www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 28/10/2020

vbal4

Brabant : 2de Provinciale B

zaterdag 10/10/2020

20:00Mont St.André-Chastre A2 -2

zondag 11/10/2020

15:00

RCS.Braine B

-Saintoise A5 -4
.Ophain A-

Villers la Ville A

0-2

woensdag 14/10/2020

20:00Saintoise A-Mont St.Guibert A - ?
.Orp-Noduwez A-

Stockel B

1-2
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.Chastre A11
2.Auderghem A*10
3.Wavre Limal A*10
4.Villers la Ville A*9
5.Union Rixensart A*8
6.Stockel B*7
7.Perwez A*7
8.RRC Waterloo*6
9.La Hulpe A*6
10.RCS.Braine B5
11.Ophain A5
12.Saintoise A*4
13.Orp-Noduwez A*3
14.Mont St.André1
15.Mont St.Guibert A***0
16.Lasne Ohain B*0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (5/30)

  • Wavre Limal A*

    2
  • Auderghem A*

    2
  • Villers la Ville A*

    3
  • Chastre A

    4
  • Union Rixensart A*

    4
  • Perwez A*

    5
  • Stockel B*

    5
  • RRC Waterloo*

    6
  • La Hulpe A*

    6
  • Mont St.Guibert A***

    6
  • Saintoise A*

    8
  • Orp-Noduwez A*

    9
  • Ophain A

    10
  • RCS.Braine B

    10
  • Lasne Ohain B*

    12
  • Mont St.André

    14

thuis (3/15)

  • Chastre A*

    0
  • Stockel B**

    0
  • La Hulpe A**

    0
  • Auderghem A

    2
  • Perwez A*

    2
  • Union Rixensart A*

    2
  • Wavre Limal A*

    2
  • Saintoise A**

    2
  • RRC Waterloo

    3
  • Villers la Ville A*

    3
  • Orp-Noduwez A*

    3
  • Mont St.Guibert A**

    3
  • RCS.Braine B

    5
  • Ophain A

    6
  • Lasne Ohain B*

    6
  • Mont St.André

    8

uit (3/15)

  • Villers la Ville A*

    0
  • Wavre Limal A*

    0
  • Auderghem A**

    0
  • Union Rixensart A*

    2
  • Perwez A*

    3
  • RRC Waterloo**

    3
  • Mont St.Guibert A**

    3
  • Chastre A

    4
  • Ophain A*

    4
  • Stockel B

    5
  • RCS.Braine B*

    5
  • Saintoise A

    6
  • La Hulpe A

    6
  • Orp-Noduwez A*

    6
  • Lasne Ohain B*

    6
  • Mont St.André*

    6

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (5/30)

  • Chastre A

    12
  • Union Rixensart A*

    12
  • RCS.Braine B

    12
  • Villers la Ville A*

    11
  • Stockel B*

    10
  • Perwez A*

    9
  • Saintoise A*

    8
  • Auderghem A*

    8
  • Wavre Limal A*

    7
  • Ophain A

    6
  • RRC Waterloo*

    6
  • La Hulpe A*

    6
  • Mont St.André

    5
  • Orp-Noduwez A*

    4
  • Mont St.Guibert A***

    3
  • Lasne Ohain B*

    2

thuis (3/15)

  • RCS.Braine B

    10
  • Union Rixensart A*

    8
  • Chastre A*

    7
  • RRC Waterloo

    6
  • Villers la Ville A*

    6
  • Stockel B**

    5
  • Auderghem A

    5
  • Ophain A

    4
  • Perwez A*

    4
  • Orp-Noduwez A*

    3
  • Mont St.André

    3
  • Wavre Limal A*

    2
  • La Hulpe A**

    2
  • Saintoise A**

    1
  • Lasne Ohain B*

    1
  • Mont St.Guibert A**

    1

uit (3/15)

  • Saintoise A

    7
  • Villers la Ville A*

    5
  • Chastre A

    5
  • Perwez A*

    5
  • Wavre Limal A*

    5
  • Stockel B

    5
  • Union Rixensart A*

    4
  • La Hulpe A

    4
  • Auderghem A**

    3
  • Ophain A*

    2
  • RCS.Braine B*

    2
  • Mont St.Guibert A**

    2
  • Mont St.André*

    2
  • Orp-Noduwez A*

    1
  • Lasne Ohain B*

    1
  • RRC Waterloo**

    0

de minste tegengoals

alle wedstrijden (5/30)

  • RRC Waterloo*

    2
  • Villers la Ville A*

    4
  • Perwez A*

    4
  • Wavre Limal A*

    4
  • Auderghem A*

    4
  • Union Rixensart A*

    5
  • Stockel B*

    5
  • Ophain A

    7
  • Chastre A

    7
  • Orp-Noduwez A*

    8
  • Mont St.Guibert A***

    9
  • La Hulpe A*

    10
  • Saintoise A*

    12
  • Lasne Ohain B*

    12
  • RCS.Braine B

    13
  • Mont St.André

    15

thuis (3/15)

  • Stockel B**

    0
  • RRC Waterloo

    1
  • Perwez A*

    1
  • Saintoise A**

    1
  • Wavre Limal A*

    1
  • La Hulpe A**

    1
  • Union Rixensart A*

    2
  • Chastre A*

    3
  • Orp-Noduwez A*

    3
  • Auderghem A

    3
  • Villers la Ville A*

    4
  • Ophain A

    5
  • Mont St.Guibert A**

    5
  • Lasne Ohain B*

    6
  • Mont St.André

    7
  • RCS.Braine B

    10

uit (3/15)

  • Villers la Ville A*

    0
  • RRC Waterloo**

    1
  • Auderghem A**

    1
  • Ophain A*

    2
  • Perwez A*

    3
  • Union Rixensart A*

    3
  • Wavre Limal A*

    3
  • RCS.Braine B*

    3
  • Chastre A

    4
  • Mont St.Guibert A**

    4
  • Orp-Noduwez A*

    5
  • Stockel B

    5
  • Lasne Ohain B*

    6
  • Mont St.André*

    8
  • La Hulpe A

    9
  • Saintoise A

    11

het aantal keer ...

gewonnen

  • Villers la Ville A

    3
  • Chastre A

    3
  • Wavre Limal A

    3
  • Auderghem A

    3
  • RRC Waterloo

    2
  • Perwez A

    2
  • Union Rixensart A

    2
  • Stockel B

    2
  • La Hulpe A

    2
  • Ophain A

    1
  • Orp-Noduwez A

    1
  • Saintoise A

    1
  • RCS.Braine B

    1
  • Lasne Ohain B

    0
  • Mont St.Guibert A

    0
  • Mont St.André

    0

gelijk

  • Ophain A

    2
  • Chastre A

    2
  • Union Rixensart A

    2
  • RCS.Braine B

    2
  • Perwez A

    1
  • Saintoise A

    1
  • Wavre Limal A

    1
  • Stockel B

    1
  • Auderghem A

    1
  • Mont St.André

    1
  • RRC Waterloo

    0
  • Villers la Ville A

    0
  • Orp-Noduwez A

    0
  • Lasne Ohain B

    0
  • Mont St.Guibert A

    0
  • La Hulpe A

    0

verloren

  • Chastre A

    0
  • Union Rixensart A

    0
  • Wavre Limal A

    0
  • Auderghem A

    0
  • Villers la Ville A

    1
  • Perwez A

    1
  • Stockel B

    1
  • Ophain A

    2
  • RRC Waterloo

    2
  • Saintoise A

    2
  • RCS.Braine B

    2
  • Mont St.Guibert A

    2
  • La Hulpe A

    2
  • Orp-Noduwez A

    3
  • Lasne Ohain B

    4
  • Mont St.André

    4
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Villers la Ville A

    3
  • RRC Waterloo

    2
  • Perwez A

    2
  • Chastre A

    2
  • Ophain A

    1
  • Saintoise A

    1
  • Stockel B

    1
  • Union Rixensart A

    1
  • Auderghem A

    1
  • Lasne Ohain B

    0
  • Mont St.André

    0
  • Orp-Noduwez A

    0
  • La Hulpe A

    0
  • Wavre Limal A

    0
  • RCS.Braine B

    0
  • Mont St.Guibert A

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Villers la Ville A

    0
  • RRC Waterloo

    0
  • Chastre A

    0
  • Stockel B

    0
  • Union Rixensart A

    0
  • Auderghem A

    0
  • Wavre Limal A

    0
  • RCS.Braine B

    0
  • Perwez A

    1
  • Ophain A

    1
  • Saintoise A

    1
  • Orp-Noduwez A

    1
  • La Hulpe A

    1
  • Mont St.Guibert A

    2
  • Mont St.André

    3
  • Lasne Ohain B

    4
gewonnen met één
goal verschil
  • Wavre Limal A

    3
  • Auderghem A

    2
  • La Hulpe A

    2
  • Chastre A

    1
  • Stockel B

    1
  • Union Rixensart A

    1
  • RCS.Braine B

    1
  • Orp-Noduwez A

    1
  • Villers la Ville A

    0
  • RRC Waterloo

    0
  • Perwez A

    0
  • Ophain A

    0
  • Saintoise A

    0
  • Mont St.Guibert A

    0
  • Mont St.André

    0
  • Lasne Ohain B

    0
verloren met één
goal verschil
  • Wavre Limal A

    0
  • Auderghem A

    0
  • Chastre A

    0
  • Union Rixensart A

    0
  • Perwez A

    0
  • Mont St.Guibert A

    0
  • Lasne Ohain B

    0
  • La Hulpe A

    1
  • Stockel B

    1
  • Villers la Ville A

    1
  • Ophain A

    1
  • Saintoise A

    1
  • Mont St.André

    1
  • RCS.Braine B

    2
  • Orp-Noduwez A

    2
  • RRC Waterloo

    2

de nul vastgehouden

  • Villers la Ville A

    2
  • RRC Waterloo

    2
  • Wavre Limal A

    1
  • Auderghem A

    1
  • Chastre A

    1
  • Union Rixensart A

    1
  • Perwez A

    1
  • Stockel B

    1
  • Ophain A

    1
  • Saintoise A

    1
  • Mont St.Guibert A

    0
  • Lasne Ohain B

    0
  • La Hulpe A

    0
  • Mont St.André

    0
  • RCS.Braine B

    0
  • Orp-Noduwez A

    0

men niet kon scoren

  • Villers la Ville A

    0
  • Wavre Limal A

    0
  • Auderghem A

    0
  • Chastre A

    0
  • Union Rixensart A

    0
  • Mont St.Guibert A

    0
  • RCS.Braine B

    0
  • Perwez A

    1
  • Stockel B

    1
  • Ophain A

    1
  • Saintoise A

    1
  • La Hulpe A

    1
  • Orp-Noduwez A

    1
  • RRC Waterloo

    2
  • Lasne Ohain B

    2
  • Mont St.André

    2

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Auderghem A

    3
  • Chastre A

    2
  • Union Rixensart A

    2
  • Wavre Limal A

    +2
  • RRC Waterloo

    +2
  • Villers la Ville A

    +2
  • Perwez A

    2
  • La Hulpe A

    2
  • Ophain A

    1
  • RCS.Braine B

    +1
  • Saintoise A

    1
  • Stockel B

    +1
  • Orp-Noduwez A

    1
  • Mont St.André

    0
  • Lasne Ohain B

    0
  • Mont St.Guibert A

    0

zonder nederlaag

  • Chastre A

    +5
  • Auderghem A

    +4
  • Union Rixensart A

    +4
  • Wavre Limal A

    +4
  • Ophain A

    3
  • RCS.Braine B

    +3
  • RRC Waterloo

    +2
  • Villers la Ville A

    +2
  • Perwez A

    2
  • La Hulpe A

    2
  • Saintoise A

    2
  • Stockel B

    +2
  • Orp-Noduwez A

    1
  • Mont St.André

    +1
  • Lasne Ohain B

    0
  • Mont St.Guibert A

    0
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen