www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 28/10/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 09/10/2020

19:30Nazareth-Eke B-

St.-Goriks

0-1
20:00

Ninove C

-SV.G.bergen6 -0
.

Jong G.bergen

-Herzele-Ressegem7 -2

zaterdag 10/10/2020

15:30

Zingem

-Gijzel-Oosterzele B2-0
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

3/18

1.Borsbeke B*6
2.Zingem6
3.Ninove C6
4.Gijzel-Oosterzele B6
5.Jong G.bergen**3
6.Gavere-Asper*3
7.St.-Goriks3
8.Nazareth-Eke B3
9.SV.G.bergen*0
10.Herzele-Ressegem*0
AMCSK Ronse0

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Ninove C

Gavere-Asper

1.Vr-25/09/2020:00Gavere-Asper-Gijzel-Oosterzele B0 -3009
2.Zo-04/10/2010:00SV.G.bergen-Gavere-Asper2 -3

3

35
4.Vr-16/10/2020:00Gavere-Asper-

Ninove C

-PP.6
5.Za-24/10/2015:30Zingem-Gavere-Asper -PP.6
6.Vr-13/11/2020:00Gavere-Asper-Nazareth-Eke B -PP.
8.Ma-29/11/2100:00Gavere-Asper-Jong G.bergen -.
9.Do-05/05/2200:00Herzele-Ressegem-Gavere-Asper -.
10.Vr-06/05/2200:00Gavere-Asper-Borsbeke B -.
11.Za-07/05/2200:00St.-Goriks-Gavere-Asper -.
12.Zo-08/05/2200:00Gijzel-Oosterzele B-Gavere-Asper -.
13.Ma-09/05/2200:00Gavere-Asper-SV.G.bergen -.
15.Wo-11/05/2200:00

Ninove C

-Gavere-Asper -.
16.Do-12/05/2200:00Gavere-Asper-Zingem -.
17.Vr-13/05/2200:00Nazareth-Eke B-Gavere-Asper -.
19.Zo-15/05/2200:00Jong G.bergen-Gavere-Asper -.
20.Ma-16/05/2200:00Gavere-Asper-Herzele-Ressegem -.
21.Di-17/05/2200:00Borsbeke B-Gavere-Asper -.
22.Wo-18/05/2200:00Gavere-Asper-St.-Goriks -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Ninove C

1.Vr-25/09/2020:00

Ninove C

-St.-Goriks4 -0

3

31
2.Zo-04/10/2011:00Gijzel-Oosterzele B-

Ninove C

2 -1034
3.Vr-09/10/2020:00

Ninove C

-SV.G.bergen6 -0

3

63
4.Vr-16/10/2020:00Gavere-Asper-

Ninove C

-PP.3
6.Vr-13/11/2020:00

Ninove C

-Zingem -PP.
7.Vr-20/11/2019:30Nazareth-Eke B-

Ninove C

-PP.
9.Do-05/05/2200:00Jong G.bergen-

Ninove C

-.
10.Vr-06/05/2200:00

Ninove C

-Herzele-Ressegem -.
11.Za-07/05/2200:00Borsbeke B-

Ninove C

-.
12.Zo-08/05/2200:00St.-Goriks-

Ninove C

-.
13.Ma-09/05/2200:00

Ninove C

-Gijzel-Oosterzele B -.
14.Di-10/05/2200:00SV.G.bergen-

Ninove C

-.
15.Wo-11/05/2200:00

Ninove C

-Gavere-Asper -.
17.Vr-13/05/2200:00Zingem-

Ninove C

-.
18.Za-14/05/2200:00

Ninove C

-Nazareth-Eke B -.
20.Ma-16/05/2200:00

Ninove C

-Jong G.bergen -.
21.Di-17/05/2200:00Herzele-Ressegem-

Ninove C

-.
22.Wo-18/05/2200:00

Ninove C

-Borsbeke B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/9)

1Ninove C6+10
2Borsbeke B*3+18
3Jong G.bergen*3+5
4Nazareth-Eke B3+2
5Gijzel-Oosterzele B*3+1
6Zingem30
7Herzele-Ressegem**00
8SV.G.bergen*0-1
9Gavere-Asper*0-3
10St.-Goriks*0-9

alle wedstrijden (3/18)

1Borsbeke B*6+20
2Zingem6+9
3Ninove C6+9
4Gijzel-Oosterzele B6+2
5Jong G.bergen**3+5
6Gavere-Asper*3-2
7St.-Goriks3-12
8Nazareth-Eke B3-16
9SV.G.bergen*0-7
10Herzele-Ressegem*0-8

uitwedstrijden (2/9)

1Zingem*3+9
2Borsbeke B*3+2
3Gavere-Asper*3+1
.Gijzel-Oosterzele B3+1
5St.-Goriks3-3
6Jong G.bergen**00
7Ninove C*0-1
8SV.G.bergen*0-6
9Herzele-Ressegem0-8
10Nazareth-Eke B*0-18