www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B

vrijdag 09/10/2020

20:00Kluisbergen-

Ninove B

2 -4
.Denderleeuw-

FC.Merelbeke B

1 -7
.Schoonaarde-

Gijzel-Oosterzele A

1 -5

zondag 11/10/2020

14:00

Denderhoutem

-Nazareth-Eke A3-0
15:00

Schelde

-Olsene4 -3
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

3/20

1.Ninove B9
2.FC.Merelbeke B7
3.Gijzel-Oosterzele A*6
4.Schelde*6
5.Schoonaarde4
6.Kluisbergen*3
7.Olsene*3
8.Denderhoutem3
9.Elene-Grotenberge*0
10.Nazareth-Eke A0
11.Denderleeuw0
AMCOB Lebbeke0

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B --> Denderhoutem

Gijzel-Oosterzele A

1.Vr-25/09/2020:00Elene-Grotenberge-Gijzel-Oosterzele A1 -9

3

31
3.Vr-09/10/2020:00Schoonaarde-Gijzel-Oosterzele A1 -5

3

63
4.Za-17/10/2015:00Gijzel-Oosterzele A-

Denderhoutem

-PP.3
5.Vr-23/10/2020:00Denderleeuw-Gijzel-Oosterzele A -PP.3
2.Za-31/10/2015:00Gijzel-Oosterzele A-Schelde -PP.
6.Za-14/11/2014:30Gijzel-Oosterzele A-Kluisbergen -PP.
7.Za-21/11/2018:00Ninove B-Gijzel-Oosterzele A -.
8.Wo-04/05/2200:00Gijzel-Oosterzele A-FC.Merelbeke B -.
9.Do-05/05/2200:00Nazareth-Eke A-Gijzel-Oosterzele A -.
11.Za-07/05/2200:00Gijzel-Oosterzele A-Olsene -.
12.Zo-08/05/2200:00Gijzel-Oosterzele A-Elene-Grotenberge -.
13.Ma-09/05/2200:00Schelde-Gijzel-Oosterzele A -.
14.Di-10/05/2200:00Gijzel-Oosterzele A-Schoonaarde -.
15.Wo-11/05/2200:00

Denderhoutem

-Gijzel-Oosterzele A -.
16.Do-12/05/2200:00Gijzel-Oosterzele A-Denderleeuw -.
17.Vr-13/05/2200:00Kluisbergen-Gijzel-Oosterzele A -.
18.Za-14/05/2200:00Gijzel-Oosterzele A-Ninove B -.
19.Zo-15/05/2200:00FC.Merelbeke B-Gijzel-Oosterzele A -.
20.Ma-16/05/2200:00Gijzel-Oosterzele A-Nazareth-Eke A -.
22.Wo-18/05/2200:00Olsene-Gijzel-Oosterzele A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Denderhoutem

1.Zo-27/09/2014:00

Denderhoutem

-Ninove B1 -2008
2.Vr-02/10/2020:15FC.Merelbeke B-

Denderhoutem

5 -0008
3.Zo-11/10/2014:00

Denderhoutem

-Nazareth-Eke A3 -0

3

38
4.Za-17/10/2015:00Gijzel-Oosterzele A-

Denderhoutem

-PP.8
5.Zo-25/10/2014:00

Denderhoutem

-Olsene -PP.
6.Vr-13/11/2020:00Elene-Grotenberge-

Denderhoutem

-PP.
7.Zo-22/11/2013:30

Denderhoutem

-Schelde -.
8.Wo-04/05/2200:00Schoonaarde-

Denderhoutem

-.
10.Vr-06/05/2200:00

Denderhoutem

-Denderleeuw -.
11.Za-07/05/2200:00Kluisbergen-

Denderhoutem

-.
12.Zo-08/05/2200:00Ninove B-

Denderhoutem

-.
13.Ma-09/05/2200:00

Denderhoutem

-FC.Merelbeke B -.
14.Di-10/05/2200:00Nazareth-Eke A-

Denderhoutem

-.
15.Wo-11/05/2200:00

Denderhoutem

-Gijzel-Oosterzele A -.
16.Do-12/05/2200:00Olsene-

Denderhoutem

-.
17.Vr-13/05/2200:00

Denderhoutem

-Elene-Grotenberge -.
18.Za-14/05/2200:00Schelde-

Denderhoutem

-.
19.Zo-15/05/2200:00

Denderhoutem

-Schoonaarde -.
21.Di-17/05/2200:00Denderleeuw-

Denderhoutem

-.
22.Wo-18/05/2200:00

Denderhoutem

-Kluisbergen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/10)

1Schelde6+2
2FC.Merelbeke B*3+5
.Ninove B*3+5
4Denderhoutem3+2
5Olsene*3+1
6Schoonaarde1-4
7Gijzel-Oosterzele A**00
8Kluisbergen*0-2
9Nazareth-Eke A*0-5
10Denderleeuw0-8
11Elene-Grotenberge*0-8

alle wedstrijden (3/20)

1Ninove B9+8
2FC.Merelbeke B7+11
3Gijzel-Oosterzele A*6+12
4Schelde*6+2
5Schoonaarde4+1
6Kluisbergen*30
7Olsene*30
8Denderhoutem3-3
9Elene-Grotenberge*0-9
10Nazareth-Eke A0-9
11Denderleeuw0-13

uitwedstrijden (2/10)

1Gijzel-Oosterzele A6+12
2Ninove B6+3
3FC.Merelbeke B4+6
4Schoonaarde*3+5
5Kluisbergen*3+2
6Schelde**00
7Olsene*0-1
8Elene-Grotenberge*0-1
9Nazareth-Eke A0-4
10Denderhoutem*0-5
.Denderleeuw*0-5