www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 29/09/2020

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zondag 27/09/2020

14:30

Grez-Doiceau A

-NSeth Berchem A3-1
15:00

Saint-Josse A

-RRC Etterbeek A2-0
.

FC Genappe A

-Walhain8-0
.Sport.Bruxelles A-

Kosova A

2-4
.ES.Braine A-

BX Brussels A

0-3
.

Stade Everois A

-RSC.Ixelles2-0
.Nivelles A-FC Schaerbeek A-PP

3/30

  • 1.

    Grez-Doiceau A*

    6
  • 2.

    BX Brussels A*

    6
  • 3.

    Kosova A*

    6
  • 4.

    Saint-Josse A*

    6
  • 5.

    Stade Everois A*

    6
  • 6.

    FC Genappe A*

    3
  • 7.

    Lasne Ohain A**

    3
  • 8.

    ES.Braine A

    3
  • 9.

    Sport.Bruxelles A**

    0
  • 10.

    Nivelles A**

    0
  • 11.

    NSeth Berchem A**

    0
  • 12.

    Léopold FC A**

    0
  • 13.

    RRC Etterbeek A*

    0
  • 14.

    RSC.Ixelles*

    0
  • 15.

    FC Schaerbeek A**

    0
  • 16.

    Walhain**

    0

2de Provinciale A

zaterdag 26/09/2020

18:30

RSD.Jette B

-Brussels City A3-2

zondag 27/09/2020

15:00Black Star-

AFC.Evere

0-3
.

Saint-Michel A

-Amicii Bxl Jette A5-1
.Anderlecht SCB A-FC Schaerbeek B2-2
.Sport.Bruxelles B-Olymp.Forestois A0-0
.R.S.Forestoise-

Suryoyés A

0-3
.

Forest

-FC.M Uccle A3-2
.Boitsfort A-Jeun.Molenbeek A-PP

3/30

  • 1.

    Black Star

    6
  • 2.

    Olymp.Forestois A*

    4
  • 3.

    Anderlecht SCB A*

    4
  • 4.

    Saint-Michel A*

    3
  • 5.

    Suryoyés A*

    3
  • 6.

    Forest**

    3
  • 7.

    Boitsfort A**

    3
  • 8.

    FC.M Uccle A*

    3
  • 9.

    AFC.Evere*

    3
  • 10.

    RSD.Jette B*

    3
  • 11.

    Amicii Bxl Jette A

    3
  • 12.

    Sport.Bruxelles B*

    1
  • 13.

    FC Schaerbeek B*

    1
  • 14.

    Jeun.Molenbeek A***

    0
  • 15.

    Brussels City A**

    0
  • 16.

    R.S.Forestoise**

    0

2de Provinciale B

zaterdag 26/09/2020

19:30

Stockel B

-La Hulpe A5-0
20:00Mont St.André-

Saintoise A

0-3

zondag 27/09/2020

15:00Lasne Ohain B-

Auderghem A

1-3
.RCS.Braine B-

Wavre Limal A

2-3
.

RRC Waterloo

-Orp-Noduwez A3-0
.Union Rixensart A-Chastre A2-2
.

Ophain A

-Perwez A2-0

3/30

  • 1.

    Auderghem A

    9
  • 2.

    Union Rixensart A

    7
  • 3.

    Chastre A

    7
  • 4.

    Wavre Limal A

    7
  • 5.

    Perwez A

    6
  • 6.

    La Hulpe A

    6
  • 7.

    Ophain A

    4
  • 8.

    Stockel B**

    3
  • 9.

    Villers la Ville A*

    3
  • 10.

    RRC Waterloo

    3
  • 11.

    Saintoise A*

    3
  • 12.

    RCS.Braine B*

    0
  • 13.

    Mont St.Guibert A**

    0
  • 14.

    Orp-Noduwez A*

    0
  • 15.

    Lasne Ohain B

    0
  • 16.

    Mont St.André

    0

3de Provinciale A

zaterdag 26/09/2020

18:30

BX Brussels B

-Saint-Josse B2-1
20:00

Amicii Bxl Jette B

-Anderlecht-Milan3-2
.

NSeth Berchem B

-Anderlecht SCB B3-0

zondag 27/09/2020

15:00Africa Bruxelles-Racing Anderlecht2-2
.SG Anderlecht-

Brussels City B

1-2
.

A.S.A.Molenbeek A

-FEFA Anderlecht7-0
.Anneessens 25-Jeun.Molenbeek B-PP

3/28

  • 1.

    A.S.A.Molenbeek A*

    6
  • 2.

    Saint-Josse B

    6
  • 3.

    Amicii Bxl Jette B

    6
  • 4.

    Anneessens 25*

    6
  • 5.

    BX Brussels B*

    6
  • 6.

    Brussels City B

    6
  • 7.

    Ganshoren B**

    3
  • 8.

    NSeth Berchem B*

    3
  • 9.

    Anderlecht SCB B*

    3
  • 10.

    Africa Bruxelles

    1
  • 11.

    Racing Anderlecht

    1
  • 12.

    SG Anderlecht*

    0
  • 13.

    Jeun.Molenbeek B**

    0
  • 14.

    Anderlecht-Milan*

    0
  • 15.

    FEFA Anderlecht**

    0

3de Provinciale B

zaterdag 26/09/2020

18:00ES.Braine B-Suryoyés B2-2
19:30FC.M.Uccle B-

Villers la Ville B

0-4
20:30Nivellois B-

Léopold FC B

1-2

zondag 27/09/2020

15:00

A.S.A.Molenbeek B

-Stéphanois B5-3
.

Ol.Clabecq

-Braine Waterloo3-0
.

Rebecq B

-Ophain B3-0
.

Porto Brussels

-JS.Ittroise A2-1

3/30

  • 1.

    Ol.Clabecq

    9
  • 2.

    Villers la Ville B

    7
  • 3.

    Porto Brussels*

    6
  • 4.

    JS.Ittroise A

    6
  • 5.

    Suryoyés B*

    4
  • 6.

    Stéphanois B

    4
  • 7.

    Boitsfort B*

    3
  • 8.

    Rebecq B*

    3
  • 9.

    Léopold FC B**

    3
  • 10.

    A.S.A.Molenbeek B*

    3
  • 11.

    ES.Braine B

    2
  • 12.

    Waterloo Lion's**

    1
  • 13.

    Nivellois B

    1
  • 14.

    Ophain B

    1
  • 15.

    FC.M.Uccle B*

    0
  • 16.

    Braine Waterloo

    0

3de Provinciale C

zaterdag 26/09/2020

20:00

Ronvau Chaumont

-Racing White Woluwe6-0

zondag 27/09/2020

15:00

Stéphanois A

-La Hulpe B5-1
.

RRC.Etterbeek B

-Stade Everois B2-1
.

Wavre Limal B

-Auderghem B3-0
.JS.Ittroise B-

Polonia Boitsfort

1-7
.Saintoise B-Union Rixensart B3-3
18:00Cros.Schaerbeek B-Saint-Michel B2-2

3/30

  • 1.

    Stéphanois A

    7
  • 2.

    Union Rixensart B

    7
  • 3.

    Kosova B*

    6
  • 4.

    RRC.Etterbeek B

    6
  • 5.

    Saint-Michel B*

    4
  • 6.

    Auderghem B

    4
  • 7.

    Polonia Boitsfort*

    3
  • 8.

    Wavre Limal B*

    3
  • 9.

    Ronvau Chaumont

    3
  • 10.

    La Hulpe B*

    3
  • 11.

    Racing White Woluwe*

    3
  • 12.

    Cros.Schaerbeek B*

    2
  • 13.

    Saintoise B*

    1
  • 14.

    Stade Everois B

    1
  • 15.

    Ottignies LLN B**

    0
  • 16.

    JS.Ittroise B

    0

3de Provinciale D

zaterdag 26/09/2020

19:30

Mont St.Guibert B

-Ronvau Chaumont A4-2
20:00

Beauvechain

-Incourt1-0

zondag 27/09/2020

15:00Chastre B-Genappe B1-1
.Huppay-

Jodoigne B

1-2
.Jandrain-

Melin

1-3
.Bierges-

Ottignies LLN A

0-1
.

FC Walhain

-Perwez B2-0
17:00Grez-Doiceau B-Orp-Noduwez B-PP

3/30

  • 1.

    Jodoigne B

    7
  • 2.

    Ottignies LLN A

    7
  • 3.

    Chastre B

    7
  • 4.

    FC Walhain

    7
  • 5.

    Huppay

    6
  • 6.

    Mont St.Guibert B

    6
  • 7.

    Genappe B

    5
  • 8.

    Grez-Doiceau B*

    4
  • 9.

    Jandrain

    4
  • 10.

    Perwez B

    3
  • 11.

    Beauvechain*

    3
  • 12.

    Melin

    3
  • 13.

    Incourt

    0
  • 14.

    Ronvau Chaumont A

    0
  • 15.

    Orp-Noduwez B**

    0
  • 16.

    Bierges

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 7 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.