www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 13/12/2019

vbal4

Namur

1ste Provinciale

zondag 15/12/2019

14:30Nismes-Tamines-
.Biesme A-Beauraing A-
.Condruzien A-Neffe-
.Grand-Leez A-Fernelmont A-
.Profondeville-Andenne A-
.Rhisnes A-Molignée A-
.Wépion A-Pesche A-
.Loyers A-Chevetogne-

16/30

  • 1.

    Tamines

    45
  • 2.

    Nismes

    40
  • 3.

    Grand-Leez A

    32
  • 4.

    Loyers A

    31
  • 5.

    Fernelmont A

    26
  • 6.

    Chevetogne

    25
  • 7.

    Biesme A

    25
  • 8.

    Condruzien A

    21
  • 9.

    Neffe

    19
  • 10.

    Rhisnes A

    18
  • 11.

    Molignée A

    18
  • 12.

    Beauraing A

    17
  • 13.

    Profondeville

    16
  • 14.

    Andenne A

    15
  • 15.

    Pesche A

    12
  • 16.

    Wépion A

    0

2de Provinciale A

zaterdag 14/12/2019

19:00Petigny-Frasnes-Stade Gedinne A-
20:00Beauraing B-Ent.Dion A-

zondag 15/12/2019

14:30Anhée A-Surice A-
.Hadelin-Haversin A-Morialmé A-
.Vencimont-Pondrome A-
.Havelange A-Lisogne-Thynes-
.Malonne A-Evelette-Jallet A-
.Jambes A-Flavion A-

16/30

  • 1.

    Flavion A

    36
  • 2.

    Malonne A

    34
  • 3.

    Anhée A

    32
  • 4.

    Stade Gedinne A

    32
  • 5.

    Hadelin-Haversin A

    30
  • 6.

    Petigny-Frasnes

    27
  • 7.

    Beauraing B

    21
  • 8.

    Pondrome A

    20
  • 9.

    Surice A

    18
  • 10.

    Evelette-Jallet A

    18
  • 11.

    Havelange A

    17
  • .

    Vencimont

    17
  • 13.

    Jambes A

    16
  • .

    Ent.Dion A

    16
  • 15.

    Morialmé A

    15
  • 16.

    Lisogne-Thynes

    14

2de Provinciale B

zaterdag 14/12/2019

20:00Bossière A-Achêne-

zondag 15/12/2019

14:30Gembloux A-Schaltin A-
.Aische B-Floreffe A-
.Meux B-Sart-Bernard-
.Ligny A-FCO Namur A-
.Auvelais A-Naninne A-
.Tamines B-Flawinne A-
.Arquet A-Loyers B-

16/30

  • 1.

    Meux B

    37
  • 2.

    Ligny A

    32
  • 3.

    Arquet A

    30
  • 4.

    FCO Namur A

    28
  • 5.

    Gembloux A

    26
  • .

    Tamines B

    26
  • 7.

    Naninne A

    24
  • 8.

    Sart-Bernard*

    22
  • 9.

    Schaltin A

    22
  • 10.

    Bossière A

    20
  • 11.

    Floreffe A

    17
  • 12.

    Loyers B*

    16
  • 13.

    Aische B

    15
  • .

    Auvelais A

    15
  • 15.

    Achêne

    11
  • 16.

    Flawinne A

    11

3de Provinciale A

vrijdag 13/12/2019

20:00Houyet-Assesse A-

zondag 15/12/2019

14:30Rochefort B-Bièvre-
.Molignée B-Andoy A-
.Eprave A-Ohey A-
.Dinant A-Condruzien B-
.Gesves A-Lustin A-
.Schaltin B-Miécret-
.Han-Sur-Lesse-Faulx-les-Tombes-

16/30

  • 1.

    Gesves A

    39
  • 2.

    Andoy A

    35
  • 3.

    Bièvre

    33
  • 4.

    Lustin A

    27
  • .

    Dinant A

    27
  • 6.

    Ohey A*

    26
  • 7.

    Eprave A

    24
  • 8.

    Rochefort B

    23
  • 9.

    Molignée B

    19
  • 10.

    Houyet

    18
  • .

    Condruzien B*

    18
  • 12.

    Assesse A

    18
  • 13.

    Miécret

    17
  • 14.

    Faulx-les-Tombes

    16
  • 15.

    Han-Sur-Lesse

    13
  • 16.

    Schaltin B

    2

3de Provinciale B

zondag 15/12/2019

14:30St-Germain-Rhisnes B-
.FCO Namur B-Petit-Wartet A-
.Fernelmont B-Grand-Leez B-
.Temploux-Suarlée A-Taviers A-
.Eghezée A-Sauvenière A-
.Emines A-Leuze-Longchamps A-
.Arquet B-Jambes B-

16/28

  • 1.

    Sauvenière A*

    40
  • 2.

    Eghezée A*

    36
  • 3.

    Taviers A*

    28
  • 4.

    Leuze-Longchamps A*

    27
  • 5.

    Rhisnes B*

    25
  • 6.

    St-Germain**

    23
  • 7.

    Fernelmont B*

    22
  • 8.

    Emines A*

    21
  • 9.

    Arquet B**

    20
  • 10.

    Petit-Wartet A*

    20
  • 11.

    Grand-Leez B*

    17
  • 12.

    Wépion B

    12
  • 13.

    Jambes B

    11
  • 14.

    Temploux-Suarlée A*

    8
  • 15.

    FCO Namur B**

    6
  • 16.

    Sclayn

    AMC

3de Provinciale C

zondag 15/12/2019

14:30Peche B-Couvin-Mariembourg B-
.Somzée A-Namur-Fosses B-
.Bioul A-Ligny B-
.Thy-Chateau A-Tarcienne A-
.Gimnée-Mazée E-Moustier A-
.Walcourt A-Biesme B-
.Sourice B-Philippeville A-
.Flavion B-Celtic Denée-

16/30

  • 1.

    Tarcienne A

    39
  • 2.

    Bioul A*

    37
  • 3.

    Moustier A

    36
  • 4.

    Couvin-Mariembourg B*

    35
  • 5.

    Somzée A

    33
  • 6.

    Thy-Chateau A

    26
  • 7.

    Walcourt A

    23
  • 8.

    Ligny B

    21
  • 9.

    Biesme B

    20
  • .

    Celtic Denée

    20
  • 11.

    Philippeville A

    17
  • 12.

    Gimnée-Mazée E

    16
  • 13.

    Peche B*

    15
  • 14.

    Sourice B

    11
  • 15.

    Flavion B*

    9
  • 16.

    Namur-Fosses B

    1

4de Provinciale A

zondag 15/12/2019

14:30ES Ardennaise-Hadelin-Haversin B-

16/26

  • 1.

    Onhaye B

    42
  • 2.

    Hadelin-Haversin B*

    38
  • 3.

    ES Ardennaise*

    34
  • 4.

    Sinsin-Waillet

    32
  • .

    Rienne

    32
  • 6.

    Leignon

    27
  • 7.

    Dinant B

    26
  • 8.

    Gedinne B

    25
  • 9.

    Pessoux

    22
  • 10.

    Pondrome B

    18
  • 11.

    Eprave B

    10
  • 12.

    Ciergnon

    7
  • 13.

    Dion B

    6
  • 14.

    Sommenoise

    3

4de Provinciale B

16/26

  • 1.

    Anseremme

    37
  • 2.

    Falisolle-Aisemont

    36
  • .

    Bois-Villers

    36
  • 4.

    Malonne B

    35
  • 5.

    Bioul B

    35
  • 6.

    Etoile Tamines

    27
  • 7.

    Lustin B

    25
  • 8.

    St-Gérard

    19
  • 9.

    Lesve-Arbre

    18
  • 10.

    Flawinne B

    15
  • 11.

    Auvelais B

    14
  • 12.

    Anhée B

    10
  • 13.

    Floreffe B

    5
  • 14.

    Moustier B

    4

4de Provinciale C

16/26

  • 1.

    Ham

    37
  • 2.

    Boninne

    36
  • .

    Ent.Wartet

    36
  • 4.

    Bossière B

    35
  • 5.

    Mazy

    32
  • 6.

    Eghezée B

    27
  • .

    Leuze Longchamps B

    27
  • 8.

    Traviers B

    26
  • 9.

    Gembloux B

    16
  • 10.

    Onoz

    15
  • 11.

    Emines B

    11
  • .

    Sauvenière B

    11
  • 13.

    Petit-Waret B

    7
  • 14.

    Temploux-Suarlée B

    4

4de Provinciale D

zondag 15/12/2019

14:30Natoye-Méan-

16/26

  • 1.

    Namèche

    37
  • 2.

    Sorée

    37
  • 3.

    Assesse B

    32
  • .

    Andennais B

    32
  • 5.

    Andoy B

    30
  • 6.

    Natoye*

    29
  • 7.

    Ohey B

    27
  • 8.

    Bonneville

    19
  • 9.

    Yvoir

    18
  • .

    Méan*

    18
  • 11.

    Evelette-Jallet B

    17
  • 12.

    Gesves B

    13
  • 13.

    Naninne B

    8
  • 14.

    Havelange B

    4

4de Provinciale E

zondag 15/12/2019

14:30Philippeville B-Viroin-Treignes-

16/26

  • 1.

    Thy-Chateau B

    42
  • .

    Frontières

    42
  • 3.

    Mesnil

    41
  • 4.

    Viroin-Treignes*

    29
  • 5.

    Philippeville B*

    25
  • 6.

    Somzée B

    20
  • .

    Morialmé B

    20
  • 8.

    Clermont

    19
  • 9.

    Hastière

    18
  • .

    Gimnée-Mazée B

    18
  • 11.

    Tarcienne B

    16
  • 12.

    Feschaux

    15
  • 13.

    Florennes

    7
  • 14.

    Walcourt B

    3
productiefst
4EThy-Chateau B91
4EMesnil83
4EFrontières80
4ADinant B72
4CBoninne72
4DSorée72
4CBossière B69
4ASinsin-Waillet67
4AOnhaye B65
1Tamines63
4EViroin-Treignes63
minste tegendoelpunten
1Tamines11
3BSauvenière A13
2AStade Gedinne A14
3CTarcienne A14
3CSomzée A14
4AHadelin-Haversin B14
3BEghezée A16
3CCouvin-Mariembourg B16
2AMalonne A17
4CHam17
2BMeux B18
3AGesves A18
3CBioul A18
geen enkele wedstrijd verloren
4AOnhaye B
langste reeks overwinningen
1Tamines14
4EFrontières12
1Nismes11
langste reeks zonder nederlaag
4AOnhaye B16
3AGesves A15
4BBioul B15
1Tamines14
4BAnseremme14
4CBoninne14
3AAndoy A13
4CEnt.Wartet13
4CMazy13
1Nismes12
2AStade Gedinne A12
3BSauvenière A12
4DSorée12
4EFrontières12
minste verliespunten
1Tamines3
3BSauvenière A5
4AOnhaye B6
4EThy-Chateau B6
4EFrontières6
4AHadelin-Haversin B7
4EMesnil7
1Nismes8
3CBioul A8
3AGesves A9
3BEghezée A9
3CTarcienne A9
minste verliespunten thuis
1Tamines0
2BMeux B0
4AOnhaye B0
3AGesves A2
4AHadelin-Haversin B2
4BFalisolle-Aisemont2
4BMalonne B2
4EMesnil2
1Nismes3
1Grand-Leez A3
2BLigny A3
3BSauvenière A3
3CBioul A3
3CMoustier A3
4CBoninne3
4DNamèche3
4DSorée3
4DAssesse B3
4EThy-Chateau B3
4EFrontières3
minste verliespunten uit
3BSauvenière A2
3BEghezée A2
1Tamines3
4CHam3
4EThy-Chateau B3
4EFrontières3
2BArquet A4
1Nismes5
3CTarcienne A5
3CBioul A5
3CCouvin-Mariembourg B5
4AHadelin-Haversin B5
4ARienne5
4CEnt.Wartet5
4CEghezée B5
4EMesnil5
hoogste scores
4EFlorennes -Frontières2-15
4CLeuze Longchamps B -Sauvenière B12-2
4EWalcourt B -Frontières1-13
4EMesnil -Florennes12-2
4EFeschaux -Florennes8-6
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :2320
... wedstrijden met uitslag :1305
... thuiszeges :591(45,3%)
... uitzeges :502(38,5%)
... draws :210(16,1%)
... F2 uitslagen :2
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :23(1,8%)
... met één goal :74(5,7%)
... met twee goals :163(12,5%)
... met drie goals :171(13,1%)
... met vier goals :206(15,8%)
... met vijf goals :199(15,2%)
... met zes goals :176(13,5%)
... met zeven goals :112(8,6%)
... met meer dan zeven goals :179(13,7%)