www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/05/2020

vbal4

Brabant : 2de Provinciale A

speeldag 1

zondag 01/09/2019

15:00Amicii Bxl Jette A-NSeth Berchem A3-3
.

Saint-Michel A

-Jeun.Molenbeek A3-1
.Suryoyés A-

Black Star

1-2
.Stade Everois B-

Stockel B

0-4
.

Forestoise A

-Boitsfort B4-1
.Anderlecht SCB-Olympique Forestois3-3
.Polonia Boitsfort-

FC.M Uccle A

1-5
.

Brussels City

-Sport.Bruxelles B2-1

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:00Boitsfort B-

Anderlecht SCB

1-2
19:30Stockel B-

Brussels City

2-3

zondag 08/09/2019

15:00Jeun.Molenbeek A-

Forestoise A

0-2
.FC.M Uccle A-

Amicii Bxl Jette A

1-2
.

NSeth Berchem A

-Suryoyés A6-0
.Sport.Bruxelles B-Saint-Michel A3-3
.

Olympique Forestois

-Polonia Boitsfort3-0
.

Black Star

-Stade Everois B6-2

speeldag 3

zondag 15/09/2019

15:00Forestoise A-

Sport.Bruxelles B

0-1
.Stade Everois B-NSeth Berchem A3-3
.

Saint-Michel A

-Stockel B5-1
.Boitsfort B-

Jeun.Molenbeek A

1-4
.Brussels City-

Black Star

1-3
.

Suryoyés A

-FC.M Uccle A5-2
.Anderlecht SCB-Polonia Boitsfort2-2
.

Amicii Bxl Jette A

-Olympique Forestois3-1

speeldag 4

zaterdag 28/09/2019

19:30Stockel B-

Forestoise A

0-2

zondag 29/09/2019

15:00

Jeun.Molenbeek A

-Anderlecht SCB4-1
.

Sport.Bruxelles B

-Boitsfort B6-0
.Olympique Forestois-

Suryoyés A

2-4
.FC.M Uccle A-

Stade Everois B

1-3
.NSeth Berchem A-Brussels City2-2
.Black Star-

Saint-Michel A

1-3
.Polonia Boitsfort-

Amicii Bxl Jette A

1-2

speeldag 5

zondag 06/10/2019

15:00Forestoise A-

Black Star

1-3
.Boitsfort B-

Stockel B

1-2
.

Jeun.Molenbeek A

-Sport.Bruxelles B2-1
.

Suryoyés A

-Polonia Boitsfort2-1
.

Stade Everois B

-Olympique Forestois4-2
.

Brussels City

-FC.M Uccle A4-1
.Saint-Michel A-

NSeth Berchem A

3-4
.Anderlecht SCB-Amicii Bxl Jette A1-1

speeldag 6

zaterdag 12/10/2019

19:30Stockel B-Jeun.Molenbeek A1-1

zondag 13/10/2019

15:00Olympique Forestois-

Brussels City

1-4
.

Polonia Boitsfort

-Stade Everois B1-0
.Amicii Bxl Jette A-Suryoyés A2-2
.Sport.Bruxelles B-Anderlecht SCB1-1
.

Black Star

-Boitsfort B2-1
.

NSeth Berchem A

-Forestoise A4-2
.FC.M Uccle A-

Saint-Michel A

1-3

speeldag 7

zondag 20/10/2019

15:00

Forestoise A

-FC.M Uccle A2-1
.Boitsfort B-

NSeth Berchem A

0-6
.Jeun.Molenbeek A-

Black Star

2-3
.Sport.Bruxelles B-Stockel B0-0
.

Stade Everois B

-Amicii Bxl Jette A4-2
.

Brussels City

-Polonia Boitsfort2-0
.

Saint-Michel A

-Olympique Forestois3-1
.Anderlecht SCB-

Suryoyés A

2-5

speeldag 8

zaterdag 26/10/2019

19:30

Stockel B

-Anderlecht SCB7-4

zondag 27/10/2019

15:00

Olympique Forestois

-Forestoise A2-1
.Polonia Boitsfort-

Saint-Michel A

2-3
.

Suryoyés A

-Stade Everois B6-2
.Black Star-

Sport.Bruxelles B

1-3
.

NSeth Berchem A

-Jeun.Molenbeek A5-1
.

FC.M Uccle A

-Boitsfort B7-1
16:00Amicii Bxl Jette A-Brussels City1-1

speeldag 9

zaterdag 09/11/2019

19:30Stockel B-

Black Star

0-2

zondag 10/11/2019

14:30Sport.Bruxelles B-

NSeth Berchem A

1-3
.

Anderlecht SCB

-Stade Everois B3-0
15:00Forestoise A-

Polonia Boitsfort

0-1
.

Boitsfort B

-Olympique Forestois2-0
.

Jeun.Molenbeek A

-FC.M Uccle A6-1
.Brussels City-Suryoyés A0-0
.Saint-Michel A-

Amicii Bxl Jette A

1-2

speeldag 10

zondag 17/11/2019

14:30

Olympique Forestois

-Jeun.Molenbeek A2-0
.

Polonia Boitsfort

-Boitsfort B4-1
.Suryoyés A-

Saint-Michel A

1-4
.

NSeth Berchem A

-Stockel B5-0
.FC.M Uccle A-

Sport.Bruxelles B

1-2
15:00Stade Everois B-

Brussels City

1-5
.

Amicii Bxl Jette A

-Forestoise A3-1
.

Black Star

-Anderlecht SCB2-1

speeldag 11

zaterdag 23/11/2019

19:30Stockel B-FC.M Uccle A2-2

zondag 24/11/2019

14:30

Sport.Bruxelles B

-Olympique Forestois3-1
.Anderlecht SCB-

Brussels City

1-2
15:00

Forestoise A

-Suryoyés A2-1
.Boitsfort B-

Amicii Bxl Jette A

1-4
.

Jeun.Molenbeek A

-Polonia Boitsfort3-0
.Black Star-

NSeth Berchem A

0-2
.

Saint-Michel A

-Stade Everois B8-1

speeldag 12

zondag 01/12/2019

14:30

Olympique Forestois

-Stockel B3-2
.Polonia Boitsfort-

Sport.Bruxelles B

1-2
.

Suryoyés A

-Boitsfort B3-0
.

NSeth Berchem A

-Anderlecht SCB1-0
.

FC.M Uccle A

-Black Star3-2
15:00

Amicii Bxl Jette A

-Jeun.Molenbeek A2-1
.Stade Everois B-Forestoise A0-0
.Brussels City-Saint-Michel A2-2

speeldag 13

zaterdag 07/12/2019

19:30

Stockel B

-Polonia Boitsfort2-1

zondag 08/12/2019

14:30Sport.Bruxelles B-

Amicii Bxl Jette A

2-3
.Anderlecht SCB-

Saint-Michel A

0-3
.

NSeth Berchem A

-FC.M Uccle A6-0
15:00

Forestoise A

-Brussels City2-1
.Boitsfort B-

Stade Everois B

0-1
.Black Star-

Olympique Forestois

1-2

donderdag 16/04/2020

00:00Jeun.Molenbeek A-Suryoyés A-PP

speeldag 14

zondag 15/12/2019

14:30Olympique Forestois-

NSeth Berchem A

1-4
.

Polonia Boitsfort

-Black Star4-1
.

Suryoyés A

-Sport.Bruxelles B2-1
.Anderlecht SCB-

FC.M Uccle A

1-6
15:00

Amicii Bxl Jette A

-Stockel B4-0
.Stade Everois B-

Jeun.Molenbeek A

0-2
.Saint-Michel A-

Forestoise A

1-2
.

Brussels City

-Boitsfort B6-1

speeldag 15

zaterdag 21/12/2019

19:30

Stockel B

-Suryoyés A4-2

zondag 22/12/2019

14:30

Sport.Bruxelles B

-Stade Everois B6-1
.FC.M Uccle A-

Olympique Forestois

2-3
.

NSeth Berchem A

-Polonia Boitsfort5-0F1
15:00

Forestoise A

-Anderlecht SCB2-1
.Boitsfort B-

Saint-Michel A

0-7
.

Jeun.Molenbeek A

-Brussels City4-3
.Black Star-

Amicii Bxl Jette A

2-4

speeldag 16

zaterdag 04/01/2020

19:30Stockel B-

Stade Everois B

2-4

zondag 05/01/2020

14:30

FC.M Uccle A

-Polonia Boitsfort4-2
.

NSeth Berchem A

-Amicii Bxl Jette A3-1
.Sport.Bruxelles B-

Brussels City

1-2
.

Olympique Forestois

-Anderlecht SCB5-2
15:00Black Star-

Suryoyés A

1-3
.Boitsfort B-

Forestoise A

2-3
.Jeun.Molenbeek A-

Saint-Michel A

0-2

speeldag 17

zondag 12/01/2020

14:30

Anderlecht SCB

-Boitsfort B5-1
.Suryoyés A-

NSeth Berchem A

0-4
.Polonia Boitsfort-Olympique Forestois1-1
15:00Forestoise A-Jeun.Molenbeek A3-3
.

Saint-Michel A

-Sport.Bruxelles B4-0
.Brussels City-Stockel B4-4
.Stade Everois B-

Black Star

1-2
15:30Amicii Bxl Jette A-FC.M Uccle A1-1

speeldag 18

zaterdag 18/01/2020

19:30Stockel B-

Saint-Michel A

0-2

zondag 19/01/2020

14:30

Sport.Bruxelles B

-Forestoise A2-0
.Olympique Forestois-

Amicii Bxl Jette A

2-3
.FC.M Uccle A-

Suryoyés A

0-3
.

NSeth Berchem A

-Stade Everois B9-0
.

Polonia Boitsfort

-Anderlecht SCB3-1
15:00

Jeun.Molenbeek A

-Boitsfort B3-1
.Black Star-

Brussels City

1-2

speeldag 19

zondag 26/01/2020

14:30Suryoyés A-

Olympique Forestois

1-2
.

Anderlecht SCB

-Jeun.Molenbeek A3-2
15:00

Saint-Michel A

-Black Star3-1
.Boitsfort B-

Sport.Bruxelles B

1-5
.Forestoise A-Stockel B0-0
.Brussels City-

NSeth Berchem A

3-5
.Stade Everois B-FC.M Uccle A-F2
16:00

Amicii Bxl Jette A

-Polonia Boitsfort3-1

speeldag 20

zaterdag 01/02/2020

19:30

Stockel B

-Boitsfort B5-0F1

zondag 02/02/2020

15:00

Black Star

-Forestoise A2-0
.

Sport.Bruxelles B

-Jeun.Molenbeek A1-0
.

Polonia Boitsfort

-Suryoyés A3-2
.FC.M Uccle A-Brussels City2-2
.

NSeth Berchem A

-Saint-Michel A5-0
16:00

Amicii Bxl Jette A

-Anderlecht SCB4-2

donderdag 16/04/2020

00:00Olympique Forestois-Stade Everois B-PP

speeldag 21

zondag 23/02/2020

15:00Brussels City-

Olympique Forestois

1-7
.Suryoyés A-

Amicii Bxl Jette A

2-4
.

Anderlecht SCB

-Sport.Bruxelles B2-1
.Jeun.Molenbeek A-

Stockel B

2-3
.

Boitsfort B

-Black Star7-4
.Forestoise A-

NSeth Berchem A

0-3
.Saint-Michel A-

FC.M Uccle A

2-3

donderdag 26/03/2020

00:00Stade Everois B-Polonia Boitsfort-PP

speeldag 22

zaterdag 15/02/2020

19:30

Stockel B

-Sport.Bruxelles B4-1

zondag 15/03/2020

00:00FC.M Uccle A-Forestoise A-PP
.NSeth Berchem A-Boitsfort B-PP
.Black Star-Jeun.Molenbeek A-PP
.Amicii Bxl Jette A-Stade Everois B-PP
.Polonia Boitsfort-Brussels City-PP
.Olympique Forestois-Saint-Michel A-PP
.Suryoyés A-Anderlecht SCB-PP

speeldag 23

zondag 01/03/2020

15:00Forestoise A-Olympique Forestois2-2
.Saint-Michel A-

Polonia Boitsfort

1-2
.Brussels City-

Amicii Bxl Jette A

2-4
.

Stade Everois B

-Suryoyés A4-1
.Jeun.Molenbeek A-

NSeth Berchem A

0-2
.Boitsfort B-

FC.M Uccle A

1-5
.Sport.Bruxelles B-Black Star2-2
.

Anderlecht SCB

-Stockel B3-1

speeldag 24

zondag 08/03/2020

15:00Polonia Boitsfort-

Forestoise A

0-5
.

Olympique Forestois

-Boitsfort B4-2
.FC.M Uccle A-Jeun.Molenbeek A-PP
.

NSeth Berchem A

-Sport.Bruxelles B2-0
.Black Star-

Stockel B

1-4
.Suryoyés A-Brussels City1-1
.Amicii Bxl Jette A-Saint-Michel A3-3
.Stade Everois B-

Anderlecht SCB

1-2

speeldag 25

zondag 22/03/2020

00:00Stockel B-NSeth Berchem A-PP
.Jeun.Molenbeek A-Olympique Forestois-PP
.Boitsfort B-Polonia Boitsfort-PP
.Forestoise A-Amicii Bxl Jette A-PP
.Saint-Michel A-Suryoyés A-PP
.Brussels City-Stade Everois B-PP
.Anderlecht SCB-Black Star-PP
.Sport.Bruxelles B-FC.M Uccle A-PP

speeldag 26

zondag 29/03/2020

00:00Suryoyés A-Forestoise A-PP
.Amicii Bxl Jette A-Boitsfort B-PP
.Polonia Boitsfort-Jeun.Molenbeek A-PP
.Olympique Forestois-Sport.Bruxelles B-PP
.FC.M Uccle A-Stockel B-PP
.NSeth Berchem A-Black Star-PP
.Stade Everois B-Saint-Michel A-PP
.Brussels City-Anderlecht SCB-PP

speeldag 27

zondag 05/04/2020

00:00Stockel B-Olympique Forestois-PP
.Sport.Bruxelles B-Polonia Boitsfort-PP
.Jeun.Molenbeek A-Amicii Bxl Jette A-PP
.Boitsfort B-Suryoyés A-PP
.Forestoise A-Stade Everois B-PP
.Saint-Michel A-Brussels City-PP
.Anderlecht SCB-NSeth Berchem A-PP
.Black Star-FC.M Uccle A-PP

speeldag 28

zondag 19/04/2020

00:00Brussels City-Forestoise A-PP
.Stade Everois B-Boitsfort B-PP
.Suryoyés A-Jeun.Molenbeek A-PP
.Amicii Bxl Jette A-Sport.Bruxelles B-PP
.Polonia Boitsfort-Stockel B-PP
.Olympique Forestois-Black Star-PP
.FC.M Uccle A-NSeth Berchem A-PP
.Saint-Michel A-Anderlecht SCB-PP

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00NSeth Berchem A-Olympique Forestois-PP
.Black Star-Polonia Boitsfort-PP
.Stockel B-Amicii Bxl Jette A-PP
.Sport.Bruxelles B-Suryoyés A-PP
.Jeun.Molenbeek A-Stade Everois B-PP
.Boitsfort B-Brussels City-PP
.Forestoise A-Saint-Michel A-PP
.FC.M Uccle A-Anderlecht SCB-PP

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Anderlecht SCB-Forestoise A-PP
.Saint-Michel A-Boitsfort B-PP
.Brussels City-Jeun.Molenbeek A-PP
.Stade Everois B-Sport.Bruxelles B-PP
.Suryoyés A-Stockel B-PP
.Amicii Bxl Jette A-Black Star-PP
.Polonia Boitsfort-NSeth Berchem A-PP
.Olympique Forestois-FC.M Uccle A-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

24/30

1

2

1.NSeth Berchem A*6320
2.Amicii Bxl Jette A*5115
3.Saint-Michel A*4514
4.Brussels City*3710
5.Sport.Bruxelles B3410
Forestoise A*3410
7.Olympique Forestois**3310
8.Stockel B329
9.Black Star*3110
10.Suryoyés A**309
11.Jeun.Molenbeek A***268
12.Anderlecht SCB*257
13.FC.M Uccle A**247
14.Polonia Boitsfort**237
15.Stade Everois B***206
16.Boitsfort B*62

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden