www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 19/09/2020

vbal4

Nationaal

Play-off

0/6

  • 1.

    Nat1-ploeg 1

    0
  • .

    Nat1-ploeg 2

    0
  • .

    Nat1-ploeg 3

    0
  • .

    Nat1-ploeg 4

    0

1ste klasse - vv/acff

0/30

  • 1.

    Roeselare

    0
  • .

    Thes

    0
  • .

    SK Heist

    0
  • .

    Patro Eisden

    0
  • .

    Dender

    0
  • .

    Dessel

    0
  • .

    Rupel-Boom

    0
  • .

    Olympic Charleroi

    0
  • .

    URSL Visé

    0
  • .

    FC Liège

    0
  • .

    St.Eloois-Winkel

    0
  • .

    La Louvière-Centre

    0
  • .

    Knokke

    0
  • .

    Tienen

    0
  • .

    Francs Borains

    0
  • .

    Mandel United

    0

2de klasse - acff

zaterdag 19/09/2020

20:00Meux-Givry-

zondag 20/09/2020

15:00

Couvin-Mariemb.

-Virton5-0F1
.Stockay-Warfusée-Hamoir-

woensdag 23/09/2020

20:00Acren-Lessines-Ganshoren-PP
.Verlaine-RSD.Jette-
.Entente Durbuy-Stade Waremme-
20:30RAAL La Louvière-Warnant-

1/34

  • 1.

    Couvin-Mariemb.

    3
  • 2.

    Tubize*

    0
  • .

    Meux*

    0
  • .

    RAAL La Louvière*

    0
  • .

    Rebecq*

    0
  • .

    Hamoir*

    0
  • .

    Stockay-Warfusée*

    0
  • .

    Entente Durbuy*

    0
  • .

    Givry*

    0
  • .

    Acren-Lessines*

    0
  • .

    Verlaine*

    0
  • .

    Stade Waremme*

    0
  • .

    Solières*

    0
  • .

    Ganshoren*

    0
  • .

    Warnant*

    0
  • .

    RSD.Jette*

    0
  • 17.

    Virton

    0

3de klasse A - acff

zondag 20/09/2020

15:00Binche-Ostiches-Ath-

woensdag 23/09/2020

20:00Tamines-Symphorinois-
.Celles Buzet-Entité Manageoise-
.RCS.Braine-Stade Brainois-
.Renaissance Mons-Tournai-
.St.Ghislain-Aische-
.Union Namur-Fosses-Cros.Schaerbeek-

0/30

  • 1.

    Aische

    0
  • .

    Union Namur-Fosses

    0
  • .

    Renaissance Mons

    0
  • .

    Symphorinois

    0
  • .

    RCS.Braine

    0
  • .

    Tournai

    0
  • .

    St.Ghislain

    0
  • .

    Stade Brainois

    0
  • .

    Gosselies

    0
  • .

    Entité Manageoise

    0
  • .

    Ostiches-Ath

    0
  • .

    Celles Buzet

    0
  • .

    Cros.Schaerbeek

    0
  • .

    Binche

    0
  • .

    Tamines

    0
  • .

    Stockel

    0

3de klasse B - acff

zaterdag 19/09/2020

20:00FCB Sprimont-Oppagne-Wéris-

zondag 20/09/2020

15:00Huy-Onhaye-
.Habay La Neuve-Raeren-Eynatten-
.Aywaille-Marloie-
.Herstal-United Richelle-PP

woensdag 23/09/2020

20:00Rochefort-Jodoigne-

0/30

  • 1.

    Onhaye

    0
  • .

    Raeren-Eynatten

    0
  • .

    United Richelle

    0
  • .

    Oppagne-Wéris

    0
  • .

    Aywaille

    0
  • .

    Rochefort

    0
  • .

    Mormont

    0
  • .

    Jodoigne

    0
  • .

    Habay La Neuve

    0
  • .

    FCB Sprimont

    0
  • .

    Herstal

    0
  • .

    Huy

    0
  • .

    Dison

    0
  • .

    Wanze/Bas-Oha

    0
  • .

    Marloie

    0
  • .

    Gouvy

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 5 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.