www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 20/01/2020

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zaterdag 18/01/2020

20:30

RSC.Ixelles A

-Boitsfort A2-0

zondag 19/01/2020

14:30RRC Etterbeek A-Ophain2-2
.RRC Waterloo A-

FC Genappe A

0-3
.Sport.Bruxelles A-

Cros.Schaerbeek A

1-2
.Villers la Ville A-

Saint-Josse A

0-2
15:00FC Schaerbeek A-

BX Brussels

1-3
.Lasne Ohain A-Stockel A3-3
.Stade Everois A-Nivelles A0-0

18/30

  • 1.

    Cros.Schaerbeek A

    40
  • 2.

    Saint-Josse A

    39
  • 3.

    Stockel A

    36
  • 4.

    BX Brussels

    34
  • 5.

    RSC.Ixelles A

    29
  • 6.

    Lasne Ohain A

    28
  • 7.

    Nivelles A

    25
  • 8.

    RRC Etterbeek A

    24
  • .

    Stade Everois A

    24
  • 10.

    Sport.Bruxelles A

    22
  • .

    FC Schaerbeek A

    22
  • 12.

    FC Genappe A

    21
  • .

    Ophain

    21
  • 14.

    RRC Waterloo A

    14
  • 15.

    Villers la Ville A

    11
  • 16.

    Boitsfort A

    8

2de Provinciale A

zaterdag 18/01/2020

19:30Stockel B-

Saint-Michel A

0-2

zondag 19/01/2020

14:30

Sport.Bruxelles B

-Forestoise A2-0
.Olympique Forestois-

Amicii Bxl Jette A

2-3
.FC.M Uccle A-

Suryoyés A

0-3
.

NSeth Berchem A

-Stade Everois B9-0
.

Polonia Boitsfort

-Anderlecht SCB3-1
15:00

Jeun.Molenbeek A

-Boitsfort B3-1
.Black Star-

Brussels City

1-2

18/30

  • 1.

    NSeth Berchem A

    48
  • 2.

    Saint-Michel A

    41
  • 3.

    Amicii Bxl Jette A

    38
  • 4.

    Brussels City

    35
  • 5.

    Suryoyés A*

    29
  • .

    Forestoise A

    29
  • 7.

    Black Star

    27
  • 8.

    Sport.Bruxelles B

    27
  • 9.

    Jeun.Molenbeek A*

    26
  • 10.

    Olympique Forestois

    23
  • 11.

    Stockel B

    19
  • 12.

    FC.M Uccle A

    17
  • .

    Polonia Boitsfort

    17
  • .

    Stade Everois B

    17
  • 15.

    Anderlecht SCB

    13
  • 16.

    Boitsfort B

    3

2de Provinciale B

zaterdag 18/01/2020

20:00

Perwez A

-RCS.Braine B5-2

zondag 19/01/2020

14:30

ES.Braine A

-Incourt2-0
.

Wavre Limal A

-Archennes-Pécrot A4-1
.Huppaye A-

Grez-Doiceau

0-2
15:00Mont St.Guibert-

Orp-Noduwez A

0-4
.Wavre Sports FC B-

Saintoise A

1-2
.Auderghem A-

Chastre A

0-2
17:30

Union Rixensart A

-Lasne Ohain B2-1

18/30

  • 1.

    Grez-Doiceau

    49
  • 2.

    ES.Braine A

    44
  • 3.

    Orp-Noduwez A

    38
  • 4.

    Perwez A

    36
  • 5.

    Chastre A

    35
  • 6.

    Saintoise A

    30
  • 7.

    Wavre Limal A

    30
  • 8.

    Union Rixensart A

    28
  • 9.

    RCS.Braine B

    21
  • 10.

    Auderghem A

    19
  • .

    Mont St.Guibert

    19
  • 12.

    Lasne Ohain B

    15
  • 13.

    Huppaye A

    14
  • 14.

    Incourt

    10
  • 15.

    Wavre Sports FC B

    9
  • 16.

    Archennes-Pécrot A

    7

3de Provinciale A

zondag 19/01/2020

14:30

Saint-Josse B

-Forestoise B3-2
.

Africa Bruxelles

-Marolles Bruxelles4-1
15:00

Forest

-A.S.A.Molenbeek B3-0
.Anderlecht-Milan-

Anneessens 25

2-3
.

Porto Brussels

-SG Anderlecht7-0

15/24

  • 1.

    Porto Brussels*

    36
  • 2.

    Forest*

    34
  • 3.

    Saint-Josse B

    33
  • 4.

    Amicii Bxl Jette B**

    28
  • 5.

    Africa Bruxelles

    28
  • 6.

    NSeth Berchem B*

    27
  • 7.

    Anneessens 25*

    26
  • 8.

    Forestoise B

    13
  • 9.

    Racing Anderlecht*

    12
  • 10.

    A.S.A.Molenbeek B*

    12
  • 11.

    SG Anderlecht*

    9
  • 12.

    Marolles Bruxelles

    7
  • 13.

    Anderlecht-Milan

    6
  • 14.

    Brussels Sport B

    AMC
  • .

    Brussels Utd

    AMC

3de Provinciale B

zaterdag 18/01/2020

19:30

AFC.Evere

-JS.Ittroise A6-3
.

Nivellois B

-Brussels Sport A2-1
20:00

Braine Waterloo

-FC.M.Uccle B3-1

zondag 19/01/2020

15:00Rebecq B-Ol.Clabecq2-2
16:00

RSD.Jette B

-Ganshoren B3-0
17:00ES.Braine B-

A.S.A.Molenbeek A

1-7

16/26

  • 1.

    AFC.Evere*

    39
  • 2.

    RSD.Jette B*

    37
  • 3.

    Ol.Clabecq**

    30
  • 4.

    A.S.A.Molenbeek A*

    28
  • 5.

    Rebecq B

    26
  • .

    FC.M.Uccle B

    26
  • 7.

    JS.Ittroise A

    22
  • .

    Nivellois B

    22
  • 9.

    Ganshoren B

    21
  • 10.

    Braine Waterloo*

    15
  • 11.

    Brussels Sport A*

    15
  • 12.

    Saintoise B**

    12
  • 13.

    Suryoyés B***

    10
  • 14.

    ES.Braine B

    4
  • 15.

    Union St.Gilloise B

    AMC

3de Provinciale C

zaterdag 18/01/2020

19:30

Villers la Ville B

-Wavre Limal B6-0
20:00Stéphanois B-RRC.Etterbeek B1-1

zondag 19/01/2020

14:30

La Hulpe

-Cros.Schaerbeek B4-2
.JS.Ittroise B-RRC Waterloo B2-2
.

Union Rixensart B

-Kosova B3-1
15:00Saint-Michel B-Léopold FC B1-1
.Auderghem B-Jeun.Molenbeek B1-1

17/28

  • 1.

    La Hulpe

    41
  • 2.

    FC Schaerbeek B*

    40
  • 3.

    RRC.Etterbeek B

    35
  • 4.

    RRC Waterloo B

    31
  • 5.

    Cros.Schaerbeek B

    28
  • 6.

    Union Rixensart B

    28
  • 7.

    Villers la Ville B*

    27
  • 8.

    Léopold FC B

    26
  • 9.

    Kosova B

    25
  • 10.

    Saint-Michel B*

    23
  • 11.

    Stéphanois B

    22
  • 12.

    Auderghem B

    10
  • .

    Wavre Limal B

    10
  • .

    Jeun.Molenbeek B

    10
  • 15.

    JS.Ittroise B

    5
  • 16.

    SC Ixelles B

    AMC

3de Provinciale D

zaterdag 18/01/2020

19:30

Orp-Noduwez B

-Walhain B5-0F1
20:00

Beauvechain

-Ronvau Chaumont2-0
.Perwez B-

Ottignies-Stimont

0-2

zondag 19/01/2020

14:30Jandrain-

Mont St.André

1-2
.

Melin

-Bierges6-1
.Archennes-Pécrot B-

Stéphanois A

1-6
15:00Chastre B-

Jodoigne B

2-7
.

Genappe B

-Huppaye B9-1

18/30

  • 1.

    Mont St.André

    41
  • 2.

    Beauvechain

    38
  • 3.

    Stéphanois A

    37
  • 4.

    Jodoigne B

    35
  • .

    Melin

    35
  • 6.

    Ronvau Chaumont

    34
  • 7.

    Genappe B

    34
  • 8.

    Chastre B

    26
  • .

    Ottignies-Stimont*

    26
  • 10.

    Walhain B*

    24
  • 11.

    Orp-Noduwez B

    19
  • 12.

    Bierges

    18
  • 13.

    Perwez B

    15
  • 14.

    Huppaye B

    15
  • 15.

    Jandrain

    5
  • 16.

    Archennes-Pécrot B

    4
productiefst
3BAFC.Evere88
2ANSeth Berchem A75
3DJodoigne B71
3APorto Brussels70
3DRonvau Chaumont65
3CLa Hulpe64
2BGrez-Doiceau62
3DMont St.André62
2ASaint-Michel A60
3BRSD.Jette B60
3CCros.Schaerbeek B59
minste tegendoelpunten
2BGrez-Doiceau10
2BES.Braine A10
1Cros.Schaerbeek A12
1Saint-Josse A13
1BX Brussels14
2BChastre A15
2ANSeth Berchem A17
3APorto Brussels17
3AForest17
1Nivelles A18
3CFC Schaerbeek B18
geen enkele wedstrijd verloren
2ANSeth Berchem A
langste reeks overwinningen
2ANSeth Berchem A14
3CLa Hulpe11
langste reeks zonder nederlaag
2ANSeth Berchem A18
1BX Brussels13
3CLa Hulpe13
2BGrez-Doiceau12
minste verliespunten
2BGrez-Doiceau5
2ANSeth Berchem A6
3APorto Brussels6
3BAFC.Evere6
3BRSD.Jette B8
3CFC Schaerbeek B8
3AForest8
2BES.Braine A10
3CLa Hulpe10
3AAmicii Bxl Jette B11
3ASaint-Josse B12
3BOl.Clabecq12
minste verliespunten thuis
2BGrez-Doiceau0
3APorto Brussels0
3AForest0
3BAFC.Evere0
2ANSeth Berchem A2
3AAmicii Bxl Jette B2
3BOl.Clabecq2
3CLa Hulpe3
3CFC Schaerbeek B3
3CRRC.Etterbeek B3
3DMont St.André3
minste verliespunten uit
2BES.Braine A2
3BRSD.Jette B3
2ANSeth Berchem A4
2ASaint-Michel A4
2BGrez-Doiceau5
3CFC Schaerbeek B5
1Saint-Josse A6
2ABlack Star6
3APorto Brussels6
3ASaint-Josse B6
3BAFC.Evere6
hoogste scores
3BAFC.Evere -ES.Braine B14-0
3BA.S.A.Molenbeek A -ES.Braine B14-0
3CCros.Schaerbeek B -Wavre Limal B13-0
3DJandrain -Stéphanois A1-11
3DWalhain B -Jodoigne B1-11
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :1508
... wedstrijden met uitslag :899
... thuiszeges :429(47,7%)
... uitzeges :331(36,8%)
... draws :138(15,4%)
... F2 uitslagen :1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :20(2,2%)
... met één goal :58(6,5%)
... met twee goals :114(12,7%)
... met drie goals :165(18,4%)
... met vier goals :140(15,6%)
... met vijf goals :157(17,5%)
... met zes goals :84(9,3%)
... met zeven goals :70(7,8%)
... met meer dan zeven goals :90(10,0%)