www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale

speeldag 1

vrijdag 27/09/2019

20:00

Zwijnaarde

-Wachtebeke1-0
20:15

Borsbeke

-Waasmunster5-2
20:30

Olsa Brakel B

-Sinaai A6-0
.

Poesele

-Temse4-1

zaterdag 28/09/2019

15:00Hamme-Zogge-

Evergem Center

0-2
19:00Sottegem B-

Gent E

1-5

speeldag 2

vrijdag 04/10/2019

20:00Evergem Center-

Borsbeke

1-4
.Temse-

Sottegem B

1-3
20:30Wachtebeke-

Poesele

1-3

zaterdag 05/10/2019

13:00Sinaai A-Zwijnaarde1-1

zondag 06/10/2019

10:30Waasmunster-

Olsa Brakel B

3-4
.

Gent E

-Hamme-Zogge5-0

speeldag 3

vrijdag 11/10/2019

20:00

Zwijnaarde

-Waasmunster3-2
20:30Poesele-Sinaai A2-2
.

Olsa Brakel B

-Evergem Center5-4

zaterdag 12/10/2019

15:00Hamme-Zogge-

Borsbeke

0-4

zondag 13/10/2019

10:30

Gent E

-Temse4-0

zaterdag 01/02/2020

00:00Sottegem B-Wachtebeke-

speeldag 4

vrijdag 18/10/2019

20:00

Evergem Center

-Zwijnaarde5-1
.Temse-

Hamme-Zogge

1-2
20:15

Borsbeke

-Olsa Brakel B5-0
20:30

Wachtebeke

-Gent E4-3

zaterdag 19/10/2019

13:00Sinaai A-

Sottegem B

1-3

zondag 20/10/2019

10:30

Waasmunster

-Poesele3-2

speeldag 5

vrijdag 08/11/2019

20:00Temse-

Wachtebeke

0-2
.Zwijnaarde-

Borsbeke

0-1
20:30Poesele-

Evergem Center

1-7

zaterdag 09/11/2019

14:45Hamme-Zogge-Olsa Brakel B2-2
19:00

Sottegem B

-Waasmunster3-2

zondag 10/11/2019

10:30

Gent E

-Sinaai A4-2

speeldag 6

vrijdag 15/11/2019

20:00Evergem Center-Sottegem B0-0
.

Borsbeke

-Poesele4-0
20:30

Wachtebeke

-Hamme-Zogge1-0
.

Olsa Brakel B

-Zwijnaarde1-0

zaterdag 16/11/2019

13:00

Sinaai A

-Temse1-0

zondag 17/11/2019

10:30

Waasmunster

-Gent E5-3

speeldag 7

vrijdag 22/11/2019

20:00

Temse

-Waasmunster2-1
20:30

Poesele

-Olsa Brakel B4-2
.

Wachtebeke

-Sinaai A2-1

zaterdag 23/11/2019

14:45Hamme-Zogge-Zwijnaarde1-1
17:00Sottegem B-

Borsbeke

0-6

zondag 24/11/2019

10:30Gent E-Evergem Center4-4

speeldag 8

vrijdag 29/11/2019

20:00

Zwijnaarde

-Poesele2-1
.

Evergem Center

-Temse8-0
20:15

Borsbeke

-Gent E7-4
20:30

Olsa Brakel B

-Sottegem B2-1

zaterdag 30/11/2019

12:00Sinaai A-

Hamme-Zogge

3-4

zondag 01/12/2019

10:30Waasmunster-

Wachtebeke

2-3

speeldag 9

vrijdag 06/12/2019

20:00Temse-Borsbeke-
20:30Wachtebeke-Evergem Center-

zaterdag 07/12/2019

12:30Hamme-Zogge-Poesele-
13:00Sinaai A-Waasmunster-
17:00Sottegem B-Zwijnaarde-

zondag 08/12/2019

10:30Gent E-Olsa Brakel B-

speeldag 10

vrijdag 13/12/2019

20:00Evergem Center-Sinaai A-
.Zwijnaarde-Gent E-
20:15Borsbeke-Wachtebeke-
20:30Olsa Brakel B-Temse-
.Poesele-Sottegem B-

zaterdag 14/12/2019

12:30Hamme-Zogge-Waasmunster-

speeldag 11

vrijdag 10/01/2020

20:00Temse-Zwijnaarde-
20:30Wachtebeke-Olsa Brakel B-

zaterdag 11/01/2020

13:00Sinaai A-Borsbeke-
19:00Sottegem B-Hamme-Zogge-

zondag 12/01/2020

10:30Waasmunster-Evergem Center-
.Gent E-Poesele-

speeldag 12

zaterdag 18/01/2020

00:00Gent E-Sottegem B-
.Waasmunster-Borsbeke-
.Sinaai A-Olsa Brakel B-
.Wachtebeke-Zwijnaarde-
.Temse-Poesele-
.Evergem Center-Hamme-Zogge-

speeldag 13

zaterdag 25/01/2020

00:00Borsbeke-Evergem Center-
.Hamme-Zogge-Gent E-
.Sottegem B-Temse-
.Poesele-Wachtebeke-
.Zwijnaarde-Sinaai A-
.Olsa Brakel B-Waasmunster-

speeldag 14

vrijdag 11/10/2019

20:30Wachtebeke-

Sottegem B

0-3

zaterdag 01/02/2020

00:00Temse-Gent E-
.Evergem Center-Olsa Brakel B-
.Waasmunster-Zwijnaarde-
.Sinaai A-Poesele-
.Borsbeke-Hamme-Zogge-

speeldag 15

zaterdag 08/02/2020

00:00Zwijnaarde-Evergem Center-
.Olsa Brakel B-Borsbeke-
.Hamme-Zogge-Temse-
.Gent E-Wachtebeke-
.Sottegem B-Sinaai A-
.Poesele-Waasmunster-

speeldag 16

zaterdag 15/02/2020

00:00Waasmunster-Sottegem B-
.Sinaai A-Gent E-
.Wachtebeke-Temse-
.Borsbeke-Zwijnaarde-
.Evergem Center-Poesele-
.Olsa Brakel B-Hamme-Zogge-

speeldag 17

zaterdag 07/03/2020

00:00Sottegem B-Evergem Center-
.Poesele-Borsbeke-
.Zwijnaarde-Olsa Brakel B-
.Hamme-Zogge-Wachtebeke-
.Temse-Sinaai A-
.Gent E-Waasmunster-

speeldag 18

zaterdag 14/03/2020

00:00Borsbeke-Sottegem B-
.Evergem Center-Gent E-
.Waasmunster-Temse-
.Sinaai A-Wachtebeke-
.Olsa Brakel B-Poesele-
.Zwijnaarde-Hamme-Zogge-

speeldag 19

zaterdag 21/03/2020

00:00Temse-Evergem Center-
.Gent E-Borsbeke-
.Sottegem B-Olsa Brakel B-
.Poesele-Zwijnaarde-
.Hamme-Zogge-Sinaai A-
.Wachtebeke-Waasmunster-

speeldag 20

zaterdag 28/03/2020

00:00Zwijnaarde-Sottegem B-
.Olsa Brakel B-Gent E-
.Borsbeke-Temse-
.Evergem Center-Wachtebeke-
.Waasmunster-Sinaai A-
.Poesele-Hamme-Zogge-

speeldag 21

zaterdag 18/04/2020

00:00Sinaai A-Evergem Center-
.Wachtebeke-Borsbeke-
.Temse-Olsa Brakel B-
.Gent E-Zwijnaarde-
.Sottegem B-Poesele-
.Waasmunster-Hamme-Zogge-

speeldag 22

zaterdag 25/04/2020

00:00Hamme-Zogge-Sottegem B-
.Poesele-Gent E-
.Zwijnaarde-Temse-
.Olsa Brakel B-Wachtebeke-
.Borsbeke-Sinaai A-
.Evergem Center-Waasmunster-

8/22

1.Borsbeke2412
2.Olsa Brakel B167
3.Wachtebeke1512
4.Evergem Center148
5.Gent E134
6.Sottegem B134
7.Zwijnaarde114
8.Poesele103
9.Hamme-Zogge85
10.Waasmunster63
11.Sinaai A53
12.Temse33
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

8/22

1

2

3

4

5

6

7

1.Borsbeke248+29364+1415
2.Olsa Brakel B165+3221-68
3.Wachtebeke1550132+25
4.Evergem Center144+16312+717
5.Gent E134+9321-215
6.Sottegem B134-3143+610
7.Zwijnaarde113-390-53
8.Poesele103-5171-46
9.Hamme-Zogge82-1092-46
10.Waasmunster62-5200-67
11.Sinaai A51-11110-95
12.Temse31-2050-161

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden