www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 25/10/2020

vbal4

Namur : 3de Provinciale A

zondag 11/10/2020

15:00Ohey A-Petit-Wartet A1-1
.Andoy A-Grand-Leez B1-1
.

Boninne A

-Rhisnes B3 -2
.

St-Germain

-Arquet B2-1
.Fernelmont B-Leuze-Longchamps A2 -2
.

Flawinne A

-Union Namèche A4 -1
.

Bossière B

-Loyers B2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.Ohey A118-1.(1)
2.St-Germain109
3.Petit-Wartet A98
4.Flawinne A96-3.(1)
5.Boninne A87.-4(3)
6.Bossière B87.1
7.Loyers B76
8.Andoy A762.
9.Leuze-Longchamps A*55
10.Rhisnes B52
11.Grand-Leez B55
12.Emines A*444.
13.Taviers A*44.3
14.Arquet B*44
15.Union Namèche A30
16.Fernelmont B11.-2(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Namur : 3de Provinciale A --> Petit-Wartet A

Petit-Wartet A

1.Zo-13/09/2015:00St-Germain-

Petit-Wartet A

1 -1116
2.Zo-20/09/2015:00

Petit-Wartet A

-Boninne A7 -1

3

42
3.Zo-27/09/2015:00Flawinne A-

Petit-Wartet A

1 -1153
4.Zo-04/10/2015:00

Petit-Wartet A

-Fernelmont B2 -1

3

82
5.Zo-11/10/2015:00Ohey A-

Petit-Wartet A

1 -1193
6.Zo-18/10/2015:00

Petit-Wartet A

-Bossière B -PP.3
7.Zo-25/10/2015:00Andoy A-

Petit-Wartet A

-PP.
8.Zo-01/11/2014:30

Petit-Wartet A

-Taviers A -PP.
9.Zo-08/11/2014:30Emines A-

Petit-Wartet A

-PP.
10.Zo-15/11/2014:30

Petit-Wartet A

-Grand-Leez B -PP.
11.Wo-11/05/2200:00

Petit-Wartet A

-Loyers B -.
12.Do-12/05/2200:00Rhisnes B-

Petit-Wartet A

-.
13.Vr-13/05/2200:00

Petit-Wartet A

-Leuze-Longchamps A -.
14.Za-14/05/2200:00Arquet B-

Petit-Wartet A

-.
15.Zo-15/05/2200:00Union Namèche A-

Petit-Wartet A

-.
16.Ma-16/05/2200:00Boninne A-

Petit-Wartet A

-.
17.Di-17/05/2200:00

Petit-Wartet A

-St-Germain -.
18.Wo-18/05/2200:00Fernelmont B-

Petit-Wartet A

-.
19.Do-19/05/2200:00

Petit-Wartet A

-Flawinne A -.
20.Vr-20/05/2200:00Bossière B-

Petit-Wartet A

-.
21.Za-21/05/2200:00

Petit-Wartet A

-Ohey A -.
22.Zo-22/05/2200:00Taviers A-

Petit-Wartet A

-.
23.Ma-23/05/2200:00

Petit-Wartet A

-Andoy A -.
24.Di-24/05/2200:00Grand-Leez B-

Petit-Wartet A

-.
25.Wo-25/05/2200:00

Petit-Wartet A

-Emines A -.
26.Do-26/05/2200:00

Petit-Wartet A

-Rhisnes B -.
27.Vr-27/05/2200:00Loyers B-

Petit-Wartet A

-.
28.Za-28/05/2200:00

Petit-Wartet A

-Union Namèche A -.
29.Zo-29/05/2200:00Leuze-Longchamps A-

Petit-Wartet A

-.
30.Ma-30/05/2200:00

Petit-Wartet A

-Arquet B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Bossière B

1.Zo-13/09/2015:00Bossière B-Andoy A0 -0118
2.Zo-20/09/2015:00Taviers A-Bossière B4 -20114
3.Zo-27/09/2015:00Bossière B-Emines A4 -3

3

48
4.Zo-04/10/2015:00Grand-Leez B-Bossière B2 -2157
5.Zo-11/10/2015:00Bossière B-Loyers B2 -1

3

86
6.Zo-18/10/2015:00

Petit-Wartet A

-Bossière B -PP.6
7.Zo-25/10/2015:00Bossière B-Leuze-Longchamps A -PP.
8.Zo-01/11/2014:30Union Namèche A-Bossière B -PP.
9.Zo-08/11/2014:30Bossière B-Boninne A -PP.
10.Zo-15/11/2014:30Arquet B-Bossière B -PP.
11.Wo-11/05/2200:00Bossière B-Fernelmont B -.
12.Do-12/05/2200:00St-Germain-Bossière B -.
13.Vr-13/05/2200:00Rhisnes B-Bossière B -.
14.Za-14/05/2200:00Bossière B-Ohey A -.
15.Zo-15/05/2200:00Flawinne A-Bossière B -.
16.Ma-16/05/2200:00Bossière B-Taviers A -.
17.Di-17/05/2200:00Andoy A-Bossière B -.
18.Wo-18/05/2200:00Bossière B-Grand-Leez B -.
19.Do-19/05/2200:00Emines A-Bossière B -.
20.Vr-20/05/2200:00Bossière B-

Petit-Wartet A

-.
21.Za-21/05/2200:00Loyers B-Bossière B -.
22.Zo-22/05/2200:00Bossière B-Union Namèche A -.
23.Ma-23/05/2200:00Leuze-Longchamps A-Bossière B -.
24.Di-24/05/2200:00Bossière B-Arquet B -.
25.Wo-25/05/2200:00Boninne A-Bossière B -.
26.Do-26/05/2200:00Bossière B-St-Germain -.
27.Vr-27/05/2200:00Fernelmont B-Bossière B -.
28.Za-28/05/2200:00Bossière B-Flawinne A -.
29.Zo-29/05/2200:00Bossière B-Rhisnes B -.
30.Ma-30/05/2200:00Ohey A-Bossière B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1St-Germain7+8
2Flawinne A7+6
3Ohey A7+5
4Bossière B7+2
5Petit-Wartet A*6+7
6Boninne A5+1
7Grand-Leez B*4+4
8Loyers B*3+3
9Taviers A*3+1
10Andoy A30
11Emines A*1-1
12Rhisnes B*1-2
13Fernelmont B1-4
14Arquet B*1-5
15Leuze-Longchamps A**0-1
16Union Namèche A*0-8

alle wedstrijden (5/30)

1Ohey A11+7
2St-Germain10+5
3Petit-Wartet A9+7
4Flawinne A9+6
5Boninne A80
6Bossière B80
7Loyers B7+5
8Andoy A7+1
9Leuze-Longchamps A*5+2
10Rhisnes B5-2
11Grand-Leez B5-2
12Emines A*4-1
13Taviers A*4-1
14Arquet B*4-5
15Union Namèche A3-13
16Fernelmont B1-9

uitwedstrijden (3/15)

1Leuze-Longchamps A5+3
2Loyers B4+2
3Ohey A*4+2
4Andoy A*4+1
5Rhisnes B40
6Emines A*30
7Arquet B*30
8Boninne A*3-1
9St-Germain*3-3
10Union Namèche A3-5
11Petit-Wartet A30
12Flawinne A*20
13Taviers A*1-2
.Bossière B*1-2
15Grand-Leez B1-6
16Fernelmont B*0-5