www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 06/12/2019

vbal4

Hainaut

1ste Provinciale

zondag 08/12/2019

14:30Monceau A-Le Roeulx A-
.Snef-Tyber A-Pâturages-
.Solre Sambre A-Pays Blanc A-
.Gilly A-Binche A-
.Péruwelz A-Houdeng A-
.Hornu-Beloeil A-
15:00Warcoing-Soignies-
.Montignies A-Molenbaix A-

14/30

  • 1.

    Binche A

    36
  • 2.

    Monceau A

    28
  • 3.

    Le Roeulx A

    25
  • 4.

    Molenbaix A

    23
  • 5.

    Beloeil A

    23
  • 6.

    Hornu

    22
  • 7.

    Péruwelz A

    18
  • 8.

    Houdeng A

    17
  • 9.

    Solre Sambre A

    16
  • 10.

    Pays Blanc A

    15
  • .

    Soignies

    15
  • .

    Snef-Tyber A

    15
  • 13.

    Gilly A

    15
  • 14.

    Montignies A

    14
  • 15.

    Warcoing

    12
  • .

    Pâturages

    12

2de Provinciale A

zondag 08/12/2019

14:30Obigies A-Péruwelz B-
.Estaimbourg A-Wiers A-
.RUS Tournai A-Meslin A-
.CS Lens A-Bievene A-
.Frameries-Enghien A-
.Templeuvois A-Havinnes A-
.Etoiles d'Ere A-Anvaing A-
15:00Acren Lessines B-Isières A-

14/30

  • 1.

    Bievene A

    26
  • .

    Wiers A

    26
  • 3.

    Templeuvois A

    25
  • 4.

    Obigies A

    24
  • 5.

    Acren Lessines B

    24
  • 6.

    Meslin A

    23
  • 7.

    Etoiles d'Ere A

    22
  • .

    Havinnes A

    22
  • 9.

    Anvaing A*

    21
  • 10.

    Péruwelz B

    19
  • 11.

    Enghien A

    18
  • 12.

    Estaimbourg A

    17
  • 13.

    CS Lens A

    13
  • 14.

    Frameries*

    12
  • 15.

    Isières A

    11
  • 16.

    RUS Tournai A

    7

2de Provinciale B

zondag 08/12/2019

14:30Maurage A-Morlanwelz A-
.Naast A-Honnelloise A-
.Havré A-Symphorinois B-
.Estinnes A-Vacresse-
.St.Ghislain B-Jemappes A-
.Albert Quevy-Mons B-Neufvilles A-
.Mesvin A-Horrues A-
.Bracquegnies A-Flénu A-

14/30

  • 1.

    Naast A

    31
  • 2.

    Morlanwelz A

    28
  • 3.

    Neufvilles A

    27
  • .

    Honnelloise A

    27
  • .

    Estinnes A

    27
  • 6.

    Flénu A

    21
  • 7.

    Albert Quevy-Mons B

    19
  • 8.

    Symphorinois B

    18
  • .

    Jemappes A

    18
  • 10.

    St.Ghislain B

    18
  • 11.

    Mesvin A

    17
  • 12.

    Havré A

    17
  • 13.

    Vacresse

    16
  • 14.

    Maurage A

    15
  • 15.

    Bracquegnies A

    13
  • 16.

    Horrues A

    1

2de Provinciale C

zondag 08/12/2019

14:30Courcelles A-Gerpinnes A-
.Jumet A-Turque-
.Forchies A-Erpion-Lacs A-
.Anderlues A-Fontainoise-
.Frasnes A-Thuin A-
.Trazegnies A-Beaumont A-
.Trivières-Celles Buzet B-
15:00Ransart A-March-Collège A-

14/30

  • 1.

    Ransart A

    29
  • 2.

    Trazegnies A

    25
  • 3.

    Anderlues A

    25
  • 4.

    Thuin A

    23
  • .

    Gerpinnes A

    23
  • 6.

    Turque

    22
  • 7.

    Jumet A

    21
  • 8.

    Erpion-Lacs A

    19
  • .

    Courcelles A

    19
  • .

    Frasnes A

    19
  • 11.

    Trivières

    18
  • 12.

    Beaumont A

    16
  • 13.

    March-Collège A

    13
  • 14.

    Fontainoise

    13
  • 15.

    Forchies A

    11
  • 16.

    Celles Buzet B

    6

3de Provinciale A

zondag 08/12/2019

14:30Ellezelles A-Etoiles d'Ere B-
.Bleharies A-Rongy-
.Taintignies-RFC Tournai B-
.Luingnois A-Beclers A-
.Esplechin A-Risquons-Tout A-
.La Squadra-Herseautoise A-
15:00Escanaffles-St.Jean Tournai-
.Pays Blanc B-Nechin-

14/30

  • 1.

    Rongy

    32
  • .

    Esplechin A

    32
  • 3.

    Herseautoise A

    28
  • .

    Luingnois A

    28
  • 5.

    RFC Tournai B*

    27
  • 6.

    La Squadra

    26
  • 7.

    Ellezelles A

    19
  • 8.

    Bleharies A

    18
  • 9.

    Nechin*

    18
  • 10.

    Taintignies

    17
  • 11.

    Beclers A

    15
  • 12.

    Etoiles d'Ere B

    14
  • 13.

    Risquons-Tout A

    13
  • .

    Escanaffles

    13
  • 15.

    Pays Blanc B

    11
  • 16.

    St.Jean Tournai

    8

3de Provinciale B

zondag 08/12/2019

14:30Givry A-Brugelette-
.Elouges-Dour A-Casteau A-
.Beloeil B-AS Ghlin A-
.Cuesmes A-Leuze-Lignette-
.Meslin B-Hyon A-
.Harchies-Ber.-Hensies A-
.Montkainoise A-Ostiches-Ath B-
.Thumaide A-RSC Wasmes A-

14/30

  • 1.

    Elouges-Dour A

    33
  • .

    Cuesmes A

    33
  • 3.

    Thumaide A

    29
  • 4.

    Montkainoise A

    29
  • 5.

    Hensies A

    23
  • 6.

    Ostiches-Ath B*

    21
  • 7.

    Beloeil B

    21
  • 8.

    RSC Wasmes A

    20
  • .

    Hyon A

    20
  • 10.

    Casteau A

    19
  • 11.

    AS Ghlin A

    17
  • 12.

    Meslin B

    14
  • 13.

    Harchies-Ber.*

    13
  • 14.

    Brugelette

    9
  • 15.

    Givry A

    5
  • 16.

    Leuze-Lignette

    4

3de Provinciale C

zondag 08/12/2019

14:30Houdeng B-Bracquegnies B-
.Binche B-La Buissière-
.Neufvilles B-Mons Nord A-
.Merbesars A-Ronquières-Hy A-
.La Louvière-Centre B-Ent.Estinnoise B-
.Nalinnes A-Ecaussinnes A-
.Ent.Chapelloise A-Peronnes A-
.Morlanwelz B-Stade Brainois B-

14/30

  • 1.

    Mons Nord A

    32
  • 2.

    Ent.Estinnoise B

    29
  • 3.

    Ecaussinnes A

    28
  • 4.

    Stade Brainois B

    27
  • 5.

    Ent.Chapelloise A

    26
  • 6.

    Neufvilles B

    25
  • 7.

    Nalinnes A

    24
  • .

    Binche B

    24
  • 9.

    Ronquières-Hy A

    20
  • 10.

    La Louvière-Centre B

    19
  • 11.

    Morlanwelz B

    16
  • 12.

    La Buissière

    14
  • 13.

    Houdeng B

    12
  • 14.

    Peronnes A

    8
  • .

    Merbesars A

    8
  • 16.

    Bracquegnies B

    7

3de Provinciale D

zondag 08/12/2019

14:30Roux A-Rc.Marcinelle A-
.Jamioulx A-Forchies B-
.Solrezienne-Jumet B-
.Gerpinnes B-Montignies B-
.Froidchapelle A-Ransart B-
15:00Baileux-Entente Châtelet A-
.WSAC Fleurus A-Bouffioulx-
18:00Gosselies B-Montigny-

14/30

  • 1.

    Froidchapelle A

    32
  • 2.

    Baileux

    31
  • 3.

    Ransart B

    30
  • 4.

    Montignies B

    28
  • 5.

    Gerpinnes B

    24
  • 6.

    Solrezienne

    23
  • 7.

    Bouffioulx

    22
  • 8.

    Jumet B

    21
  • 9.

    Roux A

    20
  • 10.

    Rc.Marcinelle A

    18
  • 11.

    Gosselies B

    16
  • 12.

    Montigny

    15
  • 13.

    Jamioulx A

    14
  • 14.

    WSAC Fleurus A

    10
  • 15.

    Forchies B

    9
  • 16.

    Entente Châtelet A

    0

4de Provinciale A

zondag 08/12/2019

14:30Herseautoise B-Montkainoise B-
.Risquons Tout B-Templeuvois B-
.Beclers B-Flobecq A-
.Velaines Enclus A-Rumes La Glanerie-
.Wodecq A-Estaimbourg B-
.Molenbaix B-Obigies B-
15:00Luingnois B-RUS Tournai B-

14/28

  • 1.

    Rumes La Glanerie*

    31
  • 2.

    Molenbaix B*

    30
  • 3.

    Velaines Enclus A*

    29
  • 4.

    Estaimbourg B*

    24
  • .

    Templeuvois B*

    24
  • 6.

    Luingnois B*

    23
  • 7.

    Obigies B*

    22
  • 8.

    Flobecq A*

    17
  • 9.

    Herinnes

    14
  • 10.

    Herseautoise B*

    14
  • 11.

    Wodecq A*

    13
  • 12.

    RUS Tournai B*

    12
  • 13.

    Risquons Tout B*

    11
  • 14.

    Beclers B*

    8
  • 15.

    Montkainoise B*

    7

4de Provinciale B

zondag 08/12/2019

14:30Havinnes B-Wodecq B-
.Enghien B-Maubray-
.Isières B-Velaines Enclus B-
.Biévène B-Wez Guignes-
.Flobecq B-Bleharies B-
.Wiers B-Thumaide B-

13/26

  • 1.

    Wez Guignes*

    29
  • 2.

    Biévène B*

    25
  • 3.

    Anvaing B

    24
  • 4.

    Wiers B*

    23
  • 5.

    Thumaide B*

    20
  • 6.

    Velaines Enclus B*

    19
  • 7.

    Isières B*

    19
  • 8.

    Maubray*

    18
  • 9.

    Enghien B*

    16
  • 10.

    Havinnes B*

    13
  • 11.

    Flobecq B*

    12
  • 12.

    Bleharies B*

    10
  • 13.

    Ellezelles B

    7
  • 14.

    Wodecq B*

    4
  • 15.

    Elephant Barry

    AMC

4de Provinciale C

13/26

  • 1.

    Pommeroeul A

    34
  • 2.

    Thulin

    32
  • 3.

    Flénu B

    31
  • 4.

    Honnelles B

    29
  • 5.

    Quaregnon-Wasmuel

    28
  • 6.

    Cuesmes B

    21
  • 7.

    Elouges-Dour B

    16
  • 8.

    Brunehaut

    16
  • 9.

    Esplechin B

    15
  • 10.

    LC Ghlin

    13
  • 11.

    Hensies B

    12
  • 12.

    Baudour A

    10
  • 13.

    Jemappes B

    3
  • 14.

    Hyon B

    0

4de Provinciale D

zondag 08/12/2019

14:30Borina Quaregnon-Vaudignies-
.Horrues B-Mesvin B-
.Havré B-Mons Nord B-
.Pommeroeul B-Baudour B-
.AS Ghlin B-CS Lens B-
.RSC Wasmes B-Espanola-
.Chièvres-Givry B-

14/28

  • 1.

    Chièvres*

    37
  • 2.

    Vaudignies*

    33
  • 3.

    Borina Quaregnon*

    29
  • 4.

    CS Lens B*

    24
  • 5.

    Espanola*

    23
  • 6.

    Mesvin B*

    17
  • 7.

    Baudour B*

    16
  • .

    RSC Wasmes B*

    16
  • 9.

    Casteau B

    16
  • 10.

    AS Ghlin B*

    15
  • 11.

    Mons Nord B*

    14
  • 12.

    Pommeroeul B*

    14
  • 13.

    Givry B*

    9
  • 14.

    Havré B*

    8
  • .

    Horrues B*

    8

4de Provinciale E

12/24

  • 1.

    Athenes Ressaix

    29
  • 2.

    Anderlues B

    23
  • 3.

    Le Roeulx B

    22
  • 4.

    Naast B

    21
  • 5.

    Ecaussinnes B

    21
  • 6.

    Snef-Tyber B

    20
  • .

    Peronnes B

    20
  • 8.

    Aulnois

    20
  • 9.

    Quievrainoise 70

    14
  • 10.

    Maurage B

    13
  • 11.

    Buvrinnes

    10
  • 12.

    Ronquières-Hy B

    7
  • 13.

    Ent.Chapelloise B

    1

4de Provinciale F

12/24

  • 1.

    March-Collège B

    36
  • 2.

    Flaches

    26
  • 3.

    Monceau B

    21
  • 4.

    Jamioulx B

    20
  • .

    Gozee A

    20
  • 6.

    Rc.Marcinelle B

    19
  • 7.

    Gouy A*

    18
  • 8.

    Goutroux A

    16
  • 9.

    Mellet Sp A*

    15
  • 10.

    Nalinnes B

    14
  • 11.

    Rance B

    13
  • 12.

    Gilly B

    4
  • 13.

    Merbesars B

    0

4de Provinciale G

13/26

  • 1.

    Frasnes B

    31
  • 2.

    Courcelles B

    31
  • 3.

    Aiseau-Presles

    30
  • 4.

    St Amand-Brye

    28
  • 5.

    FC Baulet

    27
  • 6.

    Trazegnies B

    25
  • 7.

    Wangenies 61

    23
  • 8.

    Gouy B

    18
  • 9.

    Roux B

    16
  • 10.

    Goutroux B

    13
  • 11.

    WSAC Fleurus B

    10
  • 12.

    Mellet Sp B

    4
  • 13.

    Marbaix B

    3
  • 14.

    Entente Châtelet B

    2

4de Provinciale H

12/24

  • 1.

    Rance A

    34
  • 2.

    Chimay/Virelles

    23
  • 3.

    Marbaix A

    22
  • 4.

    Beaumont B

    21
  • .

    Sivry

    21
  • 6.

    Thuin B

    20
  • 7.

    Solre Sambre B

    19
  • 8.

    Boussu Walcourt

    17
  • 9.

    Mominoise

    15
  • .

    Erpion-Lacs B

    15
  • 11.

    Forges

    11
  • 12.

    Lobbes

    3
  • 13.

    Gozee B

    1
  • 14.

    Froidchapelle B

    AMC
productiefst
4CPommeroeul A81
4GCourcelles B72
4CThulin63
4CFlénu B58
4GSt Amand-Brye56
4ARumes La Glanerie55
4CHonnelles B54
4AMolenbaix B53
4GFC Baulet53
4HRance A53
3DRansart B50
4CQuaregnon-Wasmuel50
minste tegendoelpunten
4HRance A3
1Monceau A8
1Le Roeulx A11
3ARFC Tournai B11
4DBorina Quaregnon11
2BNaast A12
4CThulin12
4EAnderlues B12
4FMarch-Collège B12
4HMarbaix A12
1Binche A13
3BThumaide A13
3DFroidchapelle A13
3DBaileux13
4CPommeroeul A13
4GCourcelles B13
4GFC Baulet13
4HSolre Sambre B13
geen enkele wedstrijd verloren
3DFroidchapelle A
4DChièvres
4FMarch-Collège B
4GCourcelles B
4HRance A
langste reeks overwinningen
4FMarch-Collège B12
4DVaudignies10
4DChièvres9
langste reeks zonder nederlaag
3DFroidchapelle A14
4DChièvres13
4GCourcelles B13
2CRansart A12
4CThulin12
4FMarch-Collège B12
4HRance A12
2BNaast A11
2CThuin A11
3DRansart B11
4AVelaines Enclus A11
4BBiévène B11
minste verliespunten
4FMarch-Collège B0
4DChièvres2
4HRance A2
4CPommeroeul A5
1Binche A6
4DVaudignies6
4BWez Guignes7
4CThulin7
4EAthenes Ressaix7
4ARumes La Glanerie8
4CFlénu B8
4GFrasnes B8
4GCourcelles B8
minste verliespunten thuis
1Binche A0
3AEsplechin A0
3CNeufvilles B0
4DChièvres0
4FMarch-Collège B0
4GFrasnes B0
4HRance A0
2BNaast A2
3ARongy2
4BWez Guignes2
4CFlénu B2
4EAthenes Ressaix2
4FGouy A2
minste verliespunten uit
4FMarch-Collège B0
3BCuesmes A2
3BThumaide A2
4CPommeroeul A2
4DChièvres2
4DBorina Quaregnon2
4FFlaches2
4GCourcelles B2
4HRance A2
4ARumes La Glanerie3
4CHonnelles B3
4DVaudignies3
hoogste scores
4CPommeroeul A -Hyon B20-1
4CThulin -Hyon B17-0
4GTrazegnies B -Courcelles B0-17
4CElouges-Dour B -Jemappes B15-0
4CJemappes B -Pommeroeul A1-13
4CJemappes B -Honnelles B1-12
4FMerbesars B -March-Collège B0-13
4GCourcelles B -Marbaix B12-1
4HRance A -Lobbes13-0