www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/12/2019

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zondag 15/12/2019

14:30Saint-Josse A-Sport.Bruxelles A-
.Nivelles A-Cros.Schaerbeek A-
.RRC Etterbeek A-RRC Waterloo A-
15:00FC Schaerbeek A-Lasne Ohain A-
.BX Brussels-Stade Everois A-
.Stockel A-RSC.Ixelles A-
.FC Genappe A-Boitsfort A-
.Ophain-Villers la Ville A-

13/30

  • 1.

    Saint-Josse A

    33
  • 2.

    Cros.Schaerbeek A

    28
  • 3.

    Stockel A

    26
  • 4.

    RSC.Ixelles A

    22
  • 5.

    BX Brussels

    22
  • 6.

    Lasne Ohain A

    18
  • 7.

    Nivelles A

    18
  • 8.

    RRC Etterbeek A

    17
  • .

    Stade Everois A

    17
  • .

    FC Genappe A

    17
  • 11.

    Ophain

    14
  • 12.

    RRC Waterloo A

    14
  • 13.

    Sport.Bruxelles A

    12
  • 14.

    Villers la Ville A

    11
  • 15.

    FC Schaerbeek A

    10
  • 16.

    Boitsfort A

    6

2de Provinciale A

zondag 15/12/2019

14:30Olympique Forestois-NSeth Berchem A-
.Polonia Boitsfort-Black Star-
.Suryoyés A-Sport.Bruxelles B-
.Anderlecht SCB-FC.M Uccle A-
15:00Amicii Bxl Jette A-Stockel B-
.Stade Everois B-Jeun.Molenbeek A-
.Saint-Michel A-Forestoise A-
.Brussels City-Boitsfort B-

13/30

  • 1.

    NSeth Berchem A

    33
  • 2.

    Saint-Michel A

    29
  • 3.

    Amicii Bxl Jette A

    28
  • 4.

    Brussels City

    25
  • 5.

    Black Star

    24
  • 6.

    Sport.Bruxelles B

    21
  • 7.

    Suryoyés A*

    20
  • 8.

    Forestoise A

    19
  • 9.

    Jeun.Molenbeek A*

    16
  • .

    Olympique Forestois

    16
  • 11.

    Stockel B

    15
  • 12.

    Stade Everois B

    14
  • 13.

    Polonia Boitsfort

    10
  • .

    FC.M Uccle A

    10
  • 15.

    Anderlecht SCB

    10
  • 16.

    Boitsfort B

    3

2de Provinciale B

zaterdag 14/12/2019

18:00

Orp-Noduwez A

-Wavre Limal A7-2
19:30Lasne Ohain B-

Archennes-Pécrot A

1-2
20:00Incourt-Union Rixensart A1-1

zondag 15/12/2019

14:30ES.Braine A-Wavre Sports FC B-
.Saintoise A-Perwez A-
15:00Auderghem A-Huppaye A-
.Grez-Doiceau-RCS.Braine B-
.Chastre A-Mont St.Guibert-

14/30

  • 1.

    Grez-Doiceau*

    34
  • 2.

    ES.Braine A*

    29
  • 3.

    Orp-Noduwez A

    26
  • 4.

    Perwez A*

    24
  • 5.

    Saintoise A*

    23
  • 6.

    Chastre A*

    23
  • .

    Wavre Limal A

    23
  • 8.

    Union Rixensart A

    22
  • 9.

    RCS.Braine B*

    18
  • 10.

    Mont St.Guibert*

    16
  • 11.

    Auderghem A*

    15
  • 12.

    Lasne Ohain B

    12
  • 13.

    Huppaye A*

    11
  • 14.

    Archennes-Pécrot A

    7
  • .

    Incourt

    7
  • 16.

    Wavre Sports FC B*

    5

3de Provinciale A

zaterdag 14/12/2019

18:00NSeth Berchem B-Forestoise B2-2
19:00Amicii Bxl Jette B-Africa Bruxelles4-4

zondag 15/12/2019

14:30SG Anderlecht-Saint-Josse B-
15:00Anneessens 25-Marolles Bruxelles-
.Racing Anderlecht-Porto Brussels-

11/24

  • 1.

    Forest

    28
  • 2.

    Amicii Bxl Jette B

    25
  • 3.

    Porto Brussels*

    24
  • 4.

    NSeth Berchem B

    23
  • 5.

    Saint-Josse B*

    21
  • 6.

    Africa Bruxelles

    20
  • 7.

    Anneessens 25*

    16
  • 8.

    Forestoise B

    13
  • 9.

    Racing Anderlecht*

    9
  • 10.

    A.S.A.Molenbeek B

    9
  • 11.

    Anderlecht-Milan

    6
  • .

    SG Anderlecht

    6
  • 13.

    Marolles Bruxelles*

    1
  • 14.

    Brussels Sport B

    AMC
  • .

    Brussels Utd

    AMC

3de Provinciale B

zaterdag 14/12/2019

20:00Braine Waterloo-

AFC.Evere

2-5

zondag 15/12/2019

14:30Brussels Sport A-RSD.Jette B-
.JS.Ittroise A-Ganshoren B-
.Suryoyés B-Ol.Clabecq-
15:00A.S.A.Molenbeek A-Saintoise B-
17:00ES.Braine B-Nivellois B-

12/26

  • 1.

    AFC.Evere

    30
  • 2.

    RSD.Jette B*

    28
  • 3.

    Ol.Clabecq*

    25
  • 4.

    A.S.A.Molenbeek A*

    22
  • .

    Rebecq B

    22
  • 6.

    FC.M.Uccle B

    19
  • 7.

    Ganshoren B

    17
  • 8.

    JS.Ittroise A*

    16
  • .

    Nivellois B*

    16
  • 10.

    Brussels Sport A*

    12
  • 11.

    Saintoise B*

    9
  • 12.

    Braine Waterloo

    6
  • 13.

    Suryoyés B*

    6
  • 14.

    ES.Braine B

    4
  • 15.

    Union St.Gilloise B

    AMC

3de Provinciale C

zaterdag 14/12/2019

20:00Jeun.Molenbeek B-

Villers la Ville B

2-4
.

Kosova B

-Cros.Schaerbeek B4-2
.

FC Schaerbeek B

-Saint-Michel B2-1
20:30SC Ixelles B-

Union Rixensart B

3-5

zondag 15/12/2019

14:30Léopold FC B-Stéphanois B-
.Wavre Limal B-La Hulpe-
15:00Auderghem B-JS.Ittroise B-
.RRC Waterloo B-RRC.Etterbeek B-

14/30

  • 1.

    La Hulpe*

    37
  • 2.

    FC Schaerbeek B

    34
  • 3.

    RRC Waterloo B*

    28
  • .

    RRC.Etterbeek B*

    28
  • 5.

    Cros.Schaerbeek B

    25
  • .

    Kosova B

    25
  • 7.

    Villers la Ville B

    24
  • 8.

    Union Rixensart B

    21
  • .

    Léopold FC B*

    21
  • 10.

    Saint-Michel B

    19
  • .

    Stéphanois B*

    19
  • 12.

    Jeun.Molenbeek B

    10
  • 13.

    Auderghem B*

    9
  • 14.

    Wavre Limal B*

    6
  • 15.

    JS.Ittroise B*

    4
  • .

    SC Ixelles B

    4

3de Provinciale D

zaterdag 14/12/2019

19:30

Jodoigne B

-Orp-Noduwez B3-2
20:00Beauvechain-

Genappe B

0-1
.

Mont St.André

-Perwez B3-1
.

Ronvau Chaumont

-Chastre B5-2

zondag 15/12/2019

14:30Archennes-Pécrot B-Jandrain-
.Huppaye B-Ottignies-Stimont-
.Bierges-Walhain B-
15:00Stéphanois A-Melin-

14/30

  • 1.

    Mont St.André

    31
  • 2.

    Stéphanois A*

    30
  • 3.

    Beauvechain

    29
  • 4.

    Ronvau Chaumont

    28
  • 5.

    Jodoigne B

    28
  • 6.

    Genappe B

    27
  • 7.

    Melin*

    25
  • 8.

    Walhain B*

    24
  • 9.

    Chastre B

    19
  • 10.

    Ottignies-Stimont*

    17
  • 11.

    Orp-Noduwez B

    13
  • 12.

    Bierges*

    12
  • 13.

    Perwez B

    9
  • 14.

    Huppaye B*

    9
  • 15.

    Archennes-Pécrot B*

    4
  • 16.

    Jandrain*

    2
productiefst
3BAFC.Evere70
3CLa Hulpe59
3DJodoigne B53
3DRonvau Chaumont52
3AAmicii Bxl Jette B51
2ANSeth Berchem A50
3APorto Brussels50
3DMont St.André50
3CFC Schaerbeek B49
3CCros.Schaerbeek B49
2BGrez-Doiceau47
minste tegendoelpunten
1Saint-Josse A7
1Cros.Schaerbeek A8
2BES.Braine A9
2BGrez-Doiceau10
3CLa Hulpe10
1BX Brussels11
3AForest11
2BChastre A12
3APorto Brussels12
3BRSD.Jette B13
1RSC.Ixelles A14
geen enkele wedstrijd verloren
2ANSeth Berchem A
3CLa Hulpe
langste reeks overwinningen
3CLa Hulpe12
2ANSeth Berchem A9
3CFC Schaerbeek B8
langste reeks zonder nederlaag
2ANSeth Berchem A13
3CLa Hulpe13
1BX Brussels11
2BChastre A11
3DMelin11
1Cros.Schaerbeek A10
2BPerwez A10
2ABrussels City9
3DBeauvechain9
minste verliespunten
3CLa Hulpe2
2BGrez-Doiceau5
3AForest5
3BRSD.Jette B5
1Saint-Josse A6
2ANSeth Berchem A6
3APorto Brussels6
3BAFC.Evere6
3AAmicii Bxl Jette B8
3BOl.Clabecq8
3CFC Schaerbeek B8
minste verliespunten thuis
2BGrez-Doiceau0
3AForest0
3APorto Brussels0
3BAFC.Evere0
3CLa Hulpe0
2ANSeth Berchem A2
3AAmicii Bxl Jette B2
3BRSD.Jette B2
3BOl.Clabecq2
1Saint-Josse A3
3ASaint-Josse B3
3AAfrica Bruxelles3
3BA.S.A.Molenbeek A3
3BFC.M.Uccle B3
3BJS.Ittroise A3
3CFC Schaerbeek B3
3CRRC.Etterbeek B3
3DMont St.André3
minste verliespunten uit
2BES.Braine A2
3CLa Hulpe2
1Saint-Josse A3
2ABlack Star3
3BRSD.Jette B3
3CRRC Waterloo B3
2ANSeth Berchem A4
2ASaint-Michel A4
1Stockel A5
2AAmicii Bxl Jette A5
2BGrez-Doiceau5
3AForest5
3CFC Schaerbeek B5
3DStéphanois A5
hoogste scores
3BAFC.Evere -ES.Braine B14-0
3BA.S.A.Molenbeek A -ES.Braine B14-0
3CCros.Schaerbeek B -Wavre Limal B13-0
3DWalhain B -Jodoigne B1-11