www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/11/2019

vbal4

Antwerpen

1ste Provinciale

vrijdag 08/11/2019

20:30

Kontich B

-Noorse A2-1

zaterdag 09/11/2019

10:00

Moldavo B

-Westmalle A5-2
11:30Brasschaat B-

Ik Dien A

0-1
12:00

Wuustwezel B

-Oevel2-1
12:30

Vosselaar

-VDP A7-1
14:30Hove-

Antwerp

1-2
15:00

Loenhout A

-Hoogstraten A2-1

10/26

  • 1.

    Vosselaar

    28
  • 2.

    Noorse A

    22
  • 3.

    Hoogstraten A

    22
  • 4.

    Kontich B

    18
  • 5.

    Ik Dien A

    14
  • 6.

    Oevel*

    13
  • 7.

    Wuustwezel B

    12
  • 8.

    Moldavo B

    11
  • 9.

    Brasschaat B

    11
  • 10.

    Hove

    11
  • 11.

    VDP A*

    10
  • 12.

    Westmalle A

    9
  • 13.

    Antwerp

    9
  • 14.

    Loenhout A

    8

2de Provinciale

zaterdag 09/11/2019

10:00

Zammel

-Wuustwezel C3-0
.Heikant Berlaar-Zwarte Leeuw4-4
14:30Oostmalle-

Weelde

4-7
.sGravenw.-Schilde A-

Arendonk Sp.A

0-2
.Brasschaat C-

SC Mechelen

0-6
15:00Berchem A-

Davo Puurs A

1-3

9/22

  • 1.

    Davo Puurs A

    22
  • 2.

    SC Mechelen*

    20
  • 3.

    Berchem A*

    17
  • 4.

    Zammel

    17
  • 5.

    Weelde

    16
  • 6.

    sGravenw.-Schilde A

    11
  • 7.

    Brasschaat C

    10
  • 8.

    Arendonk Sp.A*

    9
  • 9.

    Heikant Berlaar

    7
  • 10.

    Wuustwezel C*

    6
  • 11.

    Zwarte Leeuw*

    4
  • 12.

    Oostmalle*

    1
  • 13.

    Schoten A

    AMC
  • .

    Ranst A

    AMC

3de Provinciale A

zaterdag 09/11/2019

13:30

Broechem

-Oppuurs5-0F1
14:30

Bevel

-Nijlen2-0
.

Immer Voort

-Noordstar3-0
16:00Houtvenne-Hombeek0-0
17:00Berchem B-

Kontich C

0-13

9/22

  • 1.

    Bevel

    22
  • 2.

    Kontich C*

    20
  • 3.

    Immer Voort*

    18
  • 4.

    Broechem*

    15
  • 5.

    Netezonen*

    14
  • 6.

    Hombeek

    12
  • 7.

    Nijlen

    11
  • 8.

    Oppuurs*

    11
  • 9.

    Houtvenne*

    11
  • 10.

    Zwijndrecht

    3
  • 11.

    Noordstar*

    2
  • 12.

    Berchem B*

    1
  • 13.

    Puurs B

    AMC
  • .

    Blaasveld

    AMC

3de Provinciale B

vrijdag 08/11/2019

20:00Gierle-

Massenhoven B

1-2

zaterdag 09/11/2019

10:30

Zoersel

-De Kempen2-0
.Flandria-

Horendonk

0-6
13:00

Loenhout B

-Brecht5-2
14:30Beekhoek-

Schoonbroek

2-3
.

Wortel

-Zandhoven3-1
15:00

Vlug Vooruit A

-St.Jozef4-2

10/26

  • 1.

    Schoonbroek

    27
  • 2.

    Horendonk

    24
  • 3.

    Beekhoek

    22
  • 4.

    Wortel

    20
  • 5.

    St.Jozef

    18
  • 6.

    Vlug Vooruit A

    15
  • 7.

    Flandria

    13
  • 8.

    Massenhoven B

    13
  • 9.

    Gierle

    12
  • 10.

    De Kempen

    11
  • 11.

    Zoersel

    11
  • 12.

    Loenhout B

    11
  • 13.

    Zandhoven

    2
  • 14.

    Brecht

    1

4de Provinciale A

vrijdag 08/11/2019

20:00Ik Dien B-

Emblem

0-3

zaterdag 09/11/2019

10:00

Ranst B

-Schoten B5-0F1
14:00Hingene-VDP B0-0
15:00Rumst-

Berendrecht

2-4
.

Ternesse

-Hoogstraten C4-3
.Wintam-

Heist B

0-5F1

9/22

  • 1.

    Heist B

    27
  • 2.

    Ranst B

    22
  • 3.

    Emblem

    21
  • 4.

    Ik Dien B

    16
  • 5.

    Berendrecht

    16
  • 6.

    Hoogstraten C

    12
  • 7.

    Schoten B

    11
  • 8.

    Rumst

    10
  • 9.

    Wintam

    7
  • 10.

    Ternesse*

    4
  • 11.

    VDP B*

    4
  • 12.

    Hingene

    3

4de Provinciale B

zaterdag 09/11/2019

10:00

Hoogstraten B

-Sint-Dimpna5-0F1
12:30

Vlimmeren

-Schilde26-0
14:30Rauw-

Arendonk Sp.B

1-2

zondag 10/11/2019

10:00VC Herentals-

Wuustwezel D

1-4
11:15

White Star

-Westmalle B4-1

9/20

  • 1.

    Moldavo C*

    19
  • 2.

    Hoogstraten B*

    19
  • 3.

    VC Herentals*

    17
  • 4.

    Vlimmeren*

    17
  • 5.

    Wuustwezel D*

    15
  • 6.

    White Star*

    15
  • 7.

    Westmalle B

    9
  • 8.

    Arendonk Sp.B*

    9
  • 9.

    Sint-Dimpna*

    6
  • 10.

    Rauw*

    3
  • 11.

    Schilde

    3
  • 12.

    Massenhoven C

    AMC
productiefst
4ARanst B71
1Vosselaar68
4BMoldavo C62
4BVC Herentals59
4AHeist B55
3ABevel53
4BVlimmeren53
2Davo Puurs A52
3AKontich C47
2SC Mechelen43
3BSchoonbroek43
minste tegendoelpunten
4AHeist B2
2SC Mechelen3
4BVlimmeren10
3AKontich C11
1Vosselaar12
3ANetezonen12
4AEmblem12
4BMoldavo C12
4BHoogstraten B12
3ABroechem13
3AHoutvenne13
3BSchoonbroek13
geen enkele wedstrijd verloren
1Vosselaar
2SC Mechelen
2Zammel
3AKontich C
4AHeist B
langste reeks overwinningen
4AHeist B9
2Davo Puurs A7
4ARanst B7
3ABevel6
langste reeks zonder nederlaag
1Vosselaar10
2Zammel9
4AHeist B9
2SC Mechelen8
3AKontich C8
4ARanst B8
1Noorse A7
2Berchem A7
2Davo Puurs A7
3BBeekhoek7
4BMoldavo C7
4BVC Herentals7
minste verliespunten
4AHeist B0
1Vosselaar2
3BSchoonbroek3
2SC Mechelen4
3AKontich C4
2Davo Puurs A5
3ABevel5
4ARanst B5
4BMoldavo C5
4BHoogstraten B5
3AImmer Voort6
3BHorendonk6
4AEmblem6
minste verliespunten thuis
1Noorse A0
2SC Mechelen0
3AKontich C0
3BSchoonbroek0
4AHeist B0
4AEmblem0
4BWuustwezel D0
1Vosselaar2
4BVlimmeren2
2Davo Puurs A3
3ABevel3
3AImmer Voort3
3ABroechem3
3BHorendonk3
3BWortel3
4ARanst B3
4BVC Herentals3
minste verliespunten uit
1Vosselaar0
3BBeekhoek0
4AHeist B0
4BMoldavo C0
4BHoogstraten B0
1Ik Dien A2
2Davo Puurs A2
2Berchem A2
3ABevel2
4ARanst B2
1Hoogstraten A3
3AImmer Voort3
3BSchoonbroek3
3BHorendonk3
4ABerendrecht3
4BWhite Star3
4BArendonk Sp.B3
hoogste scores
4BMoldavo C -Schilde26-0
4BVlimmeren -Schilde26-0
4BVC Herentals -Schilde21-0
3AZwijndrecht -Kontich C2-17
3AZwijndrecht -Berchem B19-0
2Davo Puurs A -Oostmalle15-3
4ARanst B -Berendrecht13-5
4ARanst B -Hoogstraten C10-5
4AWintam -Ranst B2-13
1Wuustwezel B -Vosselaar0-14
3ABerchem B -Bevel0-14
3ANijlen -Berchem B14-0
4AEmblem -Hoogstraten C12-2