www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 04/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

vrijdag 29/11/2019

19:30Merendree-Ooidonck Leerne1-1
20:00

Kluisbergen

-Ninove B5 -0
.Gavere-Asper-

Olsene

3 -5
20:15FC.Merelbeke B-Drongen B0-0

zaterdag 30/11/2019

14:30

SK.Merelbeke

-E.Vinkt6 -1

zondag 01/12/2019

10:00

Nazareth-Eke A

-SK Ronse6 -0
11:00Gijzel-Oosterzele-

Latem

3 -7

vrijdag 06/12/2019

19:30Merendree4- 9Gijzel-Oosterzele-
.Ooidonck Leerne7-0E.Vinkt-
20:00Drongen B12 -6Ninove B-
.Latem9-12FC.Merelbeke B-

zaterdag 07/12/2019

11:00Olsene6-9Nazareth-Eke A-
19:30Kluisbergen6-1Gavere-Asper-

zondag 08/12/2019

11:00SK Ronse1 -0SK.Merelbeke-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

10/26

1.FC.Merelbeke B2810.-2(0)
2.Drongen B2810
3.Latem249
4.Gijzel-Oosterzele224-3.(1)
5.Kluisbergen197
6.Olsene186
7.Nazareth-Eke A16122.
8.Ninove B133.-1(3)
9.Merendree111.-4(3)
10.SK.Merelbeke96.3
11.Ooidonck Leerne84
12.Gavere-Asper44.1
13.SK Ronse44
14.E.Vinkt00.4
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Kluisbergen

Kluisbergen

1.Zo-29/09/1910:00E.Vinkt-

Kluisbergen

0 -5

3

34
2.Zo-06/10/1910:00

Kluisbergen

-SK Ronse10 -0

3

64
3.Zo-13/10/1914:00Olsene-

Kluisbergen

3 -1066
4.Za-19/10/1919:30

Kluisbergen

-Ooidonck Leerne2 -0

3

96
5.Vr-25/10/1920:00

Kluisbergen

-Drongen B1 -3097
6.Vr-01/11/1920:00Latem-

Kluisbergen

2 -3

3

125
7.Vr-08/11/1920:00

Kluisbergen

-Merendree3 -1

3

155
8.Zo-17/11/1911:00Gijzel-Oosterzele-

Kluisbergen

2 -21165
9.Vr-22/11/1920:00

Kluisbergen

-FC.Merelbeke B0 -30165
23.Vr-29/11/1920:00

Kluisbergen

-Ninove B5 -0

3

195
11.Za-07/12/1919:30

Kluisbergen

-Gavere-Asper -.
12.Zo-15/12/1910:00Nazareth-Eke A-

Kluisbergen

-.
13.Vr-10/01/2020:00

Kluisbergen

-SK.Merelbeke -.
14.Za-18/01/2000:00

Kluisbergen

-E.Vinkt -.
15.Za-25/01/2000:00SK Ronse-

Kluisbergen

-.
16.Za-01/02/2000:00

Kluisbergen

-Olsene -.
17.Za-08/02/2000:00Ooidonck Leerne-

Kluisbergen

-.
18.Za-15/02/2000:00Drongen B-

Kluisbergen

-.
19.Za-29/02/2000:00

Kluisbergen

-Latem -.
20.Za-07/03/2000:00Merendree-

Kluisbergen

-.
21.Za-14/03/2000:00

Kluisbergen

-Gijzel-Oosterzele -.
22.Za-21/03/2000:00FC.Merelbeke B-

Kluisbergen

-.
10.Wo-25/03/2000:00Ninove B-

Kluisbergen

-.
24.Za-04/04/2000:00Gavere-Asper-

Kluisbergen

-.
25.Za-18/04/2000:00

Kluisbergen

-Nazareth-Eke A -.
26.Za-25/04/2000:00SK.Merelbeke-

Kluisbergen

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Gavere-Asper

1.Vr-27/09/1920:00Gavere-Asper-Merendree3 -4009
2.Zo-06/10/1911:00Gijzel-Oosterzele-Gavere-Asper17 -10012
3.Vr-11/10/1920:00Gavere-Asper-FC.Merelbeke B0 -150013
4.Vr-18/10/1920:00Ninove B-Gavere-Asper8 -20012
5.Vr-25/10/1919:30Ooidonck Leerne-Gavere-Asper4 -30012
6.Vr-01/11/1920:00Gavere-Asper-Nazareth-Eke A1 -30012
7.Za-09/11/1914:30SK.Merelbeke-Gavere-Asper3 -20012
8.Vr-15/11/1920:00Gavere-Asper-E.Vinkt5 -2

3

312
9.Zo-24/11/1911:00SK Ronse-Gavere-Asper4 -41412
10.Vr-29/11/1920:00Gavere-Asper-Olsene3 -50412
11.Za-07/12/1919:30

Kluisbergen

-Gavere-Asper -.
12.Vr-13/12/1920:00Gavere-Asper-Drongen B -.
13.Vr-10/01/2020:00Latem-Gavere-Asper -.
14.Za-18/01/2000:00Merendree-Gavere-Asper -.
15.Za-25/01/2000:00Gavere-Asper-Gijzel-Oosterzele -.
16.Za-01/02/2000:00FC.Merelbeke B-Gavere-Asper -.
17.Za-08/02/2000:00Gavere-Asper-Ninove B -.
18.Za-15/02/2000:00Gavere-Asper-Ooidonck Leerne -.
19.Za-29/02/2000:00Nazareth-Eke A-Gavere-Asper -.
20.Za-07/03/2000:00Gavere-Asper-SK.Merelbeke -.
21.Za-14/03/2000:00E.Vinkt-Gavere-Asper -.
22.Za-21/03/2000:00Gavere-Asper-SK Ronse -.
23.Za-28/03/2000:00Olsene-Gavere-Asper -.
24.Za-04/04/2000:00Gavere-Asper-

Kluisbergen

-.
25.Za-18/04/2000:00Drongen B-Gavere-Asper -.
26.Za-25/04/2000:00Gavere-Asper-Latem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (6/13)

1Drongen B*1524:1+23
2FC.Merelbeke B*1320:1+19
3Latem*1241:6+35
4Kluisbergen1221:7+14
5Gijzel-Oosterzele*1035:17+18
6Olsene*922:9+13
7SK.Merelbeke*915:16-1
8Ooidonck Leerne*712:20-8
9Ninove B**610:8+2
10Nazareth-Eke A*612:19-7
11Merendree*512:15-3
12Gavere-Asper*312:29-17
13SK Ronse*16:39-33
14E.Vinkt*01:49-48

alle wedstrijden (10/26)

1FC.Merelbeke B2871:2+69
2Drongen B2846:3+43
3Latem2478:12+66
4Gijzel-Oosterzele2264:24+40
5Kluisbergen1932:14+18
6Olsene1839:19+20
7Nazareth-Eke A1626:30-4
8Ninove B1323:21+2
9Merendree1125:35-10
10SK.Merelbeke921:42-21
11Ooidonck Leerne813:50-37
12Gavere-Asper424:65-41
13SK Ronse412:77-65
14E.Vinkt05:85-80

uitwedstrijden (6/13)

1FC.Merelbeke B*1551:1+50
2Drongen B*1322:2+20
3Latem*1237:6+31
4Gijzel-Oosterzele*1229:7+22
5Nazareth-Eke A*1014:11+3
6Olsene*917:10+7
7Kluisbergen**711:7+4
8Ninove B713:130
9Merendree*613:20-7
10SK Ronse*36:38-32
11Gavere-Asper*112:36-24
12Ooidonck Leerne*11:30-29
13SK.Merelbeke*06:26-20
14E.Vinkt*04:36-32