www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 18/01/2020

vbal4

Hainaut

1ste Provinciale

zondag 19/01/2020

14:30Solre Sambre A-Montignies A-
.Snef-Tyber A-Monceau A-
.Houdeng A-Soignies-
.Péruwelz A-Beloeil A-
.Gilly A-Pays Blanc A-
.Binche A-Molenbaix A-
.Hornu-Le Roeulx A-
.Warcoing-Pâturages-

17/30

  • 1.

    Binche A

    45
  • 2.

    Molenbaix A

    32
  • 3.

    Le Roeulx A

    31
  • 4.

    Monceau A

    29
  • 5.

    Beloeil A

    28
  • 6.

    Hornu

    27
  • 7.

    Solre Sambre A

    25
  • 8.

    Soignies

    22
  • 9.

    Houdeng A

    20
  • 10.

    Pays Blanc A

    19
  • .

    Péruwelz A

    19
  • .

    Snef-Tyber A

    19
  • 13.

    Montignies A

    16
  • .

    Gilly A

    16
  • 15.

    Pâturages

    12
  • .

    Warcoing

    12

2de Provinciale A

zondag 19/01/2020

14:30CS Lens A-Obigies A-
.RUS Tournai A-Estaimbourg A-
.Anvaing A-Enghien A-
.Etoiles d'Ere A-Isières A-
.Templeuvois A-Bievene A-
.Frameries-Meslin A-
.Havinnes A-Péruwelz B-
15:00Acren Lessines B-Wiers A-

17/30

  • 1.

    Wiers A

    32
  • 2.

    Templeuvois A

    31
  • 3.

    Obigies A

    30
  • 4.

    Bievene A

    30
  • .

    Acren Lessines B

    30
  • 6.

    Meslin A

    29
  • 7.

    Etoiles d'Ere A

    29
  • 8.

    Péruwelz B

    26
  • 9.

    Havinnes A

    25
  • 10.

    Anvaing A

    22
  • 11.

    Frameries

    21
  • 12.

    Estaimbourg A

    21
  • 13.

    Enghien A

    18
  • 14.

    Isières A

    14
  • .

    CS Lens A

    14
  • 16.

    RUS Tournai A

    10

2de Provinciale B

zondag 19/01/2020

14:30Estinnes A-Maurage A-
.Havré A-Naast A-
.Flénu A-Neufvilles A-
.Bracquegnies A-Jemappes A-
.Mesvin A-Vacresse-
.Albert Quevy-Mons B-Symphorinois B-
.St.Ghislain B-Honnelloise A-
.Horrues A-Morlanwelz A-

17/30

  • 1.

    Morlanwelz A

    37
  • 2.

    Honnelloise A

    34
  • 3.

    Neufvilles A

    33
  • .

    Estinnes A

    33
  • 5.

    Naast A

    32
  • 6.

    Albert Quevy-Mons B

    24
  • .

    Flénu A

    24
  • 8.

    Mesvin A

    23
  • 9.

    St.Ghislain B

    23
  • 10.

    Symphorinois B

    22
  • 11.

    Havré A

    21
  • 12.

    Bracquegnies A

    19
  • .

    Jemappes A

    19
  • 14.

    Vacresse

    18
  • 15.

    Maurage A

    16
  • 16.

    Horrues A

    1

2de Provinciale C

zondag 19/01/2020

14:30Forchies A-Courcelles A-
.Jumet A-Ransart A-
.Celles Buzet B-Thuin A-
.Trivières-Fontainoise-
.Trazegnies A-Erpion-Lacs A-
.Frasnes A-Turque-
.Anderlues A-March-Collège A-
.Beaumont A-Gerpinnes A-

17/30

  • 1.

    Ransart A

    36
  • 2.

    Trazegnies A

    28
  • 3.

    Thuin A

    28
  • 4.

    Jumet A

    27
  • 5.

    Gerpinnes A

    27
  • 6.

    Anderlues A*

    26
  • .

    Frasnes A

    26
  • 8.

    Erpion-Lacs A

    25
  • 9.

    Courcelles A

    24
  • 10.

    Turque

    23
  • 11.

    Trivières

    23
  • 12.

    Beaumont A

    20
  • 13.

    March-Collège A

    16
  • 14.

    Forchies A

    14
  • 15.

    Fontainoise*

    13
  • 16.

    Celles Buzet B

    8

3de Provinciale A

zondag 19/01/2020

14:30Taintignies-Ellezelles A-
.Bleharies A-Escanaffles-
.Herseautoise A-Beclers A-
.La Squadra-Nechin-
.Esplechin A-RFC Tournai B-
.Luingnois A-Rongy-
.Risquons-Tout A-Etoiles d'Ere B-
15:00Pays Blanc B-St.Jean Tournai-

17/30

  • 1.

    Rongy

    41
  • .

    Esplechin A

    41
  • 3.

    Luingnois A

    37
  • 4.

    RFC Tournai B

    36
  • 5.

    Herseautoise A

    34
  • 6.

    La Squadra

    32
  • 7.

    Bleharies A

    21
  • 8.

    Ellezelles A

    21
  • 9.

    Taintignies

    20
  • 10.

    Beclers A

    18
  • .

    Nechin

    18
  • .

    Etoiles d'Ere B

    18
  • 13.

    Escanaffles

    17
  • 14.

    Pays Blanc B

    14
  • 15.

    Risquons-Tout A

    13
  • 16.

    St.Jean Tournai

    11

3de Provinciale B

zondag 19/01/2020

14:30Beloeil B-Givry A-
.Elouges-Dour A-Thumaide A-
.Ostiches-Ath B-Hyon A-
.Montkainoise A-Leuze-Lignette-
.Harchies-Ber.-AS Ghlin A-
.Meslin B-Casteau A-
.Cuesmes A-RSC Wasmes A-
.Hensies A-Brugelette-

17/30

  • 1.

    Elouges-Dour A

    42
  • 2.

    Cuesmes A

    40
  • 3.

    Thumaide A

    36
  • 4.

    Montkainoise A

    33
  • 5.

    Hensies A

    28
  • 6.

    Ostiches-Ath B

    27
  • 7.

    Hyon A

    27
  • 8.

    Beloeil B

    23
  • 9.

    RSC Wasmes A

    22
  • .

    Casteau A

    22
  • 11.

    AS Ghlin A

    22
  • 12.

    Harchies-Ber.

    16
  • 13.

    Meslin B

    14
  • 14.

    Brugelette

    10
  • 15.

    Leuze-Lignette

    8
  • 16.

    Givry A

    6

3de Provinciale C

zondag 19/01/2020

14:30Merbesars A-Houdeng B-
.Neufvilles B-Binche B-
.Stade Brainois B-Ecaussinnes A-
.Morlanwelz B-Ent.Estinnoise B-
.Ent.Chapelloise A-Ronquières-Hy A-
.Nalinnes A-Mons Nord A-
.La Louvière-Centre B-La Buissière-
.Peronnes A-Bracquegnies B-

17/30

  • 1.

    Mons Nord A

    38
  • 2.

    Ent.Estinnoise B

    33
  • 3.

    Ent.Chapelloise A

    32
  • .

    Ecaussinnes A

    32
  • 5.

    Stade Brainois B

    32
  • 6.

    Binche B

    31
  • 7.

    Neufvilles B

    29
  • 8.

    Nalinnes A

    29
  • 9.

    Ronquières-Hy A

    24
  • 10.

    La Louvière-Centre B

    22
  • 11.

    Morlanwelz B

    17
  • 12.

    La Buissière

    16
  • 13.

    Houdeng B

    13
  • 14.

    Merbesars A

    13
  • 15.

    Peronnes A

    12
  • 16.

    Bracquegnies B

    10

3de Provinciale D

zondag 19/01/2020

14:30Roux A-Baileux-
.Gerpinnes B-Forchies B-
.Solrezienne-Rc.Marcinelle A-
.Jamioulx A-Entente Châtelet A-
15:00Ransart B-Montigny-
.Montignies B-Jumet B-
.WSAC Fleurus A-Gosselies B-
.Froidchapelle A-Bouffioulx-

17/30

  • 1.

    Froidchapelle A

    38
  • 2.

    Baileux

    37
  • 3.

    Ransart B

    36
  • 4.

    Montignies B

    34
  • 5.

    Roux A

    29
  • 6.

    Solrezienne

    29
  • 7.

    Gerpinnes B

    25
  • 8.

    Jumet B

    25
  • 9.

    Bouffioulx

    23
  • 10.

    Rc.Marcinelle A

    21
  • 11.

    Montigny

    21
  • 12.

    WSAC Fleurus A

    19
  • 13.

    Jamioulx A

    18
  • 14.

    Gosselies B

    16
  • 15.

    Forchies B

    12
  • 16.

    Entente Châtelet A

    0

4de Provinciale A

zondag 19/01/2020

14:30Herinnes-Herseautoise B-
.Beclers B-Risquons Tout B-
.Molenbaix B-Rumes La Glanerie-
.Velaines Enclus A-Templeuvois B-
.Estaimbourg B-Montkainoise B-
15:00Luingnois B-Flobecq A-

15/26

  • 1.

    Rumes La Glanerie

    34
  • 2.

    Velaines Enclus A*

    32
  • 3.

    Molenbaix B*

    30
  • 4.

    Obigies B

    25
  • 5.

    Estaimbourg B

    25
  • 6.

    Luingnois B*

    23
  • 7.

    Templeuvois B

    23
  • 8.

    Herseautoise B

    20
  • 9.

    Flobecq A

    18
  • 10.

    Herinnes

    15
  • 11.

    Risquons Tout B

    14
  • 12.

    Wodecq A*

    14
  • 13.

    Montkainoise B

    10
  • 14.

    Beclers B

    7
  • 15.

    RUS Tournai B

    AMC

4de Provinciale B

zondag 19/01/2020

14:30Isières B-Anvaing B-
.Enghien B-Havinnes B-
.Ellezelles B-Bleharies B-
.Wiers B-Velaines Enclus B-
.Flobecq B-Maubray-
.Biévène B-Wodecq B-

15/26

  • 1.

    Wez Guignes

    38
  • 2.

    Wiers B

    29
  • 3.

    Anvaing B

    28
  • .

    Biévène B

    28
  • 5.

    Isières B

    25
  • 6.

    Maubray

    24
  • 7.

    Enghien B

    23
  • .

    Thumaide B*

    23
  • 9.

    Velaines Enclus B

    22
  • 10.

    Havinnes B*

    16
  • 11.

    Bleharies B*

    13
  • 12.

    Flobecq B

    12
  • 13.

    Ellezelles B*

    7
  • 14.

    Wodecq B

    4
  • 15.

    Elephant Barry

    AMC

4de Provinciale C

zondag 19/01/2020

14:30Jemappes B-Flénu B-
.Quaregnon-Wasmuel-Elouges-Dour B-
.Honnelles B-Pommeroeul A-
.Brunehaut-Cuesmes B-
.Baudour A-LC Ghlin-
.Thulin-Esplechin B-
.Hyon B-

Hensies B

0-5F1

16/26

  • 1.

    Pommeroeul A*

    40
  • 2.

    Thulin*

    38
  • 3.

    Flénu B*

    37
  • 4.

    Honnelles B*

    32
  • 5.

    Quaregnon-Wasmuel*

    31
  • 6.

    Cuesmes B*

    27
  • 7.

    LC Ghlin*

    19
  • 8.

    Esplechin B*

    18
  • 9.

    Elouges-Dour B*

    17
  • 10.

    Brunehaut*

    17
  • 11.

    Hensies B

    15
  • 12.

    Baudour A*

    10
  • 13.

    Jemappes B*

    3
  • 14.

    Hyon B

    0

4de Provinciale D

zondag 19/01/2020

14:30Pommeroeul B-Borina Quaregnon-
.Havré B-Horrues B-
.Chièvres-CS Lens B-
.RSC Wasmes B-Baudour B-
.Casteau B-Mons Nord B-
.AS Ghlin B-Mesvin B-
.Espanola-Vaudignies-

16/28

  • 1.

    Chièvres*

    43
  • 2.

    Vaudignies

    42
  • 3.

    Borina Quaregnon

    35
  • 4.

    CS Lens B

    27
  • 5.

    Espanola

    26
  • 6.

    Baudour B

    25
  • 7.

    Mesvin B

    24
  • 8.

    RSC Wasmes B*

    22
  • 9.

    Mons Nord B

    20
  • 10.

    Casteau B

    19
  • 11.

    AS Ghlin B

    18
  • 12.

    Pommeroeul B

    14
  • 13.

    Givry B

    9
  • .

    Horrues B

    9
  • 15.

    Havré B

    8

4de Provinciale E

zondag 19/01/2020

14:30Ecaussinnes B-Peronnes B-
.Maurage B-Snef-Tyber B-
.Buvrinnes-Anderlues B-
.Ronquières-Hy B-Athenes Ressaix-
.Naast B-Ent.Chapelloise B-
15:00Le Roeulx B-Quievrainoise 70-

14/24

  • 1.

    Athenes Ressaix*

    32
  • 2.

    Snef-Tyber B

    26
  • .

    Anderlues B*

    26
  • 4.

    Aulnois

    26
  • 5.

    Naast B

    25
  • 6.

    Peronnes B

    23
  • 7.

    Le Roeulx B

    23
  • 8.

    Ecaussinnes B

    21
  • 9.

    Quievrainoise 70

    20
  • 10.

    Maurage B

    16
  • 11.

    Buvrinnes

    10
  • 12.

    Ronquières-Hy B

    7
  • 13.

    Ent.Chapelloise B

    1

4de Provinciale F

zondag 19/01/2020

14:30Flaches-Gozee A-
.Rance B-Goutroux A-
.March-Collège B-Merbesars B-
.Nalinnes B-Jamioulx B-
.Gouy A-Rc.Marcinelle B-
.Monceau B-Gilly B-

14/24

  • 1.

    March-Collège B

    42
  • 2.

    Flaches

    28
  • 3.

    Gouy A

    24
  • .

    Jamioulx B

    24
  • 5.

    Gozee A

    23
  • 6.

    Monceau B*

    21
  • 7.

    Nalinnes B

    20
  • .

    Rc.Marcinelle B

    20
  • .

    Goutroux A

    20
  • 10.

    Rance B

    16
  • 11.

    Mellet Sp A

    15
  • 12.

    Gilly B*

    5
  • 13.

    Merbesars B

    0

4de Provinciale G

zondag 19/01/2020

14:30Aiseau-Presles-Wangenies 61-
.Courcelles B-Roux B-
.Entente Châtelet B-WSAC Fleurus B-
.FC Baulet-Frasnes B-
.Goutroux B-Trazegnies B-
15:00St Amand-Brye-Gouy B-

14/24

  • 1.

    Courcelles B

    34
  • 2.

    Frasnes B*

    31
  • 3.

    St Amand-Brye

    31
  • 4.

    FC Baulet

    30
  • .

    Aiseau-Presles

    30
  • 6.

    Wangenies 61*

    23
  • 7.

    Trazegnies B*

    22
  • 8.

    Roux B

    16
  • 9.

    Gouy B

    15
  • 10.

    Goutroux B*

    10
  • 11.

    WSAC Fleurus B

    7
  • 12.

    Marbaix B*

    3
  • 13.

    Entente Châtelet B*

    1
  • 14.

    Mellet Sp B

    AMC

4de Provinciale H

zondag 19/01/2020

14:30Lobbes-Mominoise-
.Thuin B-Beaumont B-
.Gozee B-Rance A-
.Boussu Walcourt-Solre Sambre B-
.Forges-Chimay/Virelles-
.Erpion-Lacs B-Sivry-

14/24

  • 1.

    Rance A

    40
  • 2.

    Chimay/Virelles

    29
  • 3.

    Solre Sambre B

    25
  • 4.

    Beaumont B*

    24
  • .

    Sivry

    24
  • 6.

    Thuin B

    23
  • 7.

    Marbaix A

    23
  • 8.

    Boussu Walcourt

    20
  • 9.

    Mominoise

    18
  • 10.

    Erpion-Lacs B

    15
  • 11.

    Forges

    11
  • 12.

    Lobbes

    3
  • 13.

    Gozee B*

    2
  • 14.

    Froidchapelle B

    AMC
productiefst
4CPommeroeul A89
4GCourcelles B79
4CThulin71
4CFlénu B70
4GSt Amand-Brye62
4CHonnelles B59
4GFC Baulet59
3DRansart B57
4CQuaregnon-Wasmuel56
4HRance A55
4ARumes La Glanerie54
4FMarch-Collège B54
minste tegendoelpunten
4HRance A3
1Monceau A13
4AVelaines Enclus A13
4CPommeroeul A13
4CThulin13
4EAnderlues B13
4GFC Baulet13
1Binche A14
1Le Roeulx A14
3BThumaide A14
4HSolre Sambre B14
geen enkele wedstrijd verloren
4DChièvres
4FMarch-Collège B
4GCourcelles B
4HRance A
langste reeks overwinningen
4FMarch-Collège B14
4DChièvres11
4DVaudignies10
langste reeks zonder nederlaag
3DFroidchapelle A16
2CRansart A15
4DChièvres15
4CThulin14
4FMarch-Collège B14
4GCourcelles B14
4HRance A14
3ARongy12
2BNaast A11
2BMorlanwelz A11
2CThuin A11
3BCuesmes A11
3DRansart B11
4AVelaines Enclus A11
4BBiévène B11
minste verliespunten
4FMarch-Collège B0
4DChièvres2
4HRance A2
4CPommeroeul A5
1Binche A6
4DVaudignies6
4BWez Guignes7
4CThulin7
4EAthenes Ressaix7
4CFlénu B8
4GCourcelles B8
4GFrasnes B8
minste verliespunten thuis
1Binche A0
3AEsplechin A0
4DChièvres0
4FMarch-Collège B0
4GFrasnes B0
4HRance A0
3ARongy2
4BWez Guignes2
4CFlénu B2
4EAthenes Ressaix2
4FGouy A2
minste verliespunten uit
4FMarch-Collège B0
3BCuesmes A2
3BThumaide A2
4CPommeroeul A2
4DChièvres2
4DBorina Quaregnon2
4GCourcelles B2
4HRance A2
4ARumes La Glanerie3
4CHonnelles B3
4DVaudignies3
hoogste scores
4CPommeroeul A -Hyon B20-1
4CThulin -Hyon B17-0
4GTrazegnies B -Courcelles B0-17
4CElouges-Dour B -Jemappes B15-0
4CJemappes B -Pommeroeul A1-13
4CJemappes B -Honnelles B1-12
4DAS Ghlin B -Baudour B3-10
4FMerbesars B -March-Collège B0-13
4GCourcelles B -Marbaix B12-1
4HRance A -Lobbes13-0
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :3300
... wedstrijden met uitslag :1876
... thuiszeges :862(45,9%)
... uitzeges :672(35,8%)
... draws :340(18,1%)
... F2 uitslagen :2
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :49(2,6%)
... met één goal :151(8,0%)
... met twee goals :276(14,7%)
... met drie goals :344(18,3%)
... met vier goals :331(17,6%)
... met vijf goals :274(14,6%)
... met zes goals :182(9,7%)
... met zeven goals :107(5,7%)
... met meer dan zeven goals :160(8,5%)