www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale

vrijdag 29/11/2019

20:00

Zwijnaarde

-Poesele2-1
.

Evergem Center

-Temse8 -0
20:15

Borsbeke

-Gent E7 -4
20:30

Olsa Brakel B

-Sottegem B2-1

zaterdag 30/11/2019

12:00Sinaai A-

Hamme-Zogge

3 -4

zondag 01/12/2019

10:30Waasmunster-

Wachtebeke

2 -3

vrijdag 06/12/2019

20:00Temse3-9Borsbeke-
20:30Wachtebeke9-4Evergem Center-

zaterdag 07/12/2019

12:30Hamme-Zogge2 -0Poesele-
13:00Sinaai A3-0Waasmunster-
17:00Sottegem B3-1Zwijnaarde-

zondag 08/12/2019

10:30Gent E7-1Olsa Brakel B-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

8/22

1.Borsbeke2412-1.(0)
2.Olsa Brakel B167.1
3.Wachtebeke1512
4.Evergem Center148.-2(1)
5.Gent E134
6.Sottegem B134.4
7.Zwijnaarde1142.
8.Poesele103.3
9.Hamme-Zogge85
10.Waasmunster63-3.(0)
11.Sinaai A53.-4(3)
12.Temse33
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale --> Gent E

Gent E

1.Za-28/09/1919:00Sottegem B-

Gent E

1 -5

3

32
2.Zo-06/10/1910:30

Gent E

-Hamme-Zogge5 -0

3

61
3.Zo-13/10/1910:30

Gent E

-Temse4 -0

3

91
4.Vr-18/10/1920:30Wachtebeke-

Gent E

4 -3092
5.Zo-10/11/1910:30

Gent E

-Sinaai A4 -2

3

122
6.Zo-17/11/1910:30Waasmunster-

Gent E

5 -30124
7.Zo-24/11/1910:30

Gent E

-Evergem Center4 -41132
8.Vr-29/11/1920:15Borsbeke-

Gent E

7 -40135
9.Zo-08/12/1910:30

Gent E

-Olsa Brakel B -.
10.Vr-13/12/1920:00Zwijnaarde-

Gent E

-.
11.Zo-12/01/2010:30

Gent E

-Poesele -.
12.Za-18/01/2000:00

Gent E

-Sottegem B -.
13.Za-25/01/2000:00Hamme-Zogge-

Gent E

-.
14.Za-01/02/2000:00Temse-

Gent E

-.
15.Za-08/02/2000:00

Gent E

-Wachtebeke -.
16.Za-15/02/2000:00Sinaai A-

Gent E

-.
17.Za-07/03/2000:00

Gent E

-Waasmunster -.
18.Za-14/03/2000:00Evergem Center-

Gent E

-.
19.Za-21/03/2000:00

Gent E

-Borsbeke -.
20.Za-28/03/2000:00Olsa Brakel B-

Gent E

-.
21.Za-18/04/2000:00

Gent E

-Zwijnaarde -.
22.Za-25/04/2000:00Poesele-

Gent E

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Olsa Brakel B

1.Vr-27/09/1920:30Olsa Brakel B-Sinaai A6 -0

3

31
2.Zo-06/10/1910:30Waasmunster-Olsa Brakel B3 -4

3

62
3.Vr-11/10/1920:30Olsa Brakel B-Evergem Center5 -4

3

93
4.Vr-18/10/1920:15Borsbeke-Olsa Brakel B5 -0093
5.Za-09/11/1914:45Hamme-Zogge-Olsa Brakel B2 -21104
6.Vr-15/11/1920:30Olsa Brakel B-Zwijnaarde1 -0

3

132
7.Vr-22/11/1920:30Poesele-Olsa Brakel B4 -20133
8.Vr-29/11/1920:30Olsa Brakel B-Sottegem B2 -1

3

162
9.Zo-08/12/1910:30

Gent E

-Olsa Brakel B -.
10.Vr-13/12/1920:30Olsa Brakel B-Temse -.
11.Vr-10/01/2020:30Wachtebeke-Olsa Brakel B -.
12.Za-18/01/2000:00Sinaai A-Olsa Brakel B -.
13.Za-25/01/2000:00Olsa Brakel B-Waasmunster -.
14.Za-01/02/2000:00Evergem Center-Olsa Brakel B -.
15.Za-08/02/2000:00Olsa Brakel B-Borsbeke -.
16.Za-15/02/2000:00Olsa Brakel B-Hamme-Zogge -.
17.Za-07/03/2000:00Zwijnaarde-Olsa Brakel B -.
18.Za-14/03/2000:00Olsa Brakel B-Poesele -.
19.Za-21/03/2000:00Sottegem B-Olsa Brakel B -.
20.Za-28/03/2000:00Olsa Brakel B-

Gent E

-.
21.Za-18/04/2000:00Temse-Olsa Brakel B -.
22.Za-25/04/2000:00Olsa Brakel B-Wachtebeke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (5/11)

1Borsbeke*1221:6+15
2Olsa Brakel B*1214:5+9
3Gent E*1017:6+11
4Zwijnaarde*96:4+2
5Wachtebeke98:10-2
6Evergem Center*714:5+9
7Poesele*711:12-1
8Waasmunster*613:12+1
9Sinaai A*46:8-2
10Temse*34:8-4
11Sottegem B**34:13-9
12Hamme-Zogge*23:9-6

alle wedstrijden (8/22)

1Borsbeke2436:7+29
2Olsa Brakel B1622:19+3
3Wachtebeke1513:130
4Evergem Center1431:15+16
5Gent E1332:23+9
6Sottegem B1314:17-3
7Zwijnaarde119:12-3
8Poesele1017:22-5
9Hamme-Zogge89:19-10
10Waasmunster620:25-5
11Sinaai A511:22-11
12Temse35:25-20

uitwedstrijden (5/11)

1Borsbeke*1215:1+14
2Sottegem B1010:4+6
3Evergem Center*717:10+7
4Wachtebeke**65:3+2
5Hamme-Zogge*66:10-4
6Olsa Brakel B*48:14-6
7Gent E*315:17-2
8Poesele*36:10-4
9Zwijnaarde*23:8-5
10Sinaai A*15:14-9
11Waasmunster*07:13-6
12Temse*01:17-16