testwedstrijden - nacompetitie:
testwedstrijd in 4C voor plaatsen 3 en 4
Wo | 30/04/2014 | 20:00 | Hulste - DADIZELE | 2 - 3 | |
Eindronde 4A
ronde 1 - heen/terug
Zo | 04/05/2014 | 15:00 | COMINES-WARNETON - Geluveld | 2 - 1 |
. | . | . | KRUISEKE - Brielen Sport | 1 - 1 |
Zo | 11/05/2014 | 15:00 | Geluveld - COMINES-WARNETON | 0 - 3 |
. | . | . | Brielen Sport - KRUISEKE | 0 - 2 |
de 2 winnaars gaan naar ronde 2
voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2 - heen/terug
Za | 17/05/2014 | 15:00 | COMINES-WARNETON - Kruiseke | 0 - 0 |
Za | 24/05/2014 | 17:00 | Kruiseke - COMINES-WARNETON | 1 - 1 |
de winnaar stijgt naar 3de provinciale
Eindronde 4B
ronde 1 - heen/terug
Zo | 04/05/2014 | 15:00 | LISSEWEGE - Hertsberge | 4 - 2 |
. | . | . | Keiem - DAR.BRUGGE | 2 - 0 |
Zo | 11/05/2014 | 15:00 | Hertsberge - LISSEWEGE | 0 - 0 |
. | . | . | DAR.BRUGGE - Keiem | 5 - 1 |
de 2 winnaars gaan naar ronde 2
voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2 - heen/terug
Zo | 18/05/2014 | 15:00 | Dar.Brugge - LISSEWEGE | 1 - 2 |
Zo | 25/05/2014 | 15:00 | LISSEWEGE - Dar.Brugge | 5 - 0 |
de winnaar stijgt naar 3de provinciale
Eindronde 4C
ronde 1 - heen/terug
Zo | 04/05/2014 | 15:00 | JONG VIJVE - Hulste | 2 - 1 |
. | . | . | Gits - DADIZELE | 1 - 3 |
Zo | 11/05/2014 | 15:00 | Hulste - JONG VIJVE | 0 - 2 |
. | . | . | DADIZELE - Gits | 7 - 1 |
de 2 winnaars gaan naar ronde 2
voor de verliezers is het afgelopen
ronde 2 - heen/terug
Za | 17/05/2014 | 18:00 | Jong Vijve - DADIZELE | 2 - 3 |
Za | 24/05/2014 | 18:00 | DADIZELE - Jong Vijve | 6 - 2 |
de winnaar stijgt naar 3de provinciale
Volgorde bijkomende promotie
De verliezers van van de eindronde 4A, 4B en 4C komen nog
in aanmerking voor eventueel bijkomende promotie
De rangschikking wordt opgemaakt op basis van de eindrangschikkingen
Rangorde: |
1 | plaats |
2 | punten |
3 | aantal gewonnen wedstrijden |
4 | doelpuntensaldo |
5 | aantal gemaakte doelpunten |
6 | lottrekking |
plaats 1/3: de verliezers van ronde 2
Rangschikking: |
1 | Jong Vijve(4C) | 2 | 64 | 21 |
2 | Dar.Brugge(4B) | 3 | 58 |
3 | Kruiseke(4A) | 5 |
plaats 4/9: de verliezers van ronde 1
Deze rangschikking is meestal zinloos, want ze is pas nodig als er meer dan 3 bijkomende stijgers nodig zijn.
Rangschikking: |
4 | Brielen Sport(4A) | 3 |
5 | Hulste(4C) | 4 | 63 |
6 | Geluveld(4A) | 4 | 56 |
7 | Hertsberge(4B) | 4 | 51 |
8 | Keiem(4B) | 5 | 51 | 15 | +22 |
9 | Gits(4C) | 5 | 51 | 15 | +20 |
by-pass promotie rangschikking:
(soms handig, soms overbodig)
Een rangschikking, mogelijk over meerdere reeksen heen,
eventueel aangepast aan de ploeg(en) met de meest gespeelde wedstrijden.
De ploegen welke in aanmerking komen voor promotie zitten
in de bovenste helft van de tabel.
| 1 | Zwevezele(4C.1) | | 76 | 24 | +66 | 88 | | 12 | +35 | 45 | |
| 2 | Jonkershove(4A.1) | | 65 | 20 | +69 | 95 | | 8 | +28 | 41 | |
| 2 | Snaaskerke(4B.1) | | 65 | 20 | +48 | 76 | | 9 | +17 | 33 | |
| 3 | Comines-Warneton(4A.2) | | 64 | 20 | +54 | 79 | | 12 | +37 | 45 | |
| 3 | Jong Vijve(4C.2) | | 64 | 21 | +43 | 94 | | 10 | +20 | 43 | |
| 4 | Dadizele(4C.3) | | 63 | 20 | +58 | 87 | | 11 | +27 | 37 | |
| 4 | Hulste(4C.3) | | 63 | 20 | +41 | 88 | | 10 | +23 | 48 | |
| 5 | Lissewege(4B.2) | | 59 | 19 | +60 | 99 | | 9 | +30 | 53 | |
| 6 | Dar.Brugge(4B.3) | | 58 | 18 | +28 | 75 | | 9 | +17 | 42 | |
| 7 | Brielen Sport(4A.3) | | 56 | 18 | +55 | 81 | | 11 | +38 | 50 | |
| 7 | Geluveld(4A.4) | | 56 | 17 | +42 | 88 | | 8 | +23 | 42 | |
| 8 | Kruiseke(4A.5) | | 54 | 17 | +43 | 84 | | 8 | +18 | 40 | |
| 9 | Hertsberge(4B.4) | | 51 | 16 | +31 | 74 | | 7 | +8 | 34 | |
| 9 | Keiem(4B.5) | | 51 | 15 | +22 | 59 | | 8 | +12 | 31 | |
| 9 | Gits(4C.5) | | 51 | 15 | +20 | 63 | | 7 | +4 | 28 | |
| 10 | Reningelst(4A.6) | | 50 | 15 | +26 | 70 | | 6 | +15 | 36 | |
| 10 | Sint-Joris(4B.6) | | 50 | 16 | +25 | 86 | | 8 | +14 | 41 | |
| 11 | Ruiselede(4C.6) | | 49 | 15 | +15 | 70 | | 8 | +11 | 42 | |
| 12 | Houthem(4A.7) | | 48 | 14 | +20 | 71 | | 9 | +13 | 39 | |
| 13 | Alveringem(4A.8) | | 46 | 14 | +32 | 74 | | 7 | +18 | 40 | |
| 14 | Merkem(4A.9) | | 44 | 13 | +26 | 64 | | 5 | +9 | 30 | |
| 15 | Jong Male(4B.7) | | 43 | 13 | +13 | 64 | | 8 | +16 | 39 | |
| 16 | Zarren(4B.8) | | 42 | 14 | +6 | 72 | | 7 | -2 | 30 | |
| 16 | Moorsele(4C.7) | | 42 | 13 | +2 | 49 | | 6 | -1 | 20 | |
| 17 | Doomkerke(4B.9) | | 41 | 12 | -6 | 53 | | 3 | -11 | 21 | |
| 18 | Sint-Kruis(4B.10) | | 39 | 11 | +5 | 44 | | 5 | 0 | 22 | |
| 19 | Westouter(4A.10) | | 34 | 10 | -25 | 41 | | 6 | -16 | 23 | |
| 19 | Lichtervelde(4C.8) | | 34 | 10 | -5 | 51 | | 5 | -3 | 29 | |
| 20 | Lombardsijde(4B.11) | | 33 | 9 | 0 | 59 | | 4 | -1 | 27 | |
| 20 | Bellegem(4C.9) | | 33 | 9 | -13 | 50 | | 4 | 0 | 20 | |
| 21 | Toekomst Menen(4C.10) | | 31 | 9 | -13 | 46 | | 4 | -14 | 21 | |
| 22 | Rekkem(4C.11) | | 30 | 9 | -25 | 43 | | 6 | -11 | 29 | |
| 23 | Lo-Reninge(4A.11) | | 27 | 7 | -18 | 46 | | 2 | -15 | 20 | |
| 23 | Zerkegem(4B.12) | | 27 | 8 | -31 | 36 | | 2 | -27 | 10 | |
| 24 | Aalbeke(4C.12) | | 26 | 8 | -14 | 43 | | 5 | -9 | 22 | |
| 25 | Dentergem(4C.13) | | 25 | 7 | -36 | 42 | | 3 | -27 | 19 | |
| 26 | Woesten(4A.12) | | 24 | 7 | -31 | 45 | | 5 | -13 | 26 | |
| 27 | Dudzele(4B.13) | | 20 | 5 | -41 | 39 | | 2 | -20 | 20 | |
| 28 | Handzame(4B.14) | | 17 | 5 | -57 | 25 | | 2 | -29 | 10 | |
| 29 | Zillebeke(4A.13) | | 15 | 5 | -116 | 17 | | 1 | -57 | 4 | |
| 29 | Marke(4C.14) | | 15 | 4 | -65 | 29 | | 2 | -37 | 11 | |
| 30 | Bulskamp(4A.14) | | 9 | 1 | -66 | 21 | | 0 | -22 | 12 | |
| 31 | Heuvelland(4A.15) | | 8 | 2 | -111 | 27 | | 1 | -61 | 11 | |
| 32 | Leke-Vladslo(4B.15) | | 6 | 1 | -103 | 20 | | 0 | -59 | 10 | |
| 33 | Stasegem(4C.15) | | 2 | 0 | -74 | 15 | | 0 | -36 | 6 | |
voor elke ploeg de laatst uitgevoerde plaatsaanpassing
punten - gewonnen wedstrijden - doelpuntensaldo - aantal gemaakte doelpunten
gewonnen uitwedstrijden - doelpuntensaldo uit - aantal gemaakte doelpunten uit
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.
Volgend seizoen naar 3de provinciale:
3 kampioenen:
4A: Jonkershove
4B: Snaaskerke
4C: Zwevezele
3 eindrondewinnaars
Comines-Warneton(4A)
Lissewege(4B)
Dadizele(4C)
bijkomende stijgers:
voorlopig één: Jong Vijve(4C)
Volgorde bijkomende stijgers
1 | Jong Vijve(4C) |
2 | Dar.Brugge(4B) |
3 | Kruiseke(4A) |
4 | Brielen Sport(4A) |
5 | Hulste(4C) |
Hoeveel bijkomende stijgers komen er:
Voorlopig is er dat al zeker één:
omdat VG Oostende(nu nog in P1, maar volgend seizoen ticket P2) verdwijnt
-
En daar kan nog één bijkomen:
Het Torhout verhaal(nu in P2, maar volgend seizoen ticket P1) kan een leiden tot een bijkomende stijger. Maar de intenties van Torhout zijn voor mij nog heel onduidelijk.