www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 04/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 29/11/2019

19:30Merendree-Ooidonck Leerne1-1
20:00

Kluisbergen

-Ninove B5 -0
.Gavere-Asper-

Olsene

3 -5
20:15FC.Merelbeke B-Drongen B0-0

zaterdag 30/11/2019

14:30

SK.Merelbeke

-E.Vinkt6 -1

zondag 01/12/2019

10:00

Nazareth-Eke A

-SK Ronse6 -0
11:00Gijzel-Oosterzele-

Latem

3 -7

vrijdag 06/12/2019

19:30Merendree4- 9Gijzel-Oosterzele-
.Ooidonck Leerne7-0E.Vinkt-
20:00Drongen B12 -6Ninove B-
.Latem9-12FC.Merelbeke B-

zaterdag 07/12/2019

11:00Olsene6-9Nazareth-Eke A-
19:30Kluisbergen6-1Gavere-Asper-

zondag 08/12/2019

11:00SK Ronse1 -0SK.Merelbeke-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

10/26

1.FC.Merelbeke B2810-3.(0)
2.Drongen B2810
3.Latem249
4.Gijzel-Oosterzele224.-4(0)
5.Kluisbergen197
6.Olsene186
7.Nazareth-Eke A1612.1
8.Ninove B133.-2(3)
9.Merendree111
10.SK.Merelbeke962.
11.Ooidonck Leerne84
12.Gavere-Asper44-1.(3)
13.SK Ronse44.4
14.E.Vinkt00.3
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Olsene

Olsene

1.Zo-29/09/1911:00SK Ronse-

Olsene

1 -8

3

32
2.Zo-06/10/1914:00

Olsene

-Ooidonck Leerne12 -0

3

62
3.Zo-13/10/1914:00

Olsene

-Kluisbergen3 -1

3

94
4.Vr-18/10/1920:00Drongen B-

Olsene

2 -1095
5.Vr-25/10/1920:00

Olsene

-Latem1 -3096
6.Wo-06/11/1920:00Merendree-

Olsene

1 -2

3

125
7.Zo-10/11/1913:30

Olsene

-Gijzel-Oosterzele2 -40127
8.Vr-15/11/1920:15FC.Merelbeke B-

Olsene

3 -10127
9.Vr-22/11/1920:00

Olsene

-Ninove B4 -1

3

156
10.Vr-29/11/1920:00Gavere-Asper-

Olsene

3 -5

3

186
11.Za-07/12/1911:00

Olsene

-Nazareth-Eke A -.
12.Vr-13/12/1920:15SK.Merelbeke-

Olsene

-.
13.Zo-12/01/2013:30

Olsene

-E.Vinkt -.
14.Za-18/01/2000:00

Olsene

-SK Ronse -.
15.Za-25/01/2000:00Ooidonck Leerne-

Olsene

-.
16.Za-01/02/2000:00Kluisbergen-

Olsene

-.
17.Za-08/02/2000:00

Olsene

-Drongen B -.
18.Za-15/02/2000:00Latem-

Olsene

-.
19.Za-29/02/2000:00

Olsene

-Merendree -.
20.Za-07/03/2000:00Gijzel-Oosterzele-

Olsene

-.
21.Za-14/03/2000:00

Olsene

-FC.Merelbeke B -.
22.Za-21/03/2000:00Ninove B-

Olsene

-.
23.Za-28/03/2000:00

Olsene

-Gavere-Asper -.
24.Za-04/04/2000:00Nazareth-Eke A-

Olsene

-.
25.Za-18/04/2000:00

Olsene

-SK.Merelbeke -.
26.Za-25/04/2000:00E.Vinkt-

Olsene

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Nazareth-Eke A

1.Vr-27/09/1919:30Nazareth-Eke A-Latem0 -70013
2.Vr-04/10/1919:30Merendree-Nazareth-Eke A4 -4118
3.Zo-13/10/1910:00Nazareth-Eke A-Gijzel-Oosterzele2 -50110
4.Vr-18/10/1920:15FC.Merelbeke B-Nazareth-Eke A4 -00110
5.Zo-27/10/1910:00Nazareth-Eke A-Ninove B1 -60111
6.Vr-01/11/1920:00Gavere-Asper-Nazareth-Eke A1 -3

3

49
7.Za-09/11/1914:30Ooidonck Leerne-Nazareth-Eke A2 -3

3

79
8.Zo-17/11/1910:00Nazareth-Eke A-SK.Merelbeke3 -1

3

109
9.Zo-24/11/1910:00E.Vinkt-Nazareth-Eke A0 -4

3

138
10.Zo-01/12/1910:00Nazareth-Eke A-SK Ronse6 -0

3

167
11.Za-07/12/1911:00

Olsene

-Nazareth-Eke A -.
12.Zo-15/12/1910:00Nazareth-Eke A-Kluisbergen -.
13.Vr-10/01/2020:00Drongen B-Nazareth-Eke A -.
14.Za-18/01/2000:00Latem-Nazareth-Eke A -.
15.Za-25/01/2000:00Nazareth-Eke A-Merendree -.
16.Za-01/02/2000:00Gijzel-Oosterzele-Nazareth-Eke A -.
17.Za-08/02/2000:00Nazareth-Eke A-FC.Merelbeke B -.
18.Za-15/02/2000:00Ninove B-Nazareth-Eke A -.
19.Za-29/02/2000:00Nazareth-Eke A-Gavere-Asper -.
20.Za-07/03/2000:00Nazareth-Eke A-Ooidonck Leerne -.
21.Za-14/03/2000:00SK.Merelbeke-Nazareth-Eke A -.
22.Za-21/03/2000:00Nazareth-Eke A-E.Vinkt -.
23.Za-28/03/2000:00SK Ronse-Nazareth-Eke A -.
24.Za-04/04/2000:00Nazareth-Eke A-

Olsene

-.
25.Za-18/04/2000:00Kluisbergen-Nazareth-Eke A -.
26.Za-25/04/2000:00Nazareth-Eke A-Drongen B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/13)

1Drongen B*1524:1+23
2FC.Merelbeke B*1320:1+19
3Latem*1241:6+35
4Kluisbergen1221:7+14
5Gijzel-Oosterzele*1035:17+18
6Olsene*922:9+13
7SK.Merelbeke*915:16-1
8Ooidonck Leerne*712:20-8
9Ninove B**610:8+2
10Nazareth-Eke A*612:19-7
11Merendree*512:15-3
12Gavere-Asper*312:29-17
13SK Ronse*16:39-33
14E.Vinkt*01:49-48

alle wedstrijden (10/26)

1FC.Merelbeke B2871:2+69
2Drongen B2846:3+43
3Latem2478:12+66
4Gijzel-Oosterzele2264:24+40
5Kluisbergen1932:14+18
6Olsene1839:19+20
7Nazareth-Eke A1626:30-4
8Ninove B1323:21+2
9Merendree1125:35-10
10SK.Merelbeke921:42-21
11Ooidonck Leerne813:50-37
12Gavere-Asper424:65-41
13SK Ronse412:77-65
14E.Vinkt05:85-80

uitwedstrijden (6/13)

1FC.Merelbeke B*1551:1+50
2Drongen B*1322:2+20
3Latem*1237:6+31
4Gijzel-Oosterzele*1229:7+22
5Nazareth-Eke A*1014:11+3
6Olsene*917:10+7
7Kluisbergen**711:7+4
8Ninove B713:130
9Merendree*613:20-7
10SK Ronse*36:38-32
11Gavere-Asper*112:36-24
12Ooidonck Leerne*11:30-29
13SK.Merelbeke*06:26-20
14E.Vinkt*04:36-32