www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 20/01/2020

vbal4

Liège

1ste Provinciale

zondag 19/01/2020

14:30Wanze Bas-Oha A-FCB Sprimont B1-1
.

Fizoise A

-Amblève A1-0
.Rechain A-UCE Liège A1-1
.Weywertz A-Malmundaria A1-1
.La Calamine A-Aubel A1-1
.

Dison A

-Minerois A3-0
.

Es.Geer A

-Ougrée A2-1
.

Francorchamps A

-Melen A1-0

20/30

  • 1.

    Fizoise A

    46
  • 2.

    Dison A

    42
  • 3.

    Wanze Bas-Oha A

    40
  • 4.

    UCE Liège A

    36
  • 5.

    Francorchamps A

    34
  • 6.

    Melen A

    33
  • 7.

    La Calamine A

    32
  • 8.

    Es.Geer A

    27
  • 9.

    Rechain A

    25
  • 10.

    FCB Sprimont B

    24
  • 11.

    Weywertz A

    23
  • 12.

    Malmundaria A

    22
  • 13.

    Ougrée A

    18
  • 14.

    Minerois A

    16
  • 15.

    Aubel A

    15
  • 16.

    Amblève A

    13

2de Provinciale A

zondag 19/01/2020

14:30

Faimes A

-Xhoris A2-1
.Clavinoise A-Amay A3-3
.

Seraing Athl A

-Vyle-Tharoul3-1
.

Jehay A

-Flemalle A4-1
.Ferrières-Verlaine B1-1
.Templiers Nandrin A-Waremme B2-2
.

Momalle A

-Hannut A4-1
15:00

Beaufays A

-Braives A2-1

20/30

  • 1.

    Jehay A

    48
  • 2.

    Beaufays A

    40
  • 3.

    Faimes A

    38
  • 4.

    Momalle A

    37
  • 5.

    Templiers Nandrin A

    36
  • 6.

    Xhoris A

    31
  • 7.

    Amay A

    28
  • 8.

    Waremme B

    27
  • 9.

    Braives A

    26
  • .

    Clavinoise A

    26
  • 11.

    Flemalle A

    25
  • 12.

    Hannut A

    22
  • 13.

    Verlaine B

    18
  • 14.

    Vyle-Tharoul

    17
  • 15.

    Seraing Athl A

    16
  • 16.

    Ferrières

    15

2de Provinciale B

zondag 19/01/2020

14:30Cointe A-Richelle B2-2
.Blegnytoise A-

Olne A

0-1
.Houtain Milanello A-

Warsage A

2-3
.Heusy A-Franchimontois A1-1
.Pontisse-

Saive A

0-1
.

Tilff

-Fléron A6-0
.Hermée-

Oupeye

1-3
.FC Trooz A-

Mcs.Liège

1-2

20/30

  • 1.

    Pontisse

    41
  • 2.

    Warsage A

    40
  • 3.

    Cointe A

    36
  • 4.

    Franchimontois A

    35
  • 5.

    Fléron A

    34
  • .

    Blegnytoise A

    34
  • 7.

    Heusy A

    33
  • 8.

    Olne A

    28
  • 9.

    FC Trooz A

    28
  • 10.

    Mcs.Liège

    26
  • 11.

    Tilff

    25
  • 12.

    Oupeye

    23
  • 13.

    Saive A

    22
  • 14.

    Houtain Milanello A

    20
  • 15.

    Richelle B

    13
  • 16.

    Hermée

    11

2de Provinciale C

zondag 19/01/2020

14:30

Walhorn

-La Calamine B1-0
.Faymonville A-

Battice A

0-1
.Trois-Frontières-

Sart A

1-3
.Herve A-

Hombourg A

0-3
.Stavelot A-Waimes A0-0
.

Elsautoise A

-K.Recht1-0
.Honsfeld A-

Rocherath

0-1
.

Fc.Eupen A

-Andrimont A4-2

20/30

  • 1.

    Elsautoise A

    43
  • 2.

    Sart A

    39
  • 3.

    Hombourg A

    36
  • 4.

    K.Recht

    35
  • .

    Herve A

    35
  • 6.

    Waimes A

    34
  • 7.

    La Calamine B

    29
  • 8.

    Walhorn

    28
  • 9.

    Fc.Eupen A

    28
  • 10.

    Rocherath

    26
  • .

    Trois-Frontières

    26
  • 12.

    Battice A

    25
  • 13.

    Stavelot A

    25
  • 14.

    Honsfeld A

    21
  • 15.

    Faymonville A

    11
  • 16.

    Andrimont A

    10

3de Provinciale A

zondag 19/01/2020

14:30

Wanze Bas-Oha B

-Racour A3-1
.

Ouffet-Warzée

-Oreye2-0
.

Huccorgne

-Huy B2-1
.Warnant B-

Wasseiges

0-2
.

Crisnée

-Fizoise B5-1
.

Burdinne

-R.Fraiture Sp.A6-1
.Limont A-

Templiers Nandrin B

0-9
.

Couthuin

-Haneffe4-0

20/30

  • 1.

    Burdinne

    53
  • 2.

    Huccorgne

    52
  • 3.

    Ouffet-Warzée

    46
  • 4.

    Huy B

    43
  • 5.

    Couthuin

    35
  • 6.

    Wanze Bas-Oha B

    33
  • 7.

    R.Fraiture Sp.A

    29
  • 8.

    Oreye

    26
  • 9.

    Crisnée

    25
  • 10.

    Wasseiges

    24
  • 11.

    Templiers Nandrin B

    21
  • 12.

    Fizoise B

    19
  • 13.

    Haneffe

    17
  • 14.

    Racour A

    14
  • 15.

    Warnant B

    13
  • 16.

    Limont A

    3

3de Provinciale B

zondag 19/01/2020

14:00

Aywaille B

-Hognoul6-1
14:30Patro Othée-

Roclenge-Wonck A

1-3
.Union Flémalle B-

Sart Tilman A

2-3
.Jupille A-

Grâce Hollogne

0-1
.Fc.Herstal B-

Harzé

2-3
.Beaufays B-

R.Dc.Cointe B

1-6
.

Vaux-Chaudfontaine

-Ans Montegnée A1-0
.

Croatia Wandre

-Esneux2-0

20/30

  • 1.

    Vaux-Chaudfontaine

    44
  • 2.

    Croatia Wandre

    39
  • 3.

    Roclenge-Wonck A

    37
  • 4.

    Jupille A

    36
  • 5.

    Sart Tilman A

    33
  • 6.

    Ans Montegnée A

    32
  • 7.

    Grâce Hollogne

    30
  • 8.

    Aywaille B

    29
  • 9.

    Patro Othée

    29
  • 10.

    Harzé

    28
  • 11.

    Beaufays B

    23
  • 12.

    Esneux

    21
  • .

    Hognoul

    21
  • 14.

    Union Flémalle B

    21
  • 15.

    Fc.Herstal B

    18
  • 16.

    R.Dc.Cointe B

    12

3de Provinciale C

zondag 19/01/2020

14:30Elan Dalhem A-

Melen B

0-3
.Saive B-Bressoux3-3
.

Rechain B

-Haccourt3-2
.

JS Liégeoise

-Houtain Milanello B3-2
.Soumagne-

Aubel B

1-5
.Cornesse A-

Etoille Dalhem A

0-3
.

Vivegnis

-Lambermont A2-1
.UCE Liège B-As.Hermalle A3-3

20/30

  • 1.

    Etoille Dalhem A

    50
  • 2.

    Aubel B

    44
  • 3.

    JS Liégeoise

    41
  • .

    Melen B

    41
  • 5.

    Bressoux

    37
  • 6.

    As.Hermalle A

    36
  • 7.

    Lambermont A

    34
  • 8.

    Vivegnis

    28
  • .

    Rechain B

    28
  • .

    Cornesse A

    28
  • 11.

    Elan Dalhem A

    23
  • 12.

    UCE Liège B

    19
  • 13.

    Haccourt

    17
  • 14.

    Saive B

    11
  • 15.

    Soumagne

    10
  • 16.

    Houtain Milanello B

    5

3de Provinciale D

zondag 19/01/2020

14:30

Welkenraedt A

-Goé2-1
.

AA Verviers A

-Elsenborn2-1
.Xhoffraix-

Francorchamps B

1-6
.Butgenbach-St.Vith1-1
.Baelen A-

Trois Ponts

0-4
.Elsautoise B-Emmels3-3
.

Charneux

-Lontzen A2-1
.Hautes Fagnes-

Ent.Pepine A

1-2

20/30

  • 1.

    Hautes Fagnes

    42
  • 2.

    Emmels

    40
  • 3.

    Ent.Pepine A

    39
  • 4.

    Elsautoise B

    36
  • 5.

    Goé

    36
  • 6.

    Trois Ponts

    35
  • 7.

    Welkenraedt A

    34
  • 8.

    Xhoffraix

    31
  • 9.

    Lontzen A

    29
  • 10.

    St.Vith

    24
  • .

    AA Verviers A

    24
  • 12.

    Butgenbach

    19
  • 13.

    Elsenborn

    17
  • 14.

    Baelen A

    16
  • 15.

    Francorchamps B

    15
  • 16.

    Charneux

    13

4de Provinciale A

zondag 19/01/2020

14:30Faimes B-Fc.Horion1-1
.

Fumal

-Rc.Ent.Amay B5-0
.

Thisnes

-Vaux Borset4-2
.

Jehay B

-Merdorp2-1
.

Lensois A

-Braives B9-0
.

Fc.Villers

-Hannut B5-0F1

18/26

  • 1.

    Lensois A

    42
  • 2.

    Fc.Villers*

    40
  • 3.

    Thisnes*

    40
  • 4.

    Oleye*

    37
  • 5.

    Fumal*

    33
  • .

    Fc.Horion

    33
  • 7.

    Vaux Borset*

    30
  • 8.

    Faimes B*

    26
  • 9.

    Hannut B**

    19
  • 10.

    Braives B

    15
  • 11.

    Jehay B**

    13
  • 12.

    Rc.Ent.Amay B

    10
  • 13.

    Es.Geer B*

    6
  • 14.

    Merdorp*

    3
  • 15.

    Racour B

    AMC
  • .

    Rosoux

    AMC

4de Provinciale B

zondag 19/01/2020

14:30

Solières B

-Xhoris B1-0
.Clavinoise B-

Modave

2-5
.

R.Fraiture FC

-Marchin2-0
.Strée-

Anthisnes

0-3
.

Engis Academie A

-Remouchamps5-2
.Lensois B-

R.Fraiture Sp.B

0-2
.

Oneux

-Gd.Poulseur5-3
.Sart Tilman B-

Ocquier

0-1

20/30

  • 1.

    Solières B

    51
  • 2.

    Modave

    45
  • 3.

    Marchin

    42
  • .

    Strée

    42
  • 5.

    Engis Academie A

    41
  • .

    R.Fraiture FC

    41
  • 7.

    Clavinoise B

    40
  • 8.

    Oneux

    32
  • 9.

    Anthisnes

    26
  • 10.

    Remouchamps

    20
  • 11.

    Xhoris B

    16
  • 12.

    Sart Tilman B

    14
  • .

    Ocquier

    14
  • 14.

    Lensois B

    13
  • 15.

    R.Fraiture Sp.B

    12
  • 16.

    Gd.Poulseur

    7

4de Provinciale C

zondag 19/01/2020

14:30

Thier à Liège

-Alleur3-2
.

St Nicolas

-C.S.Juprelle B4-1
.

Pierreuse

-Momalle B1-0
.

Flexhe Fragnée B

-Seraing Athl B5-1
.Engis Academie B-

Tilleur B

0-3
.Un.Hesbignonne-

Montagnarde

1-3
.

Ougrée B

-Limont B3-0

19/28

  • 1.

    Tilleur B

    48
  • 2.

    Stockay B*

    46
  • 3.

    St Nicolas

    44
  • 4.

    Flexhe Fragnée B*

    40
  • 5.

    Ougrée B

    37
  • .

    Montagnarde

    37
  • 7.

    Pierreuse

    34
  • 8.

    Seraing Athl B

    32
  • 9.

    C.S.Juprelle B*

    21
  • 10.

    Momalle B*

    18
  • 11.

    Thier à Liège

    15
  • 12.

    Un.Hesbignonne

    12
  • 13.

    Alleur

    11
  • 14.

    Limont B

    7
  • 15.

    Engis Academie B*

    4
  • 16.

    Seraing B

    AMC

4de Provinciale D

zondag 19/01/2020

14:30Elan Dalhem B-

Js.Chênée A

0-1
.Ellas Herstal-

Jupille B

1-4
.Flexhe Fragnee B-

Warsage B

1-4
.

C.S.Juprelle A

-Queue du Bois A2-1
.

Roclenge-Wonck B

-Milmort3-2
.Glons-

Ans Montegnée B

0-3
.

Wandruzienne B

-As.Hermalle B6-2
.

Fouron

-Etoille Dalhem B5-0F1

21/30

  • 1.

    Warsage B*

    55
  • 2.

    C.S.Juprelle A**

    48
  • 3.

    Flexhe Fragnee B*

    42
  • 4.

    Queue du Bois A*

    41
  • 5.

    Milmort*

    38
  • 6.

    Roclenge-Wonck B

    36
  • 7.

    Js.Chênée A*

    35
  • 8.

    Elan Dalhem B*

    34
  • 9.

    Jupille B

    25
  • 10.

    Ans Montegnée B*

    21
  • 11.

    Fouron*

    20
  • 12.

    Ellas Herstal*

    19
  • 13.

    As.Hermalle B**

    16
  • .

    Wandruzienne B*

    16
  • 15.

    Etoille Dalhem B*

    11
  • 16.

    Glons*

    6

4de Provinciale E

zondag 19/01/2020

14:30

Fléron B

-Cheratte8-1
.

Blegnytoise B

-Olne B11-1
.

Queue du Bois B

-Wandruzienne A4-1
.

Fc.Barchon

-US.Liège4-0
.Js.Chênée B-

Stembertoise

1-2
.Ent.Pepine B-Magnée A1-1
.Andrimont B-

Lambermont B

1-3
.FC Trooz B-

JA.Grivegnée

2-6

20/30

  • 1.

    Ent.Pepine B

    46
  • 2.

    Blegnytoise B

    44
  • 3.

    Fc.Barchon

    43
  • .

    Magnée A

    43
  • 5.

    Wandruzienne A

    40
  • 6.

    Fléron B

    36
  • 7.

    Andrimont B

    34
  • 8.

    US.Liège

    33
  • 9.

    Lambermont B

    29
  • 10.

    FC Trooz B

    24
  • 11.

    JA.Grivegnée

    17
  • 12.

    Queue du Bois B

    16
  • 13.

    Stembertoise

    15
  • .

    Olne B

    15
  • 15.

    Cheratte

    13
  • 16.

    Js.Chênée B

    10

4de Provinciale F

zondag 19/01/2020

14:00

Dison B

-Minerois B4-1
14:30

Magnée B

-Baelen B3-0
.

AS.Verviers B

-Heusy B 5-2
.SRU Verviers-Bolland2-2
.Battice B-

Franchimontois B

1-2
.Union Limbourg -

Ej Fléron

0-4
.Herve B-

Soiron

0-4
.Hombourg B -

Cornesse B

1-4

20/30

  • 1.

    Ej Fléron

    50
  • 2.

    Soiron

    40
  • 3.

    Dison B

    40
  • 4.

    Cornesse B

    37
  • 5.

    Bolland

    36
  • 6.

    Minerois B*

    33
  • 7.

    Union Limbourg

    32
  • 8.

    Herve B

    30
  • 9.

    AS.Verviers B

    29
  • 10.

    SRU Verviers

    27
  • .

    Franchimontois B

    27
  • 12.

    Heusy B

    23
  • 13.

    Battice B

    21
  • 14.

    Hombourg B

    19
  • 15.

    Magnée B*

    7
  • 16.

    Baelen B

    0

4de Provinciale G

zondag 19/01/2020

14:00

Honsfeld B

-Lontzen B3-0
14:30

Bellevaux

-Stavelot B2-1
.

Spa

-Fc.Eupen B3-0
.

Weywertz B

-Malmundaria B2-1
.

Oudler

-Waimes B7-0
.

Jalhay

-RFC.Welkenraedt B5-0
.Bullange-Sart B1-1

20/30

  • 1.

    Jalhay

    54
  • 2.

    Oudler

    50
  • 3.

    Spa

    48
  • 4.

    Bellevaux

    47
  • 5.

    Amblève B*

    32
  • .

    Fc.Eupen B

    32
  • 7.

    Malmundaria B

    28
  • 8.

    Bullange

    27
  • 9.

    Weywertz B

    22
  • .

    RFC.Welkenraedt B

    22
  • 11.

    Stavelot B

    21
  • 12.

    Sart B

    21
  • 13.

    Waimes B

    15
  • 14.

    Faymonville B*

    12
  • 15.

    Honsfeld B

    9
  • 16.

    Lontzen B

    9
productiefst
4DWarsage B117
4FEj Fléron95
4ALensois A92
4DC.S.Juprelle A90
3CEtoille Dalhem A86
4EEnt.Pepine B86
4EFc.Barchon80
4CTilleur B79
4BR.Fraiture FC78
4CSt Nicolas77
4EFC Trooz B76
minste tegendoelpunten
4AThisnes12
4GOudler14
4GJalhay15
2CSart A16
4BSolières B16
4DWarsage B16
1Fizoise A18
1Dison A19
2BBlegnytoise A19
3ABurdinne19
3DHautes Fagnes19
geen enkele wedstrijd verloren
4FEj Fléron
langste reeks overwinningen
4BModave10
4DWarsage B10
4GJalhay10
4GOudler10
3ABurdinne9
3CEtoille Dalhem A9
4BMarchin9
4CFlexhe Fragnée B8
4EAndrimont B8
4GSpa8
3BCroatia Wandre7
4CTilleur B7
4CStockay B7
4FDison B7
4GBellevaux7
langste reeks zonder nederlaag
4FEj Fléron20
3BVaux-Chaudfontaine16
4BSolières B16
4EMagnée A15
1Dison A14
minste verliespunten
4DWarsage B5
4GJalhay6
3ABurdinne7
3AHuccorgne8
4CStockay B8
4BSolières B9
4CTilleur B9
4DC.S.Juprelle A9
3CEtoille Dalhem A10
4FEj Fléron10
4GOudler10
minste verliespunten thuis
3CEtoille Dalhem A0
4EFc.Barchon0
4GOudler0
2AJehay A2
3ABurdinne2
4DC.S.Juprelle A2
4FMinerois B2
4GSpa2
4BSolières B3
4GJalhay3
2BFranchimontois A4
4BModave4
minste verliespunten uit
4DWarsage B0
3AHuccorgne2
4AThisnes2
4CStockay B2
4AFc.Villers3
4GJalhay3
1Fizoise A4
4CTilleur B4
4FEj Fléron4
3ABurdinne5
3DHautes Fagnes5
4ALensois A5
hoogste scores
4DWandruzienne B -Warsage B2-14
4DAs.Hermalle B -Warsage B0-16
4FMagnée B -Ej Fléron0-16
4DC.S.Juprelle A -Wandruzienne B15-0
4AThisnes -Es.Geer B14-0
4DWarsage B -Jupille B12-2
4DAs.Hermalle B -C.S.Juprelle A4-10
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :3512
... wedstrijden met uitslag :2338
... thuiszeges :1091(46,7%)
... uitzeges :869(37,2%)
... draws :377(16,1%)
... F2 uitslagen :1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :50(2,1%)
... met één goal :155(6,6%)
... met twee goals :330(14,1%)
... met drie goals :407(17,4%)
... met vier goals :391(16,7%)
... met vijf goals :353(15,1%)
... met zes goals :221(9,5%)
... met zeven goals :178(7,6%)
... met meer dan zeven goals :252(10,8%)