www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 06/12/2019

19:30Merendree-

Gijzel-Oosterzele

2 -6
.Ooidonck Leerne-E.Vinkt0-0
20:00

Drongen B

-Ninove B6 -0
.

Latem

-FC.Merelbeke B4 -1

zaterdag 07/12/2019

11:00Olsene-Nazareth-Eke A2 -2
19:30Kluisbergen-Gavere-Asper3 -3

zondag 08/12/2019

11:00SK Ronse-

SK.Merelbeke

0 -4

vrijdag 13/12/2019

19:30Ooidonck Leerne7- 9Gijzel-Oosterzele-
20:00Gavere-Asper3-10Drongen B-
20:15FC.Merelbeke B10 -3Merendree-

zaterdag 14/12/2019

14:30SK.Merelbeke9-6Olsene-
15:00Ninove B6-9Latem-

zondag 15/12/2019

10:00Nazareth-Eke A6-7Kluisbergen-
.E.Vinkt0 -3SK Ronse-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

11/26

1.Drongen B31102.
2.FC.Merelbeke B287
3.Latem27123.
4.Gijzel-Oosterzele254
5.Kluisbergen205.1
6.Olsene197-1.(1)
7.Nazareth-Eke A1710
8.Ninove B130
9.SK.Merelbeke126.-4(3)
10.Merendree111.4
11.Ooidonck Leerne95
12.Gavere-Asper55
13.SK Ronse44.-2(3)
14.E.Vinkt11-3.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Nazareth-Eke A

Nazareth-Eke A

1.Vr-27/09/1919:30

Nazareth-Eke A

-Latem0 -70013
2.Vr-04/10/1919:30Merendree-

Nazareth-Eke A

4 -4118
3.Zo-13/10/1910:00

Nazareth-Eke A

-Gijzel-Oosterzele2 -50110
4.Vr-18/10/1920:15FC.Merelbeke B-

Nazareth-Eke A

4 -00110
5.Zo-27/10/1910:00

Nazareth-Eke A

-Ninove B1 -60111
6.Vr-01/11/1920:00Gavere-Asper-

Nazareth-Eke A

1 -3

3

49
7.Za-09/11/1914:30Ooidonck Leerne-

Nazareth-Eke A

2 -3

3

79
8.Zo-17/11/1910:00

Nazareth-Eke A

-SK.Merelbeke3 -1

3

109
9.Zo-24/11/1910:00E.Vinkt-

Nazareth-Eke A

0 -4

3

138
10.Zo-01/12/1910:00

Nazareth-Eke A

-SK Ronse6 -0

3

167
11.Za-07/12/1911:00Olsene-

Nazareth-Eke A

2 -21177
12.Zo-15/12/1910:00

Nazareth-Eke A

-Kluisbergen -.
13.Vr-10/01/2020:00Drongen B-

Nazareth-Eke A

-.
14.Vr-17/01/2020:00Latem-

Nazareth-Eke A

-.
15.Za-25/01/2000:00

Nazareth-Eke A

-Merendree -.
16.Za-01/02/2000:00Gijzel-Oosterzele-

Nazareth-Eke A

-.
17.Za-08/02/2000:00

Nazareth-Eke A

-FC.Merelbeke B -.
18.Za-15/02/2000:00Ninove B-

Nazareth-Eke A

-.
19.Za-29/02/2000:00

Nazareth-Eke A

-Gavere-Asper -.
20.Za-07/03/2000:00

Nazareth-Eke A

-Ooidonck Leerne -.
21.Za-14/03/2000:00SK.Merelbeke-

Nazareth-Eke A

-.
22.Za-21/03/2000:00

Nazareth-Eke A

-E.Vinkt -.
23.Za-28/03/2000:00SK Ronse-

Nazareth-Eke A

-.
24.Za-04/04/2000:00

Nazareth-Eke A

-Olsene -.
25.Za-18/04/2000:00Kluisbergen-

Nazareth-Eke A

-.
26.Za-25/04/2000:00

Nazareth-Eke A

-Drongen B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Kluisbergen

1.Zo-29/09/1910:00E.Vinkt-Kluisbergen0 -5

3

34
2.Zo-06/10/1910:00Kluisbergen-SK Ronse10 -0

3

64
3.Zo-13/10/1914:00Olsene-Kluisbergen3 -1066
4.Za-19/10/1919:30Kluisbergen-Ooidonck Leerne2 -0

3

96
5.Vr-25/10/1920:00Kluisbergen-Drongen B1 -3097
6.Vr-01/11/1920:00Latem-Kluisbergen2 -3

3

125
7.Vr-08/11/1920:00Kluisbergen-Merendree3 -1

3

155
8.Zo-17/11/1911:00Gijzel-Oosterzele-Kluisbergen2 -21165
9.Vr-22/11/1920:00Kluisbergen-FC.Merelbeke B0 -30165
23.Vr-29/11/1920:00Kluisbergen-Ninove B5 -0

3

195
11.Za-07/12/1919:30Kluisbergen-Gavere-Asper3 -31205
12.Zo-15/12/1910:00

Nazareth-Eke A

-Kluisbergen -.
13.Vr-10/01/2020:00Kluisbergen-SK.Merelbeke -.
14.Vr-17/01/2020:00Kluisbergen-E.Vinkt -.
15.Za-25/01/2000:00SK Ronse-Kluisbergen -.
16.Za-01/02/2000:00Kluisbergen-Olsene -.
17.Za-08/02/2000:00Ooidonck Leerne-Kluisbergen -.
18.Za-15/02/2000:00Drongen B-Kluisbergen -.
19.Za-29/02/2000:00Kluisbergen-Latem -.
20.Za-07/03/2000:00Merendree-Kluisbergen -.
21.Za-14/03/2000:00Kluisbergen-Gijzel-Oosterzele -.
22.Za-21/03/2000:00FC.Merelbeke B-Kluisbergen -.
10.Wo-25/03/2000:00Ninove B-Kluisbergen -.
24.Za-04/04/2000:00Gavere-Asper-Kluisbergen -.
25.Za-18/04/2000:00Kluisbergen-

Nazareth-Eke A

-.
26.Za-25/04/2000:00SK.Merelbeke-Kluisbergen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/13)

1Drongen B*1830:1+29
2Latem*1545:7+38
3FC.Merelbeke B**1320:1+19
4Kluisbergen1324:10+14
5Gijzel-Oosterzele**1035:17+18
6Olsene*1024:11+13
7SK.Merelbeke**915:16-1
8Ooidonck Leerne*812:20-8
9Ninove B***610:8+2
10Nazareth-Eke A**612:19-7
11Merendree*514:21-7
12Gavere-Asper**312:29-17
13SK Ronse*16:43-37
14E.Vinkt**01:49-48

alle wedstrijden (11/26)

1Drongen B3152:3+49
2FC.Merelbeke B2872:6+66
3Latem2782:13+69
4Gijzel-Oosterzele2570:26+44
5Kluisbergen2035:17+18
6Olsene1941:21+20
7Nazareth-Eke A1728:32-4
8Ninove B1323:27-4
9SK.Merelbeke1225:42-17
10Merendree1127:41-14
11Ooidonck Leerne913:50-37
12Gavere-Asper527:68-41
13SK Ronse412:81-69
14E.Vinkt15:85-80

uitwedstrijden (7/13)

1FC.Merelbeke B*1552:5+47
2Gijzel-Oosterzele*1535:9+26
3Drongen B**1322:2+20
4Latem**1237:6+31
5Nazareth-Eke A*1116:13+3
6Olsene**917:10+7
7Kluisbergen***711:7+4
8Ninove B713:19-6
9Merendree**613:20-7
10SK.Merelbeke*310:26-16
11SK Ronse**36:38-32
12Gavere-Asper*215:39-24
13Ooidonck Leerne**11:30-29
14E.Vinkt*14:36-32