www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 25/10/2020

vbal4

Namur : 3de Provinciale A

zondag 11/10/2020

15:00Ohey A-Petit-Wartet A1-1
.Andoy A-Grand-Leez B1-1
.

Boninne A

-Rhisnes B3 -2
.

St-Germain

-Arquet B2-1
.Fernelmont B-Leuze-Longchamps A2 -2
.

Flawinne A

-Union Namèche A4 -1
.

Bossière B

-Loyers B2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.Ohey A118-4.(0)
2.St-Germain109
3.Petit-Wartet A984.
4.Flawinne A96
5.Boninne A87
6.Bossière B87.-3(3)
7.Loyers B76.3
8.Andoy A76.-2(0)
9.Leuze-Longchamps A*55
10.Rhisnes B52-1.(1)
11.Grand-Leez B552.
12.Emines A*44.1
13.Taviers A*44
14.Arquet B*44
15.Union Namèche A30
16.Fernelmont B11
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Namur : 3de Provinciale A --> Taviers A

Taviers A

1.Zo-13/09/2015:00Ohey A-

Taviers A

3 -10014
2.Zo-20/09/2015:00

Taviers A

-Bossière B4 -2

3

38
3.Zo-27/09/2015:00

Taviers A

-Andoy A0 -10312
4.Zo-04/10/2015:00Rhisnes B-

Taviers A

3 -31412
5.Zo-11/10/2015:00

Taviers A

-Emines A -PP.13
6.Zo-18/10/2015:00Grand-Leez B-

Taviers A

-PP.13
7.Zo-25/10/2015:00

Taviers A

-Loyers B -PP.
8.Zo-01/11/2014:30Petit-Wartet A-

Taviers A

-PP.
9.Zo-08/11/2014:30

Taviers A

-Leuze-Longchamps A -PP.
10.Zo-15/11/2014:30Union Namèche A-

Taviers A

-PP.
11.Wo-11/05/2200:00

Taviers A

-Boninne A -.
12.Do-12/05/2200:00Arquet B-

Taviers A

-.
13.Vr-13/05/2200:00

Taviers A

-Fernelmont B -.
14.Za-14/05/2200:00Flawinne A-

Taviers A

-.
15.Zo-15/05/2200:00St-Germain-

Taviers A

-.
16.Ma-16/05/2200:00Bossière B-

Taviers A

-.
17.Di-17/05/2200:00

Taviers A

-Ohey A -.
18.Wo-18/05/2200:00

Taviers A

-Rhisnes B -.
19.Do-19/05/2200:00Andoy A-

Taviers A

-.
20.Vr-20/05/2200:00

Taviers A

-Grand-Leez B -.
21.Za-21/05/2200:00Emines A-

Taviers A

-.
22.Zo-22/05/2200:00

Taviers A

-Petit-Wartet A -.
23.Ma-23/05/2200:00Loyers B-

Taviers A

-.
24.Di-24/05/2200:00

Taviers A

-Union Namèche A -.
25.Wo-25/05/2200:00Leuze-Longchamps A-

Taviers A

-.
26.Do-26/05/2200:00

Taviers A

-Arquet B -.
27.Vr-27/05/2200:00Boninne A-

Taviers A

-.
28.Za-28/05/2200:00

Taviers A

-St-Germain -.
29.Zo-29/05/2200:00Fernelmont B-

Taviers A

-.
30.Ma-30/05/2200:00

Taviers A

-Flawinne A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Emines A

1.Zo-13/09/2017:00Fernelmont B-Emines A2 -3

3

34
2.Zo-20/09/2015:00Emines A-St-Germain1 -2039
3.Zo-27/09/2015:00Bossière B-Emines A4 -30311
4.Zo-04/10/2015:00Emines A-Flawinne A1 -11411
5.Zo-11/10/2015:00

Taviers A

-Emines A -PP.12
6.Zo-18/10/2015:00Emines A-Ohey A -PP.12
7.Zo-25/10/2015:00Grand-Leez B-Emines A -PP.
8.Zo-01/11/2014:30Emines A-Andoy A -PP.
9.Zo-08/11/2014:30Emines A-Petit-Wartet A -PP.
10.Zo-15/11/2014:30Rhisnes B-Emines A -PP.
11.Wo-11/05/2200:00Emines A-Union Namèche A -.
12.Do-12/05/2200:00Loyers B-Emines A -.
13.Vr-13/05/2200:00Emines A-Arquet B -.
14.Za-14/05/2200:00Boninne A-Emines A -.
15.Zo-15/05/2200:00Leuze-Longchamps A-Emines A -.
16.Ma-16/05/2200:00St-Germain-Emines A -.
17.Di-17/05/2200:00Emines A-Fernelmont B -.
18.Wo-18/05/2200:00Flawinne A-Emines A -.
19.Do-19/05/2200:00Emines A-Bossière B -.
20.Vr-20/05/2200:00Ohey A-Emines A -.
21.Za-21/05/2200:00Emines A-

Taviers A

-.
22.Zo-22/05/2200:00Andoy A-Emines A -.
23.Ma-23/05/2200:00Emines A-Grand-Leez B -.
24.Di-24/05/2200:00Emines A-Rhisnes B -.
25.Wo-25/05/2200:00Petit-Wartet A-Emines A -.
26.Do-26/05/2200:00Emines A-Loyers B -.
27.Vr-27/05/2200:00Union Namèche A-Emines A -.
28.Za-28/05/2200:00Emines A-Leuze-Longchamps A -.
29.Zo-29/05/2200:00Arquet B-Emines A -.
30.Ma-30/05/2200:00Emines A-Boninne A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1St-Germain7+8
2Flawinne A7+6
3Ohey A7+5
4Bossière B7+2
5Petit-Wartet A*6+7
6Boninne A5+1
7Grand-Leez B*4+4
8Loyers B*3+3
9Taviers A*3+1
10Andoy A30
11Emines A*1-1
12Rhisnes B*1-2
13Fernelmont B1-4
14Arquet B*1-5
15Leuze-Longchamps A**0-1
16Union Namèche A*0-8

alle wedstrijden (5/30)

1Ohey A11+7
2St-Germain10+5
3Petit-Wartet A9+7
4Flawinne A9+6
5Boninne A80
6Bossière B80
7Loyers B7+5
8Andoy A7+1
9Leuze-Longchamps A*5+2
10Rhisnes B5-2
11Grand-Leez B5-2
12Emines A*4-1
13Taviers A*4-1
14Arquet B*4-5
15Union Namèche A3-13
16Fernelmont B1-9

uitwedstrijden (3/15)

1Leuze-Longchamps A5+3
2Loyers B4+2
3Ohey A*4+2
4Andoy A*4+1
5Rhisnes B40
6Emines A*30
7Arquet B*30
8Boninne A*3-1
9St-Germain*3-3
10Union Namèche A3-5
11Petit-Wartet A30
12Flawinne A*20
13Taviers A*1-2
.Bossière B*1-2
15Grand-Leez B1-6
16Fernelmont B*0-5