/2019

11:00Olsene-Nazareth-Eke A2-2
19:30Kluisbergen-Gavere-Asper3-3

zondag 08/12/2019

11:00SK Ronse-

SK.Merelbeke

0-4

speeldag 12

vrijdag 13/12/2019

19:30Ooidonck Leerne-

Gijzel-Oosterzele

1-8
20:00Gavere-Asper-

Drongen B

1-7
20:15

FC.Merelbeke B

-Merendree3-1

zaterdag 14/12/2019

14:30SK.Merelbeke-Olsene2-2
15:00Ninove B-

Latem

0-5

zondag 15/12/2019

10:00

Nazareth-Eke A

-Kluisbergen3-0
.

E.Vinkt

-SK Ronse2-0

speeldag 13

zondag 22/12/2019

11:00SK Ronse-

Ooidonck Leerne

0-1

vrijdag 10/01/2020

19:30Merendree-

Ninove B

1-6
20:00

Kluisbergen

-SK.Merelbeke5-1
.

Drongen B

-Nazareth-Eke A3-0
.

Latem

-Gavere-Asper8-0

zondag 12/01/2020

11:00

Gijzel-Oosterzele

-FC.Merelbeke B5-2
13:30

Olsene

-E.Vinkt7-0

speeldag 14

vrijdag 17/01/2020

19:30

Merendree

-Gavere-Asper5-0
20:00

Latem

-Nazareth-Eke A6-1
.

Kluisbergen

-E.Vinkt5-1
.

Drongen B

-SK.Merelbeke8-2
20:15

FC.Merelbeke B

-Ooidonck Leerne3-0

zondag 19/01/2020

11:00

Gijzel-Oosterzele

-Ninove B5-1
14:00

Olsene

-SK Ronse8-0

speeldag 15

woensdag 22/01/2020

20:00Ninove B-

FC.Merelbeke B

1-2

vrijdag 24/01/2020

20:00Gavere-Asper-

Gijzel-Oosterzele

0-9

zaterdag 25/01/2020

15:00SK.Merelbeke-

Latem

2-5

zondag 26/01/2020

10:00

Nazareth-Eke A

-Merendree8-1
.E.Vinkt-

Drongen B

0-8
11:00SK Ronse-Kluisbergen1-1

woensdag 12/02/2020

20:00Ooidonck Leerne-

Olsene

0-8

speeldag 16

vrijdag 31/01/2020

19:30

Merendree

-SK.Merelbeke4-3
20:00

Drongen B

-SK Ronse6-0
.

Ninove B

-Ooidonck Leerne2-0
.

Latem

-E.Vinkt15-0
.Kluisbergen-

Olsene

1-2
20:15

FC.Merelbeke B

-Gavere-Asper6-0

zondag 02/02/2020

11:00

Gijzel-Oosterzele

-Nazareth-Eke A6-1

speeldag 17

vrijdag 07/02/2020

20:00

Gavere-Asper

-Ninove B3-2

zaterdag 08/02/2020

15:00SK.Merelbeke-

Gijzel-Oosterzele

3-7

woensdag 19/02/2020

10:00Nazareth-Eke A-

FC.Merelbeke B

0-5

zondag 23/02/2020

11:00SK Ronse-

Latem

0-5F1
14:00Olsene-

Drongen B

1-4
14:30Ooidonck Leerne-

Kluisbergen

0-1

woensdag 01/07/2020

00:00E.Vinkt-Merendree-PP

speeldag 18

vrijdag 14/02/2020

19:30

Merendree

-SK Ronse5-1
20:00

Drongen B

-Kluisbergen6-1
.Gavere-Asper-Ooidonck Leerne1-1
.Latem-

Olsene

0-2

zaterdag 15/02/2020

11:00Ninove B-

Nazareth-Eke A

3-4

vrijdag 21/02/2020

20:15

FC.Merelbeke B

-SK.Merelbeke6-0

zaterdag 04/07/2020

00:00Gijzel-Oosterzele-E.Vinkt-PP

speeldag 19

vrijdag 28/02/2020

19:30Ooidonck Leerne-

Drongen B

0-5F1

zaterdag 29/02/2020

15:00SK.Merelbeke-

Ninove B

2-3

zondag 01/03/2020

10:00

Nazareth-Eke A

-Gavere-Asper4-1
.E.Vinkt-

FC.Merelbeke B

0-10
11:00SK Ronse-

Gijzel-Oosterzele

3-10
14:00

Olsene

-Merendree9-0

zaterdag 04/07/2020

00:00Kluisbergen-Latem-PP

speeldag 20

vrijdag 06/03/2020

19:30

Merendree

-Kluisbergen2-1
20:00

Ninove B

-E.Vinkt4-1
.

Gavere-Asper

-SK.Merelbeke4-1
.

Latem

-Drongen B3-1
20:15

FC.Merelbeke B

-SK Ronse16-0

zondag 08/03/2020

10:00

Nazareth-Eke A

-Ooidonck Leerne6-0
11:00Gijzel-Oosterzele-

Olsene

3-4

speeldag 21

vrijdag 10/07/2020

00:00Ooidonck Leerne-Latem-PP
.Kluisbergen-Gijzel-Oosterzele-PP
.Drongen B-Merendree-PP
.SK.Merelbeke-Nazareth-Eke A-PP
.E.Vinkt-Gavere-Asper-PP
.SK Ronse-Ninove B-PP
.Olsene-FC.Merelbeke B-PP

speeldag 22

maandag 27/07/2020

00:00Merendree-Latem-
.Ninove B-Olsene-
.Gavere-Asper-SK Ronse-
.SK.Merelbeke-Ooidonck Leerne-
.FC.Merelbeke B-Kluisbergen-
.Nazareth-Eke A-E.Vinkt-
.Gijzel-Oosterzele-Drongen B-

speeldag 23

vrijdag 29/11/2019

20:00

Kluisbergen

-Ninove B5-0

dinsdag 28/07/2020

00:00Drongen B-FC.Merelbeke B-
.Olsene-Gavere-Asper-
.SK Ronse-Nazareth-Eke A-
.E.Vinkt-SK.Merelbeke-
.Ooidonck Leerne-Merendree-
.Latem-Gijzel-Oosterzele-

speeldag 24

woensdag 29/07/2020

00:00Nazareth-Eke A-Olsene-
.Ninove B-Drongen B-
.Gavere-Asper-Kluisbergen-
.FC.Merelbeke B-Latem-
.SK.Merelbeke-SK Ronse-
.E.Vinkt-Ooidonck Leerne-
.Gijzel-Oosterzele-Merendree-

speeldag 25

donderdag 30/07/2020

00:00Merendree-FC.Merelbeke B-
.Latem-Ninove B-
.Drongen B-Gavere-Asper-
.Kluisbergen-Nazareth-Eke A-
.Olsene-SK.Merelbeke-
.SK Ronse-E.Vinkt-
.Gijzel-Oosterzele-Ooidonck Leerne-

speeldag 26

vrijdag 31/07/2020

00:00Ooidonck Leerne-SK Ronse-
.E.Vinkt-Olsene-
.SK.Merelbeke-Kluisbergen-
.Nazareth-Eke A-Drongen B-
.Gavere-Asper-Latem-
.Ninove B-Merendree-
.FC.Merelbeke B-Gijzel-Oosterzele-

20/26

1.Drongen B5596
2.FC.Merelbeke B52126
3.Latem*4897
4.Gijzel-Oosterzele*4697
5.Olsene4196
6.Nazareth-Eke A3296
7.Kluisbergen*3037
8.Ninove B2566
9.Merendree*2397
10.SK.Merelbeke1306
11.Ooidonck Leerne1316
12.Gavere-Asper1276
13.SK Ronse506
14.E.Vinkt**408
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

20/26

1

2

3

4

5

6

7

1.Drongen B5518+891008+4047
2.FC.Merelbeke B5217+1121258+6071
3.Latem*4816+1101297+4452
4.Gijzel-Oosterzele*4615+821239+5369
5.Olsene4113+53847+1935
6.xNazareth-Eke A3210-2554-922
7.xKluisbergen*309+17503-415
8.xNinove B258-5454-525
9.xMerendree*237-26462-2515
10.xSK.Merelbeke134-45411-3617
11.xOoidonck Leerne133-68161-393
12.xGavere-Asper123-74370-4616
13.xSK Ronse51-118171-687
14.xE.Vinkt**41-12590-616

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden