www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/05/2020

vbal4

Brabant : 2de Provinciale B

zondag 03/05/2020

00:00Lasne Ohain B-RCS.Braine B - PP
.Grez-Doiceau-Perwez A - PP
.Saintoise A-Wavre Limal A - PP
.Orp-Noduwez A-Union Rixensart A - PP
.Incourt-Huppaye A - PP
.Auderghem A-Wavre Sports FC B - PP
.ES.Braine A-Mont St.Guibert - PP

23/28

1.Grez-Doiceau*58
2.ES.Braine A**51
3.Chastre A46
4.Orp-Noduwez A43
5.Saintoise A37
6.Perwez A**35
7.Union Rixensart A**31
8.Wavre Limal A**27
9.RCS.Braine B**25
Lasne Ohain B**25
11.Mont St.Guibert*19
12.Auderghem A**18
13.Huppaye A***12
14.Incourt11
15.Wavre Sports FC B**11
AMCArchennes-Pécrot A0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (23/28)

  • Grez-Doiceau*

    8
  • ES.Braine A**

    12
  • Chastre A

    23
  • Orp-Noduwez A

    26
  • Perwez A**

    28
  • Saintoise A

    32
  • Union Rixensart A**

    32
  • Wavre Limal A**

    36
  • Lasne Ohain B**

    38
  • RCS.Braine B**

    38
  • Auderghem A**

    45
  • Mont St.Guibert*

    47
  • Huppaye A***

    48
  • Wavre Sports FC B**

    52
  • Incourt

    58

thuis (12/14)

  • Grez-Doiceau*

    3
  • ES.Braine A**

    10
  • Union Rixensart A**

    11
  • Chastre A

    12
  • RCS.Braine B*

    12
  • Orp-Noduwez A

    13
  • Wavre Limal A*

    15
  • Perwez A*

    15
  • Auderghem A**

    15
  • Saintoise A*

    16
  • Lasne Ohain B***

    17
  • Mont St.Guibert*

    19
  • Huppaye A*

    21
  • Wavre Sports FC B*

    26
  • Incourt*

    28

uit (12/14)

  • ES.Braine A*

    2
  • Grez-Doiceau*

    5
  • Chastre A*

    11
  • Orp-Noduwez A*

    13
  • Perwez A**

    13
  • Saintoise A

    16
  • Lasne Ohain B

    21
  • Union Rixensart A*

    21
  • Wavre Limal A**

    21
  • Wavre Sports FC B**

    26
  • RCS.Braine B**

    26
  • Huppaye A***

    27
  • Mont St.Guibert*

    28
  • Incourt

    30
  • Auderghem A*

    30

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (23/28)

  • Grez-Doiceau*

    83
  • Orp-Noduwez A

    58
  • Perwez A**

    46
  • Wavre Limal A**

    46
  • ES.Braine A**

    43
  • Chastre A

    42
  • RCS.Braine B**

    42
  • Saintoise A

    41
  • Union Rixensart A**

    38
  • Lasne Ohain B**

    34
  • Incourt

    33
  • Mont St.Guibert*

    30
  • Auderghem A**

    29
  • Huppaye A***

    27
  • Wavre Sports FC B**

    22

thuis (12/14)

  • Grez-Doiceau*

    43
  • RCS.Braine B*

    35
  • Orp-Noduwez A

    32
  • Wavre Limal A*

    26
  • Union Rixensart A**

    25
  • Perwez A*

    24
  • Chastre A

    21
  • Auderghem A**

    20
  • Lasne Ohain B***

    17
  • ES.Braine A**

    16
  • Huppaye A*

    16
  • Saintoise A*

    15
  • Mont St.Guibert*

    15
  • Incourt*

    14
  • Wavre Sports FC B*

    13

uit (12/14)

  • Grez-Doiceau*

    40
  • ES.Braine A*

    27
  • Orp-Noduwez A*

    26
  • Saintoise A

    26
  • Perwez A**

    22
  • Chastre A*

    21
  • Wavre Limal A**

    20
  • Incourt

    19
  • Lasne Ohain B

    17
  • Mont St.Guibert*

    15
  • Union Rixensart A*

    13
  • Huppaye A***

    11
  • Auderghem A*

    9
  • Wavre Sports FC B**

    9
  • RCS.Braine B**

    7

de minste tegengoals

alle wedstrijden (23/28)

  • ES.Braine A**

    13
  • Grez-Doiceau*

    14
  • Chastre A

    18
  • Orp-Noduwez A

    27
  • Union Rixensart A**

    33
  • Perwez A**

    38
  • Lasne Ohain B**

    41
  • Saintoise A

    42
  • Auderghem A**

    45
  • Wavre Limal A**

    45
  • RCS.Braine B**

    49
  • Huppaye A***

    51
  • Mont St.Guibert*

    54
  • Wavre Sports FC B**

    63
  • Incourt

    81

thuis (12/14)

  • ES.Braine A**

    7
  • Chastre A

    9
  • Grez-Doiceau*

    10
  • Wavre Limal A*

    15
  • Orp-Noduwez A

    16
  • Perwez A*

    16
  • Saintoise A*

    17
  • Union Rixensart A**

    18
  • Huppaye A*

    18
  • Auderghem A**

    19
  • Lasne Ohain B***

    19
  • RCS.Braine B*

    22
  • Mont St.Guibert*

    27
  • Wavre Sports FC B*

    34
  • Incourt*

    35

uit (12/14)

  • Grez-Doiceau*

    4
  • ES.Braine A*

    6
  • Chastre A*

    9
  • Orp-Noduwez A*

    11
  • Union Rixensart A*

    15
  • Perwez A**

    22
  • Lasne Ohain B

    22
  • Saintoise A

    25
  • Auderghem A*

    26
  • Mont St.Guibert*

    27
  • RCS.Braine B**

    27
  • Wavre Sports FC B**

    29
  • Wavre Limal A**

    30
  • Huppaye A***

    33
  • Incourt

    46

het aantal keer ...

gewonnen

  • Grez-Doiceau

    19
  • ES.Braine A

    16
  • Chastre A

    13
  • Orp-Noduwez A

    12
  • Saintoise A

    11
  • Perwez A

    9
  • Union Rixensart A

    8
  • Wavre Limal A

    7
  • Lasne Ohain B

    7
  • RCS.Braine B

    7
  • Mont St.Guibert

    5
  • Auderghem A

    4
  • Incourt

    3
  • Huppaye A

    2
  • Wavre Sports FC B

    2

gelijk

  • Perwez A

    8
  • Orp-Noduwez A

    7
  • Union Rixensart A

    7
  • Chastre A

    7
  • Auderghem A

    6
  • Huppaye A

    6
  • Wavre Limal A

    6
  • Wavre Sports FC B

    5
  • Saintoise A

    4
  • Mont St.Guibert

    4
  • Lasne Ohain B

    4
  • RCS.Braine B

    4
  • ES.Braine A

    3
  • Incourt

    2
  • Grez-Doiceau

    1

verloren

  • Grez-Doiceau

    2
  • ES.Braine A

    2
  • Chastre A

    3
  • Orp-Noduwez A

    4
  • Perwez A

    4
  • Union Rixensart A

    6
  • Saintoise A

    8
  • Wavre Limal A

    8
  • Lasne Ohain B

    10
  • RCS.Braine B

    10
  • Auderghem A

    11
  • Huppaye A

    12
  • Mont St.Guibert

    13
  • Wavre Sports FC B

    14
  • Incourt

    18
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Grez-Doiceau

    17
  • Orp-Noduwez A

    11
  • ES.Braine A

    9
  • Chastre A

    9
  • RCS.Braine B

    5
  • Union Rixensart A

    5
  • Wavre Limal A

    5
  • Lasne Ohain B

    4
  • Saintoise A

    4
  • Perwez A

    4
  • Auderghem A

    3
  • Mont St.Guibert

    3
  • Incourt

    3
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Huppaye A

    1
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Chastre A

    0
  • Grez-Doiceau

    1
  • Orp-Noduwez A

    1
  • ES.Braine A

    1
  • Perwez A

    3
  • Union Rixensart A

    5
  • Wavre Limal A

    5
  • Lasne Ohain B

    6
  • Saintoise A

    6
  • RCS.Braine B

    7
  • Huppaye A

    7
  • Mont St.Guibert

    8
  • Auderghem A

    9
  • Wavre Sports FC B

    10
  • Incourt

    15
gewonnen met één
goal verschil
  • ES.Braine A

    7
  • Saintoise A

    7
  • Perwez A

    5
  • Chastre A

    4
  • Union Rixensart A

    3
  • Lasne Ohain B

    3
  • Grez-Doiceau

    2
  • Wavre Limal A

    2
  • RCS.Braine B

    2
  • Mont St.Guibert

    2
  • Orp-Noduwez A

    1
  • Huppaye A

    1
  • Auderghem A

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Incourt

    0
verloren met één
goal verschil
  • ES.Braine A

    1
  • Perwez A

    1
  • Union Rixensart A

    1
  • Grez-Doiceau

    1
  • Saintoise A

    2
  • Auderghem A

    2
  • Chastre A

    3
  • Wavre Limal A

    3
  • RCS.Braine B

    3
  • Orp-Noduwez A

    3
  • Incourt

    3
  • Lasne Ohain B

    4
  • Wavre Sports FC B

    4
  • Mont St.Guibert

    5
  • Huppaye A

    5

de nul vastgehouden

  • Grez-Doiceau

    14
  • ES.Braine A

    11
  • Chastre A

    8
  • Orp-Noduwez A

    6
  • Perwez A

    4
  • Union Rixensart A

    4
  • Saintoise A

    4
  • Mont St.Guibert

    4
  • Wavre Limal A

    3
  • Lasne Ohain B

    3
  • Auderghem A

    2
  • RCS.Braine B

    2
  • Incourt

    2
  • Wavre Sports FC B

    2
  • Huppaye A

    2

men niet kon scoren

  • Orp-Noduwez A

    1
  • Wavre Limal A

    1
  • Grez-Doiceau

    2
  • ES.Braine A

    2
  • Chastre A

    2
  • Union Rixensart A

    2
  • Perwez A

    4
  • RCS.Braine B

    5
  • Saintoise A

    6
  • Huppaye A

    6
  • Lasne Ohain B

    7
  • Incourt

    7
  • Mont St.Guibert

    8
  • Auderghem A

    9
  • Wavre Sports FC B

    9

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • ES.Braine A

    9
  • Grez-Doiceau

    8
  • Orp-Noduwez A

    5
  • Perwez A

    4
  • Chastre A

    4
  • Union Rixensart A

    3
  • Saintoise A

    3
  • Lasne Ohain B

    +3
  • Wavre Limal A

    2
  • RCS.Braine B

    2
  • Incourt

    2
  • Mont St.Guibert

    2
  • Auderghem A

    1
  • Wavre Sports FC B

    +1
  • Huppaye A

    1

zonder nederlaag

  • Grez-Doiceau

    13
  • Perwez A

    11
  • Chastre A

    11
  • ES.Braine A

    +10
  • Orp-Noduwez A

    8
  • Union Rixensart A

    8
  • Wavre Limal A

    7
  • Saintoise A

    4
  • Lasne Ohain B

    +4
  • RCS.Braine B

    4
  • Auderghem A

    3
  • Wavre Sports FC B

    +3
  • Incourt

    2
  • Mont St.Guibert

    2
  • Huppaye A

    2
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen